Tartalomjegyzék
Szerző Üzenet

<  Tantermek  ~  Matek terem

Jackson Monroe
Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 2:04 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Admin Admin
Jackson bácsi kínzókamrája. Wehhehehehh
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Sarah Norton
Elküldve: Szer. Jún. 29, 2011 10:44 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
*Hosszas próbálkozás után végül Alexnek sikerül rávennie Saraht, hogy a nyert szabadidejüket a matekterembe töltsék el kettesben. Nah igen nem hiába ott, hisz üres a hely, és hülyének is érzi magukat amiért pont egy ilyen termet választottak ki. Most pont nem a matek hiányzott neki...Bár igaz nem tanulni jöttek ide, bár ki tudja lehet, hogy még ez is megesik Very Happy
És hogy miért vannak itt tanítás alatt? Nos kérem tudniillik a Spanyol tanáruk lebetegedett é utolsó pillanatban mondta le az órát, így megkapták szabad foglalkozásnak.*
-Mégis miért akarsz pont itt beszélgetni?....Miért nem megyünk haza?...*Besétál a terembe, majd le is ül az egyik padra és onnan figyeli a srácot.*
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alexander Wolf
Elküldve: Szer. Jún. 29, 2011 11:03 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
* A srác éppcsak beérnek a terembe bezárja maguk mögött és az egyik széket a kilincs alányomja így se ki se be. Azonnal a lányhoz sétál és a legkisebb teketriázás nélkül magához húzza derekánál fogva. Semmit nem szól továbbra sem csak pár pillanatig néz a lány szemeibe, majd megcsókolja. Először szenvedélyesen buki rá a lány ajkaira, mint aki hetek óta nem evett és a lány ajkai mintha ambrózia lenne. Aztán A csók enyhül, lágy lesz, és olyan izgató, mint ahogyan egy csók a testet lázba tudja hozni. A fiú mosolyogva húzódik el, majd megnyalja ajkát.*
- Ez... most nagyon kellett nekem. Igaz ez most nem ide tartozik, de piszkosul megkívántalak...
*Egy sejtelmes mosolyt villant a lány felé, majd elereszti és a tanár asztal felé indul el. Alex azonnal fogja is magát a terem adta lehetőségeket veszi kezelésbe, egy mutogatós pálcát, amivel párat rácsap a táblára, és vigyorgva fordul a lány felé.
- Sosem csináltam még teremben.
*Jegyzi meg nemes egyszesrűséggel, majd nevetésben tör ki.*
- Nyugi, most nem ezért vagyunk itt, de gondoltam itt is lehetnénk egy kiscsit. Gondolj bele, milyen szorgalmasak vagyunk. Még szabadidőnkben is itt vagyunk. Amúgy nem akarom felizgatni a nagymamád, hogy hopp egy órával hamarabb mész haza a megszokottnál. Szóval...
*Eldobja a pálcát és Sarahhoz sétál, majd megfogja a kezét és az egyik padra ül a lányt odahúzza magához, mi több szétrakja lábait és odahúzza a lányt. Újra megcsókolja és kezével végigcirógatja mindkét karját. Remélhetőleg van rajta egy hosszúujjú valami, amit most a fiú le is vesz róla, majd nyakához bújik és ott kezdi el csókolgatni lágyan...*
- Tényleg nem csináltam még teremben...
*jegyzi meg mosolyogva, suttogva, és mielőtt a lány elmenekülhetne, lábait az övé köré fonja, így biztosan nem megy sehová, hacsak el nem esik és úgy szabadul kis a fiú karmai közül.*
- Ne... nyugi... csak veled akarok lenni egy kicsit...
*Már nem mosolyog, de láthatóan jó kedve van. Szeme csak úgy csillog, ahogy a lányra néz. Hangja még mindig suttogóra van fogva, és még mindig a lányt cirógatja, míg pár puszit nyom az ajkaira. Pár percig elvan ezzel, majd halkan megszólal a lány arcától el nem húzódva.*
- Nagyon jó volt veled az elmúlt pár hét...
*Igen, az emúlt egy hónapban szinte minden nap együtt voltak, és igaz még mindig nincs kimondva kettejük között, de az iskolában egyre több pletyka kering arról, hogy összejöttek.

