IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

Reply to this topicStart new topic
چرا در دوره آموزش فارکس در مشهد شرکت کنیم؟, چرا باید در 
tradeboy
hozzászólás May 23 2022, 07:42 AM
Létrehozva: #1

Newbie
*

Csoport: Members
Azonosító: 3,110

در این مطلب بنده می خواهم دو نکته را ذکر کنم، اینکه چرا باید در دوره فارکس شرکت کنید، و اینکه در کدام دوره فارکس شرکت کنید. و آخر هم یک دوره خوب برای آموزش فارکس در مشهد به شما معرفی خواهم کرد.
پرسش اول ما این است که اصلا چرا دوره فارکس، واقعا چه لزومی دارد که چنین هزینه ای بکنید؟ پاسخ آن واضح است! شما اگر دوست دارید که در بازار فارکس فعالیت کنید، و از آن سود کسب کنید و مثل خیلی از افراد دچار ضرر و زیان های ناجور نشوید، واضح است که باید قبل از ورود به فارکس آموزش ببینید، و این آموزش باید زیر نظر یک استاد حرفه ای و تخت پشتیبانی مجموعه ای از کارشناسان بورس جهانی باشد! شاید شما از طریق ایرنتنت و مطالعه مقالات فراوان، اطلاعات پایه و تعاریفی همچون اسپرد، جفت ارز، پبپ در فارکس، و... را متوجه شوید، اما هیچگاه به صورت عملی نمی توانید بازار را تحلیل کنید، زیرا این موارد نیازمند تمرین و تکرار زیر نظر یک فرد باترجبه است!
این از پاسخ سوال اول، حالا می خواهم یک وره خوب برای فارکس در مشهد به شما معرفی کنم! من خودم بعد از اینکه خوب تحقیق کردم، دوره آموزش فارکس در مشهد پارسیان بورس را انتخاب کردم، در این دوره کلیه مباحث مربوط به ارزهای دیجیتال از صفر تا صد به من آموزش داده شد و زیر نظر استاد علی پهلوان، همه مباحث را حرفه ای شدم، به شما هم شرکت در این کلاس را پیشنهاد می کنم!

Go to the top of the page

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 19th August 2024 - 07:11 AM