Tartalomjegyzék
Szerző Üzenet

<  Közösségi helyek  ~  Az aula, folyosók

Alex González
Elküldve: Szer. Aug. 11, 2010 1:01 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Gólya Gólya
*Mikor megpillantja Danielt a folyosón elpirul. Nem hitte volna, hogy visszajön, csak reménykedett benne, de örül neki, hogy nem hagyták cserben. Mikor megkérdezi tőle, hogy mi is a következő órája elkezdi keresgélni az órarendjét, majd amint megtalálta meg is válaszolja a kérdést.*
-Azt hiszem tesi....És az van ide írva, hogy sportpálya....Remek!*Sok mindenben jó a lány, mivel nagyon okos, de valahogy a sportban mindig ügyetlen volt. No igen nem lehet mindenben jó.
Az újabb kérdésen kissé zavarba jön. Reménykedett abban, hogy neve nem árulja el a rokonságot, de hát csak kitalálta a fiú és mivel nem szeretne hazudni, mert úgy is kiderülne hamar ez, így egyenes lesz hozzá.*
-Igen van...Ő a nagynéném!*Mosolyodik el halványan, majd füle mögé tűri haját zavarában.*
-Öhm azt hiszem sietni kell, mert még át is kéne öltöznöm.*Mondja halvány mosollyal arcán, majd ha Daniel mutatja az utat, hogy merre is kell menni akkor követi őt.*
-Jó volt a medencés parti?*Próbál kedvesen érdeklődni a fiúról amitől ismét megjelennek az aranyos kis piros foltocskák arcán.*
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Daniel Monte
Elküldve: Szer. Aug. 11, 2010 1:16 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
*A lány arcát fürkészi.*
- Nem nagyon örülsz neki igaz? Kitalálom? Mindenben egy zseni vagy, de, ha labda kerül a kezedbe véged. Igazam van?
- Ejha! Ezt nevezem én családfának! Nem semmi. Azt hiszem, jó, hogy beléd futottam. Ezer éve tanulom a spanyolt, többet szenvedtem vele mint a matekkal, de annyira nem akar összejönni... esetleg majd szólhatnál pár szót az érdekemben. Jól jön a protekció.
*persze ezen azonnal felnevet, nem gondolja komolyan. Ha a lány sietősre fogja a lépteit gyengéden megragadja a kezét és visszahúzza*
- Nyugi, nem kell sietni. Ez afféle alapszabály ebben az iskolában. Hidd el, ha nem sietsz és nem kapkodsz, nem fog bántani senki, mert ha véletlenül nekimész valakinek, 4 éven keresztül az ellenséged lesz. Másik dolog. Első nap van. Nem kell beöltöznötök. Javarészt csak ismerkedtek, elmondják az elvárásokat ilyesmi. Jah és igen, mielőtt elfelejtem: ma ebéd után sem lesz tanítás szóval... ha jól sejtem már csak egy órád van. A sportpályán. Akkor óra után ott találkozunk és elviszlek ebédelni.
*a kérdésen meglepődik, teljesen el is felejtkezett róla, hogy említette volna a lánynak, de a figyelmessége egy hatalmas jó pont a szemében.*
- Csúcs volt. Mint mindig. Brandon haverom elég jó az ilyen bulik megszervezésében. Tudod ma reggel tudtam meg, hogy lesz ilyen és tökéletes volt a szervezés. Gondolom ezzel fog foglalkozni később. Ha rám hallgat kihasználja a tehetségét. Ha gondolod egyszer bemutatom neked.
*míg dumálnak megérkeznek az öltöző bejáratához.*
- Azt hiszem, újra el kell köszönnöm. 45 perc múlva újra itt.
