ESSE - Gyöngyöstarján 4:1
Írta: 666 - Dátum: 2015.10.24 14:09

Csapatunk ebben a remek időben, a következő felállásban futot ki a kifogástalan talajú pályára: Sopronyi - Dóczi, Madarasi, Kerékgyártó, Farkas, Somogyi, Szakál, Dorkó, Szucsik, Busai, Montvai. A padon Illyés, Jacsmanik, Antal, Szuromi, Halász és Podolecz foglal helyet. Az első fél óra elteltével egy egri 25 méteres szabadrúgást jegyezhetünk fel, ami a kapú fölé szállt. Mezőnymunka folyik, gyűrik egymást a csapatok.A meccs félidejének vége felé kicsit átvesszük az irányítást, aminek meg is lett az eredménye, hiszen Montvai passzából Kerékgyártó szerez gólt. 1:0. A gól óta megélénkült a mérkőzés. A félidő végéig már nem változott az eredmény. Kezdődik a második etap. Rögtön az elsó támadásunkból Montvai gólt szerez. Remek kezdés. 2:0. Szakál le, Jacsmanik fel. Hatalmas Busai helyzet maradt ki. Továbbra is támadólag lépünk föl. Szinte a következő támadásból, Montvai emelt mellé. Harmadszorra, Dorkó mattolja a Gyöngyöstarján kapusát. 3:0. Gólja után Dorkó le, Antal fel. Montvai bombázott Tűzkő kapujába, ezzel 4:0-ra alakítva az eredményt. A lassan gálává vált mérkőzésen Illyés Dániel edzőnk, mindenkinek lehetőséget adott a bizonyításra. Dóczi, Szucsik, Farkas le, Szuromi, Halász, Podolecz fel. A jelentős előny hatására kiegyenlítettebbé vált a mérkőzés. A mérkőzés végén helyzetek adódtak mindkét oldalon, amiből egyet kihasználtak a vendégek. 4:1. Vége a mérkőzésnek. Csapatunk teljesen megérdemelten tartotta itthon a 3 pontot. Gratulálunk a fiúknak. A jövőhéten az utolsó helyezett Füzesabony otthonába látogatunk. Hajrá ESSE! Hogy miért? Azért, mert Eger.