Tartalomjegyzék
Szerző Üzenet

<  Közösségi helyek  ~  Az aula, folyosók

Jackson Monroe
Elküldve: Vas. Aug. 08, 2010 9:25 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Admin Admin
fdgdfg
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Sarah Norton
Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 12:36 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
Egy újabb kihívásokkal teli év. Milyen csodás is diáknak lenni főleg egy ilyen gyönyörű iskolában színvonalas tanítás mellet! Vagy legalább is a legtöbb diák ezt gondolja, ám a mi Sarahnk kivételek közé tartozik. No nem azt mondom, hogy nem kedveli ezt az iskolát csak hát sok olyan dolog van amit leginkább eltörölne innen, ha tudná kezdve a beképzelt, egoista, bunkó lányokkal akik senki mással nem törődnek csak magukkal.
Nah de elég volt a fecsegésből inkább rá is térek a történetre.
Szeptember és most lett vége az unalmas évnyitónak amin a fél iskola szépen el is aludt természetesen ahogy minden évben.
Miközben a folyosón sétál a mi hősünk próbál nem neki menni az embereknek ami igen nehéz nagy tömegben főleg, ha senki sincs tekintettel a másikra. Sarah éppen a szekrényéhez tart rengeteg könyvvel a kezében mikor egy nagyobb darab fiúcska úgy dönt, hogy hátulról igen nagyon meglöki őt aminek következtében szépen orra bukik ez a szép kis hölgy és az összes könyve kiesik kezéből szétszóródva a padlón. Nem is kell több rögtön mindenki leáll és elkezdenek rajta nevetni.*
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alexander Wolf
Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 12:49 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
*Valami nagyon ronda, szerencsétlen fiút lök félre útjából, így lép ki az előadóból. A lányok legnagyobb része végignéz rajta, ahogyan elsétál mellettük lezser egyben nagyon menő lépteivel, zsebre dugott kézzel. Sajnos ma is kénytelen volt felvenni az unalmas egyenruhát, ami a pasiknál egy fekete (nemfarmer) nadrágból, hófehér ingből fekete ujjatlan blézer, valamint ebbe begyűrve egy piros nyakkendő. Nagy nevetésre lesz figyelmes a folyosón nem sokkal előtte, és mivel ő amolyan minden lében kanál és örökkön örökké egocentrikus, így el sem tudja viselni a gondolatot, hogy lemaradjon valamiről. Tehát fogja magát és arra sétál. Átfurakodik a körön, ami, mint kiderült egy szerencsétlen lányt vesz körül. A lány láttán elmosolyodik és megáll a kör szélén, közvetlenül a lány könyvei előtt. Egy pár pillanatig kiélvezi, ahogyan szenved szegény, aztán lehajol és segít neki összeszedni a könyveket*
- Nortooon! Már az első nap... c-c-c. Hogy leszel így olyan felfuvalkodott, mint a többi liba, aki idejár? Amúgy örülök, hogy látlak. Viszont még mindig nem hívtál vissza. *önelégült vigyort villant* MIért? ezzel összetöröd a szívem. *eddigre pont végeznek a könyvek összeszedésével, így a srác feláll és néz tovább a lányra. eddigre persze a tömeg kiröhögte magát, és feloszlott.
Sarah Norton
Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 1:07 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
Nem lepődik meg azon, hogy senki nem segít rajta, már megszokta, hiszen nem először fordul elő ez vele. Általában levegőnek szokták őt nézni, így igen gyakran mennek neki, taposnak a lábára vagy néha próbálnak meg ráülni.
Ám mikor megpillant egy segítő kezet azonnal felpillant a gazdájára egy mosollyal arcán, de ahogy megtudja ki is az el is tűnik az a bizonyos mosoly.
Nos jobban örült volna neki ha senki sem segít mint ennek a srácnak aki azonnal próbál vele kommunikálni.
Mikor minden könyv ismét a kezében van feláll majd a srácra pillant.
-Nem értem, hogy miről beszélsz! Mindenki engem figyelt, ha nem vetted volna észre, a középpontban voltam és hülyét csináltam magamból, ahogy azok a bizonyos lányok, vagy nem ezt teszik?*Pillant rá kérdőn, majd gúnyosan elmosolyodik.*
-Nem is tudtam, hogy neked van szíved...Akkor már rég felhívtalak volna, hiszen nem szeretném én azt összetörni, mert te egy áldott jó lélek vagy aki sosem törte össze még egy lány szívét sem...* Mondja kicsit gúnyosan majd tovább sétál és lassan meg is érkezik a szekrényéhez amit kinyit, majd bepakolja a felesleges tankönyveket.*
Alexander Wolf
Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 1:28 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
*Nevetni kezd*
- Nem értem, miért vagy ennyire morcos. Árt a szépségednek.
