Erődemonstráció egri módra
Írta: 666 - Dátum: 2016.08.27 20:02

Megszerezte második győzelmét az Eger SE a megyei labdarúgó bajnokságban. A megyeszékhelyi együttes – csakúgy, mint a Gyöngyöstarján elleni szezonnyitón – fölényesen diadalmaskodott.

Kattints a részletekre!

Teljes hír

Csuhay József fiai 7-1-re verték idegenben a Szőlőskert-Nagyrédét. Montvai Tibor találatán követően már a 12. percben gólnak örülhetett az ESE, majd bő negyedóra elteltével Pataki Viktor révén már kétgólos volt az előny. A szünet előtt gyakorlatilag el is dőlt a párharc. Gresó Mátyás pályafutása első egri gólját jegyezte, majd Pataki találata után már 4-0 állt az eredményjelzőn. A térfélcsere után nem sokkal Montvai újra beköszönt. Márkus megszerezte a házigazdák becsületgólját, ám még erre is akadt két válasza az Egernek. Szucsik a 61., Gresó pedig a 84. percben talált rést a rédei kapun. Két fordulót követően két győzelemmel 16-3-as gólkülönbséggel vezeti a táblázatot az ESE.

Szőlőskert-Nagyréde - Eger SE 1-7 (0-4)
Nagyréde 150 néző. Játékvezetők: Aux László (Zsákai Zsolt, Pásztory Krisztián)
Nagyréde: Linberger (Kiss M.) - Debreceni, Barna (Barai D.), Mester Á., Szabó Sz., Cserta L., Géczki (Johancsik), Andó, Márkus, Huszár (Kecskés), Gömöri. Edző: Török János.
Eger SE: Bollók - Podolecz, Kaló, Sebe M., Balogh M., Dorkó (Dér), Gresó, Varga M. (Szilágyi B.), Szucsik, Pataki (Árvai), Montvai. Edző: Csuhay József.
Gólszerzők: Márkus (52.) illetve Montvai 2 (12., 50.), Pataki 2 (29., 45.), Gresó 2 (43., 84.), Szucsik (61.)

Forrás: Agrisport.hu