Tartalomjegyzék
Szerző Üzenet

<  Belváros  ~  Brandon Cooper alias a házibuli császár otthona

Jackson Monroe
Elküldve: Szer. Aug. 11, 2010 10:42 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Admin Admin
Van egy hely a belvárosban, ahol mindig van élet. Brandon Cooper lakásában a péntek és szombat esték a lehető legütősebb bulikról szólnak.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Daniel Monte
Elküldve: Pént. Aug. 13, 2010 12:53 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
*ahogyan azt a telefonban már előre megbeszélték a lányért 7 órakor hajt el, és viszi is azonnal Brandon bulijába. A buli színhelyéül az egész lakás szolgál, mondhatni ezt a fiú külön magának vette és természetesen a bulik kedvéért. Persze az öccse is besegít neki újabban, akit a fiú Alexnek azonnal meg is mutat, amint meglátja. Mivel már jó ideje benn vannak a lakásban és igazából eddig semmit nem kezdtek magukkal megszólal.*
- Akkora bunkó vagyok.. meg sem kérdeztem, hogy kérsz-e valamit inni... Szóval szeretnél?
*fogja magát és megfogja a lány kezét majd a füléhez hajol.*
- Amúgy... ne pirulj el, de nagyon szép vagy. Jól áll neked ez a ruha..
*ezzel, ha a lány kér inni akkor arrafelé veszik az útjukat, ha nem, akkor mondjuk csak leülnek mondjuk a lépcsőre vagy valami...*
- Mihez lenne kedved amúgy? Ihatsz alkoholt vagy ilyesmi amúgy? Ezen eddig nem is gondolkoztam.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alex González
Elküldve: Pént. Aug. 13, 2010 1:29 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Gólya Gólya
*Nagyon izgatottan várta a mai estét. Egész nap ezen kattogott az agya és egész nap a megfelelő ruhát kereste. Nem akart túl elegáns lenni se nem túl hétköznapi így választott egy kettő közötti ruhát.
Lassan eljött a hét óra és Daniel is megérkezett. Alex nyitott neki ajtót mivel a szülők éppen házon kívül vannak, így nem nagyon érnek rá aggódni a lányukért.
A házba érve kicsit zavarodottan pillant körbe majd ismerkedik meg évfolyamtársával. Nem beszél túl sokat túl idegennek érzi ahhoz magát itt. Épp válaszolna Danile kérdésére mikor az megemlíti, hogy milyen csinos is Alex. Hiába mondja, hogy ne piruljon el nem tudja ezt irányítani, így szép színt vesz fel arca.*
-Köszönöm!*Mondja röviden, majd halványan elmosolyodik.*
-Öhm elvileg mivel még fiatal vagyok nem lehetne, a szüleimet meg csöppet sem érdeklik, hogy mit csinálok, szóval tőlük nem kell aggódni...Amúgy ha van más mint sör akkor azt szívesen innék. Nem nagyon szeretem a sört.*Válaszolja meg a kérdéseket,*
-De nem kell egész este velem lenned. Nem akarom elrontani azzal, hogy untatlak. Szóval nyugodtan menj a barátaidhoz meg ilyenek.*No nem akarja elhessegetni a fiút, de azt sem szeretné, ha miatta érezné rosszul magát.*
Daniel Monte
Elküldve: Pént. Aug. 13, 2010 2:24 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
- Biztos akad valami, ami nem sör. Valami erősebbet szeretnél, vagy valami lájtosat? Tudod mit hozok a kettő között oké? El ne menekülj előlem
*mosolyodik rá, majd elsiet valami italért és hoz neki egy kólát meg valami megnevezhetetlen piát, és persze magának is bár ő inkább vodkanarancsra szomjazik. szóval ő egy pohárka olyat szerez magának. Ezeket mind nagyon ügyesen juttatja el a lányig és leül mellé a lépcsőre. Közben elkezd magyarázni.*
- Én hoztalak ide, vigyázok rád. Tudod, ha sokáig maradok távol tőled valaki rád veti magát, amit nem hagyhatok, mert megrontanak vagy ilyesmi. Így viszont, mivel veled érkeztem és veled vagyok egész nap, így amolyan automatikus dolog, hogy az én csajom vagy. Persze, ha neked tetszik valaki csak szólj, lelépek, de amúgy szívesen töltöm veled az estém. Nem véletlenül téged hívtalak el. Szóval...
