Írta: - Dátum: 2010.01.24 11:55
Az idén 100 éves Diósgyőri VTK öregfiúk labdarúgó-csapatának meghívására szombat délután Miskolcon léptek parkettre az egri szeniorok.
Kattints a részletekre

Teljes hír
Az első mérkőzésen a Détári Lajos, Vincze István, Keller József, Kiprich József, Urbán Flórián, Ebedli Zoltán és Wukovics László fémjelezte magyar válogatott volt a mieink ellenfele. A Pócsik János vezette ESE már 6-4-re is vezetett, ám a végén be kellett érnie a döntetlennel (6-6). Az egri gólokon Béres Mihály (2), Barta Ervin, Szabó Zoltán, Nagy Gábor és Vojtekoszki Csaba (képünkön) osztozott.

A folytatásban a szlovákiai Lokomotiv Kosice következett Fenyves Péterék számára, akik az első félidőben háromgólos előnyre tettek szert (4-1). Ez azonban nem bizonyult elegendőnek, mert a kassaiak fordítottak (4-6). Az ESE találatai Vojtekovszki (2), Béres és Pádár Béla nevéhez fűződnek.

Megyeszékhelyünk együttese több meccset nem játszott, az egy megszerzett pont a negyedik helyhez volt elég, a természetesen a vendéglátókat is felvonultató mezőnyben.