Tartalomjegyzék
Szerző Üzenet

<  Udvar  ~  Kosárlabdapálya

Jackson Monroe
Elküldve: Vas. Aug. 08, 2010 9:20 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Admin Admin
ghjghj
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Daniel Monte
Elküldve: Csüt. Aug. 19, 2010 6:54 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
*Vigyorogva érkezik az elmúlt hétvégén merengve. Jól érezte magát Alexszel kettesben, a házukban. Persze erről haverjai mit sem sejtenek, hiszen, valószínűleg egész nap csak a lánnyal ugratnák. Érettségiző osztály, mégis olyanok tudnak lenni, mint azok a fiúk akik még általánosba járnak. Rémes. Szóval úgy dönt, hogy így hétfői lyukasóráinak egyikében (imádja ezért a végzős évet), kicsit elvonul, hogy nyugodtan gondolkozhasson. Kis mozgás is jó lenne azért, noha nem szeret sportolni, néha még neki is jól esnek az ilyen alkalmak. Ezért is döntött a kosárpálya mellett.
Fogja magát, és leveszi egyen öltönyét, valamint nyakkendőjét és a pálya melletti padra teszi le. Ingét, kihúzza szövegnadrágjából, ujját feltűri, majd a tornaterem melletti labdatartó zsákból kivesz egyet és pattogtatva a pályára sétál, majd néhány ziccert dob egymás után. Egyik, majd a pálya túloldalán lévő kosárba. Alig 10 perc múlva már liheg.*
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Cassidy Cole
Elküldve: Csüt. Aug. 19, 2010 7:07 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
Végre csengetés. Mármint be csöngetés. Drága Cass-ünk pedig elhatározta hogy ma kihagyja az unalmas angol órát, így elindul az udvar felé. Beteszi a táskáját a szekrényébe előtte persze és egy füzettel meg egy ceruzával leül az udvaron egy padra. Nekikezd a rajzolásnak, hiszen imádja ezt a hobbiját. De nem jön az ihlet. Hogy mi miatt? Valami dobolás miatt...leteszi hát a füzetet, rá a cerkát és elindul a hang forrása felé , mely a kosárpályáról jön. Ahol is egy magányos alak dobál. David volt az párszor összefutottunk már hébe hóba a folyosón. Meggyorsítja a lépteit, és odalibben hozzá.
-Szia Dan mi a helyzet? Beszállhatok egy körre?-kérdi mosolyogva és kikapja a kezéből a lasztit
-Imádtam volt kosarazni de volt egy csúnya balesetem 3 éve...azóta nem dobáltam-mondja kicsit keserű hangon és pattogtatni kezdi a labdát.
Daniel Monte
Elküldve: Csüt. Aug. 19, 2010 7:26 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
*Már épen belemelegedett a játékba, mikor is egy női hang megszólítja. Már azt hiszi, hogy esetleg Alex az, de miközben a hang forrása felé fordul rájön, hogy neki a legnagyobb valószínűséggel órája van. Így már fel is készült rá lélekben, hogy nem a lány lesz. Köszönésként bólint a lánynak, akit emlékei szerint Cassnek hívnak.*
- Öhm... Cassidy igaz? Persze, nyugodtan. Épp csak arra gondoltam, hogy elvonulok kicsit a világ elől.
*nagyot vigyorog, mikor egyik pillanatról a másikra tűnik el kezéből a labda.*
- Komolyan? Akkor elég csúnyán el fogsz verni. Én nem vagyok épp profi.
*ezzel rátámad a lányra, közben beszél tovább*
- Tudod sosem rajongtam a sportért. A haverjaim szerint túl stréber vagyok ahhoz.
*rácsap a lány kezéből éppen lepattanó labdára, mire az arrébb pattog, közben a fiú utána rohan és hacsak nem ütközik akadályba vezeti is a palánk felé.*
Cassidy Cole
Elküldve: Pént. Aug. 20, 2010 6:43 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