*nem fejezi be a mondatot, csak iszogatni kezd, kicsit rázza magát a zenére, ami kb annyiból áll, hogy a fejét mozgatja. Ezen kívül élvezi a vodka ízét.*
- Remélem azért annyira nem érzed magad kényelmetlenül. Ha igen szívesen elviszlek máshová is.
Alex González
Elküldve: Pént. Aug. 13, 2010 3:03 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Gólya Gólya
*Miközben várja, hogy Daniel hozzon neki valamit a tömeget kezdi el figyelni. Lassan azt kezdi érezni, hogy nem is kellett volna ide jönnie, hiszen nem az ő stílusa az ilyen buli. Persze Daniellel semmi baja nincs, csak halálra sem akarja untatni a fiút.*
-Oh köszönöm!*Azzal elveszi mind a két poharat, de először az erősebb italt tartalmazóz kezdi el iszogatni.*
-Ez kedves tőled és nyugi nem foglak elkergetni azért mert megtetszene nekem valaki!*Mosolyodik el. Amúgy sem az a fajta lány aki kikezdene csak úgy egy idegen sráccal. Természetesen az más, ha a fiú megy oda hozzá, de ő sosem menne oda és nem is küldözgetne felé jeleket, túl szerény és visszafogott ahhoz.*
-Oh nem nem kell. Jó ez itt!...Öhm látom szívesen táncolnál...*Igaz általában a fiúnak kell felkérnie a lányt, de mivel ezt nem tette meg Daniel és pedig nagyon látszódik rajta, hogy szívesen táncolna, így megteszi Alex Very Happy*
-Szóval igen szívesen mennék veled táncolni!*Neveti el magát majd fel is áll és leteszi a poharakat olyan helyre, hogy megtalálja őket.
Daniel Monte
Elküldve: Pént. Aug. 13, 2010 3:24 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
- Nem tudom, mennyire bírod a piát, de ha gyengébbre vagy épp erősebbre vágysz, csak szólj. Amúgy, bármihez van kedved, csak szólj, ma bármivel szívesen elszórakoztatlak.
*megrázza a fejét*
- De, nyugodtan. Hisz ez a buli is erről szól, mint mindegyik. Úgyhogy, én mint a legújabb haverod... *meg kell jegyeznem, hogy ezt a szót valami egészen különös hanglejtéssel mondja ki* ... hagyhatom, hogy alaposan bepasizz. Persze, ha már van az is teljesen érthető szóval, ha esetleg ez az eset áll fenn, akkor az is oké, csak mondd el.
*először értetlenül néz a lányra, majd, ahogy leesik neki, úgy szép fokozatosan mosolyodik el*
- Én nem ragaszkodom a tánchoz, de ha már így felajánlottad...
*kezét a lány elé tartja, mint az igazi úriemberek, akik a bál alkalmával kérik fel a hölgyeket táncolni. Ezzel feláll a lépcsőről, és a táncoló tömeg felé vezeti a lányt. Részéről elkezd táncolni, bár igazából nem tudom hogyan leírni a dolgot, de azért annyira nem táncol bénán, sőt azért elég jól teszi ezt. Közben azért odahajol és feltesz egy kérdést.*
- Tudom, rengeteget dumálok, de azért megkérdezném. Egyáltalán szereted ezt a techno valamit?
