Tartalomjegyzék
Szerző Üzenet

<  Közösségi helyek  ~  Menza

Jackson Monroe
Elküldve: Vas. Aug. 08, 2010 9:27 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Admin Admin
haggdhdfh
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Daniel Monte
Elküldve: Szer. Aug. 11, 2010 9:53 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
*Belépve a srác körbenéz a teremben, hogy megkeresse barátait, de mivel őket nem találja, így fogja magát egy üres asztal felé indul el.*
- Úgy látom, a haverjaim itt hagytak veled, szóval, ha nem bánod veled eszem.
*lecuccol szépen az üres asztalhoz, aztán ugye beáll a sorba, hogy vegyen valami kaját. Míg várnak kérdezősködni kezd.*
- És? Hogy tetszik eddig a suli? Azon kívül, hogy borzalmas labirintus az egész... Vannak már barátaid ilyesmi? Esetleg más régi ismerős a Charlesból? Vagy szomszéd, vagy ilyesmi.
*közben a sor a mai rövid tanításnak köszönhetően elég gyorsan halad szóval, már el is érnek és fizethetnek. Amint ez megtörtént, mehetnek és leülhetnek a helyükre. Egy ideig eszegetnek, közben remélhetőleg még hallgathatja a srác Alex beszámolóját, ha nem hát még rákérdez pl arra, hogy milyenek a tanárok, kik tanítják őt, jófejek-e az osztálytársai ilyesmik. Aztán úgy dönt ideje hatalmasat kérdezni.*
- Khm... Az a helyzet, hogy holnap lesz egy ilyen buli az egyik haveromnál. Tudod, róla meséltem, ő az a házibuli ász... Tehát holnap is csinál egy ilyen bulit, persze az nem medencés lesz, és egész éjjel fog tartani, de hidd el, azokban is jó. Mindenki hivatalos rá, aki tud róla. És ugye neked jót tenne a társaság. Tudod ebben a suliban elég sokat számít kiket ismersz... Szóval gondoltam eljöhetnél. Persze, ha a szüleid akadékoskodnak nyugodtan megmondhatod, hogy érted megyek, haza viszlek, vigyázok rád, és ugye már ismersz engem a Charlesból. Szóval nincs okuk félni. Na, mit szólsz?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alex González
Elküldve: Szer. Aug. 11, 2010 10:08 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Gólya Gólya
-Oh köszönöm a felajánlást, de elbírom...És amúgy nekem ez teljesen normális még első nap is...Ciki mi?*Pirul el ismét. Nos igen ő egy olyan lány aki az ideje nagy részében tanul, vagy olvas, így nem csoda, hogy mindig könyvvel van.
Mikor belépnek az ebédlőbe kicsit megtorpan, de ahogy észbe kap Danielre pillant.*
-Dehogy is baj...Én örülök neki, de gondolom te nem annyira. Biztosan jobb lett volna a barátaiddal enni...Sajnálom.*Közben leteszi holmijait az asztalhoz és követve a srácot ő is beáll a sorba majd ki is fizeti a kaját, no meg persze válaszol is a kérdésekre.*
-Szép az iskola és a tanárok is rendesnek tűnnek eddig. Öhm barát még nincs...Tudod nem arról vagyok híres, hogy olyan hamar barátokra lelnék. Szóval nálam már az is furcsa, hogy veled beszélek.*Mosolyodik el halványan. Elmeséli, hogy pontosan kik is a tanárai és, hogy melyik órákat várja nagyon, De nem mesél sokat mert nem akarja untatni a fiút, így inkább próbálja rövidre fogni a szavait.
