Lapszemle
Írta: - Dátum: 2009.11.21 20:27
Helyzeteit nem értékesítette, így kudarcot jelentő eredménnyel zárta az őszi idény hazai meccseit az Egri FC NB III-as labdarúgó-csapata.
Katt a részletekre

Teljes hír

Egri FC – Dunakeszi Vasutas 1–2 (1–1)
Eger, stadion, 100 néző. V.: Kiss Attila (Mozsár G., Bodac T.).
EGER: Botló – Veréb, Káposzta, Jeney, Szűcs Á. – Siróczki (Romhányi, 82.), Busai, Gáspár, Mundi (Zsarnai, 60.), Balogh B. – Vígh.

Vezetőedző: László István.

DUNAKESZI: Babarczi – Gyetván A., Kiss R., Mikesy, Kőrösi – Dizmatsek, Dobray, Rozinka (Erdő-Lahner, 81.), Arany – Szabó M., Gyetván Cs. (Lőrincz, 70.).

Edző: Zoran Kuntics.

A gólok története. A 16. perc: A kaputól mintegy 38 méterre, balra Dobray végzett el szabadrúgást, a bal lábas lövés pedig a jobb felső sarokban kötött ki, 0–1. 18. perc. Jobb oldali szögletrúgást követően Vígh lőhetett kapura, akinek labdája Kiss R. lábán megpattanva a hálóba jutott, 1–1. 87. perc: Bal oldali beadást után Arany 5 méterről fejelte a labdát a kapuba, 1–2.

A két perc alatt történt gyors gólváltás után több helyzet az Egri FC előtt adódott az első 45 percben. A szünet után gyorsan a maga javára dönthette volna el a mérkőzést a hazai együttes, ám nem így történt. Jött viszont Jeney kiállítása, majd Arany gólja, ami, ha aranyat nem is, de három pontot ért keszieknek, nagy csalódást okozott viszont az Agria Ultras szurkolói csoport által támogatott házigazdáknak.

Kiállítva: Jeney (2. sárga lap után) a 73. percben.

Jók: Vígh, ill. Babarczi, Dobray, Kiss R., Gyetván A., Szabó M.

László István: – Öt meccsre való helyzetet hagytunk ki, amit nem lehet már csak a szerencse számlájára írni. Valami hiányzik a csapatból. Nagyon csalódott vagyok.
Zoran Kuntics: – Ez az első három pont, amit idegenben szereztünk. A győzelem lehetősége korábban is benne volt a csapatban, de csak most jött ki a lépés úgy, hogy 4–5 játékosunkat nélkülözni kellett.

Forrás: heol.hu