EGYHÁZAINK A FELELŐSSÉG ÉS A JÖVŐ KIHÍVÁSAI ELŐTT
 

C

í

m

ű


K

o

n

f

e

r

e

n

c

i

a

 


Honlapja

Fórum

Az "Egyházaink a felelősség és a jövő kihívása előtt" címmel 2008 novemberében a Wesley János Lelkészképző Főiskola Theológus és Lelkész Szak felkérése alapján Bárdos-Féltoronyi Miklós barátunk által rendezett konferencián többek közös óhajaként merült fel, hogy a tanácskozáson résztvevők a továbbiakban is tarthassák a kapcsolatot egymással, és hasonló tematikai célkitűzéssel a későbbiekben rendszeresen is szervezhessenek tanácskozásokat, beszélgetéseket.
A jelen fórum ezeket a célokat kívánja szolgálni.

Szeretettel köszöntöm a fórum látogatóit, levelezőit. Közösségükre és további együttléteikre (amelyekhez tanszékünk szívesen kínál teret és igénytelen mértékben szervezési segítséget is) szívből kívánom a Mindenható áldását.

Budapest, 2008. november 9.

Majsai Tamás
a WJLF Theológus és Lelkész Szak dékánja

 

Vissza      

 




 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

theol@wjlf.hu