Az odavágóra nem lehet panasz!
Írta: 666 - Dátum: 2018.06.09 17:00

Rajtam nem múlik. Elszívtam egy szál cigit és elindúltam a meccsre! Fülledt meleg, enyhe szél.

Még van 10 perc kezdésig, de már most dupla annyian vagyunk a megszokotthoz képest! A mérkőzést a volt szövetségi kapitány Csank János is megtekinti.

Pár perc és kezdünk. Kb. 400 - 500 néző!

Csapatunk piros - kékben, a Balatonfüred kék - feketében.

Az rlső és ráadásul szép támadást az ESE vezette, a labda végűl a vendégek kapusának kezében halt el.

3. perc kb és már Vajda góljával vezetünk is!

A vendégek átlővéssel próbálkoztak, de magasan fölé lőtték a lasztit.

Oda - vissza megy, most mi lőttünk Antal révén, ami kaput is fogott, de a kapus védett.

Egy húsz méteres szabit kapkodtunk el így maradt az 1:0

Jó a meccs, bánhatja aki nem jött ki.

Hatalmas hazai helyzet, Fekete 5 méterről rúgta fölé!

A nézőszám, már több mint 500 felett van!

Akár tudatos is lehet, mert már a vendégeknek sűrgősebb, így pár perce inkább ők próbálkoznak, ami remek alkalmakat teremthet a kontrákra!

A kezdeti egymásnak esés, kicsit alább hagyott!

Most volt egy ütés váltás, előbbit Bollók ütötte ki, majd mi veszélyeztettünk!

A mérkőzés első szögletét mi rúgjuk.

Vajda egy remek beadást, hatalmas helyzetben mellé tüzelt!

Újabb ESE helyzet, amiből szöglet lett.

Hatalmas Benke gól vagy húszról a jobb felsőbe!  2:0

Remek a meccs, sajnos az ellenfelünk nem adja fel így szépítettek. Kár volt ezért a gólért mert a végelszámolásnál sokat számíthat. 2:1

Egy remek első félidőt láthattunk, reméljük nem a szokásos másodikfélidős teljesítményét veszi elő a csapatunk. Félidő: 2:1

Vérszemet kaptak a tengerpartiak és kezdésnek gyorsan nekünk estek, aminek meg is itták a levét, mert egy kontrából Benke megint bevarrt egyet! 3:1

A nézőkre sem lehet panasz, hatalmas a szurkolás. Nem tudom a város részéről van-e kint valaki, de ha igen hétfőn elmesélhetné az irodában, hogy igenis kell ez a sport Egernek!

Ajjaj! A kétgólos Benkénk megsérült!!! Reméljük nem kell lecserélni, egyenlőre folyik az ápolása.

Az még a történethez hozzá tartozik, hogy a félidőben cserélt csapatunk. Mikolka helyére a MESTER érkezett!

Újabb egri szöginekünk, amiből nem lett semmi.

Kb 24-ről egy szabi nekünk, amit Fogarasi fog.

Újra Fogarasi nevét kell említenem, mert Gresó 5 méteres fejesét hatalmas bravúrral védte!

A mester is megmutatta magát, ha pár centivel is de mellé puffantot!

Mit ad isten! Egy átlővés kb 25-ről és a mi Antalunk olyan gólt ragasztott, amiről Fogarasi nemigen fog mesélni az unokájának.  4:1

A második félidőben (és nem az elején) a tengerpartiak is elvégezhették az első sarokrúgást.

Csere a hazaiaknál Benkét Titkó váltja.

Közben a szögletből vezettünk egy szép kontrát, de Fogarasi megint hatalmasat védett.

A szögletből Béla felé bólint.

Ellentámadás, vendég szabi, mellé.

Feketét elnyomták a büntetőterületen belül, tizi. Gresó bevarja! 5:1

A mester újabb csere mellett döntött. Antal helyett Balogh a pályán.

Támadunk, de a balatonfüred sem adta fel. Oda - vissza mennek a dolgok.

Amíg egy hatalmas helyzetünk kmaradt egy kontrából, addig a sporik jelezték, hogy 3 perc hosszabbítás lesz.

Újabb tizi! feketét egyszerűen nem tudják tartani! A büntető kimaradt, de ne legyen kétsége afelől senkinek, hogy ennek a párharcnak a továbbjutója az ESE lesz!