Kugler Gyula
Magyar Kupa 3. forduló
A hajtás után megnézhetitek a Magyar Kupa harmadik fordulójának az eredményeit.
Edzői nyilatkozatok

Simon Antal: Igazi kupameccs volt, egy nagyszerű csapat ellen. Az NB I-ben ez a DVTK majd minden meccsen rúgott eddig gólt, ezért zártan kellett védekeznünk, ezt a csapat megcsinálta, minden elismerésem a játékosoké.

Benczés Miklós: Sok helyzetünk volt a mérkőzés folyamán, bár sajnos gólig nem tudtunk eljutni. Talán utoljára Dobó István védte így az egri várat, mint a hazaiak a kapujukat. Egy szervezet együttes volt az ellenfelünk, és ugyan az összejátékunk még nem volt az igazi, azért továbbjutottunk, aminek örülök. - boon.hu

Egri FC - DVTK

Óriási küzdés után, csak tizenegyesekkel maradt alul a csapatunk az NB1- es ellenfelével szemben. Emelt fővel jöhettünk le a Szentmarjay stadion gyepéről.

Kattints a részletekre.

Tegnap játszották

A Magyar Kupa 3. fordulójában már tegnap lejátszottak egy mérkőzést, amelynek végén tizenegyesekkel a hazai csapat jutott tovább. A szabály ugyanis az, hogy döntetlen esetén 2x15 perc hosszabbítás majd tizenegyes párbaj dönt.

Szolnoki MÁV – Szeged 2011 (1:1) 4:1

Most is beérnénk a tavalyi 3:2-vel

Miért ne sikerülhetne az, ami tavaly már összejött? A kérdésre ma délután választ kaphatnak a nézők Egerben, ahol az egy éve búcsúztatott Diósgyőri VTK lesz a hazaiak Magyar Kupa ellenfele.

Kattints a részletekre!

Beharangozó
Csapatunk a Magyar Kupa 3. fordulójában a Diósgyőri VTK-t fogadja a Szentmarjay Stadionban. A két csapat a 2007 / 2008 -as kiírásban is találkozott egymással akkor 3:0-ra kikapott az Egri FC, az előző szezonban egy izgalmas mérkőzésén 0:2-ről fordítva, egy hosszabbításban szerzett góllal nyertünk 3:2-re. Az idei kiírásban NB1-es csapatként most kapcsolódik be a Diósgyőr, az Egri FC a 2. fordulóban az Aszód csapatát verte 5:1-re. Simon Antal vezetőedzőként eddig még veretlen a borsodiakkal szenben, 3 meccsen kétszer nyert csapata, egyszer döntetlent ért el. Katona Attila volt csapata ellen lép pályára, 2004 és 2007 között 93 meccsen szerepelt diósgyőri színekben.

A Vác- Egri FC utózöngéje!

Bocsánatot kért a drukkerektől a Vác mutogató kapusa

A vacfc.hu beszámolója szerint elnézést kért csapata szurkolóitól Héger Ádám, a Dunakanyar-Vác fiatal hálóőre. A tehetséges kapus a hétvégi, Eger elleni bajnokin mutogatott a szurkolóknak, tettét pedig a feszült légkörrel, és a mérkőzésen történt negatív történésekkel magyarázta. A váciak két játékosa is eltiltásra számíthat a Fegyelmi Bizottságtól. Kattints a részletekre!

Bíró Péter

Ma ünnepli 26. születésnapját csapatunk kiváló védője, Bíró Péter.

Honlapunk ez alkalomból kíván nagyon sok boldogságot és sikerekben gazdag egri pályafutást a  játékosnak.

Boldog születésnapot Peti!

Belépőjegy árak

A holnapi Magyar Kupa mérkőzésre a következő jegyárak lesznek érvényben: Felnőtt 800 Ft, nyugdíjas 500 Ft. A vendégszektorba szintén 800 Ft-ba kerülnek a jegyek.

Hajrá Egri FC!

Játékvezetői küldés!

A szerdán 15,30-kor kezdődő Magyar Kupa mérkőzésünket a Győr-Moson-Sopron megyei Böcskei Balázs (1983.10.13.) vezeti. A játékvezető asszisztensei Tóth Vencel ifj. és Tóth István lesznek. Ellenőr Kurmai Zoltán.