Egri Szurkolói Oldal
Következik
Tabella
Gólszerzők
Lapok
Statisztika
Regisztrált tagok: 543
Aktiválatlan tagok: 0
Legújabb tag: Hopp

Látogatók ma: 36
Látogatók tegnap:192
Összes látogató: 1384405

Utolsó 24 órában: 
























Névnap
Friss hírek
Agria Ultras

AU a Facebookon
Egyebek
A nap vicce

Közelmúlt büszkeségei
Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütő Szilárd
Kugler Gyula
Varga Iván: a szimpatizánsok nem ezt várták

Szabolcsi átok? Végre megtört, mint mindennek vége lesz egyszer. Az utolsó percben szerzett, Tóth által értékesített büntetővel tudott nyerni az Eger a Mátészalka otthonában. A krónikához tartozik, hogy eléggé vitatható 11-es volt, még az egri játékosok is meglepődtek a játékvezető ítéleten, de ha már a spori így döntött, akkor Tóth annak rendje és módja szerint értékesítette is azt és ezzel meglett a fontos három pont az Egernek. Talán ennek a győzelemnek és a többi eredménynek is köszönhetően nem kell a kieséstől tartani. Az őszi helyezés és a pontszám alapján sokkal előrébb kellene állnia a gárdának, de hát tudjuk, hogy a tavaszi szezonban nagyon pocsék szereplést mutattak az egriek. Érdekes ezt így kimondani, mert a szimpatizánsok nem ezt várták a tavaszi folytatás előtt a csapattól. Reméljük, hogy a vasárnapi mérkőzést is sikerül győzelemmel abszolválni Bukránéknak és akkor lesz már annyi előny, hogy nem kell a legrosszabbra gondolni sem, mert az utolsó három fordulóban nem sok siker várható. Ha az előző szezon 26. fordulója utáni helyzetet hasonlítjuk össze az ideivel, akkor lényeges a különbség és látható, hogy miért áll most ott a csapat, ahol. A szerzett gólok tekintetében csak a dobogósok lőttek több gólt, most csak az utolsó négy helyezett rúgott kevesebbet. A kapott gólok tekintetében csak az utolsó öt helyezett kapott többet. A pontokban is mérhető a különbség, ami tíz egységgel kevesebb ebben a szezonban, mint volt az előzőben.

Persze, mint már oly sokszor kiderült, hogy azért is szép ez a játék, mert bármi megtörténhet minden egyes összecsapáson.

 

1. EGER SE – NYÍREGYHÁZA SPARTACUS II

A hazaiak végre nyerni tudtak Szabolcsban, a Mátészalka vendégeként. Hétvégén ismét szabolcsi csapat lesz az ellenfél, de ez a mérkőzés sokkal nehezebbnek ígérkezik, mert a Török-legénység nagyon kiszámíthatatlan teljesítményt nyújt. A hazai pálya előnye ebben segítheti az egrieket.

HAJRÁ EGER SE!!!

Ősszel: 0-0

 Tippem: 2-1

 

2. SALGÓTARJÁNI BTC – BACSÓ BETON-CIGÁND SE

A hazaiak győzelmi kényszerben fogadják a borsodi csapatot. Amennyiben pont nélkül maradnak, akkor szinte biztos a búcsú az NB.III-tól, bár ebben még sok minden más is közre játszhat. Ha Horváth Zoltánék komolyan veszik a mérkőzést, akkor megszerezhetik a három pontot.

Ősszel: 1-1

Tippem: 1-1


3. TISZAFÜREDI VSE – MÁTÉSZALKAI MTK

A Mátészalkának most nem jött be úgy az edzőváltás, mint ahogy ősszel, hiszen vereséget szenvedtek az Egertől, amivel már a matematikai esélyük is elszállt. A Tisza-partiak rapszodikusan szerepelnek a tavaszi szezonban, de hazai környezetben sokkal esélyesebbek a vendégcsapatnál.

Ősszel: 3-0 Mátészalka

Tippem: 3-0

 

4. KARCAGI VSE – FÜZESABONY-ERŐSS ÚT

 Mindig akad egy ’a forduló legsimább mérkőzése’ összecsapás. Ez a találkozó is ezek közé tartozik, de a célok elérésének érdekében mindig van plusz motiváció, ami kiélezettebbé tehet egy-egy meccset.

