2017. Tisza-tó kupaCs 2017.06.08. 22:39
Rajtlista kategóriánként - Minden versenynapkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
F10C (8)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
221Jónás Botond1090114JBESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu44:0049:00
222Marót MaximiliánNINCSESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu45:0044:00
223Berger KristófNINCSESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu46:0047:00
224Pásztor Richárd1070715PRESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu47:0045:00
225Gál Csenger Gergő1070714GCESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu48:0046:00
226Piller-Dávid Marcell1081129PMESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu49:0048:00
227Üres Üres50:0050:00
228Üres Üres51:0051:00
 
 
F12C (16)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
78Wachter András1050107WAESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu1:003:00
79Sikora Balázs Kristóf1051106SBGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub2:005:00
80339818Hrotkó Mátyás1051001HMDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl3:002:00
814660077Kis Roland1060227KRNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz4:0010:00
82Szalkó Botond1061229SBESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu5:0013:00
83339819Szabó Mátyás Benjamin2050326SMDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl6:0014:00
84Antal MátyásNINCSESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu7:0011:00
85Dudok Balázs1060921DBGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo8:008:00
86Malicsek Levente1051202MLESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu9:007:00
874612981Tengely Soma1061022TSGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub10:0012:00
88Szabó Balázs1060115SBESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu11:001:00
892098009Tar Levente1050726TLNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz12:004:00
902056178Szabari Milán1050524SMJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv13:006:00
91443156Alb Zalán1061215AZSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye14:009:00
92Üres Üres15:0016:00
93Üres Üres16:0015:00
 
 
F14B (13)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
942107951Göbler Domonkos1040114GDDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl3:0019:00
95Kiss Mikes Tamás1040227KTESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu5:009:00
96Dudok Bálint1041108DBGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo7:007:00
97Knight Benedek1040204KBESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu9:0021:00
982107952Szűcs Kende1030222SKDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl11:0011:00
99Dobrocsi Levente1030711DLESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu13:0013:00
1002107953Tőczik Vendel1040226TVDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl15:003:00
101332801Nagy Kristóf1030705NKESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu17:001:00
1022087810Góber Noé1030710GNNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz19:005:00
103443155Alb Levente1040602ALSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye21:0015:00
104Üres Üres23:0025:00
105Üres Üres25:0023:00
106332802Varga Gergő1030815VGESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu71:0017:00
 
 
F16B (20)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
107Tuza Zétény1011205TZESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu22:0050:00
108332821Blézer Barna Hunor1021126BBESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu24:0030:00
1092087803Szentmiklóssy Bálint1010705SBNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz26:0028:00
110Simon Gábor1020102SGESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu28:0038:00
1112072216Jászai Tamás1020814JTDCS Denevér Barlangkutató és Szaba30:0048:00
1129010720Jacsó Barnabás1010720JBESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu32:0042:00
1132107954Demeter Ágoston1021101DADTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl34:0056:00
114Szauer András1011217SAESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu36:0054:00
1152087801Sztojka Milán Szabolcs1030905SMNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz38:0052:00
11645970Berecz Máté1010329BMESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu40:0026:00
1172072215Tóth András1021215TAGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo42:0036:00
118332803Vöröss Gergő1030320VGESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu44:0046:00
1192087807Balku Levente1020219BLNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz46:0032:00
120Zimány Bendegúz Botond1020819ZBESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu48:0022:00
1219010328Zsigmond Zsombor1010328ZZDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl50:0040:00
122Oláh Zsolt1020625OZESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu52:0034:00
1232087804Tóth László1021225TLNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz54:0044:00
1242107955Tóth BulcsúNINCSDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl56:0024:00
125Üres Üres58:0058:00
126Üres Üres60:0060:00
 
 
F18B (8)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
127Nagy Tamás1001024NTESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu20:0026:00
128Aranyi Marcell1010308AMDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör22:0022:00
1292098010Molnár Patrik1000510MPNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz24:0024:00
1301418056Demeter Ambrus1000218DADTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl26:0030:00
1312087802Bagoly Ferenc András1000519BFNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz28:0028:00
132Szabó Zsolt1000923SZESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu30:0020:00
133Üres Üres32:0032:00
134Üres Üres34:0034:00
 
 
F21B (15)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
1359800420Less Áron1800420LADTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl15:0029:00
1369005283Bojtor Szabolcs1900125BSESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu17:0017:00
1371418058Németh CsabaNINCSDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl19:0015:00
1388448444Gyimesi Zoltán1720805GZTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:0039:00
1391418057Göbler Balázs Benedek1980729GBDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl23:0019:00
1401396251Forrai Gábor1790512FGHOD Hód-mentor sport és műpártoló25:0023:00
1418410281Vas Gábor1841028VGDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl27:0037:00
142363486Kiss Dénes1780427KDJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv29:0031:00
143339809Balabás Péter Gergő1830623BPDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl31:0033:00
1448120596Kucsma Levente1961205KLESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu33:0035:00
14545565Makai András1780404MADTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl35:0025:00
146Borbás Péter1950131BPESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu37:0021:00
1471200913Forrai Miklós1790512FMHOD Hód-mentor sport és műpártoló39:0027:00
148Üres Üres41:0043:00
149Üres Üres43:0041:00
 