*jegyzi meg viccesnek szánva az egészet, majd ha a lány elindul vele sétál tovább.*
- Jól sejtem, hogy most spanyolra indulsz?
*kérdezi meg sem hallva a megjegyzést, de aztán pár lépés után úgy dönt, mégis meghalljaXD. Elé áll szépen, hogy a lány ne tudjon továbbmenni.*
- Meglepődnél, hogy mennyire van szívem. Jelenleg is éppen azon taposol szépségem. Mellesleg... én a helyedben vigyáznék a számra egy harmadikossal szemben. Attól, hogy nem vagy újonc ez még nem lesz a te területed.
*Visszaáll szépen a lány mellé, rádobja a kezét a lány vállára, mintha valami nagy spanok lennének, majd úgy magyaráz tovább.*
- Amíg nem vagy akkora lotyó, mint ezek... *mutat körbe, majd megakad a szeme egy csinos popón és azt kíséri a szemével, persze továbbra is a lányhoz beszél* ... addig nem lesz a te területed. Persze nem muszáj lotyónak lenned, elég, ha híres vagy. Én bármelyikben segíthetek neked cicus.
*Füléhez hajol és halkan suttog bele, úgy, hogy csak a lány hallja. Persze ez már szekrényre előtt történik meg*
- Nem mondom, már volt néhány csajom, de én nem szakítok eggyel sem. Nem bántom meg őket. Ha nem érdekelnek megcsalom őket, nem is próbálom titkolni, amíg érdekelnek addig fényezem őket, ha szüzek, hát vigyázok rájuk, de nem dobok el egyet sem. Max kikészítem, hogy ő dobjon engem. Ez így korrekt. Szóval, igen, én áldott jó lélek vagyok.
*Megint bevág egy önelégült vigyort, majd a lánnyal szomszédos szekrénynek támaszkodik.*
- Most hová megyünk?
Sarah Norton
Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 1:44 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
*A kérdésre nem válaszol mert nem tartja fontosnak és nem gondolja, hogy bármi köze is lenne neki hozzá. Mikor elé áll a srác természetesen Sarah is megáll, de nagyon látszik rajta, hogy elege van a fiúból és csöppet sem érdekli az amit mond.*
-Oh most le kéne térdelnem és könyörögnöm neked amiért ilyen csúnyán összetapostam a szíved?...Majd ha piros hó esik...*Amint engedi neki tovább is megy. Legszívesebben fejbe verné a fiút, de tudja, hogy ezt nem úszná meg büntetlenül.*
-Miért is kéne félnem tőled? Attól, hogy harmadikos lettél ugyan olyan féreg vagy mint eddig. Csöppet sem félek tőled és nem is fogok...*Nem tudja elképzelni, hogy hogyan is árthatna neki és nem is tartja többnek azért mert egy évvel idősebb nála.*
-Ez nagyon kedves tőled, de tényleg! Ilyen segítőkész még senki nem volt velem. De attól félek, ha segítesz nekem csak rontok a hírneveden....*A halk szavaira csak felhúzza egyik szemöldökét és amolyan " Most ugye csak viccelsz" tekintettel mered rá, majd a kérdésre azonnal válaszol is miután becsukta a szekrényt.*
-Mi nem megyünk sehova! Csak én...Hála az égnek.*Utolsó szavait csak halkan mondja ki, majd ha engedik tovább is áll a szekrényétől és elindul órára.*
Alexander Wolf
Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 2:02 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
- Igen, azt bírnám, ha letérdelnél elém cica, viszont mást is csinálhatnál térden* vigyorog szokásos vigyorával*
- Nem, nem vagyok akkora féreg, mint eddig... most sokkal nagyobb vagyok * a lány lehetséges arckifejezésén elneveti magát. Majd kissé megkomolyodva válaszol* kellene félned cicus. Ne rettegj, de tarts tőlem, mert, ha nem teszed el foglak csábítani. És, hogy miért félj? *megint közelebb hajol hozzá és suttog* hidd el cicus... meg tudom oldani... tegyél nekem rossz fát a tűzre, és hidd el... a mostani bánás módom visszasírod majd ahhoz amit azután kapsz tőlem.