Elküldve: Szer. Jún. 29, 2011 11:26 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
*Nem hazudok azzal, ha azt mondom Sarah is nagyon élvezi a szenvedélyes és lágy csókot. Ezért már nagyon is megérte ide eljönni az üres terembe, bár azért van benne egy kis félsz, hogy mi lesz ha valaki be akar jönni. Igaz Alex elintézte, hogy nem fog tudni, de azért az, hogy iskolában vannak nem nyugtatja meg őt. Felszökik szemöldöke Alex kijelentésére, majd felnevet.*
-Nos én sem, de nem is most fogjuk elkezdeni...Sőt lehet, hogy ha rajtam múlik sosem...Sajnálom, de egy teremben mikor az egész iskola tele van diákokkal...Nem is tudom...*Ismét körbe néz mintha azt figyelné, hogy valaki figyeli e őket az ablakokon keresztül.*
-Amúgy meg nagyimat nem kell félteni...Csak este jön haza és nem is mondtam azt, hogy hozzánk menjünk...Mehettünk volna hozzátok is...*Egy huncut mosolyt vesz elő. Nah igen nem azt mondta, hogy nem kívánja a fiút, hanem csak azt, hogy nem a terembe szeretné csinálni. Engedelmesen követi Aexet, majd meg is áll előtte. Nem kell őt lefogni nem fog elfutni, mert nem akar és élvezi is kicsit ezt a helyzetet. A pulcsijától megszabadul. ez nem is zavarja őt főleg, hogy cserébe csókokkal halmozzák el. Addig nagyon is élvezi a dolgokat, míg lassan komolyabb témákra nem eveznek. Rémült tekintettel pillant Alex szemeibe, majd fel is teszi a kérdést*
-Valami baj van? És miért csak volt?...Már nem élvezed a társaságom?*Összeráncolja homlokát és tekintetét nem emeli le a fiúról.*
Alexander Wolf
Elküldve: Szer. Jún. 29, 2011 11:45 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
- Ez remek ötlet. Mondtam már, hogy most tervezek új ágyat venni? A mostaninak ki fognak menni a rugói... reméltem, hogy segítesz benne szóval... nincs kedved ma
estefelé átjönni és szaboltálni? Nagyon szívesen áldoznék rá egy ágyat...
*Édesen elvigyorodik, de arcán van valami huncut valami, amit nem lehet rögtön felismerni, de szerencsére Sarah már hozzászokott ehhez a pillantáshoz.
- MIért nem? Itt a remek alkalom... Csak te *egy csókot nyom a lány szájára* meg én *még egyet* és a terem... *újabb csók, bár ezúttal olyan igazi elnyújtott...*
*A fiú kezei a lány karjáról a csípőjére csúsznak onnan pedig lejjebb fenekére. Már nem fél a srác, hogy esetleg pofon vágja, vagy ellöki magától Sarah. Közelebb hajol hozzá és a fülébe suttog.*
- Úgy kívánlak, hogy legszívesebben elharapnám a melltartódat. Mondj nekem valamit spanyolul... imádom, ha úgy beszélsz hozzám...
*És valóban nem egyszer feküdtek már le azóta a hétvége óta, amit először együtt töltöttek. És persze nem egyszer azután miután spanyolt tanultak együtt, mert nemtom a spanyoltól a srác teljesen beindul vagy csak az kell hogy Sarah beszéljen hozzá erotikusan?*
*Elmosolyodik.*
- Tudtam, hogy ez lesz. Túl egyszerű lenne, ha nem kombinálnál... Igazából nincs semmi baj, sőt, ha jól számolgatom a dolgokat akkor egy teles hónap telt el azóta mióta először megkaptalak... Ez az én időszámításomban már felér egy évfordulóval...
*Továbbra sem zavartatja magát, míg beszél keze már a lányt simogatja odalenn (legyen rajta szoknya), és csak óvatosan egyetlen ujjal köröz a lány alsóneműjén.*
- Gondoltam ez alkalomból valami nagyon különlegeset kapsz, de örülnék, ha nem rontanád el és ellazulnál egy kicsit, és hagynád, hogy megajándékozzalak... Itt csak egy kis ízelítőt kapsz amúgy ne aggódj, azért akartam itt, hogy este tuti átgyere. Aludj ott ma éjjel jó? Holnap már úgysincs suli, tudod a szalagavatószünet...
*Ezzel konkrétabban a csiklója vonalát követve kezdi el simogatni közben idegesítő nyugalmas mosoly virít arcán. Még valamit azért a lány fülébe súg.*
- Ne fogd vissza magad... utána néztem erre most ebben az órában még a takarítók sem járnak. A szárnynak ezen a részén csak te meg én vagyunk... senki más.

