Nótás Attila: nagyon jól kellene játszani!
Írta: 666 - Dátum: 2020.12.08 17:16

Megkértem Nótás Attilát, hogy egy - egy mondattal megfűszerezve, tippeljen az NBIII Keleti csoportból bepótlásra kerülő mérkőzések eredményeire.

Kattints a részletekre!

Teljes hír

Még rávett az admin, hogy tippeljek az év utolsó három mérkőzésére! Nekünk ugye a dobogó a tét!Ha győzünk dobogón telelünk, ami ugye az egész évet, az egész évi káoszt megvizsgálva, egy szép eredmény lenne!Úgyis mondhatnám, kimaxolnánk az évet!

EGER-FÜZESGYARMAT

Jó játékkal vertük a kislokit otthonában!(2-0) Nagy gratula a fiúknak! De nézzük az utolsó 6 fordulót és mindenki meglátja, mitől félek én! Eger –Jászberény 1-3 Szinte esélyünk sem volt, sima vereség! SBTC-Eger 1-2 Fontos győzelem, kevés jó játék! (De győzelem!) BSE-Eger 2-0 Sima vereség,nagyon halovány játék! Eger-DVTK 2-0 Első félidő gatya…de legalább győztünk! Azt meg nem kell magyarázni..de mégis… Mezőkövesd-Eger 1-2 Első félidő semmi, sőt, de megint épp győztünk…épp…. DVSCII-Eger 0-2 No ez volt az egyetlen meccs a 6-ból, ahol jól játszottunk és nem kell magyarázni semmit--- No! Szóval nincs kettő jó meccsünk egymás után! Pedig szerintem a Füzes ellen lehet nem csak jól, nagyon jól kellene játszani! Bár ha az ő sormintájukat nézem, az is elég kutya! 8 meccs:gy-gy-v-v-v gy-gy-v…elvileg itt is vereség jönne! Ha győzünk 3.-ok vagyunk! Ha iksz 4.-ek, ha kikapunk 5.-ek! Engem csak az zavarna, ha nem győznénk, hogy nem a BVSC a 3. legjobb csapat a csoportunkban! És igazán itt látjuk, mennyire számít az a mákos győzelmük Egerben…. Szóval utoljára össze kellene szednünk magunkat! Nagyon fontos lenne ez a győzelem és a szurkolók meg is érdemelnék! Talán valami promo elkelne a klubvezetés részéről is…. A Füzes Cegléden kikapott!(1-2) Láthatjuk, hogy verhető csapat, de ezért tenni kell! Öngóllal nem fogunk nyerni! Valahogy úgy érzem, nem lesz szerencsénk! Tippem:1-1

GYÖNGYÖS-DVSC II

Megtáltosodott megyei rivásunk! Kisvárdán győzött biztosan! Most azzal a DVSCII-vel játszik, akit simán legyőztünk! Ha tudnak 2x jól játszani a gyöngyösiek, akár győzhetnek is, és akkor reális terv a bennmaradás! A kislokit láttuk…ellenünk gyenge volt, de láttuk már parádésan is játszani, meg ugye a ha Sármány van, minden más! Teljesen háromesélyes mérkőzés! Maradjunk a békés döntetlenben! Tippem:2-2

HATVAN-TISZAÚJVÁROS

A Hatvan Tiszakécskén szenvedett papírforma vereséget!(1-4) De ahogy…nevetséges 11-es, szabálytalan gól..meg nem adott gól nekik…Hiába no! Tiszakécskén minden más! Szép sormintás csapat! V-gy-v-gy-v tehát akár győzhet is! Egy biztos! Ha győz, nem lesz kieső helyen! És kell e ettől nagyobb motiváció? A vendégek utolsó percben rúgott góllal hozták 2-2re otthon a DVTK II ellen! Gyöngyösön tudtak nyerni, tehát itt is lehet eső, meg sár is! Magam is kíváncsi leszek! Talán a hazai pálya dönthet! Tippem:2-1