Daniel kérdésén egy rövidke ideig elgondolkozik, majd válaszol is rá kicsit zavarodottan.*
-Kedves tőled, hogy meghívtál és szívesen elmennék rá. A szüleim ebből nem csinálnak problémát. Bíznak bennem és általában mindenhova elengednek csak tudjanak róla, hogy hova megyek és, hogy körülbelül mikorra érek haza....De akkor majd elmondod, hogy hogy kell oda menni!?*Hiszen ha nem tudja a címet akkor elég nehezen tudna elmenni a partira Smile*
Daniel Monte
Elküldve: Szer. Aug. 11, 2010 10:19 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
- Végülis nem, csak épp nem számítottam rá, hogy első nap hazaviszed az összes könyved.
*vigyorodik el kissé, hátha így bátorítja a lányt, aki ha jól számolja hát... már sokadjára pirult el.*
- Mindig ilyen piros vagy? Ennyire zavarban vagy? Ha túl sokat kérdezek, nyugodtan állíts le.
*ezen újra nevetni kezd, majd gyorsan ő állítja le a lányt.*
- Jajj, nem, dehogy, nem azért mondtam. Ha itt lettek volna sem foglalkoztam volna velük annyira. Úgy értem, sokszor nem figyelek arra, amit mondanak. Ma például egész nap azzal hecceltek, hogy máris felszedlek. Amúgy, ha itt lettek volna, akkor meginvitállak közénk, de figyelmeztettelek volna, nagyon bírják az ilyen csinos lányokat, és nagyon sok hülyeséget össze tudnak hordani.
*figyelmesen hallgatja a lányt, hiszen, ha nem érdekelné a válasz nem kérdezné. Igen, ő alapvetően egy ilyen nagyon cuki és ellenállhatatlan fiú. Fő a szerénységXD A cím kérdésénél megrázza a fejét, mivel a szája épp tele van, és csak aztán felel, miután lenyelte a falatot.*
- Nem érdekes, mondtam, elmegyek érted, szóval inkább te add meg a címed. Jah és a számod. Viszont, ha rám hallgatsz a többi srácnak majd a bulin ne add meg, és hidd el, én is nagyon fogok rá vigyázni.
*ezzel elmosolyodik.*
Alex González
Elküldve: Szer. Aug. 11, 2010 10:54 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Gólya Gólya
-Öhm igen...Sajnos elég sokszor zavarba jövök.*Most csak azért nem látszik, hogy ismét elpirul mert már alapból ott voltak azok a bizonyos foltok.*
-Amúgy nem kérdezel túl sokat....Nem a te hibád, én vagyok ilyen hülye.*Az biztos hogy nincs még egy ember aki ennyiszer jönne zavarba és pirulna el fülig, de ezt teszi Alexet különlegessé és aranyossá Very Happy
Mikor megkapja, hogy csinos lány szintén elpirul. Rég kapott ilyen bókot ennyire nyíltan és őszintén bevallva jól is esik neki.*
-Biztosan kedvesek lehetnek a haverjaid.*Vagy legalább is így ahogy mesél róluk Daniel.*
-Ez nagyon kedves tőled!*Azzal elővesz egy papírt ráírja a címét és persze a telefonszámát is majd átadja a fiúnak.*
-Elég könnyen oda lehet találni, de ha eltévednél akkor nyugodtan hívj és majd segítek....De nem lesz baj, hogy egy gólya odamegy? Vagyis nem akarok senkit sem zavarni és téged bajba keverni azzal, hogy elvittél oda.*Nem ismeri az itteni szokásokat így nem is tudja, hogy mindenkinek örülnek e kortól függően, vagy jobban örülnek a sima végzősöknek.*
-Amúgy neked milyen volt a napod! Te még nem is meséltél magadról!*Mosolyodik el. Tényleg érdekli a fiú főleg, hogy ilyen kedves vele.*
Daniel Monte
Elküldve: Szer. Aug. 11, 2010 11:06 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
- Héé, ne hülyézd le magad csak mert te nem vagy bevállalós, mint ezeknek az embereknek a nagy része. Szerintem kifejezetten aranyos.
*a feltevésen nevetni kezd*
- Szerintem túl kedvesek is ami azt illeti. A fél társaság, amint megpillantja a szép szemeidet és a csinos pofidat rád fog hajtani.