Alex González
Elküldve: Pént. Aug. 13, 2010 6:11 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Gólya Gólya
-Oh ez tökélestes lesz köszönöm!*Mosolyodik el. Nem nagyon válogatós és tényleg ízlik neki az ital amit hozott neki Daniel, szóval nincs oka arra, hogy újat kérjen.*
-Nem nincs pasim és hidd el nem az a fajta vagyok aki csak úgy bepasizik. Szóval nem kell félned, tényleg nem foglak elkergetni.*Igazából eddig még egy barátja sem volt. Talán pont ezért mert minden idejét inkább a tanulással és olvasással tölti amit nagyon szeret. Ezért is jött el ma, hogy kimozduljon egy picit.
Megfogja Daniel kezét és úgy sétál a többiekhez akik igen vidáman táncolnak, így ő is megpróbálja ezt a dolgot, bár annyira nem megy neki olyan jól.*
-Öhm nem, csöppet sem szeretem! De hát ez senkit sem érdekel, nem miattam jött ide ez a sok ember.*Szóval elviseli a zenét és inkább próbál arra koncentrálni, hogy ne csináljon magából hülyét a táncolási stílusával.*
Daniel Monte
Elküldve: Pént. Aug. 13, 2010 8:18 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
*Hallgatja a lány szavait, majd úgy döntött eleget szórakozott.*
- Annak örülök. Részben. Részben nem. Az jó, hogy nem küldesz el, de az, hogy nem pasizol nekem nem biztos, hogy sok jót jelent. Ez azt jelenti, hogy nem fogsz hozzám jönni. Szomorú.
*próbál hozzá vigyorogni, hiszen az esküvős rész poén, de kitudja. Olyan 10 éven belül még sort is keríthet majd rá valakivel. Talán a lánnyal. Talán nem.*
- Nyugi, itt nem te vagy az egyetlen aki nem szereti, de az ilyen stílusú buliknak ez már amolyan kötelező eleme. Sok pia, jó csajok, és techno zene.
*közben tök jól eltáncolnak, és mivel ugye ezek a béna számok sosem érnek véget, így a fiú dönt úgy egy idő után, hogy ideje lepihenni. Persze a lépcsőn a helyüket már elfoglalták, így úgy dönt, hogy felfelé vezeti a lányt az emeletre, ahol is az erkélyre lyukadnak ki.*
- Bocsi, csak kicsit melegem van. Illetve teljesen.
*elvigyorodik, majd ingén kigombol két azaz kettő darab gombot, közben odasétál a korláthoz és rátámaszkodik. Persze a zene ide is felhallatszik sajnos. Most azonban úgy dönt, hogy nem foglalkozik vele. Lefelé bámul a mélybe, közben iszogatja italát.*
Alex González
Elküldve: Pént. Aug. 13, 2010 11:06 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Gólya Gólya
-Hozzád menni? Ezt hogy vontad le ebből? És miért gondolod, hogy nem mennék hozzád?...Én azzal, hogy nem pasizok nem azt mondtam, hogy minden egyes férfit aki közeledni próbál elkergetem....Csak azt értettem ez alatt, hogy általában nem szoktam kezdeményezni, ha megtetszik valaki nekem...De most nagyon zavarba jöttem ettől a témától, szóval zárjuk is le.*Neveti el magát miközben ismét elvörösödik arca. Kedves fiúnak tartja Danielt nagyon is és szimpatikus neki, de úgy gondolja, hogy egy ilyen fiúnak sosem kellene egy olyan lány mint ő.*
-Szóval te sem szereted?*Vagyis ezt vette le a srác szavaiból, de lehet, hogy teljesen félre értette. Nem bánja, hogy abbahagyják a táncot kicsit elfáradt és már nem tudott hogy mozogni. Nem sűrűn járt ilyen bulikba, így nem nagyon tudja hogyan is kell ilyenkor táncolni, de majd belejön egyszer Smile*
