Nótás Attila: Ha kikapunk..megint rajtunk fognak nevetni!
Írta: 666 - Dátum: 2019.08.17 07:05

Megkértem Nótás Attilát, hogy egy - egy mondattal megfűszerezve, tippeljen az NBIII Keleti csoport, következő forduló eredményeire.

Kattints a részletekre!

Teljes hír

Megtört a jég! Olyat mutatott a csapat, amire már régen vágytunk! 0-2-ről aratott nagyszerű győzelmet! Le a kalappal a fiúk előtt! Igaz, úgy lenne ennek a győzelemnek még nagyobb értéke, ha folytatnánk a pontgyűjtést!

ESMTK-FÜZESGYARMAT

forduló egyik legjobb meccse lehet! A hazaiaknak ugye javítani kellene  az egri vereség után!(2-3) Hazai pályán talán ez sikerülhet is! A Füzesgyarmat nagy bajban van! Hazai pályán kapott ki a Ceglédtől!(1-2) Az egyik legjobb játékosállománnyal, feltételrendszerrel, anyagiakkal rendelkezik és két vereség után érkezik! Ha ne adj Isten újból kikapnának, könnyen lehet, hogy fejek hullanak! És akkor ezek után tippeljen valaki, hogy mi lesz az eredmény? Tippem:1-2

CEGLÉD-GYÖNGYÖS

A Cegléd eddig az egyik meglepetéscsapat! Nagyon jól kezdték a bajnokságot , 2 hete minket, előző héten meg ,mint említettem Füzesgyarmaton győztek! Minden esélyük meg van az újabb győzelemre, verhető csapat érkezik! A vendégek sima vereséget szenvedtek otthon a Jászberénytől!(2-6) Az eredmény, mondhatni papírformának, de a hat kapott gól soknak tűnik!(És még nagyon sok helyzet ki is maradt a Berény részéről!)Tippem:2-1

JÁSZBERÉNY-DVTK II

És jön a tuti! A legsimább mérkőzésnek ígérkezik! A hazaik eredményét említettem! Minden tekintetben klasszisokkal jobbak a vendégeknél! A kisdiósgyőr már 2 forduló után kilóg a mezőnyből! Nem képesek komolyabb ellenállást kifejteni a fiatalok! (Egyenlőre) Előző héten otthon szenvedtek sima vereséget Tiszaújtól!(0-4) Nagyon fel kell kötni a gátyót! Itt alapos lecke is lehet!Tippem:8-0

TISZAÚJVÁROS-DVSC II

A hazaiak még nem mutatták ki az igazi arcukat! Eddig két gyengébb csapattal játszottak…és most jön a harmadik! Előző heti győzelmüket Diósgyőrben említettem…Hozhatják otthon ezt a meccset is! A kisloki előző héten a forduló meglepetését szolgáltatta!(Negatív értelemben!)Otthon kapott ki, a nem túl acélosra tartott Balassagyarmattól!(0-1) A fél csapat NBI-NBII-es múlttal rendelkezik Ez így nagyon nevetséges! Ha most is vesztesen hagyják el a pályát…..egy újabb kiesőjelölttel gazdagodunk! Tippem:2-0

BALASAGYARMAT-PUTNOK

A hazaiak, mint előbb említettem, talán a forduló legnagyobb meglepetését szállították! Sokan biztos kiesőjelöltként emlegették a BSE-t, én úgy gondolom, alaposan ránkcáfoltak és át kell ezt értékelni! Igaz, még ők sem játszottak komoly csapat ellen! Ha most is nyernek, meg kell emelni a süvegem! A vendégeknél biztosan nincs nagy öröm! Újabb döntetlent értek el, ezúttal hazai pályán a Sényő ellen!(0-0) Egy pontokkal itt sehová sem lehet haladni! Talán a hétvégén megtörhet a jég! Tippem:0-1

6.SÉNYŐ-TÁLLYA

A hazaiak pontosan abban a cipőben járnak, mint a putnikiak! 2 forduló, 2 pont! Ettől biztosan többet reméltek, itt az idő az első győzelemnek is! Bár egyértelmű esélyesei a mérkőzésnek, én úgy érzem, nagyon meg kell szenvedniük! A vendégek otthon szenvedtek vereséget a debreceni egyetemi csapattól!(1-2) Szorosnak tűnik, de a szépítő gól a 93.percben esett…Nem látok sok esélyt a győzelemre, de biztosan jó meccs lesz! Tippem:2-1

DEAC-ÓZD

A hazaik eredményét említettem! Most is nyugodtan játszhatnak, mert verhető ellenfél érkezik! Bár lassan Várhidi edző munkájának is lehetne várni az eredményét! De ismerve a magyar focit….Mindenesetre, én hazai győzelmet gondolok! Az ózdiak parázs meccsen veszítettek Hatvanban! A félidőben még ők vezettek 2-0-ra, de a második félidőben kaptak négyet! Érthetetlen! Aki ennyire el tudja hagyni magát…az valószínű most sem fog nyerni!
Tippem:2-0

HATVAN-EGER

A végére a csattanó! A Hatvaniak előző heti csodálatos fordítását említettem! Érdekes meccs lehet! Ha győzünk, mindenki azt fogja mondani, a Hatvannak 10 sérültje volt! Ha kikapunk..megint rajtunk fognak nevetni! Remélem korrekt bíráskodás mellett legalább 1 pontot szerzünk! Ehhez kellene az az alázat és elszántság, amit 0-2 után mutatott a csapat! Azt a negyedórát kellene kitolni 60-70 percre…Nagyon kíváncsi leszek! Tippem:1-1