*elgondolkozik a kérdésen. Majd megint megrázza fejét és így kócos haját is.*
- Nem, ami azt illeti az egyik évfolyamtársad is tuti, hogy ott lesz, ő ugyanis Brandon öccse, és mivel korábbról is ismerem a kölyköt, így szinte biztos vagyok benne, hogy ő is hív jó néhány embert az évfolyamodról. Tehát lényegében szinte mindenki ott lesz, a suliból, aki épp ráér. Amúgy meg... miattam ne aggódj, azt hiszem elég jártas vagyok LA-ben, hogy ne tévedjek el. Mindenesetre a számod elteszem.
*ezen a mondaton szélesedik mosolya, aztán az újabb kérdésen újra gondolkodóba esik.*
- Mivel a Megtartott négy órámból 2 lyukas volt, egyet pedig csuklózom, így remekül. Jah, a csuklózom az annyit tesz, hogy egyszerűen veszem, ha nem értenéd. Szólj, ha nem érted mit gagyogok, olykor elterjed a szleng a beszédemben.
*kicsi, zavart mosoly, hajborzolás jön ezután, aztán falatozik még egy kicsit, majd nyelés után megszólal.*
- Mondd, csak, mire vagy kíváncsi?
Alex González
Elküldve: Szer. Aug. 11, 2010 11:30 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Gólya Gólya
*Daniel kedves szavaitól igen erősen elpirul, már már közeledik a színe a homáréhoz, szóval megtalálta a fiú a lány leggyengébb pontját Very Happy Bár igaz nem nehéz rájönni Very Happy*
-Legalább majd a spanyol miatt is kereshetsz engem, ha kell majd segítség.*Általában mindig felveszi a telefont csak akkor nem mikor épp olyan dolgot csinál ami közben egy ember nem szokott telefonálgatni. Mielőtt félreértések lennének ilyen például a zuhanyzás.*
-Rendben majd szólok, de eddig ezen a szón kívül semmi olyan nem volt amit nem értettem volna.*Igazából azt a szót sosem hallotta még így véletlenül sem így igen érdekesen nézhetett a srácra amíg el nem magyarázta a jelentését.*
-Öhm hát mindenre amit elmondanál magadról.*Hirtelen nem tud mit feltenni neki így sokkal könnyebb meghagyni a témák bő választékát, vagy legalább is a számára sokkal könnyebb. Very Happy
Közben lassan be is fejezi az ebédet, de még nem áll fel az asztaltól. Élvezi a fiú társaságát és amíg nem zavar szívesen elbeszélget vele.*
Daniel Monte
Elküldve: Csüt. Aug. 12, 2010 7:14 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
*Amikor a lányra néz és az egyre vörösebb elmosolyodik. Kedvesen megérinti a kezét. És halkan beszél hozzá*
- Nyugi, nem kell zavarban lenned. Nem foglak ám bántani, sőt semmi olyasmit, amit nem szeretnél. Szóval, ha nem érsz rá a spanyolra, akkor abban sem kell benne lenned. Aki engem ismer tudja, hogy nem erősködöm. Ha biztos választ kapok elfogadom. Ha nem olyan biztos akkor esetleg próbálok hatni, de kb ennyi.
*elgondolkozik mit is mesélhetne magáról, ami nem túl személyes és esetleg említésre méltó.*
- Hát... van egy öcsém, Adam, ő is a Charlesba jár és azt hiszem még egy darabig ott is marad. Tudod ő nem éppen hasonlít rám ,persze a szüleim őt is imádják. Jah és nem elváltak, ami ebben az iskolában elég ritka. Szerelmesek egymásba még így 22 év házasság után is. Ami azt illeti irigyelem is őket ezért. Részemről annyira nem hiszek ezekben a hatalmas életeken keresztül tartó szerelmekben. Persze idővel csak meggondolom magam nemde? Csak a megfelelő személy kell hozzá. Amúgy én sem vagyok ám nagy sportoló, csak annyira amennyire muszáj. Öhm,,, a hibbijaim... öhm... főleg bulizom, de amúgy imádok moziba járni. És köveket és kagylókat gyűjtök. Tudom, ez ilyen fura dolog, de imádom a szép köveket és kavicsokat. Jah és ez titok, nem tudnak sokan erről a szenvedélyemről.