- Cicus... a hírnevem miatt a te fejet ne fájjon... a szüzességed viszont fájhat miattam... hidd el cicus... annyira nem fog fájni mint mondják, pláne, ha én csinálom... *ezzel megint vigyorog, majd hagyja a csajt lelépni, de azért utána kiált.*
- Akkor este találkozunk! Majd a részletekért felhívlak!
*ezeket mind úgy ordítja, hogy hallja mindenki, és annak ellenére, hogy faképnél hagyták, kifejezetten elégedett.*
- Ajaj... ez a csaj... csak egyszer másszon az ágyamba... többet ki sem akar majd kelni belőle* suttogja vigyorogva maga elé, majd zsebre vágja kezét és indul spanyolra. Könyv nélkül persze.
Sarah Norton
Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 12:21 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
-Sosem hittem volna, hogy ez valaha is kimondom, de igazad van! Sajnos ezen a szerencsétlen helyzeten nem tudunk változtatni.*Majd megpróbálja elfogadni a fiút, de az egyszer biztos, hogy nem lesz túl könnyű.*
-Miért segítesz nekem amikor tudod, hogy semmi esélyed lefektetni engem!?*Mert abban nagyon is biztos, hogy sosem fog lefeküdni ezzel a sráccal mert nagyon is tudja, hogy a fiú csak trófeákat gyűjt és semmi komolyról nem álmodozik. Közben persze elérnek a szekrényhez ahol kiveszi Alex kezeiből a könyveket majd beteszi a helyükre és a következő óra anyagát veszi elő.*
-Tudom, hogy úgy sem fogunk tanulni, ha ma találkozunk, de mindegy is. Suli után gyere át és megbeszéljük ezt az egész dolgot. Gondolom tudod a címem, ha már a telefonszámomat kiderítetted.*Mert az biztos, hogy ő nem adta oda neki, nem ilyen lökött.*
-Jah és kérlek legalább könyvet hozz!*Csukja be a szekrényét, majd fordul ismét Alexhez.*
-Menjél most órára inkább és majd nálam találkozunk...*Mosolyodik el halványan. Nah igen Alex nem sűrűn láthatja őt mosolyogni szóval most élvezze ki ezt a pillanatot Very Happy
Ha a srác elengedi el is indul a következő órájára ami viszont halál unalmas, no de hát nem lehet mindent szeretni.*
Alexander Wolf
Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 12:37 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
- Látod cicus, már meg is van a közös hangunk*vigyorog mint vadalma*
- Soha ne mondd, hogy soha szivi. Lesz mélkalom, amkor úgy érzed, csak kell egy érzelem mentes szex, akkor megtalálsz. Ha esetleg belém zúgnál, akkor is állok rendelkezésedre. És hidd el, az egyik meg fog történni. Legalább az egyik.
*mikor a lány kikapja a kezéből a könyvet elmosolyodik mmajd a fülébe súgja* szívesen.
*ezzel fogja magát és el is húzódik tőle és ugyanúgy nekitámaszkodik a szekrénynek mint az óra előtt. Amikor Sarah címéről van szó csak nevtni kezd.*
- Ne ismerj ennyire. Ez elveszi az imidzsem értékét. Oké, akkor nálad.
*ezzel odahajol egy puszit nyom a lány szájához közel, de még az arcára, majd fogja magát ésvigyorogva elindul. Pár lépés után azonban megáll. Megfordul és még odaszól a lánynak.*
- Kössz a mosolyt. Ezt ajánlatnak veszem a részedről.
*Ezzel valóban távozik. Egészen pontosan a suli másik végébe, a klub sárnyba, ahová betelepszik általában, ha nincs órájva vagy csak ép nincs kedve bemenni. Most természetesen meditálnia kell és elgondolkozni azon, hogy mit is fog kezdeni a lánnyal délutánXD.

Elküldve: Kedd. Aug. 10, 2010 10:33 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Gólya Gólya
Első napja itt az iskolában. Nagyon izgul ami rendesen meg is látszódik rajta. Az igazgató beszéde után azonnal ki is sétált az előadóból és miután nagy nehezen megtalálta szekrényét útra indult a 107-es terem felkutatásához.
Most ott tartunk, hogy az üres folyosón sietős léptekkel, elveszetten bolyong. Nem tudja merre kell mennie és akiket eddig megkérdezett nem voltak túl segítőkészek.
