Tartalomjegyzék
Szerző Üzenet

<  Tantermek  ~  Spanyol terem

Jackson Monroe
Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 12:24 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Admin Admin
Elena González tanárnő felségterülete
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Sarah Norton
Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 2:15 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
*A fenyegető szavaktól sem tud nagyon megijedni, így csak mosolyog a fiún igen gúnyosan, majd meg is szólal.*
-Hu most roppantul tartok tőled!...Hidd el nem félek én attól, hogy bedőlök a te ócska játékodnak.*Százszor látta már, hogy hogyan tekeri az ujja köré a legbutább lányokat az iskolából, így elég jól ismeri már a fiút ahhoz, hogy őt ne sikerüljön így manipulálni.
-Tudod az, hogy nem feküdtem le veled nem jelenti azt, hogy mással sem.*Mondja teljesen komolyan és továbbra is gúnyosan. Ahogy elengedik el is indul sietős léptékkel, majd a kiabálásra csak felemeli kezét és kinyújtja középső ujját a fiú felé ezzel megmutatva mit is gondol a dologról.
Amint eléri a spanyol termet besétál oda köszön a már jelenlévőknek majd el is foglal egy asztalt az ablak mellett, majd le is huppan a székre és kinézve az ablakon várja, hogy elkezdődjön egyik kedvenc órája.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alexander Wolf
Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 2:36 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
- Cicus. lehet, most nem félsz, de ha ártasz, nemcsak a szüzességed bánja, hanem akár a testi épséged is. Persze szerintem van annyi eszed, hogy ne árts nekem, de gondoltam szólok, hátha nincs. *Mindezt kedves mosollyal közli, majd a következő pillanatban felnevet*
- Oh, igen, és mégis ki volt az a szerencsétlen akivel te lefeküdté? Nah, komolyan, gondold meg.. a tapasztalatom neked nagyon jól jöhetne. Más csajok verekednek ezért a lehetőségért. De, ha nem, hát oké. Azért a számom ne töröld ki. Inkább használd.
*A mutogatásra felnevet*
- Én is szeretlek, bébi!
*Megrázza fejét*
- Áh... mégis több lesz mint egy hét...
*Már a spanyol teremben van, és már sétál a haverjai közé, majd le is ül az egyik mellé, persze jó néhányszor odapillant Sarahra. Mivel ő nem reagál semmit illetve észre sem veszi őt elgondolkozik, hogy hogyan is zaklathatná megint, de egyelőre úgy dönt, békét hagy a lánynak. Szóval csak a haverjaival dumálgat és szórakozik és persze mindannyian felettébb sokat nevetnek.*
Sarah Norton
Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 2:46 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
-Azt hiszed ha bántanál megúsznád? Nem ismersz te engem! Én nem ijedek meg ilyen csöppnyi fenyegetésektől!*Mondja igen határozottan és nem csak színleli a dolgot.
-Nem törlöm ki mert nem tudom mivel el sem mentettem, te barom!*Na jó kezd kiborulni a sráctól, de megpróbálja féken tartani magát nem akar jelenetet rendezni főleg nem első nap, így inkább csak lenyeli a fiú szavait.
A teremben ülve kissé elbambul, de mikor meghallja azt a nevet amit mindennél jobban utál akaratlanul is hátra pillant és észreveszi Alexandert.*
~Ez meg mit keress itt? Soha nem fog ez engem békén hagyni? Nagyon jó....~
Nem nézi őket sokáig nem akarja, hogy megint elkezdjen vele szórakozni a fiú, így előre fordul és idegesen a tollával kezd játszani.
Közben a tanárnő is megérkezett és névsorolvasással el is kezdődik az óra ahogy előző évben is.*
Elena González
Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 9:16 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Tanár Tanár
*Amint becsöngettek Elena be is lép a terembe, mire az összes diák elfoglalja helyét és csöndbe figyeli őt. A nő egy szép, kicsit mély dekoltázsú vörös ruhában van kibontott hajjal és természetesen magassarkú cipővel.
A tekintete komoly, nem egy szelíd, gyenge fajta, ha az óráiról van szó, de azon kívül csak meg kell ismerni és egy új nőt fedezhetünk fel. Táskáját leteszi az asztalra, majd elővesz onnan egy lapot és a diákokra pillant, majd köszön is nekik.*
-¡Buenos días!*Megvárja míg mindenki visszaköszön majd folytatja is először angolul majd természetesen spanyolul.*
-Látom vannak itt bőven újak és régi dalosok is....Alenxander!*Pillant rá egy halvány mosollyal arcán, majd folytatja...*
-Csöppet sem örülök magának....*És mintha mi sem történt volna folytatja a mondandóját.*
-Először is ez az újaknak szól! Ez az óra spanyol így elvárom, hogy mindenki spanyolul beszéljen én is azt fogom, csak ez a kivételes eset. Ha nem értenek valamit jelentkezéssel szóljanak! Nincs dumálás, evés, ivás rendetlenkedés!...Nos ennyi volt...*Azzal át is tér spanyolra.*
-(Akkor kezdeném a névsorolvasással, kérem jelentkezem akinek a nevét mondom!...)*Úgy tíz percig tart mire mindenkinek a nevét felolvassa, majd elteszi a papírt és egy kis füzetet vesz elő.*
-(Nos mivel egy két diáknak nehezen megy a spanyol, így tanulópárt osztok be melléjük, akiknek az lesz a feladata, hogy segítsék az év során megérteni, megtanulni a spanyol nyelv nehézségeit.....A párok a következők....és végül Sarah Norton és Alexander Wolf. Törekedjenek arra, hogy minél jobb jegyet kapjanak, mert tőlük fog függni az év végi jegyük is!)*Mivel mindent elmondott, így el is kezdi a tanítást. Néha a beszélgetőkre ráordít, kihív a táblához diákokat és beszédre "kényszeríti" őket, hogy lássa mennyit felejtettek el a nyelvből.*
Alexander Wolf
Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 11:24 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
*Nagyban vigyorog a haverjaival meg minden, de mikor a tanárnő belép azért elkssol. Nem állja meg, hogy ne bámulja meg mint nőt, de aztán aamint megvolt szemébe néz, ahogyan mindneki más is. Amikor köszön, a többiekkel visszhangozza a köszönést, majd figyeli a beszédét.*
- Tanárnő. *szólal meg köszönés képpen, mikor külön megszólítják* kérem, tudja, hogy imádom az óráját *vigyorog hozzá, majd óvatosan hátra pillant egyik haverja felé de persze Saraht nézi. Ez egy pillanat alaltt történik, azután visszafordul előre és figyel tovább. A tanulópáros résznél, mikor az ő és Sarah nevét mondják az ostályban a fiúk, akikkel jóban van felnevetnek, Alex padtársa kezet fog a sráccal, mire a fiú ismét hátranéz a lnáyra és felé tátogja*
- Alig várom a spanyol különóráinkat
*az óra további részében próbál jó fiú lenni, és amúgy annyira nem is szar a tantárgyból, csak leszarja a vizsgákat szóval nem megy beXD. Miután kicsöngettek és a tanárnő is lelépett fogja magát és szintén zsebre vágott kézzel elindul a lány felé. Megál mellette és ránéz, majd megrázza fejét.*
- A Sors fintora, hogy pont veled osztottak be. Én a helyedben azért megfontolnám az ajánlatom. Lenne egy remek estéd, hidd el. Amúgy.... mikor és hol találkozzunk?
*önelégült vigyora elmaradhatatlan.*

Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 11:39 am Hozzászólás az előzmény idézésével
Másodéves Másodéves
*Végre elkezdődik az óra aminek az elején elmondja az újaknak a szabályokat, így nagyon nem is figyel rá Sarah, csak mikor Alexel viccelődik amin azért elneveti magát. Természetesen észre veszi a fiút ahogy hátrapillant felé amire egyet grimaszol, majd a tanárnőt figyeli tovább. Mikor a nevét hallja felemeli a kezét jelezve, hogy még él.
A tanulópáros témánál nagyon reménykedik abban, hogy őt nem ossza be senkihez mert nagyon nem szeret tanítani, de tudja, hogy ez nem kerülhető el mivel igen jó spanyolból. Mikor meghallja, hogy kihez kerül azonnal feláll a székéről és természetesen spanyolul elkezd tiltakozni.*
-(De tanárnő! Nem lehet ennek semmit sem megtanítani, nem is a fejében hordja az agyát, hanem lent és csak miniszoknyákra tud koncentrálni. Engem csak hátráltatna!)*Mondja igen felháborodottan, de a nő csak elmosolyodik majd kijelenti, hogy nincs vita így lesz és kész!
Az óra végén feláll a székéről majd elkezdi összeszedni a holmijait miközben Alex odasétál hozzá.*
-A legboldogabb napom az lenne ha eltűnnél a Földről jó messzire!*Mondja igen morcosan majd kicsit meglökve őt ki is viharzik a teremből egyenesen a szekrénye felé, hiszen jön a következő óra.*
Alexander Wolf
Elküldve: Hétf. Aug. 09, 2010 12:01 pm Hozzászólás az előzmény idézésével
Harmadéves Harmadéves
*Még az óra közben nagyokat mosolyog a csaj próbálkozásán és a tanárnőn is. Részéről csodás tanév elé nézXD*
*Az óra után*
- Teljes mértékig megértem a felháborodásodat. ez.. hihetetlen. Annyi ember közül pont hozzád kellett beosztania... sajnálom. Nem tehetek róla, de sajnos ez már így marad. Mi lenne ha megbékélnénk ezzel mind a ketten és megpróbálnánk együtt működni. Mondjuk mehetnénk hozzád tanulni. Ott biztos sokkal könnyebb lenne, mert csend van meg minden.
*gondolkodóba esik*
- Hm... békejobbként... hadd kísérjelek el a következő órádra. Milyen lesz?
*ezzel felkap valamit a lány cuccai közül, majd elindul a mondott terem felé.*
- Amúgy hidd el, örülök, hogy téged osztottak be mellém. Nem bírnk bárkivel elviselni órákat... Veled talán még lazábban is meg fogom tudni tanulni.
*kis szünetet tart*
- Szóval akko mikor találkozunk? Tudod jó lenne, ha ma is tdnál segíteni... nem tudom, hogy meg tudom-e oldani a mai házit... Remélem nem gond...
*tök ártatlan fejet vág meg mindenXD

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal
Új téma nyitása

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.