Mestermérleg
Írta: 666 - Dátum: 2018.03.25 19:18
Vígh Ferenc: A hazaiak játékra alkalmassá tudták tenni a pályájukat, amihez egy kicsit nehezen alkalmazkodtunk és az első fél órában több játékos is pontatlanul játszott,éppen ezért a mezőnyfölényünk is meddőnek bizonyult. A vendéglátóink egy jól eltalált szabadrúgással jelezték,hogy nem adják könnyen a bajnoki pontokat,de Bollók bravúrral hárított. A félidő hajrájában viszont két egyéni villanás után megnyugtató előnnyel vonulhattunk az öltözőbe . A második félidőben is a mi akaratunk érvényesült, persze benne volt az ellenfelünk játékában akár egy gyors kontra, viszont azt sikerült időben lereagálnunk. A góljaink mellett a hazaiak kapusa Csák 4-5 komoly ziccert hárított ,de ennek ellenére elégedett vagyok a csapattal mert egy sportszerű ellenfelet győztünk le idegenben magabiztosan.