*távozik*
Alex González
Elküldve: Szer. Aug. 11, 2010 2:18 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Gólya Gólya
-Nem teljesen....Nem vagyok zseni mindenben....De igaz ami igaz a sport nem az én műfajom...Azt képtelen vagyok megtanulni és szerintem nincs is hozzá tehetségem.*Természetesen nem veszi komolyan Daniel szavait inkább csak elmosolyodik rajtuk, majd azért hozzáfűz pár szót ehhez a témához.*
-Annyira azért nem vagyok jóban vele....Nem sűrűn szoktam látni...Tudod valahogy nem kedvelik egymást azt anyukámmal, de ha akarod segíthetek a spanyolban, hiszen ez az egyik anyanyelvem.*Mivel az apukája ugye spanyol így nagyon is tudja a nyelvet, de persze az angolt is hála anyukájának.
Amikor Daniel megragadja a kezét leáll és ismét elpirul kissé. Megszokta az előző iskolájában, hogy pontosan beér az órákra mert különben büntetést kap, amik nem voltak nagyon kíméletesek, no meg persze hajtja a megfelelni akarási vágy, még ha a szülei nem is kényszerítenek rá semmit.*
-Oh ez jó hír! Nagyon hálás lennék, ha elvinnél oda is. Félő, hogy ha nem lennél már rég elvesztem volna valahol. Olyan hatalmas ez a kastély...Kész labirintus! Nem veszett el benne valaki úgy, hogy azóta sem találták meg?*Kérdezi a sráctól, de természetesen nem gondolja komolyan, hiszen tudja, hogy ennek kevés az esélye.*
-Rendben, örülnék neki!*Persze, hogy örülne neki, mert így legalább több barátot szerezne magának akik talán még rendesek is lennének vele.*
-Nekem meg ismét meg kell köszönnöm a segítséged! Remélem azért nem unod halálra magad miközben engem kísérgetsz ide-oda.*Egy újabb mosoly, majd be is sétál az öltözőbe ahonnan egyenesen a pálya felé vezetik őket.*

A hozzászólást Alex González összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 11, 2010 10:05 am-kor.
Daniel Monte
Elküldve: Szer. Aug. 11, 2010 2:38 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
- Igen, ez a szép a sportban. Az egy olyan műfaj, ami azokért van akik másban nem jeleskednek. Nem nekünk, okostojásoknak.
- Ááá szóval két anyanyelvű vagy. Ez nagyon pazar. Mit nem adnék érte, ha nekem is lenne két nyelv, amit alapból tudok. Persze én kőkemény amerikai állampolgár vagyok, semmi egzotikus ősöm sincs... Ilyen az én formám.
*megrázza fejét, majd kicsit megpiszkálja haját, hogy végre megszáradjon. Aztán válaszol csak a kérdésre*
- Hát igen, azt hiszem ezt az ajánlatot még alaposan meg fogom fontolni.
*az újabb, és kissé buta kérdésen nevetni kezd, majd közebb hajol hozzá és suttogva válaszol.*
- Hááát... ne mondd el senkinek, de azt beszélik, hogy a korábbi igazgató, az egyik este becsiccsentett és eltévedt... Azóta is a kastély folyosóin sétál, keresi a kiutat... Najó, komolyan. Senki nem volt még aki eltévedt. Még az igazgató sem. Bár ő az alkohol problémái miatt Tahitin valami elvonón pihen.*
- Dehogy! Legalább így átismétlem veled az útvonalat, így én sem tévedek el.