Elküldve: Csüt. Jún. 30, 2011 12:09 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
-Hogy nincs e kedvem?...De nagyon is van!...Tudod jól, hogy egy ilyen ajánlatot ritkán utasítok vissza.*Mosolyog továbbra is addig, míg le nem kötik ajkait csókokkal.*
-De a termes dolog....Csak akkor fog működni, ha eléred, hogy ellazuljak!*Igaz ő is izgalmasnak találja azt, hogy itt vannak egyedül a suliban és senki sem látja őket, de közben meg még nem tudott teljesen ellazulni, ami azért ilyen esetben nagyon is sokat számít.*
-Spanyolul?...Hát legyen!....*Csak az a kérdés, hogy mit is mondhatna neki, hisz a fiú azért nagyon is jól érti őt így még baromságokat sem hozhat össze.*
-[Teljesen libabőrös leszek minden egye csókodtól. Hiányzott ez nagyon és alig vártam már reggel, hogy kettesben lehessünk végre. Mintha az Isten meghallgatott volna minket és direkt szervezte volna meg ezt a kis betegséget. Most imádom a legjobban a tanárnőt...Jobbkor nem is tűnhetett volna el]*Ezek után már végig spanyolul fog beszélni. Vagy legalább is addig, míg tud rá koncentrálni.
A fiú kezei nagyon is érzékeny pontot találtak meg amik azonnal előcsalogatják azokat a kéjjel teli sóhajokat. Sarah behunyja szemeit és úgy élvezi a kényeztetést illetve hallgatja Alexet. Elmosolyodik egy pillanatra, majd a szemeibe néz.*
-[Ennek roppantul örülök és megnyugodtam....És ami ezt illeti...Te aztán tudod, hogy lazíts el egy nőt...Bár igaz ez nem meglepő tőled!....]*Hangja elcsuklik, mikor egy fokkal komolyabbá válik a helyzet. Lehunyt szemekkel fejét hátra dönti és ismét kiengedi a sóhajokat, de már sokkal hangosabbak.*
-[Ne hagyd abba!!!]*Nem kell neki többször mondani, hogy ne fogja vissza magát. Teljesen elfeledkezik arról, hogy hol is vannak és nem is foglalkozik mással, csal Alex ajándékával.*