*rámosolyodik a lányra, majd végül ő is befejezi az ebédet, így feláll és kifelé veszi az irányt.*
- Gondolom most hazamész.
*jelenti ki, nem is kérdezi, hiszen biztosnak érti a dolgot.
Alex González
Elküldve: Csüt. Aug. 12, 2010 7:54 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Gólya Gólya
-Tudom, hogy nem fogsz, nem is azért vagyok ennyire zavarban...Amúgy meg tényleg szívesen segítek neked, ez nekem nem valami plusz feladat...Szeretem a spanyolt és szívesen segítek másoknak.*Mosolyodik el. Nagyon rendesnek tartja a fiút amiért ennyire megérti őt, úgy tűnik nagyon jóban lesznek.
Természetesen a fiú beszámolóját érdeklődve hallgatja végig, majd egy mosoly után kommentálja is a hallottakat.*
-Azt hiszem tudom ki a bátyád, vagyis látásból....Nem hittem volna, hogy ti testvérek vagytok, tényleg nem hasonlít rád...Amúgy tényleg ritka a boldog házasság. Az én szüleim is együtt vannak még, de szerelem szerintem már rég nincs köztük. Nem is nagyon beszélgetnek egymással, maximum csak egy ágyban alszanak...Elfoglalja őket a munka...Mind a ketten munkamániások...*Ami azzal is jár, hogy vele is alig foglalkoznak, de erről inkább hallgat.*
-És ne félj nem fogom elmondani senkinek sem a titkodat.*Neveti el magát.*
-Amúgy én is szeretek mozizni, de igaz otthon jobban. Minden hónapban szoktam egy moziestet tartani, ami abból áll nekem, hogy veszek egy csomó rágcsálnivalót édességtől kezdve sósig és filmeket nézek amíg meg nem unom vagy el nem alszom...Egyszer eljöhetnél, ha van kedved és majd választhatsz is filmet.*Legalább nem lenne egyedül és lenne kivel kibeszélnie a filmeket.*
-Igen sajnos haza kell mennem, még van pár dolgom, de hidd el nem túl nagy örömmel megyek vissza....Viszont nagyon élveztem a társaságod és még egyszer köszönöm ezt a sok segítséget.*Egy puszit nyom a fiú arcára amitől természetesen elpirul, majd azzal el is indul hazafelé.*
Daniel Monte
Elküldve: Csüt. Aug. 12, 2010 10:08 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Végzős Végzős
- Akkor miért vagy zavarban?
*a kérdés mellé természetesen mosolyog*
- Értem. Szóval rajtam kívül vannak más tanítványaid? ez szomorú.
- Igen. Idióta, feltűnő jelenség.
- Oh, ez megmagyarázza azt, hogy miért vagy ennyire maximalista.
*bólint*
- Igen, azt nagyon megköszönöm.
*megint mosolyogni kezd*
- Örömmel fogadom a meghívást. Hátha találunk valami közös kedvenc filmet. Ebben szinte biztos vagyok. Talán filmes leszek, ha kikerülök az iskola börtönéből. Nem tudom.
- Hát oké... akkor hamarosan látlak. És persze felhívlak. Komolyan.
*a puszitól még szélesebb lesz mosolya, ki ne örülne egy ilyen ajándéknak, majd megint a lány után nyúl és, mint mikor lelassította várja, hogy ránézzen.*
- Akkor holnap látlak. Mondd meg a szüleidnek, hogy sokáig leszel. A társaság meg.... ezer örömmel. Szia.
*ezzel ő részéről beszáll a kocsijába, majd hazaindul.

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal
Új téma nyitása

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.