~Első nap és máris elkésem az első órámról! Remek! Ez is csak velem tud megtörténni.~
Elindul az egyik irányba és pár perccel később arra lesz figyelmes, hogy ugyan oda jut, mint ahonnan elindult.
~Igazán adhattak volna egy idegenvezetést ebben a hatalmas kastélyba....De látod üres a folyosó, szóval csak te vagy a béna nem a tanárok...A francba hol lehet az a szar terem!~
A sírás szélén kezd lenni és ha tovább sem találja meg a termet el is fogja magát sírni, még ha meg is fogadta magának, hogy nem fog sírni főleg nem az iskolában.
Daniel Monte
Elküldve: Kedd. Aug. 10, 2010 10:55 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
*Haverjaival lép ki az előadóból. Némelyek már az ajtónál elválnak tőle, míg mások továbbra is vele tartanak a folyosón, de itt-ott mindig levágódik a csapatból egy-két ember. Mire Szegény lány közelébe érnek már összvissz Daniel és egy másik srác marad. Persze eddigre már mindenki a termében van, sok helyen már a tanár is benn ül. Részéről ő nem siet sehová, hisz az érettségi éve annyi előnnyel jár, hogy rengeteg a lyukas órája. Például most is egy ilyen alkalom van. Befordulva az egyik folyosóra egy elveszett lányt pillant meg.*
- Ajajj... Gólyaveszély! *szólal meg Daniel barátja, történetesen Jake.*
- Nyugi már! Menjünk közelebb.
*ezzel részéről el is indul a lány felé, majd amikor elég közel értek hozzá megszólítja*
- Szia! Valami gond van? Eltévedtél? Ha gondolod útba igazíthatunk
*persze mindehhez kedves mosolyt és hangsúlyt választ. A lány válaszára Jake felé fordul.*
- Haver, menj, elkísérem aztán majd utolérlek.
*a srác le is lép szépen gyorsan persze rázza a fejét, hogy Dannynek miért kell mindenben olyan strébernek lennie, hogy egy csajt sem bír a folyosón hagyni. Amint a barátja eltűnt visszaordul a lány felé.*
- Nézd el a barátom viselkedését. Mindig ilyen, ha medence buliról késünk. Mondd csak, mi a neved? Gólya vagy ugye? Én Daniel Monte vagyok. Barátoknak csak Danny.
Alex González
Elküldve: Kedd. Aug. 10, 2010 11:10 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Gólya Gólya
*Éppen az órájára pillant mikor valaki megszólítja őt. Erre azonnal felkapja tekintetét majd el is pirul a két srác láttán. Hirtelen nem tud megszólalni, majd még jobban elvörösödve végül megszólal.*
-Sziasztok! Igen eltévedtem....A 107es termet keresem, de sehol sem találom. Lehet, hogy csak én értettem félre, vagy a tanár mondta viccből és csak én nem értettem meg, de tényleg nincs meg. Már mindenféle számú termet megtaláltam és többször be is égettem magam néhány tanárnál, de nem találom azt a termet és már negyed órája ott kéne lennem. Ez az első nap és máris elkések az első órámról. Biztosan nem fogom megúszni büntetéssel....*Most bukott ki és e miatt beszél ennyit. Nagy levegőket vesz , hogy megnyugodjon. Kicsit elszégyelli magát amiért így elkezdte önteni a szavakat, de a fiú kedvességén elmosolyodik, majd be is mutatkozik miközben kinyújtja a kezét.*
-Öhm Alex González és igen gólya vagyok! Szóval tudnál segíteni megkeresni a 107es termet, ha tényleg ez az!?*Pillant rá nagy bociszemekkel a fiúra.*
Daniel Monte
Elküldve: Kedd. Aug. 10, 2010 11:25 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
- Nyugi, nem értetted félre, és az egyetlen poén csak az, hogy minden évben van valaki aki eltéved, de még mindig nem bírnak mellékelni az órarend mellé egy térképet... Amúgy, nem te vagy az egyetlen, aki eltéved ezt elhiheted. Csak vannak olyanok, akik a tanárokat kapják el, vagy csak simán órákig keresik a termet.
- Örültem Alex. Gyere velem, megmutatok neked bármit.
*ezzel elindul, de csak lassan, hogy a lány fel tudjon zárkózni mellé. Amint ez megtörtént ránéz és kérdezősködni kezd.*
- Mondd csak Alex, melyik suliból jöttél? Olyan ismerős az arcod, lehet már találkoztunk valahol?