Ősszel: 1-0 Karcag

Tippem: 3-0

 

5. KISVÁRDA II – DEAC

A Várdai-vitézek szorgosan gyűjtögetik a pontokat, főleg hazai környezetben, de most a bajnoki címért küzdő debreceniek lesznek a vendégek. Az egyetemisták az elmúlt fordulóban csak döntetlent értek el a városi derbin, ami könnyen lehet, hogy bajnoki álmok szerte foszlását eredményezte.

Ősszel: 1-0 DEAC

Tippem: 2-2

 

6. DVSC II – PUTNOK FC 

A Máté Péter vezette gárda lehet a mérleg nyelve? Az előző fordulóban a Loki ikszelt az egyetemisták elleni városi derbin. A sportszerűség most azt kívánja, hogy a Putnok ellen is mindent beleadjanak, megnehezítsék a vendégek dolgát. A borsodiak most nem hibázhatnak, ha el akarják érni a céljukat.

Ősszel: 3-0 Putnok

Tippem: 1-3

 

7. FC HATVAN – TISZAÚJVÁROS FC

A Tisza-partiaknak nem sikerült megfékezni a karcagi gyorsvonat robogását és már hat mérkőzés óta tart a nyeretlenségi sorozatuk. A hétvégén egy hasonló cipőben járó csapatot fogadnak, mert Vitelkiéknek is hosszú a nyeretlenségi sorozatuk. A Spisljak-csapatnak nagyobb szüksége van a pontokra és az ő sorozatuk szakad meg a Népkerti-pályán.

Ősszel: 2-0 Tiszaújváros

Tippem: 2-1 

 

8. DVTK II F4R – SÉNYŐ FC SELYEM-BER (szombat 13:00)

Kapacináék két nagyon fontos mérkőzést nyertek meg, legyőzték idegenben az Egert és a múlt héten így járt a Tiszafüred is. A piros-fehérek a tavaszi első mérkőzés óta ismét győzni tudtak a rivális Salgótarján ellen. A szombati összecsapáson nehéz dolguk lesz a jó formába lendült szabolcsiak ellen.

Ősszel: 0-0

Tippem: 1-2


Hozzászólások
#1 | Toto - 2025.05.04 13:44
Bucira vernek a nyírségi almák.
Hozzászólás küldése
Név:

Ellenőrzőkód:
Ellenőrzőkód


Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek.

Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj.

Még nem értékelték
Következik
Gyöngyös
MOL Magyar Kupa 1. forduló

2025.08.02 (16:30)

Gyöngyös
?:?
Eger SE
Szavazás
Gyöngyös - Eger SE

Hazai győzelem

Vendég győzelem

Üzenőfal

Max karakter
Név

Üzenet
Hangulatjelek Félkövér

Egy.oreg 
07.24 16:56
Ez az ember mondja azt, hogy tavasszal történnek furcsaságok, így bármi előfordulhat! Ez így is van. Csak egy példa: 2024.05.06. 17:00 DVTK II ? Eger SE 3:0 Talán emlékeznek páran, hogy az ifivel utaztunk el és ezzel a vereségünkkel maradt bent a dió és esett ki a Tarján.

A.I. 
07.24 12:48
Én már évek óta a hivatalost sem olvasom. Egy rakás szar az egész.

Szecsi.Attila 
07.24 12:05
Olvastátok F.B. nyilatkozatát? Nehéz volt hangos nevetés nélkül végig olvasni Grin

666  41374
07.05 17:27
Jelenleg folyamatban van az ügy.

lisznyai  2125795
07.05 16:06
Milán tényelg Vidi?

További üzenetek

Partnerek
Kattints a logóra!

Hozzászólások
07.28 17:32 - X
Én előzetesen azt gondoltam, ha a középmezőny e...

07.28 09:10 - X
Sajnos idény végén is így fog kinézni a tabella...

07.21 18:58 - Frissítés a Hírek menüre kattintva!
Megnéztem a barcika honlapját. Aznap játszottak...

07.19 12:45 - Frissítés a Hírek menüre kattintva!
NB1-es ellenfelet fogad a város és a hivatalos ...

07.09 20:59 - Történelem, hiányérzet, viszonyítási alapok (II. rész)
https://www.heol.hu/helyi-sport/2025/07/egri-sp...

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Table 'egrifc.fusion_new_users' doesn't exist