Tipp
Írta: 666 - Dátum: 2017.09.22 15:48

Megkértem Nótás Attilát, hogy egy - egy mondattal megfűszerezve, tippeljen a hétvégi forduló eredményeire.

Kattints a részletekre!

Teljes hír

ENERGIA GYÖNGYÖS-PÉTERVÁSÁRA

Mindkét csapat győztesen hagyta el hétvégén a pályát, ezért (is) kiváló mérkőzés lehet! Az Energia még a papírformának megfelelően hátrányban állt a félidőben hazai pályán a Heréd ellen (1-3), majd a második félidőben megtáltosodtak! Rúgtak négy gólt és megnyerték a mérkőzést! Ünnepelhették az első győzelmüket a megyeI-ben! A Péterke otthon biztosan győzte le a Füzesabonyt! Hát nem hiszem, hogy könnyen adja a bőrét a Gyöngyös, de pontokért mennek a Sipos legények! Tippem:1-2

BORSODNÁDASD-BESENYŐTELEK

A Nádasdot ugye mi vertük meg biztosan a hétvégén! Szimpatikus, hajtós kiscsapat, aki karmolni fog a három pontért! A Besenyő már majdnem győzött! Továbbra sincs meg az első győzelme, de már csak pár perc választotta el őket a Heves ellen! Nem hiszem, hogy borsodban szereznek három pontot! Tippem:2-0

HEVES-EGERSZALÓK

Az előbb említettem hogy Heves egy vérszegény döntetlent ért el Besenyőn! Valami nem kerek Hevesen! Nem jönnek az eredmények! És ez a hétvége is nehéznek ígérkezik! A Szalók szépen esik visszafelé! 2 győzelem után jött két döntetlen előző héten meg otthon kaptak ki a Hatvantól….a sorminta ha folytatódna, akkor újabb vereségnek kellene következnie! Szerintem az nem lesz! Tippem:1-1

BOLDOG-ANDORNAKTÁLYA

A hazai csapat egy szimpatikus csapat, hajtanak becsületesen, de a négy döntetlen már nagyon sok pontveszteség! Ők a mérkőzés esélyesei, nem hiszem, hogy eljő az ötödik! A vendégek az utolsó percben kiizzadták Bélapáton a három pontot! Nem voltak meggyőzőek, de a győzelem az győzelem! Képes az andornaki alakulat a bravúrra is talán….ezért kakas kis mérkőzés lesz! Meglepne, ha piros lap nélkül menne le a mérkőzés! Tippem:3-1

BÉLAPÁTFALVA-FÜZESABONY

Újra a végén maradt pont nélkül a hazai csapat! Bosszantó lehet, de talán a sors majd egyszer visszaadja! Rá is férne a csapatra, mert az első fordulóban szerzett pont óta nem termett több, és utolsóként nem sok minden esik jól! A vendégek sima zakó után érkeznek! Péterkén nem volt sansz! Gondolom itt akarnak javítan, így parázs kis mérkőzés is lehet! Tippem:0-2

HATVAN-FELSŐTÁRKÁNY

A forduló rangadója! Egriként rögtön mondom, hogy jó az X! De gondolom a két csapat másképp gondolja! Aki győz, az nagy lépést tesz, hogy partiban maradjon a bajnoki címhez! A hazaiak nagy csatában nyertek Szalókon! Nagyon fontos három pontot szereztek! A vendégek gyenge első félidő után, Montvai 10 perc alatt lőtt mesterhármasával győztek ugyan Gyöngyöshalász ellen, de ez erre a hétvégére nagyon kevés lesz! Kíváncsi leszek, melyik csapat tud megújulni! De ha egy békés 0-0-t játszanak, én akkor sem leszek szomorú! Tippem:1-1

HERÉD-EGER

A hazaiak érthetetlen vereséget szenvedtek! Biztosan vezettek a félidőben, majd kaptak 4 gólt a másodikban …nem mindennapos tett az biztos! Remélem ez morális sérüléseket okozott a csapatnál! Mert otthon nagyon harapósak tudnak lenni! Tavaly is nehezen adták a bőrüket! Én félek kicsit ettől a mérkőzéstől! Tippem:1-2

GYÖNGYÖSHALÁSZ-MAKLÁR

A hazaiak a bravúr küszöbén álltak, de végül csak behódoltak Tárkányban! Úgy gondolom, hogy még jobban akarnak majd győzni a hétvégén…és erre minden esélyük meg van! A vendégek jó meccsen ikszeltek a Boldog ellen! A hétközi kupameccsen is nagyot küzdöttek… De én most hazai győzelmet érzek! Tippem:2-1