 
F35B (9)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
150Kocsis András1761006KAESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu2:004:00
151Sikora ZalánNINCSGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub4:0010:00
152Simon Péter1730609SPGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub6:006:00
15345197Marosán Dávid1750909MDBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C8:002:00
15445287Demeter Zsolt1811017DZDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl10:008:00
1552072228Surányi Gábor1760218SGDCS Denevér Barlangkutató és Szaba12:0012:00
156Üres Üres14:0014:00
157Üres Üres16:0016:00
158915Mohai Gábor1790222MGDHS Debreceni Honvéd Sport- és Diá67:0065:00
 
 
F45B (13)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
159233560Tengely Sándor1640302TSGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub40:0042:00
1602066495Szulics Zsolt1670619SZNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz42:0050:00
1611401560Mérai Péter1690201MPESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu44:0044:00
16245368Galkó Csaba1681007GCSSC Siketek Sport Club46:0048:00
1632066492Tóth László id.1650917TLNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz48:0060:00
164339897Berecz Gábor Sándor1680501BGESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu50:0054:00
16545396Halaj László1680708HLJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv52:0056:00
1662072261Torda Gyula1700506TGDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör54:0040:00
167Dudok CsabaNINCSGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo56:0052:00
1688010769Kucsma István1690701KIESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu58:0058:00
1692056197Orosz PálNINCSNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz60:0046:00
170Üres Üres62:0064:00
171Üres Üres64:0062:00
 
 
F55B (8)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
1722082352Gabnai Ernő1610214GEDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör22:0022:00
173470522Kiss György1470522KGGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:0028:00
174232830Könnyű István1601004KIDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör26:0026:00
1758111114Szalóki Rezső1520522SRGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub28:0030:00
176307785Bónusz György1510811BGESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu30:0024:00
17745173Lévai Kálmán1540716LKKSE Karcagi Sportegyesület32:0032:00
178Üres Üres34:0034:00
179Üres Üres36:0036:00
 
 
N10C (10)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
2112087808Nagy Johanna2080122NJNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz32:0034:00
2122098006Veress Anna2080815VANYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz33:0032:00
2132087806Bilecz Sára2071221BSNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz34:0033:00
2142056200Berencsi Panna2070601BPNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz35:0035:00
21545543Szilágyi Zselyke Julianna2070515SZDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl36:0038:00
2162098008Sztojka Zoé2071217SZNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz37:0036:00
217Malicsek CsengeNINCSESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu38:0037:00
2182098007Balku Lilla2070525BLNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz39:0039:00
219Üres Üres40:0041:00
220Üres Üres41:0040:00
 
 
N12C (11)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
1Mohai ZitaNINCSDHS Debreceni Honvéd Sport- és Diá19:0020:00
22056199Vincze Lili2060813VLNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz20:0021:00
32056176Nagy Barbara2050413NBJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv21:0019:00
4Simon Veronika2050509SVGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub22:0026:00
52056177Rafael MáriaNINCSJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv23:0027:00
6Takács Emese2060426TEESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu24:0022:00
72072218Jászai Enikő2051216JEDCS Denevér Barlangkutató és Szaba25:0024:00
84660070Orosz Panna2060130OPNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz26:0023:00
9339813Ferenczi Eszter2051129FEDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl27:0025:00
10Üres Üres28:0029:00
11Üres Üres29:0028:00
 
 
N14B (10)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
124660074Kis Nikoletta2031120KNNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz12:0012:00
132072219Kalán Zsuzsanna Boglár2030531KZDCS Denevér Barlangkutató és Szaba13:0015:00
14337865Abrán Csenge2040427ACGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo14:0018:00
15Wachter Zsófia2030731WZESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:0019:00
164612980Tengely Luca2040618TLGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub16:0013:00
172098003Bagoly Luca Enikő2030721BLNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz17:0017:00
18332805Kocsik Eszter2040619KEESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu18:0014:00
19Sikora Gréta Glória2040129SGGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub19:0016:00
20Üres Üres20:0021:00
21Üres Üres21:0020:00
 
 
N16B (15)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
222107957Szűcs Boglárka2010908SBDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl28:0030:00
232107958Vass Tünde Lilla2020930VTDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl30:0046:00
24337864Abrán Hanga2020605AHGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo32:0048:00
25Knight Anika2020311KAESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu34:0040:00
262107961Draskóczy Hanna2021129GHDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl36:0042:00
272072229Surányi Kinga2021006SKDCS Denevér Barlangkutató és Szaba38:0036:00
289010701Szilágyi Iringó2010701SIDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl40:0034:00
292056189Lénárt Lili2030113LLSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye42:0052:00
302098001Tóth Nóra2021225TNNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz44:0050:00
31Bencsik Henriett2010320BHESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu46:0032:00
322107956Németh Luca2021016NLDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl48:0038:00
33Bencsik Bernadett2010320BBESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu50:0044:00
34339817Dávid Laura2021008DLDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl52:0028:00
35Üres Üres54:0056:00
36Üres Üres56:0054:00
 
