IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

 
Reply to this topicStart new topic
Mit tudsz az offshore-ról?
Zize55
hozzászólás Apr 29 2021, 08:08 PM
Létrehozva: #1


Member
**

Csoport: Members
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 1-February 21
Azonosító: 1,474



Külföldön szeretném befektetni a pénzemet. Amennyire én tudom, ez nagymértékben csökkenti a pénzem elvesztésének és a költségvetésem elszállásának kockázatát. A legjobb vállalatokba szeretnék befektetni.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Karl47
hozzászólás Apr 30 2021, 12:16 PM
Létrehozva: #2


Member
**

Csoport: Members
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 1-February 21
Azonosító: 1,476



Ich habe noch nicht darüber nachgedacht, mein Geld zu investieren. Im Moment arbeite ich daran, Geld zu verdienen. Ich denke, dass Sie zuallererst verstehen sollten, wo Sie Ihr Geld investieren.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartra228
hozzászólás May 5 2021, 09:03 AM
Létrehozva: #3


Newbie
*

Csoport: Members
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 25-March 21
Azonosító: 1,640



IDÉZET(Zize55 @ Apr 29 2021, 08:08 PM) *
Külföldön szeretném befektetni a pénzemet. Amennyire én tudom, ez nagymértékben csökkenti a pénzem elvesztésének és a költségvetésem elszállásának kockázatát. A legjobb vállalatokba szeretnék befektetni.

Azt tanácsolom, hogy fektessen offshore befektetés platform. Számomra volt egy bizonyos kockázat, amikor úgy döntöttem, hogy a jövedelmem egy bizonyos százalékát befektetem. Megértem, hogy most kockázatmentes megtakarítások és egy jó százalék lehet egy bankban. De meglepődtem, hogy néhány hónap alatt jó eredményeket láttam. Azok számára, akik pénzt szeretnének befektetni, hogy ne kelljen előfizetési díjat fizetniük, és biztosak legyenek abban, amit csinálnak. Azt tanácsolom, hogy offshore.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

 



Szöveges verzió A pontos idő: 23rd August 2024 - 05:11 AM