-
Alexander Wolf
Elküldve: Csüt. Jún. 30, 2011 12:44 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
- Reméltem, hogy ezt mondod. Már szóltam anyáéknak, hogy ott leszel ma éjjel... Remélem nem gond.
*Persze amúgy idő közben már bemutatta Saraht a szüleinek is és mindketten nagyon csípik a lányt, de még, ha nem csípnék sem ellenkeznének a fiúk barátnője ellen.*
- Oh, szerintem az menni fog...
* Megint az a sejtelmes fej, és máris ugyanott vagyunk ahol az előbb.*
- Igen... spanyolul...
*Mindkét szót nagyon lassan, halkan és kéjesen ejti ki. Láthatóan kívánja a lányt. Nagyon, és ezúttal még a nadrágjára sem kell nézni, hogy ez kiderüljön. A lány spanyol szavait természetesen érti, de így sokkal jobban oda tud figyelni a mondandójára, viszont, mikor meghallja mit tesz az érintése a lánnyal, maga is libabőrös lesz, és halkan mer csak megszólalni.*
- [Isten áldja amerikát...]
*Suttog maga is spanyolul, majd lassan megcsókolja a lányt ismét. A lány nyögései csak még jobban feltüzelik, de ez igazából egyáltalán nem zavarja. Egyelőre nem róla van szó, hanem Sarahról, ő majd éjjel törleszti.*
- [Legszívesebben végignyalnálak tetőtől talpig... és vissza persze itt külön odafigyelnék rád] *ekkor jelentőségteljesen végighúzza ujját a lány bugyiján.
- [Persze ahhoz, hogy ezt megtegyem ma éjjel velem kell maradnod...]
*Győzködi, hogy biztos legyen benne, hogy a lány vele lesz egész éjjel, hogy még jobban hassanak érvei, ujjai a bugyit félrehúzzák és már meztelenül simogatják ugyanott tovább.*
- [Mondd, hogy velem maradsz ma este...]
*Amint a lány remélhetőleg szó szerint kinyögte a választ kicsit hagyja, hogy elcsábuljon, és kissé hátrébb dől ültében, hogy a lány, ha akar előrébb hajolhasson, hogy kényelemsebb legyen neki. Ekkor a srác abbahagyja, de csak egy csók erejéig, ami közben kezei a lányt megszabadítják a szoknyától, majd a bugyit is jobb hely nem lévén letolja a lány combjain. Ez itán már zavartalanul simogatja, nem áll semmilyen akadály ujjai előtt. Ekkor teszi meg, hogy óvatosan a lányba csúsztatja két ujját is, majd a lányt nézve élvezi a vizuális hatást.*
- [Te is tudod, hogy nem fogom abbahagyni...]

Elküldve: Csüt. Jún. 30, 2011 8:36 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
-Engem ez csöppet sem zavar!,,,,Csak az a kérdé, hogy nekik nem gond e!...De nyugi nem foglak e miatt megütni. Inkább örülök neki, hogy ezt betervezted.*Teljesen őszintén mondja. Egy hónapja a srác még nem tudta megmondani, hogy mi is van kettejük között. Igaz azt sem mondta, hogy nincs semmi, de ezután a hónap után egyre jobban érzi Sarah az erősödő köteléket kettejük között, aminek nagyon is tud örülni. Hallott ám a pletykákról, de csöppet sem zavarja őt, még ha sokan igen lenézően pillantanak rá. Sűrű sóhajok közt megpróbál reagálni is a hallottakra, ami kisebb sikerrel meg is történik.*
-És mi tart vissza...Te mondtad, egyedül vagyunk.!*Kissé szaggatottan beszél főleg, hogy nem is nagyon hagyja abba Alex.*
-Ott leszek!*Hadarja a választ. Már nem bír többet mondani, teljesen átveszik az uralmat a kéjes sóhajok, amik már nem csak suttogások, hanem az egész termet betöltő hangok. A vetkőztetést hagyja, ha kell még be is segít neki, majd új fent élvezi tovább Alex kényeztetését miközben ki is használja azt a kis helyet amit kapott tőle. Kezeivel erősen belemarkol a pad széleibe és előrébb is dől kissé, majd egy gyors csókot lop a fiútól, de az egy apró sikításba tör ki amint magában érzi a fiú ujjait. Ajkaiba lágyan beleharap, majd ismét elveszti az önkontrollját és csak az élvezeteknek él Smile*

-
Alexander Wolf
Elküldve: Kedd. Júl. 05, 2011 9:02 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
- Tudod jól, hogy nem gond. ezer örömmel vesznek nekem új ágyat...
*elvigyorodott, mivel tudja, hogy a lány kérdése nem az új ágykeretvásárlásról szólt.*
- szóval akkor örülsz neki, hogy egy burkolt meghívást kaptál egy olyan éjszakára, ahol valószínüleg egyetlen percet sem alszol, mivel, ha rajtam múlik végig szexeljük az egészet?
*Kezd el puhatolózni, és óvatos tekintettel néz a lányra. Az utóbbi hónapban nem csak a srác volt az, aki lényegében teljes személyében megváltozott. No persze nem arra célzom, hogy a lányból kurva lett vagy valami hasonló, de sokkal oldottabb lett a sráccal, aminek ő titkon nagyon örül...*
- Ne csábíts... Így legalább mindketten jobban fogjuk kívánni, hogy végre éjjel legyen. én máris azt kívánom...
*hangját suttogóra fogja és vigyorogva csókolja meg a lányt. természetesen a lány nagyon jól tudja, hogy szavainak valóság tartalma olyan.... 100%. Mikor a lány haradni kezd elégedetten elmosolyodik. Igen, maga is valahogy így tervezte, és remélte, hogy ez a kis jelenet segít rávenni a lányt. Persze tudja, hogy annyira nem kellett volna megerőltetnie magát (illetve cak remélte), de így sokkal könnyebb volt a dolog, és persze így konkrétan a lényegre tört, ahogyan azt ő szereti.
a lány hangos nyögéseitől nem tudja tovább visszatartani magát, először nyakát csókolgatja végig, majd szinte végignyalja melleit, aztán újra megcsókolja.*
- ez... *itt nyel egyet* egy nagyon vicces kis játék lesz...

