Alázatos marad a Felsőtárkány
Írta: tadmin - Dátum: 2014.09.13 08:02

Tavaly óta erősebb, stabilabb csapat lett a Nyírbátor, amit az elmúlt mérkőzések is alátámasztanak – fogalmazott Vágó Zoltán (képünkön), a felsőtárkányiak védője.

Kattints a részletekre!


Teljes hír

– Azt várom a társaktól, hogy olyan mentalitással lépjünk pályára, mint tettük azt hét közben a Budapest Honvéd elleni Magyar Kupa-meccsen, ahol különösen a második félidőben rendkívül előremutató játékot nyújtottunk. Az idény közben érkezett labdarúgók is egyre inkább megtalálják a helyüket, ezáltal stabilizálódhat az együttes. Reméljük, hogy mielőbb rendeződik a klub háttere, mi ugyanolyan alázattal tesszük a dolgunkat, mint eddig. 

Felsőtárkány SC (6.)–Nyírbátori FC (8.) 
Felsőtárkány, szombat, 13.00. V.: Bogár Gergő (Punyi, Csáky.). 

A várható kezdőcsapat: Illyés – Vágó, Ludánszki, Menyhért, Bocsi – Nagy T. – Barzsó, Kasza – Boros, Csóka, Fügedi. Sérült: Romhányi, Farkas K. Eltiltott: Kaszás (piros lap).

heol.hu