EGYHÁZAINK A FELELŐSSÉG ÉS A JÖVŐ KIHÍVÁSAI ELŐTT |
|||
|
C í m ű
o n f e r e n c i a
|
Az "Egyházaink a
felelősség és a jövő kihívása előtt" címmel 2008 novemberében a Wesley János
Lelkészképző Főiskola Theológus és Lelkész Szak felkérése alapján
Bárdos-Féltoronyi Miklós barátunk által rendezett konferencián többek közös
óhajaként merült fel, hogy a tanácskozáson résztvevők a továbbiakban is
tarthassák a kapcsolatot egymással, és hasonló tematikai célkitűzéssel a
későbbiekben rendszeresen is szervezhessenek tanácskozásokat, beszélgetéseket.
|
||
|
|
|||