Második félidő!
Írta: 666 - Dátum: 2019.08.05 17:08
Tegnapi híradásomból kimaradt a második félidő elemzése az "admin" szemével. Nézzétek el ezt nekem, hiszen Cegléd nem itt van és igyekeztem haza a családhoz. Ami késik nem múlik és biztos vagyok abban, hogy aki nem volt ott annak a hétfői nap sem késő! A második félidőben már az iram nem volt az igazi. Én személy szerint azt vártam, hogy a "mester" neki küldi fiait a hazai csapatnak, de nem így történt. A Cegléd a vezetés birtokában nem erőltette a támadásokat, várta a hibát, amit Csiki dobott is, és növelte előnyét a hazai gárda. Előttünk is adódott egy komoly helyzet, de Árvai szokásához híven kihagyta.. Semmit nem láttam viszont az ígért egész pályás letámadásból, sőt az agresszivitást is hiányoltam. A végén még egy szép összjáték után három gólosra növelte előnyét a hazai alakulat, ezzel majdhogynem kiütéses vereséget szenvedtünk. A tavalyi szezonban nem játszottunk egyetlen egy mérkőzésésünkön sem ilyen alárendelt szerepet mint a tegnapi napon, pedig a Cegléd sem volt egy világverő csapat. Ez kérem nokedli volt! A vezetőség tényleg a minimális alá csökkentette a költségvetést és ebből komoly gondunk is származhat még. A mérkőzést a helyszínen tekintette meg korábbi siker edzőnk Vígh Ferenc is. A találkozó után reményeim szerint és több szurkoló társam egyöntetű véleménye szerint is Petinek fel kell újra vennie a kapcsolatot Ferivel és visszahozni hozzánk, mert ebből a csapatból ő tudna masszív gárdát kovácsolni, nem kell ecsetelnem, hogy tavaly is minimális költségvetésből a középmezőnyben végzett a kerettel. Azt a keretet kellett volna megtartani 3-4 erősítés mellett. A félidőben válthattam Ferivel pár szót és elmondása szerint hosszútávú tervei voltak, amiben az szerepelt, hogy ismertsége révén évről évre egyre jobb csapatot hozzon össze nekünk. Úgy váltunk el egymástól, hogy bízunk benne hamarosan ő irányítja a ESE-t, mosolyt csaltam az arcára.