Απολύμανση πολυκατοικίας και οι μικροί εξάποδο |
Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )
Απολύμανση πολυκατοικίας και οι μικροί εξάποδο |
![]()
Létrehozva:
#1
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Csoport: Members Hozzászólások: 480 Csatlakozott: 8-September 18 Azonosító: 761 ![]() |
Δεν έχει περάσει ενάμισης μήνας από τότε που έγινε απολύμανση και απεντόμωση στην πολυκατοικία μας και σε κάθε διαμέρισμα ξεχωριστά. Και αρχίσανε τα ευτράπελα, από σήμερα τα ξημερώματα έχω βρει τρεις «μεγάλες», οι δύο έκοβαν βόλτες στο μπάνιο (το οποίο, to be fair, βλέπει σε φωταγωγό, κλειστό όμως, ανοιχτός μόνο πάνω στην ταράτσα και κάτω έχει τσιμέντο) και η τρίτη στο σαλόνι, αρκετά μακριά από το μπάνιο. Στο από κάτω διαμέρισμα (ισόγειο, με κήπο) εμφανίστικαν άλλες τόσες.
|
|
|
![]() |
Guest_Vendég_* |
![]()
Létrehozva:
#2
|
Guests ![]() |
Προσωπικά, ενώ μεγάλωσα σε περιοχή που πάντα είχαμε κατσαρίδες (και στο θέμα καθαριότητα και συντήρηση η μάνα μου και ο πατέρας μου δεν άφηναν τίποτα), τα πράγματα έγιναν τελείως κατσαριδοfree από τη στιγμή που αρχίσαμε απολύμανση. Αρχικά μόνοι μας αλλά με σκευάσματα που παίρναμε από καταστήματα με φυτοφάρμακα (όχι Baygon, Teza και τα λοιπά στα οποία είχαμε δώσει ουκ ολίγα χρήματα χωρίς αποτέλεσμα) και αργότερα από εταιρία απολυμάνσεων.
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
Szöveges verzió | A pontos idő: 19th July 2024 - 04:06 PM |