-Semmi baj, de tényleg! Jó kicsit itt a levegőn lenni. Amúgy is nagyon hangos volt a zene...Itt legalább egy picit nyugisabb.*Sétál oda a srác mellé és az eget kezdi el fürkészni.*
-Olyan érdekes ez az univerzum...Olyan hihetetlennek tűnik, hogy nem tudjuk hova és meddig tart és hogy hol helyezkedik el! Csodálatos....*Ahogy kimondja ezeket a szavakat észbe kap, majd elpirul.*
-Oh ne haragudj, nem akarlak untatni...Nem is tudom miért mondtam ezt...Öhm meg tudod mondani, hogy merre találom a mosdót.*Mondja kicsit zavarodottan, majd ha kap is választ el is megy oda. Nem tölt el sok időt odabent csak rendbe hozza magát és no a természet is hívta már. Amint kilép a mosdóból nem veszi észre, hogy az ajtó becsípi a ruhájának a sarkát, így vissza is indul az erkélyre ám nem sokat halad mikor meghall egy szakadást. Megijed nem is kicsit és az ajtó felé fordul és ebben a pillanatban történik meg az, hogy az egész ruha úgy ahogy van rajta lecsúszik róla. Nos rosszul szakadt és nem bírt tovább a lányon maradni. Nem is kell mondani, hogy mindenki azonnal köréje gyűlik és nagy röhögésben tör ki.*
Daniel Monte
Elküldve: Szomb. Aug. 14, 2010 6:19 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
*Lenne azért hozzáfűznivalója, de úgy dönt mégsem mond semmit.*
- Ahogy akarod.
*bólint rá arra, hogy legyen más a téma, majd a kérdésre erősen rázni kezdi a fejét.*
- Nem, sőt igazából az itt tartózkodók közül talán tízen vannak akik szeretik, pedig jó néhányan összejövünk ilyenkor.
*mikor a lány megáll mellette elmosolyodik miközben ránéz.*
- Fura, hogy míg mások az időjárásról beszélgetnek, ha nincs jobb témájuk, mi meg az univerzumról. Furák vagyunk mi, zsenik.
*persze ezen is csak mosolyogni tud, aztán beszáll a beszélgetésbe egyelőre roppant zseni módon.*
- Igen. Bár ez nekem inkább félelmetes... Áldom a gravitációt. Képzeld csak el, mi lenne, ha nem lenne. A semmiben lebegnénk egész életünkben. Talán sosem találkoztunk volna, ha nem lenne a gravitáció.
*gyorsan megrázza fejét*
- Nem untatsz. Érdekes dolgokat tudsz mondani. Ez azt jelenti, hogy nem vagy üresfejű és ez tetszik. A mosdó pedig... rögtön itt van szemben a folyosó végén. Szerintem nem kell kopognod, ha valaki be van kábulva a piától, annak hiába kopogsz. Nyiss be, aztán, ha foglalt be van reteszelve.
*persze míg beszél épp kijön egy nő onnan szóval így erre szegény (valószínűleg) megijesztett lánynak nem lesz gondja. Visszafordul a kilátás felé és még egy kicsit filozofál magában az univerzumról, majd a nevetést meghallva befelé fordul és a wc előtt összegyűlt tömeget célozza meg. Amikor meglátja a lányt fájdalmasan lehunyja a szemét, persze nem a rossz látvány vagy hasonló miatt, hanem némán szidalmazza magát, amiért az ő hibája miatt történt ez a lánnyal, hiszen, ha nem hozza ide, akkor nincs is ilyesfajta gond. Fogja magát szépen, és a lány mellett elsétálva bemegy a fürdőbe és egy hatalmas törölközőt kap fel, amivel rögtön eltakarja a lányt előröl, míg saját testével hátulról. Hagyja, hogy a lány összefogja maga körül a lepedő méretű anyagot, aztán lefelé vezeti a lépcsőn, majd ki a házból.*
- Ne haragudj, ez az én hibám. Akarsz hazamenni? Gondolom már úgyis tönkre ment az estéd. A szüleid nem fognak kiakadni a ruha miatt? Amúgy a tömeggel ne foglalkozz, holnapra már senki nem fog emlékezni rá. Hétfőn meg még annyira sem.