*mosolyodik el, majd integet a lánynak, aki eltűnik az öltöző ajtó mögött. Részéről ekkor 180 fokot fordul, angolra siet és csak újabb 45 perc elteltével jelenik meg ezen a részen. Kezében ekkor egy papírral, amit bőszen olvasgat, míg a lányra vár.*
Alex González
Elküldve: Szer. Aug. 11, 2010 10:12 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Gólya Gólya
*Semmi komoly nem történik a tesi órán, csak ahogy azt Daniel is mondta mindenki bemutatkozik elmondja, hogy milyen sportot szeret meg ilyenek. Igaz Alex túl sokat nem mond magáról, főleg nem a sportról mert eddig nincs túl sok ismerete benne...Mondhatni, hogy a testnevelésen kívül amin mindig megszenvedett sosem mozgott mást még ha ez nem is tűnik hihetőnek az alakja miatt, főleg hogy közben képen annyit enni mint egy jól megtermett férfi. Very Happy
Amint vége az órának természetesen ő ér ki először az öltözőből és ez újabb piros foltocskákat csalogat elő arcára főleg, hogy meg is pillantja Danilet.*
-Öhm mielőtt elmennénk enni elmennék a szekrényemhez...Haza szeretnék vinni pár könyvet.*Mondja kissé zavarodottan, majd vagy Daniellel vagy nélküle, de elsétál az említett helyig majd szinte mindent bepakol a táskájába. Nah igen ebből is rá lehet jönni, hogy sokat tanul és nem szeret semmit sem az utolsó pillanatra hagyni.*
-Mehetünk is!*Mosolyodik el halványan majd követi a srác minden lépését. Na jó persze nem úgy mint az árnyéka, de mivel ő nem tudja hol van az étkező, így nem is szakad el nagyon tőle.*
Daniel Monte
Elküldve: Szer. Aug. 11, 2010 9:30 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
*Amikor megszólítják felnéz a papírból.*
- Oké, menjünk.
*ezzel összehajtogatja, majd elrakja. Aztán indulnak el a folyosón és rövidesen meg is találják a kívánt szekrényt. Aztán Danny csak néz, hogy mi folyik itt majd felnevet.*
- Nem gondolod, hogy kicsit eltúlzod már most, az első nap? Ne segítsek?
*kicsit hülyén érzi magát, hogy a csaj a fél szekrényét kirámolta ő meg csak nagy lazán egy szál papírral, az is csak a zsebében sétál mellette... Ha a lány megkéri, hát elvesz tőle néhány könyvet, ha nem kér a segítségből, hát nem, de akárhogyan is elindulnak a menzára. A hsz folytatása ott találhatóXD
Dorian Desfort Lawyer
Elküldve: Csüt. Aug. 19, 2010 11:09 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Tanár Tanár
*kiérve az aulából elindul az egyik folyosón gondolataiba merülve ,pár fecnit tartva kezében . Néhány ott lévő és beszélgető diákot végig mér ,majd elmosolyodva sétál el melettük feleszmélve töprengéséből ,melyet egyik kedvenc költőjének műve idézte elő . .
*majd szótlanul megáll egy kevésbé népesebb területen nekitámaszkodva a falnak figyelve közönségét ..
Alexander Wolf
Elküldve: Vas. Jan. 27, 2013 10:36 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
Az angol irodalom soha sem volt Alexander Wolf kedvence. Sok halott író és költő, van akik már több száz éve azok, mégis a mai napig felemlegetik egy-egy régi művüket azon filozofálva, hogy anno, annak idején mit akartak vele kifejezni, milyen üzenetet akartak közvetíteni a világnak, és mit éreztek ekkor. Mindennek a tetejébe, az is lehet, hogy az egész csak fikció, és a költő egy random gondolatfoszlány után, a lakbérének felemelése végett írt forradalomra buzdító verset, és nem azért, mert előre látta azt, hogy a nép polgárháborút fog indítani cirka egy, esetleg két hét múlva...
Ennek ellenére Alexander Wolf volt az évfolyam talán legjobbja az irodalom órákon. Talán pont azért, mert bármiből, bármit ki tudott hozni, és mindent meg tudott magyarázni. Ennek ellenére pedig most felettébb untatta Hemingway munkássága. Szóval csak ült, és hagyta telni az időt. Néha rápillantott a mellette alvó srácra, akit egyébként a haver címmel illetett. Ránézett az előtte ülő hátra, melynek tulajáról pontosan tudta, hogy próbálja nyitva tartani a szemét, és egy-egy sóhajt valami másnak álcázni. Majd az első sorban ülő szőke, bőszen jegyzetelő, miniszoknyás lányra. Utóbbinál hosszabban leragadt. Fejét kissé oldalra döntve próbálta a lány eredeti arcát látni, ahelyett, akit látni szeretett volna a lányban, de az a lány valahol egy emelettel lejjebb, az alagsorban, a kémialaborban szenvedett Mr. Kripke óráján.
