Vígh Ferenc
Sütő Szilárd
Kugler Gyula
Győzelem

Rengeteg új arc, más posztokon kipróbált játékosok, hőség és sima győzelem. Így lehetne jellemezni a mai edzőmérkőzést amin Vojtekovszky Csaba a Tárkány elleni "kezdőnek" ezúttal a második félidőben adott lehetőséget.

Egri FC – Tiszafüred VSE 5:1 (2:1)

Akár eltiltás is lehet a vége

Nemrégiben megírtuk, hogy Kasza Dániel csapatunktól a Felsőtárkány csapatához igazolt. Az Egri FC vezetése szerint jogtalanul írta alá az átigazolási lapját a Felsőtárkány csapatához, hiszen még érvényes szerződés köti Egerbe. Mivel mindkét fél máshogy értelmezi a kialakult helyzetet ezért az Egri FC jogi útra terelte a dolgokat.

Boldog névnapot

Ma ünnepli névnapját Illyés Dániel, aki közölte honlapunkal, hogy megegyezett az egri vezetéssel, így nálunk folytatja a pályafutását.

Boldog névnapot Dani!

Zvara Dávid
Általános képek: zvarajo.jpg A Szolnok hivatalos honlapja szerint nálunk folytatja pályafutását Zvara Dávid.
Edzői nyilatkozatok

Vojtekovszky Csaba: - Három napja edzünk. Kezdésnek nem volt rossz az eredmény, gondolok itt az első félidőre. Az, hogy ebből a csapatból ki marad itt, még a jövő kérdése. Tárgyalásban vagyunk, szeretnénk, ha a mezőkövesdi Haburcsák és a két honvédos fiatalember nálunk folytatná. A szolnokiak (Kereki, Háda) jól mozogtak, a két román fiú is tetszett. Ha bajnokság megnyerése a cél, akkor még minőségi játékosokra lesz szükségünk. Illyés Dániel megszerzése kulcskérdés számunkra. A 2. félidőben az U-18-as csapat játszott. Beindult az élet, új játékosok még várhatók. Szerdán a Tiszafüredet fogadjuk, majd szombaton a Barcikával játszunk.

Vígh Ferenc: Alakulóban van a csapatunk, de amit ma láttam jó pár embertől, az nagyon kevés lesz a bajnokságban. Van még időnk, dolgozunk tovább.

Győzelemmel felérő vereség

Csapatunk 3:2-es vereséget szenvedett a Felsőtárkány csapatától. Aki látta a mérkőzést, biztosan egyetért abban, hogy az első félidőben a felkészülésben és játékosállományban előrébb járó tárkányiak fölé nőtt csapatunk és a szünetben megérdemelt 2:1-es vezetésre álltunk. Míg csapatunk két formás támadásból szerzet gólt, addig a kapunkra teljesen veszélytelen Felsőtárkánynak csak büntetőből sikerült a kapunkba találnia.
A második félidőre az egész csapatunk lejött a pályáról, és Sipos Lajos és Varga Iván utánpótlás játékosai kaptak bizonyítási lehetőséget. Érthető módon csapatunk kissé beszorult, de remekül állták a próbát a zömébe 16-17 éves gyerekek és a tárkányiak csak újabb pontrúgásból tudtak egyenlíteni. A végére azért kicsikarta a vendégcsapat a győzelmet, de erre aligha lehetnek büszkék, ellentétben azokkal a játékosokkal, akik ezen a napon egri mezben léptek pályára. Következő mérkőzésünket immár egy összeszedettebb csapattal szerdán játsszuk a Tiszafüred ellen.

Hajrá Eger! Hajrá Egri Csillagok!

Sorsolás

Az MLSZ elkészítette az NB III 2013/14-es szezonjának sorsolását, egyelőre még kezdési időpontok nélkül. Ez alapján idegenben kezdjük a bajnokságot, az első fordulóban Putnokon lépünk pályára.

A teljes sorsolás elérhető a Mérkőzések menüpont alatt.

Önkormányzati válasz a szurkolói levélre

Az elmúlt héten Csanádi Péter nyílt levelet intézett az önkormányzat vezetőinek, melyre Rázsi Botond alpolgármester úr reagált.

Kattints a részletekre!

Jobb későn, mint soha

Csapatunk ma megkezdte felkészülését a 2013-2014-es NB III –as bajnokságra.

Ennek apropóján érdeklődtünk Vojtekovszky Csabánál, hogyan telt az első közös foglalkozás?

Jaszmin Mecsinovics
A lombardfcpapa.hu tájékoztatása szerint Jaszmin Mecsinovics Pápán folytatja pályafutását.