*végig mennek a folyosón, befordulnak jobbra, majd végigsétálnak azon a folyosón is és végül egy balra ívelő szárnyra lyukadnak ki. Ott besétálnak az egyik ajtón, amiről kiderül, hogy a lépcsőházat rejti, ott egy emelettel feljebb mennek végül a folyosón balra megtalálják a hírhedt 107-es termet.*
- Itt is volnánk. Nyugi, nem fognak lecseszni a késésért, első pár hétben még elnézik, de aztán reszkess a késéstől. Amúgy bőven lesznek még, akik utánad fognak érkezni. Mindig így van. Amúgy, ha gondolod ma szívesen elkísérgetlek. Tudod emlékszem még az én első napomra. Szörnyű volt. Sok volt a bunkó felsőéves és senki nem volt hajlandó segíteni. Remélem így téged meg tudlak kímélni a hasonló élményektől.
*zavart vigyor, hajborzolás*
- Akkor találkozunk itt az órád után. Szia! *ezzel le is lép
Alex González
Elküldve: Szer. Aug. 11, 2010 12:14 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Gólya Gólya
*Ahogy haladnak a cél felé Alex megpróbálja megjegyezni az utat ami az elején könnyű is, de egy idő után elveszíti a fonalat és feladja a dolgot, így csak a fiúra pillant aki megkérdezi tőle, hogy honnan is jött. Igazából neki is ismerős a fiú, de nem gondolkozott el azon, hogy vajon miért.*
-Charles Cadigan-ből. És nem tudom, hogy találkoztunk e már. Vagyis nem rémlik nekem, de igaz nekem is ismerős vagy, de csak arra tudok gondolni, hogy valahol messziről láttalak és semmi több....arra csak emlékeznénk.*Mosolyodik el miközben próbálja tartani a tempót a fiúval aki kicsit nagy lépéseket tesz, no de ez normális hiszen sokkal magasabb nála.*
-Nagyon szépen köszönöm a segítséget Daniel és örülnék neki, ha később is megmutatnád, hogy merre kell menni.*Pirul el majd mikor a srác elmegy félve benyit a terembe, majd gyorsan le is ül csöndben, hogy meg ne zavarja az órát.
Nem volt túl izgalmas az első óra és ahogy azt Daniel mondta tényleg sokan jöttek utána akik ugyan úgy ijedten léptek be a terembe, Ám a következő óra annál érdekesebb volt, bár igaz egész végig csak csöndben ül és jegyzetel nem úgy mint a többiek akik egymás között sugdolóznak illetve válaszolnak a tanárok kérdéseire.
Amint vége az összes órának ebben a teremben elkezdi összepakolni holmijait majd ki is sétál a folyosóra és azonnal el is kezdi keresni a megmentőjét.*
Daniel Monte
Elküldve: Szer. Aug. 11, 2010 12:41 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
*Meglepődik kissé*
- Komolyan? Én is onnan jöttem. Akkor meg is van a kapocs. Biztos régebben is összefutottunk a folyosón. Vagy csak látásból ismertük egymást. Oh igen, azt hiszem meg is van. Kitüntetett voltál a tanulmányi átlagod miatt. Igen, biztosan erről van szó.
*Órákkal később érkezik csak vissza az iskola területére. Haverjai, köztük Jake is azzal cukkolja, hogy most egy ilyen kislánnyal fog kavarni, és, hogy már hamarabb is volt olyan közös múltjuk. Persze erre nem reagál, hisz akkor általában abbahagyják. Viszont, mikor közli, hogy sietnie kell Alex elé, hát nagy nevetést hagy maga után. Persze csak beint a fiúknak, többet nem is reagál, aztán siet is fel a 107-eshez. A lányt azonnal kiszúrja a folyosón. Csak előtte egy jó méterrel áll meg. Haja kócos és vizes, inge is kissé nedves.*
- Szia! Túlélted az első pár órát a Golden Globe-on. Gratulálok! Milyen órád lesz még? Hová kísérhetlek?
*Nem szeretne túl macsó lenni, mert, ha jól emlékszik, valamelyik hülye barátjának is erre van órája, és, ha meglátnák, hogy mennyire lovagias az új csajjal tuti, hogy rögtön pletykák egész hadát zúdítaná a saját fejére*
- Amúgy már korábban is akartam kérdezni. González... Van valami közöd az itteni Elena Gonzálezhez? Tudod, itt spanyolt tanít.

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 2 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
Új téma nyitása

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.