Lehet, hogy percekig nézegette a lányt, de az is lehet, hogy a mellette fekvő barát amúgy is felébredt volna az akadémia tűzjelző rendszerére. Hirtelen fel sem eszmélt senki a hangra, még a tanár is tovább elemezte a Hemingway művet és csak lassan kúszott be a tudatába Monroe igazgató hangja.
- Az iskolában tűz van. Mindenki azonnal, a házirendben leírtak szerint, tanári utasítással hagyja el az épületet. Figyelem diákok, ez nem gyakorlat. Ismétlem, nem gyakorlat.
A tanár azonnal navigálni és utasítgatni kezdte a benn ülőket, és azok pár pillanat múlva már párosával igyekeztek kifelé az ajtón. A tervek szerinti legközelebbi lépcső felé vették az irányt, melynek aljából a leggyorsabban juthattak ki az iskola sportpályájára. A fiú próbált úgy helyezkedni, hogy lássa, amikor az alagsori folyosóról a kémiatanár is kinavigálja a diákokat. A sorban direkt lemaradt, de egy pisszenést sem hallott a folyosóról. Ekkor tudatosult benne, hogy az alagsori folyosó tűzjelzője egy árva hangot nem ad ki, míg az iskola többi része csak úgy zúg a vészcsengőtől.
Nem akart elszakadni az osztálytól, mert az felért egy biztos igazgatói megrovással, és azt nem engedhette meg magának. A pillanatok vészesen teltek, a teremből azonban senki nem lépett ki. A cselekvés előtti utolsó pillanatban még ránézett az irodalom tanárra, majd nem is gondolkozva, mikor az nem nézett oda, futni kezdett a tanterem felé. Nem kopogott odaérve, nem is tett semmi mást csak közölte a tanárral a tényeket, ahogyan tőle telt. Míg Mr. Kripke rendezgetni kezdte az osztályát (az Alex arcán lévő félelemtől nem is jutott eszébe, hogy esetleg hazudik), a fiú keresni kezdte Saraht a szemével. Érezte a pillanatot, amikor kiszökött arcából a vér: a lány nem volt a teremben.

Elküldve: Vas. Jan. 27, 2013 11:13 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
Egy újabb hosszú és unalmasnak tűnő nap. Reggel lelkesedéssel indultam el az iskolába, de nem az órák miatt...Azért ennyire stréber én sem vagyok. Inkább csak egy bizonyos személy miatt. Lehet, hogy tegnap este láttam őt utoljára, de azóta eltelt vagy nyolc óra...Szóval régen láttam már az ostoba fejét és igen nagyon is hiányzik már nekem.
Becsöngetéskor, mint a jó kiskutyák szépen mindenki bevonul a saját termébe. Sajnos Alexxel nem egyezik meg az órarendünk, így mig ő irodalmat hallgathat én a kémia laborban kísérletezgethetek. Ám ami pozitív az egészben, hogy ez legalább izgalmas. Igaz a tanárnak nem én vagyok a kedvence, mert vagy száz kémcsövet. Általában nem azért mert kudarcba fullad a kísérletem, hanem egyszerűen csak ügyetelnségből.
Éppen már a kísérlet végén járhatok a párommal, mikor egy jólirényzott tüsszentésnek köszönhetően szépen leverem az asztalről a kémcsöveket, kiöntve ezzel a földre és a köpenyre az összes vegyszert. Igazából ezen már nem lepődik meg senki. nem tlik el úgy óra, hogy ne bénáznék egy sort. Ám mielőtt cselekszem nem gondolkozom túl sokat. Azonnal lehajolok és elkezdem felszedni a törött üvegeket, aminek köszönhetően meg is vágom magam és a vegyszerek miatt még kicsit meg is ég a bőrőm.