*Rámolyosog
-Igen Cassidy vagyok látom emlékszel- vigyorog és megrökönyödve nézi ahogy a labda már megy is a kosár felé és közben élvezettel hallgatja a pasi szövegét...Persze nem nagyon érti hogy hogy lehet a pasi ilyen jó ha önmaga szerint ratyi...
-Én sem vagyok épp profi de tudok egyet s mást - mosolyodik el és rohan a palánk felé , a repülő labdát meg elkapja, átdobja a srác felett és már viszi is a másik kosárhoz
-Mond csak, hanyadikos is vagy? Mert én épp most vagyok harmadéves - mosolyog a csaj és kosárra dob
Daniel Monte
Elküldve: Pént. Aug. 20, 2010 7:20 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
- Igyekszem mindenkit megjegyezni akivel találkozom. Persze ez már ilyen 300 főtől kezd nehéz lenni, de nem gond. Úgy látszik működik a módszer.
*ezen persze vigyorog és miután a labdát eldobta kicsit megáll lihegni, amit csípőre tett kézzel tesz meg, hiszen kezd eléggé kimelegedni. Részéről már ez rohadt nagy teljesítmény és hogy hogyan is lehet ekkora "tehetség", hát úgy, hogy ha nagyon akar koncentrálni, akkor némileg jobban is teljesít. Ennyi az a "nagy titok". Még mindig liheg, mikor reagál a lány szavaira.*
- Igen, azt látom.
*és ha úgy gondolta, hogy az előbb mindent látott, hát most tévednie kell, hiszen amit a lány ez után tesz azon csak néz, mint a süni^^. Indul utána, hátha még el tudja kapni a labdát, ha siet.*
- Végzős vagyok.
*fellel majd miután a labda a palánkban landol, aztán a földön, megáll.*
- A harmadikosoknak nem órájuk van épp?
Cassidy Cole
Elküldve: Pént. Aug. 20, 2010 7:42 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
-A fenébe is, elegem van a kosarazásból. Nem ülünk le? Akkor elmesélem miért nem vagyok órán - mosolyog és elindul egy pad felé. Miután leültek belekezd.
-Utálom az angol órát...úgy döntöttem lógok egy kicsit...- keresztbe teszi a lábát aztán elkezdi a haját birizgálni.
-És mond csak miféle életed van neked? Hol laksz? Mi akarsz majd lenni?- ezt a kérdésözönt árasztja rá miközben rámosolyog és felül a pad háttámláára.
Daniel Monte
Elküldve: Pént. Aug. 20, 2010 8:15 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
*A kérdésre csak bólint, fogja magát és odasétál szépen a cuccai mellé, majd leül.*
- Lógsz? Nézz ütődöttnek, de, hogy akarsz így érettségizni? Bár végül is nem az én dolgom, de azért erre gondoltam rákérdezek. Persze be is árulhatnálak Monroenál, és nem látom be mivel tudnál megfenyegetni, hogy ne tegyem meg...
*vigyorog közben míg válaszol és érdeklődve figyeli a reakciókat.*
- Hát... életem az annyira nincs. Gondolj csak bele. 18 vagyok, alig éltem még. Terveim mégis annyi van, hogy két kezemen nem tudom megszámolni. Azt tudom, hogy egyelőre még nem akarok elmenni LA-ből. Gondoltam itt maradok egyemre, de az apám le akar beszélni róla. Azt hiszem Alaszkába akar küldeni valami tudományos akármire. De végülis majd lesz valami. Amúgy a Hillsen lakom. Mármint a Hollywood Hillsen. Nem a Beverlyn.
*helyesbít gyorsan vigyorogva, majd szétnéz. Nem-e jön erre egy tanár, mert, ha igen eléggé érdekes szitu elé néz a csaj.*
- Neked gondolom még nincsenek terveid. Már csak mert tavaly ilyenkor még én is így voltam vele, de a nyár kicsit változtatott a dolgokon.

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal
Új téma nyitása

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.