2016 Eger kupa 2.Cs 2016.09.22. 23:17
Rajtlista klubonként - Minden versenynapkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
43DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl (1)
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
13339801Nyeste Ákos91F21B29:0027:00
 
 
45ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu (63)
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
132Knight Anika02N14B39:007:00
233Knight Benedek04F12C38:0018:00
334Knight Edina75N35B4:0034:00
435Knight MárkNyílt technikás57:0058:00
542Kali CsengeN12D3:009:00
643Wachter Zsófia03N14B49:0015:00
744Szemere Boglárka02N14B53:001:00
84545300Csécs Boglárka02N16B44:0021:00
94645483Garbacz Eszter00N16B48:0013:00
1047Páll Alexandra01N16B42:0017:00
1148332807Tősi Virág98N18B33:004:00
1249440443Szűcs Nikolett93N21B7:007:00
1350332822Tiszlavicz Veronika99N21B1:003:00
14512056157Kövér Csilla84N21B3:001:00
1552Berecz AndrásF12D25:0029:00
1653Jónás BotondF12D29:0025:00
1754Antal Mátyás06F12C18:0022:00
1855Wachter András05F12C30:0014:00
1956Kiss Mikes Tamás04F12C16:006:00
2057Dorkó Ádám05F12C26:0010:00
2158Varga Gergő03F14B5:0037:00
2259Vöröss Gergő03F14B17:0053:00
2360Nagy Kristóf03F14B29:0029:00
2461Ondrésik Lázár02F14B9:0041:00
2562Garbacz Máté03F14B25:0033:00
2663448965Kali Csanád03F14B3:0049:00
2764332812Bózsó Péter02F14B11:0027:00
2865Tuza Zétény01F16B12:0046:00
2966Simon Gábor02F16B18:0050:00
3067332821Blézer Barna Hunor02F16B8:0030:00
3168Herczeg Bálint02F16B2:0040:00
326945970Berecz Máté01F16B4:0042:00
3370Zimány Bendegúz02F16B6:0038:00
3471339893Kucsma Levente96F21B21:0029:00
35729005283Bojtor Szabolcs90F21B23:0025:00
3673363405Bóta András96F21B19:0021:00
37747766777Korózs Attila92F21B27:0017:00
3875332853Hagymási Tamás77F35B27:0029:00
397645345Vk Sebők Gábor62F45B51:0045:00
407745280Fekete Zoltán67F45B43:0043:00
4178505216Honfi Gábor55F35B32:0027:00
4279700005Kovács József58F35B34:0024:00
4389Malicsek Levente05F12C34:004:00
4490Pozsik Hunor05F12C22:002:00
4591Dobrocsi Levente03F14B13:0031:00
4692Gyárfás Balázs02F14B7:0035:00
4793Gócza Bence03F14B21:0045:00
4894Nagy Tamás00F16B10:0032:00
4995Szabó Zsolt00F16B22:0034:00
5096Szemerédi Botond01F16B14:0036:00
5197Gyárfás Csaba69F45B42:0042:00
5298Herczl Andrea Katalin02N14B41:005:00
5399Pozsik Hargita03N14B43:003:00
54100Moravszki Jolán03N14B45:0011:00
55101Bencsik Bernadett01N16B46:0019:00
56102Bencsik Henriett01N16B50:0015:00
57103Malicsek ZoltánNyílt technikás59:0057:00
581067001124Mérai Viktor Benjamin97F21B17:0019:00
59116Hering László72F35B29:0019:00
601181401560Mérai Péter69F45B47:0049:00
61119Hagymási KendeNyílt kezdő48:0048:00
62120690701Kucsma István69F45B49:0047:00
63121Kucsma Lehel Péter02F14B1:0025:00
 
 
57GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub (6)
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
16233560Szalóki Rezső52F55B16:0035:00
2392072214Komjáti Attila77F35B23:0018:00
340Komjáti OrsolyaN12D1:00
441Komjáti NóraN12D7:00
5104Simon VeronikaN12C4:0038:00
6105Simon PéterF35B35:0021:00
 
 
69JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv (3)
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
112445163Kissné Kiss Mária57N35B2:0028:00
2125Szabari Milán05F12C28:0012:00
3126Stuchlik LilienN12D5:005:00
 
 
75KSE Karcagi Sportegyesület (4)
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1145173Lévai Kálmán54F55B15:0036:00
2245172Lévainé Kovács Róza57N55B40:0016:00
34307589Balog Edit Judit66N45B28:006:00
45Kovács Benedek98F15-18C24:0024:00
 
 
94NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz (18)
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1122087805Lakatos Mátyás04F12C20:008:00
2132098009Tar Levente05F12C36:0024:00
3142087807Tóth Álmos06F12C32:0020:00
417287808Jóvári Norbert03F14B19:0047:00
5182087809Orosz Pál ifj.03F14B23:0043:00
6192087804Tóth László02F14B27:0055:00
7202066494Csire Kristóf01F16B16:0044:00
8212098010Molnár Patrik00F16B20:0048:00
9222066492Tóth László id.65F45B46:0050:00
10232098007Lakatos Róza06N12C2:0036:00
11242098008Orosz Panna06N12C6:0034:00
12252098006Veress Anna08N12D1:003:00
13262098005Tóth Johanna99N18B31:002:00
14272066493Fényes Erika80N35B8:0032:00
15282056200Tölgyesi Tiborné64N45B26:004:00
16292066495Tóth Illés Anna67N45B30:002:00
17302056197Orosz Pál64Nyílt technikás58:0059:00
18312087810Góber Noé03F14B31:0051:00
 
 
125TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő (1)
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1802022196Honfi Gábor ifj.74F35B31:0026:00
 
 
137SAS Silvanus Sportegyesület (1)
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1111Kovács Zoltán71F45B44:0051:00
 
 
226MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club (2)
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
136232806Győri János Attila64F35B25:0022:00
211046105Korbély Barbara80N35B12:0038:00
 
 
1513DCS Denevér Barlangkutató és Szaba (3)
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
18445793Nagyné Matolcsi Judit75N35B16:0030:00
287Kalán Zsuzsanna Boglár03N14B47:0017:00
38845796Surányi Gábor76F35B36:0017:00
 
 
1614KJS Kirchhofer József Sportegyesül (10)
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
17Dudok Bálint04F12C24:0016:00
28Dudok BalázsF12D27:0023:00
39Dudok CsabaF45B50:0048:00
410Dudokné Székelyhidi MelindaN35B6:0036:00
5112072215Tóth András02F14B15:0039:00
637Barta Regina02N14B51:009:00
738Székelyhidi Kata02N14B55:0013:00
881Dobay ZsoltF45B45:0046:00
982Dobay IvettN35B10:0040:00
1083Dobay BenedekF12D23:0027:00
 
 
90001HEV Heves Megyei KI (9)
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1107Bányai TamásF35B26:0028:00
2108Fazekas GáborF35B30:0023:00
3109Szamosi AttilaF21B25:0023:00
4112Gasparovics AttilaF35B24:0025:00
5113Papp ZsoltF45B48:0044:00
6114Majoros RichárdF35B22:0015:00
7115Tuza ErvinF35B33:0016:00
8117Táncos RóbertF35B28:0020:00
9122Hevesi KatalinN35B14:0026:00
 
 
90002EK Egyesületen kívüli (1)
Sorsz.RajtszDugószámNévSzülKategóriaN1N2
1123Hevesi HelgaN21B5:005:00