Mr. Kripke már csak rázza a fejét és már be is telefonél a gyengélkedőre, hogy készüljenek fel rám, mert érkezem. Bocsánatért esdekelve sétálok ki a teremből, majd azonnal a gyengélkedőre sietek. Ha kendővel bekötnék a szemem még akkor is odatalálnék. Szerintem az év alatt többet vagyok gyengélkedőn, mint a tantermekben.
Mivel nagy az iskola, így egy igen eldugott helyen van a mi kis gyengélkedőnk. Amint megérkezem a kedvenc gyógyítom vár rám Alice. Ketten már mondhatni barátnők lettünk. Kedves egy nő, bár ideje lenne, hogy találjon magának egy rendes férfit. Szegény mindig a balfékeket vonzza magához.
Hamar leápol, de nem küld rögtön vissza. Tudja jól ő is, hogy úgy sem engedné a tanár, hogy ismét megpróbálkozzam a vegyzserekkel, így meg legalább egy jót beszélgethetünk. Ám hirtelen megszólal a tűzriasztó, amitől rögtön befejezzük a trécselést és inkább elindulunk ki a sportpályára. Ám ez innen nem olya egyszerű. Arra nem nagyon gondolt az iskola, hogy a gyengélkedőről is könnyen el lehessen jutni a sportpályára. Szerencsére Alice nagyjából tudja az utat, de azért neki is kell egy kis térkép segítségként. Ahogy a folyosókon szinte már szaladunk kissé el is tévedünk. Az balakokon kikukucskával látom, hogy szinte már az egész iskola kivonult, de egyenlőre füstöt sehol sem látok. Ahogy jobban megnézzük a térképet már kedzek rájönni az útvonalra. Ám ekkor el is jutunk arra a helyre ahol az a bizonyos tűz keletkezett. A lángok mint éhezők úgy falják fel az eléjük kerülő tárgyakat. Aliceszel leblokkolva szinte tátott szájjal figyeljük a pusztítást. Az ember ilyet se lát mindennap.
Alexander Wolf
Elküldve: Vas. Jan. 27, 2013 11:52 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
Gyorsan átnézi a mozgó fejeket még egyszer, majd újra. Szőke hajú azonban összesen három van a csoportban, és egyik sem az a bizonyos árnyalat, ami neki kell, ráadásul a háromból egy még fiú is. Nagy a zsivaj, így nem tudja megkérdezni azonnal, hogy hol van a lány. Gyorsan odasiet a tanárhoz, de az már elkezdte kiküldeni a diákokat így inkább oldalra áll, és sürgetően kifelé tologálja őket. Nagy nehezen sikerült is odajutnia a férfihez.
- Tanár úr! Hol van Sarah? - kérdezi sürgetően, de a tanár értetlenül mered rá, így gyorrsan megpróbálja körülírni. Közben gyomra görcsbe ugrik és minden egyes pillanattal erősebben szorít
- Sarah Norton. Szőke lány, egészen világos hajjal, körülbelül ekkora, azt hiszem, ma világoskék kardigán volt rajta. - magyaráz kétségbeesetten, kézzel mutatja is a lány magasságát, és végre láthatóan derengeni kezd az öreg Kripkének valami.
- A kishölgyet felküldtem a gyengélkedőre, mert sikeresen eltölt ma is egy kémcsövet és elvágta törmelékkel a kezét...
Persze a fiú csak annyit vár, meg amennyi információra van szüksége, aztán már rohan is kifelé, majd fel a lépcsőn egyenesen a harmadikra, ahol a gyengélkedő található. Közben erősen reménykedik, hogy még ott találja a lányt, mert, ha újra eltűnik előle, akkor és valami baja esik... tovább gondolni sem meri. Inkább gyorsabban lépked a lépcsőn.
Felérve végig rohan a folyosón, át a túloldalra és szabály szerűen beront a gyengélkedőre, majd szitkozódva fordul is ki az ajtón, mikor tudatosul benne, hogy ott egyetlen árva lélek sincs. Egy pillanatra megáll a folyosón, felnéz a falra, ahol az akadémia alaprajta található a menekülési útvonallal. Felméri, hogy merre kell keresnie tovább Sarah-t, majd lélekszakadva rohanni kezd arrafelé.