 
N18B (9)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
372066491Petruszka Erzsébet2990527PEDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör2:008:00
382072225Nagy Dóra2990807NDDCS Denevér Barlangkutató és Szaba4:002:00
392098005Tóth Johanna2990513TJNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz6:004:00
409000820Tóbis Anita2000820TADTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl8:006:00
412098004Balku Nóra2991209BNNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz10:0012:00
422072226Nagy Zsófia2001216NZDCS Denevér Barlangkutató és Szaba12:0014:00
439122399Szilágyi Emese2991223SEDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl14:0010:00
44Üres Üres16:0018:00
45Üres Üres18:0016:00
 
 
N21B (7)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
46332807Tősi Virág2980517TVESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu40:0046:00
47949Szűcs Judit2650216SJESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu42:0040:00
488222228Varga Petra2021002VPSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye44:0044:00
49440443Szűcs Nikolett2930925SNESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu46:0042:00
50416658Sisa Dorottya2890221SDJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv48:0048:00
51Üres Üres50:0050:00
52Üres Üres52:0052:00
 
 
N35B (12)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
53888354Vargáné Ponyi Anita2770329VAHUF HUFEZE Pásztó26:0033:00
542072217Cseh Gabriella2730915CGDCS Denevér Barlangkutató és Szaba27:0029:00
55Demeterné Dózsa ViktóriaNINCSDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl28:0030:00
562072223Nagyné Matolcsi Judit2750307NJDCS Denevér Barlangkutató és Szaba29:0032:00
57Dudokné Székelyhidi MelindaNINCSGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo30:0027:00
58448979Fábián Beatrix2740601FBFMT FŐMTERV SE31:0028:00
59Csigerné Szabó Ilona2750130SIKSE Karcagi Sportegyesület32:0035:00
602066493Fényes ErikaNINCSNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz33:0026:00
61Ambrus RékaNINCSDHS Debreceni Honvéd Sport- és Diá34:0034:00
62Knight Edina2750124KEESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu35:0031:00
63Üres Üres36:0036:00
64Üres Üres37:0037:00
 
 
N45B (10)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
659111113Szalai Éva2630910SEGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub42:0049:00
66337862Katona Csilla2710225KCGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo43:0043:00
67307589Balog Edit Judit2661211BEKSE Karcagi Sportegyesület44:0044:00
6845163Kissné Kiss Mária2571114KKJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv45:0042:00
692107959Zsigmond Judit dr.2700814ZJDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl46:0047:00
702056196Tass BeátaNINCSNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz47:0048:00
71233510Várady Szilvia2640313VSDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl48:0045:00
72233540Szentirmay Judit2700510SJGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub49:0046:00
73Üres Üres50:0050:00
74Üres Üres51:0051:00
 
 
N55B (3)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
7545172Lévainé Kovács Róza2571022LKKSE Karcagi Sportegyesület5:005:00
76Üres Üres6:007:00
77Üres Üres7:006:00
 
 
Nyílt kezdő (19)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
1802087805Berencsi LajosNINCSNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz54:0067:00
181Piller NorbertNINCSESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu55:0054:00
182Torda JuditNINCSDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör56:0066:00
183Földvári CsabaNINCSESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu57:0056:00
184913Berencsi KataNINCSNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz58:0062:00
185Berger GerhardNINCSESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu59:0061:00
1868190666Varga István1660619VIHUF HUFEZE Pásztó60:0063:00
187Berger BeátaNINCSESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu61:0055:00
188Vargáné Ökrös IlonaNINCSKSE Karcagi Sportegyesület62:0064:00
189Pózmán TamásNINCSESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu63:0065:00
190914Oroszné Pál ZsuzsannaNINCSNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz64:0060:00
191Kocsis MártonNINCSESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu65:0059:00
192339834Albné Bogárdi TündeNINCSSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye66:0058:00
193Lengyel ÁdámNINCSESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu67:0057:00
194Üres Üres68:0071:00
195Üres Üres69:0069:00
196Üres Üres70:0068:00
197Üres Üres71:0070:00
198Üres Üres72:0072:00
 
 
Nyílt technikás (12)
RajtszDugószámNévAdatbázis IdKlubN1N2
199Kovács Benedek1980216KBKSE Karcagi Sportegyesület59:0059:00
200Aranyi LászlóNINCSDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör60:0063:00
201Malicsek ZoltánNINCSESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu61:0064:00
202339835Alb PéterNINCSSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye62:0062:00
203Knight MárkNINCSESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu63:0061:00
204Aranyi Balázs1980110ABDNS Debreceni Nagyerdő Sportkör64:0065:00
20545800Jászai TiborNINCSDCS Denevér Barlangkutató és Szaba65:0060:00
206Üres Üres66:0068:00
207Üres Üres67:0066:00
208Üres Üres68:0067:00
209Üres Üres69:0069:00
210Üres Üres70:0070:00