![]() |
A Döntetlennek köszönhetően a Markaz, a dr. Vass Géza-kupa döntőjébe és a Magyar Kupa főtáblájára jutott. Természetesen a tartalékos összeállításban pályára lépő Tárkánynak is megvan még az esélye erre, hiszen a másik ág vesztesével a Pétervásárával játszanak majd a főtáblára jutásért. Továbbiakért kattints a részletekre. |
Markaz–Felsőtárkány 4–4 (1–2)
Gólszerzők: Tresó A. 2, Kiss I., Tari Z. (11-esből), ill. Vígh F. 2, Nagy Cs. (11-esből), Dér A.
A Döntetlennek köszönhetően a Markaz, a dr. Vass Géza-kupa döntőjébe és a Magyar Kupa főtáblájára jutott. Természetesen a tartalékos összeállításban pályára lépő Tárkánynak is megvan még az esélye erre, hiszen a másik ág vesztesével a Pétervásárával játszanak majd a főtáblára jutásért.
Vígh Ferenc(Felsőtárkány): Mint azt a mérkőzés előtti nyilatkozatomban is említettem fél szemmel a szombati meccsere is figyeltünk,ezért egy eléggé felforgatott csapattal érkeztünk a mérkőzésre. Egy kiváló pályán csodálatos időben és környezetben,egy motivált jó ellenfél ellen kellett volna játszanunk. Azért mondom,hogy kellett volna, mert jó pár emberem amit művelt a mai napon,mind akaratban illetve játékban az értékelhetetlen. Felháborító,hogy fiatal agilis magát NB 3-as játékosnak tartó emberek nem tudnak egy párharcot megnyerni alacsonyabb osztályú csapat ellen. Nem engedheti meg egy játékos sem a lazsálást. Nem szoktam a játékvezetőkkel foglalkozni,mert nincs értelme úgy is azt csinálnak amit ők akarnak. Gusztustalan,vérlázító amit ma művelt a magát játékvezető sporttársnak nevező egyén. Az meg egyszerűen felháborító amit a mérkőzés után a személyem felé intézett. Lehet,hogy elragadtattam magam kissé én is, de nem anyáztam vele ellentétben. A lelkiismeretével ha van ilyen számoljon el ahogy tud. Mindenesetre a hazai csapatnak gratulálok lelkes játékukhoz és a főtáblára jutáshoz. Ők nem tehettek a mérkőzésen és az azt követő események alakulásáról.
Molnár Gábor(Markaz):Egy igazán fantasztikus,közönség szórakoztató mérkőzést sikerült játszani. A semleges nézők is bizonyosan élvezték. Fordulatokban, gólokban gazdag és szemrevaló meccs volt,ahol a legnagyobb örömünkre sikeresen továbbjutottunk a döntőbe és ezzel együtt kivívtuk a főtáblára kerülést is. Hihetetlen küzdelem volt,ahol a csapat megmutatta,mekkora tartás van benne,hisz 2:1-es vendég vezetésnél sem adtuk fel. Bár többnyire a tárkányiak akarata érvényesült,még is reális az eredmény,hisz nagyon taktikusan,kreatívan és fegyelmezetten játszottunk. Külön dicséret illeti Kiss Pistit nem mindennapi gólja és csodálatos játéka miatt,illetve a fiatal Tresó Adrián aki két góllal segítette a csapatot. De igazából hatalmas gratulációt érdemel az egész csapat. Le a kalappal mindenki előtt. És külön hatalmas öröm számomra,hogy a Dr. Vass Géza kupa döntőjét 2013-ban Gyöngyös környéki csapatok vívhatják. Gratulálok a GYAK csapatának!
Kiss István(Markaz):Az előjelek nem voltak túl biztatóak, hiszem a keddi edzésen még úgy tűnt h ki sem tudunk állni sérülések és munkahelyi elfoglaltságok miatt. Szerencsére meg tudtuk oldani a problémákat és ifjúsági játékosokkal kiegészítve pályára tudtunk lépni. Egy gól gazdag igazi kupamérkőzésen sikerült továbbjutnunk egy nagyon jó erőkből álló ám a mai mérkőzésen szintén kissé tartalékos Felsőtárkány ellen. Külön gratulálok az ifi játékosoknak akik kisegítettek minket és hozzá tudtak tenni ahhoz, hogy az országos táblára jussunk. További sok sikert a Felsőtárkánynak!!