Egri FC: még kerestetik az új tulajdonos
Írta: 666 - Dátum: 2011.07.04 15:20

Péntekig még mindenképp várni kell az új befektetőre az Egri FC-nél,
ma ugyanis csak az derült az újabb tárgyaláson, hogy a város ragaszkodik az NB II-höz.

Kattints a részletekre!


Teljes hír

Rázsi Botond alpolgármester tájékoztatása szerint az önkormányzat és az URFA folyamatosan tárgyalnak, melynek célja a klub mérlegének rendezése, és tiszta, tehermentes formában való át vagy eladása az önkormányzatnaknak, hogy az tovább tudjon lépni a klub érdekében. Eddig nincs új elem az információban, mert hetek óta megy az egyezkedés a hivatal és a távozni szándékozó URFA között – eredmény nélkül.

Friss hírt csupán az újabb határidő, nevezetesen a péntek (július 8.) jelenti. Az önkormányzat az NB II-es tagsággal élni kíván, ám ehhez új tulajdonos személyében olyan társat keres, amellyel együttműködve a második vonalban tudja „üzemeltetni” az Egri FC-t.

A város a jelentősebb pénzügyi szerepvállalásával egyetemben nagyobb beleszólást óhajt az EFC Kft. ügyeibe, amelyeket már csak azért is tisztázni szükséges, mert a labdarúgók alkalmazása és ekho szerinti javadalmazása ezt mindenképp megköveteli.

Forrás: Heol.hu