Bekanyarodik a folyosó túlvégén és szája elé szorítja a kezét. Beleszaladt az égő folyosóba. A füst már ellepte a teljes folyosót, és már érzi, ahogy fojtogatni kezdi. Mégsem áll meg. Sarahnak itt kell lennie. A menekülési terv erre navigálta őt, szóval itt lesz. Körülbelül száz méterrel később meg is pillant egy alakot. Mégsem könnyebbül meg, nem a szőke hajzuhatag tulaja áll előtte, hanem egy sötété. Az ügyeletes ápoló áll előtte kővé válva. A tűzre mered, ahogyan a nő is, majd megragadja a karjánál fogva és erőset ránt rajta.
- Rohanjon, a másik irányba. Ne nézzen hátra csak fusson, le a lépcsőn. Gyerünk! - az utolsó szót már ordítja, mert a nő nagy valószínűséggel sokkot kapott. Hát igen, ápolónak lenni nem azt jelenti, hogy elvégezte az orvosit. Lelkiekben is jelen kell lenni egy ilyen helyzetben. Ő pedig, mint egy középiskola ápolója nem éppen ehhez van szokva.
A nő futni kezd, ahogyan a fiú mondta neki. Alex pár pillanatig nézi, majd a tűz felé lépve néhányat végre meglátja a másik alakot is. A szíve összeszorul, annyira reméli, hogy Sarah áll ott előtte, majd halkan felnyög megkönnyebbülésében, és a lánynál is hasonlóan jár el, mint az ápolónál.
- Sarah, gyere velem. Sietnünk kell. - kiabálja, és lehet, hogy a tűz nem ropog olyan nagyon, de érzi, hogy fűti a bőrét még az egyenruha alatt is, és tudja, hogy így biztosan magához téríti a lányt épp csak annyi időre, hogy kijussanak. Húz rajta egyet a menekülés irányába, és várja, hogy a lány végre magához térjen és azt tegye, amit mond.

Elküldve: Hétf. Jan. 28, 2013 12:15 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
Alice sem tud túl sok mindent csinálni, amin meg sem lepődöm. Ez a nő egy igen ártatlan lélek, ő még azt sem bírja, ha csúnyán beszélnek előtte. De mind e mellett nagy a szíve és szeretetre méltó, csak kicsit önbizalmat kel belé önteni és bátorságot.
Miközben a forró lángokat érzem ahogy testem egyre forróbbá válik és ennek köszönhetően az arcom teljesen kipirul. Ahogy állok egyhelyben próbálom felfogni a látottakat és rávenni a lábaimat, hogy kezdjenek el hátrafelé menekülni, mert arra már nem fogunk tudni kijutni. De mind hiába. Minta odaragasztottak volna a csempéhez.
Ám viszont mikor valaki megérint és a nevemen szólít észhez térek. Azonnal a hang irányába fordulok és megpillantom Alexet. Meglepődöm a látványon. Ő meg mit keres itt?
-Alex? Te mi a fenét keresel itt? Neked már rég kint kéne lenned!-Tudom nem ez a megfelelő alkalom a beszélgetésre, így inkább csöndbe is maradok és csak elindulok a kezét fogva az ellenkező irányba. A sok lenyelt füstnek köszönhetően ám nem tudok sokáig futni. Pár méter után megállok és köhögni kezdek. Először csak párat, majd ahogy tovább mennék rám jön egy köhögő roham.
-Nem bírom!...Nem kapok levegőt!-Mély lélegzeteket próbálok venni, de ettől csak rosszabb lesz, hisz a levegő nem tiszta. Igaz már nem lep el minket olyan sűrűn a füst, mint a tűzhez közel, de már itt is lehet érezni azt.
-Az ablak!-Azzal el is engedem őt, majd az egyik ablakhoz sietek, amit gyorsan ki is nyitok és kidugva a fejem rajta szívok egy kis friss levegőt. Sosem hittem volna, hogy ez ilyen jól tud esni az embernek. Tudom nem tartózkodhatunk itt sokáig, így mikor kezdem jobban érezni magam Alexre pillantok.