Alex González
Elküldve: Szomb. Aug. 14, 2010 7:12 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Gólya Gólya
*Teljesen elpirul ahogy mindenki körbeállja és kiröhögi. Kezeivel próbál minél többet takarni magából, de nem nagyon sikerül, hiszen egész testét nem tudja két vékony karral. Már a sírás szélén van mikor megjelenik Daniel és egy törölközőt tesz rá amit természetesen Alex azonnal maga köré teker, majd elindul kifelé. Ahogy kiérnek a házból elsírja magát és megtorpan. Most egyenlőre nem tud tovább menni. rosszul van lelkiekben, megviselte ez az eset, bár kit nem viselt volna meg. Daniel kérdéseire csak megrázza a fejét, majd azért válaszolni is megpróbál.*
-Nem....nem a te hibád....Én vagyok a pancser...Ilyen is csak velem történhet meg...Béna vagyok, egy szerencsétlen....*Nem tudja elhinni, hogy ez tényleg megtörtént vele ennyi ember előtt. Igaz volt már cikis helyzetben, de nem ekkorában és nem is tudja, hogyan dolgozza fel a dolgokat.*
-Igen haza akarok menni!...Ne haragudj....Én nem akartam elrontani az estédet, Egy rakás szerencsétlenség vagyok....Nem akartam elrontani az estédet...Bocsáss meg...*Zokog továbbra is. Közben ha Daniel elvezeti őt az autóhoz be is ül és próbálja összeszedni magát ami az út végére valamennyire sikerül is neki. Igaz nem hagyja abba a sírást, de már csak pár könny szalad végig az arcán amiket rögtön le is töröl az arcáról. A kocsiban ülve rápillant Danielre bűnbánó tekintettel.*
-Ne haragudj, hogy így viselkedtem....Biztosan most egy hisztis p*csának tartasz engem...Köszönöm, hogy kimentettél onnan....Tartozom neked!..Amúgy a szülőktől nem kell félni egy hétig nem jönnek haza, vagy több...Igazából nem is tudom mikor fognak....*Szóval igen most teljesen üres a lakás, így nem lesz ki mérges legyen a ruha miatt vagy csak ezért az egész szituáció miatt.*
Daniel Monte
Elküldve: Szomb. Aug. 14, 2010 8:29 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
- Jajj kérlek... Hidd el nekem, ez nem a világ. Tudom azt hiszed, hogy ez olyan nyugtatós szöveg, hogy ne sírj meg ilyesmi. De nem. Tényleg nem az. Hamarosan senki nem fog emlékezni rá ezt elhiheted nekem. Amúgy sírj csak, ha ahhoz van kedved. A nők olyankor nagyon szépek. Olyan őszinték, sebezhetőek. Illetve annak tűnnek. Az embernek kedve támadna átölelni őket.
*ezzel a szöveggel együtt mosolyodik el, majd öleli át védelmezően.*
- Most ne beszélj. És főleg ne ellenkezz. És ne is vitatkozz. Az én hibám volt. Ha nem hozlak ide, akkor nem történik ez a borzalom a csodás ruháddal.
*miközben a lány szidja magát ő folyamatosan öleli és ennél a résznél elkezdi ringatni és csitítgatni.*
- Ne bántsd magad.
*amint a lány kicsit lenyugodott még mindig karjai közt tartva vezeti el a kocsihoz, aztán hajt a lány otthona felé.*
- Ne kérj bocsánatot. Igazából úgyis ilyenkor unok rá a bulira szóval ilyenkor megyek máshová. Hát most kocsikázom egyet. És... *szünet, közben a lányra néz, majd a mondat végével újra az útra bámul* nem tartalak sem hisztisnek, sem picsának.
*vezet egy ideig tovább némán, majd lassan megint elszánja magát.*
- Szeretnéd, hogy veled maradjak? Nem szívesen hagylak egyedül.

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal
Új téma nyitása

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.