ESMT - KTE 2:4 (1:3)

Ady Endre út. 350 néző

Felállás:Balázsy,Dávid,Szamosszegi,Vilotic,Farkas,Tóth  (Nagy Adrián),Laczkó,Sola,Lázár (Rádi Zsolt),Balla (Kása Tibor),Potemkin Vezetőedző:Ioan Patrascu

5. perc: Balázsy rosszul, középre ütötte ki a szélről belőtt labdát, Ruzicska érkezett, és jobbal 15 méterről, félmagasan a kapu közepébe lőtte a labdát. 1-0
16. perc: Balla passza után Potemkin tört be a 16-oson belülre, majd a bal összekötő helyéről ballal, 13 méterről, laposan Gyurkó mellett a bal alsó sarokba lőtte a labdát. 1-1
22. perc: Laczkó Árpád emelt középre jobbról, Balla megcsúsztatta a labdát, a hosszú oldalon érkező Potemkin pedig négy méterről, ballal a jobb alsó sarokba továbbította azt. 1-2
41. perc: Dávid passzát követően Balla M. 16 méterről, jobbról, ballal a bal alsó sarokba csavarta a labdát. 1-3
49. perc: Ruzicska bal oldali beadása után a középen berobbanó Takács Attila estében, jobbal, három méterről a kapu közepébe passzolta a labdát. 2-3
86. perc: Balla M. indításával Potemkin lépett ki a lesre játszó védők közül, majd 17 méterről ballal a jobb alsó sarokba lőtte a labdát. 2-4

Szép volt fiúk!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KTE - Soroksár 2:2 (1:1)

A Kecskemét a 31.perc után második sárga lapját is begyűjtő Sinkó Balázs piros lapot kapott,de ekkor már a Soroksár vezetett. Utánna a 45. percben egy remek beadás során POTEMKIN KÁROLY bólintott a kapuba. 1:1

A második Soroksári gól után rögtön kapott a KTE egy tizenegyest amit BALLA MIHÁLY értékesített. Ezzel kialakult a végeredmény a 2:2.Hozzáteszem a bíró nagyon rosszul fújta a meccset