-Most már mehetünk!-Hadarom neki, majd ismét megragadom a kezét és már el is indulok arra amerre ő vezet engem.
Alexander Wolf
Elküldve: Hétf. Jan. 28, 2013 1:09 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
A lányra pillant. Nem lenézően, nem bántóan, csak úgy. Alapvetően biztosan lenne valami lelkiismeret furdalása, amiért miatta kell aggódnia a lánynak, de ez most nagyon nem az az alkalom. Most mindennél többet ér, hogy mindketten kijussanak a lehető legnagyobb épségben.
- Most csak fogd be a szád és tűnjünk el innen. - szól a lányra durván, és máris bántja a gondolat, hogy így beszélt vele, de később lesz idejük bocsánatot kérni az ilyen apróságok miatt. Aztán fogja és szinte húzni kezdi maga után, ahogy futni kezd. Nem jutnak azonban messzire, mert Sarah szinte összeesik mögötte, így megáll és megtámogatja a lányt, majd mikor megáll az ablaknál maga is gyorsan szippant egy kis friss levegőt, majd erősen hátrapillantgatva reméli, hogy a lány gyorsan magához tér, mert nem sok idejük lehet addig, míg megfulladnak. Amint Sarah végre jobban van, szinte tolja a kijárat felé.
- Fuss, Sarah, ahogy bírsz. - szól rá, és hamarosan elérik a lépcsőházat, és fut is lefelé, szinte kettesével szedi a lépcsőfokokat. Persze Sarah kezét el nem engedné, sőt szorítja, és húzza magával a lányt. A sportpályára nyíló ajtón szinte kiesik, majd pár méter után köhögve rogy a földre. Ekkor ereszti el először a lány kezét. Az első pár pillanatban nem is tud tudomást venni a külvilágról. A látása elhomályosul, csak színes foltok szaladgálnak előtte, és sokáig még az sem tudatosul benne, hogy négykézláb hever a földön.
- Sarah, Sarah, itt vagy? - fordítja oldalra a fejét, és keresi a lányt.

Elküldve: Hétf. Jan. 28, 2013 1:28 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
Igaz bántóak a szavai, de ezzel most tényleg nem foglalkozom. Tudom jól, hogy más helyzetben nem így mondta volna, Már elég jól ismerem ehhez őt. Miután kissé erőhöz kaptam Alex szavaitól ismét elkezdem kapkodni a lábaimat. Igaz nem olyan gyorsan, mint Alex, de megpróbálom minél hamarabb utolérni őt. A lépcsőknél félek, hogy a gyorsasága miatt egyszercsak elesem, de próbálok minden lépésemre odafigyelni, miközben én is teljes erőmből szorítom Alex kezét. Igaz pont a sérültet kapta el, de a fájdalommal most nem is tudok foglalkozni. Az jobban izgat engem, hogy az életemért küzdjek.
Amint kiérünk a pályára és elengedi a kezem egy szépet nagyot esek. Nem figyeltem oda az utolsó lépteimre, túlságosan is megörültem annak, hogy kiértünk, így mire észhez kaptam már a földön hevertem. A köhögés ismét elfogott és a látásom sem a legtisztább, viszont azonnal megismerem a hozzám közeledő hangot. Alice az! Ezek szerint ő is kijutott. Pár szóval megnyugtatom őt, hogy minden rendben, vagy legalább is minden rendben lesz.
-Igen itt vagyok mögötted...Minden rendben van!..-Bár érzem, hogy a szemeimben összegyűlnek a könnyek és végül elsírom magam. Igaz megfogadtam, hogy sosem fogok sírni, főleg nem ennyi ember előtt, de ez most nem izgat. Sokkot kaptam és úgy tűnik én így vezetem le. Közelebb mászom Alexhez, majd szorosan átölelem őt mit sem törődve a körülöttünk lévőkkel.

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra)
2 / 2 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
Új téma nyitása

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.