Elküldve: Kedd. Júl. 05, 2011 9:48 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
-Hmmm igen, mondhatjuk így is,*Bár nem teljesen erre gondolt, de sebaj. A lényeg az, hogy nagyon is szívesen átmegy a fiúhoz, még ha nem is fognak a mai este aludni. Lehet, hogy szerényebb volt mielőtt nem hivatalosan összejött volna Alexxel, de ő is egy egészséges ember és igen is vágyik az ilyen élményekre főleg, egy olyan emberrel aki kezd nagyon is közel állni hozzá.
Idővel már egy szó sem jön ki torkán, csak a sóhajok. A csókok csak fokozzák az örömét, de nem tesz semmi mást mint eddig, míg el nem éri azt a pontot amit Alex célba vett. Egész teste megremeg kissé bele is kapaszkodik a fiúba, hogy ne essen össze, majd hosszabb percek után egy széle mosollyal pillant a fiúra, végül egy csókot lop tőle.*
-Egyre kíváncsibb vagyok erre a játékra....De vajon kibírod az éjjelt?*Egy gonosz mosolyt villant, majd kezét a fiú férfiasságára helyezi, de még nem csinál semmit,*
-Vagy feladod a terveidet és belevágunk már most?*Most lágyan elkezdi simogatni nadrágján keresztül az érzékeny pontját. Nah igen ő is nagyon szeret játszadozni Very Happy
Alexander Wolf
Elküldve: Kedd. Júl. 05, 2011 10:13 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
*Azonnal elcsábul, mikor a lány felveszi a kesztyűt játékok terén, és sejtelmesen és persze felhevülten mosolyog rá a lányra.*
- kis ördög... kezdek elcsábulni, és meggondolni magam...
*mikor a lány simogatni kezdi nyel egy nagyot és lehunyja szemeit. Persze ettől függetlneül az ő kezei nem állnak le csak úgy, tvább kínozzák a lányt, illetve izgatják, majd halkan megszólal.*
- csak ki ne fogyjak az ötletekből estére...
*ezzel lényegében meg is válaszolta a lány kérdését, de igazából rögtön más tervekbe fog, úgy, ahogyan a mondás tartja: a kecske is jóllakjon és a káposzta is megramadjon. Úgyhogy, fogja magát, és még mindig ellenkezik, hagyja, hogy csak addig haladjanak, amíg a lány cslekszik, tehát míg a lány nem lép, ő sem fog lapozni. Najó... annyit azért megtesz, hogy, ha a lány úgy akarja, kiloldja a nadrágját, de részéről tényleg nem halad tovább, hiszen akkor hová a nagy ajándékozás és meglepetés, amit az estére tervez...

Elküldve: Szomb. Júl. 09, 2011 8:29 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
*Úgy tűnik Alex nem gondolja még befejezettnek a kényeztetést, amit Sarah továbbra is nagyon élvez, bár jobban örülne neki, ha ülhetne mert kezdi érezni, hogy bizonytalanok a lábai. Mivel a fiú nem nagyon hagyja őt tovább haladni így lassan be is fejezi férfiasságának izgatását és ismét 100%osan az élvezetekre koncentrál. A termet ismét betölti sóhajainak hangja, míg végül el nem jut a csúcsra. Egy széles mosoly kúszik arcára, majd egy apró csókot lop a fiútól és a fülébe súgja.*
-Ideje lenne megvárni most már az estét...Kezdem rosszul érezni magam, hogy csak én élvezem ezeket a pillanatokat.*Kibújik a fiú szorításából és lassan visszaveszi szoknyáját és alsóneműjét, majd visszatér a fiúhoz.*
-Nah szóval hol és mikor találkozunk?....Vagy netán eljössz értem?*Még pár csókot lehet a fiú ajkaira majd hagyja, hogy az válaszolhasson.*
Alexander Wolf
Elküldve: Szomb. Júl. 09, 2011 9:33 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
*Mikor a lány újra magára koncentrál Alex fúj egy nagyot, majd lekászálódik az ágyról és egy pillanat erejéig abbahagyja a lány kényeztetését, és ezt kihasználva gyorsan felfekteti az asztalra. Amint ezzel megvan folytatja a munkát ott ahol abbahagyta azzal az aprócska különbséggel, hogy a lány fölé hajol és úgy kezdi el csókolni hogy száját, hol nyakát, vagy éppen amit elér. Mikor a lányt eléri az örömérzet elégedetten elmodolyodik, de egyelőre még nem hajlandó felegyenesedni. Még egy csókot lehel a lány ajkaira aztán hagyja felkelni. Persze a felöltözés sem csak úgy egyszerűen történik. Amíg lehajol a soknyájáért a fiú is odasétál, mögélép és hátulról öleli magához. Persze tudja, hogy így sokkal nehezebb öltözni, de ugye ezzel semmi roszat nem tesz, mi több, így megmutathatja a lánynak, hogy mennyire is kívánja őt. majd amint Sarah nagy nehezen felöltöltözött és feléfordult, ugyanúgy magához öleli, szóval míg a lány beszél ajkaik ali 10 centire vannak egymástól.
- természetesen érted megyek. Öltözz ki, elviszlek vacsizni. ha kérhetem azt a bugyit vedd fel, ami a múltkor is rajtad volt, azt imádom.
*elvigyorodik, majd megint megcsókolja a lányt. mosolya még akkor is önelégült képén van, mikor abbahagyják a csókot. A csókot egyébként egyszerű szünetnek használja, ugyanis utána tovább folytatja a kérdések megválaszolását.*
- És... mi lenne, ha fél 9-re készen lennél? Akkor nálatok találkozunk. És most akár mehetnénk is... hacsak nem szeretnél még valamit. Mondjuk még egy kicsit kettesben lenni.
*megint hatalmas vigyor.*

Elküldve: Szomb. Júl. 09, 2011 10:33 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
*Örömmel engedi a fiúnak azt, hogy felcipelje őt az asztalra. Így sokkal kényelmesebb neki és jobban kiélvezheti a kényeztetést. Csak elmosolyodik mikor végül Alex hátulról megöleli őt. Érzi nagyon is a felizgatott férfiasságát és ahogy a fiú is ő is nagyon büszke magára, hisz ezt ő érte el Alexnél. Igaz nehezebb az öltözködés, de nem panaszkodik. Ez is csak azt bizonyítja neki, hogy ragaszkodik Alex hozzá.*
-Vacsorázni?...Hmmm de jól hangzik?...Egy igazi randi?...És igen kérheted!*Igen az az egyedi darab amit igaz ritkán vesz fel, de amikor igen annak nagyon is megvan az oka mégpedig az, hogy pasizik. Very Happy*
-Fél kilencre? Az nem késő?...De oké, addig bőven el tudok készülni. Bár nagyim furcsállni fogja, de azt hiszem bír téged és bízik benned. Így nem fog kötekedni.*Főleg, ha látni fogja, hogy Sarah kiöltözött....Mert az egyenlő lehet egy komolyabb estével is ami ugye nem rejt semmi veszélyt magában.*
-Én még szívesen maradnék egy kicsit veled!...*Le is ülnek az egyik padra úgy, hogy Alex ölébe kerül Sarah. Az idő további részében, csak élvezik egymás közelségét és beszélgetnek. Mikor viszont kicsöngetnek elhagyják a termet. Igen vidáman. Főleg Alex arcára ül ki a vidámság amit a domborodó gatyája meg is magyaráz.*

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal
Új téma nyitása

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.