U14 Nemzeti  Fiú  Serdülő Bajnokság 1.  forduló,  Bonyhád

GYKSE Szekszárd - Marcali VSZSE 79-36  (30-8;  17-12;  22-8;  10-16)

Erdősi 20, Zsók Á 20, Sebestyén 10, Baka 5, Heimann 4, Léhmann 4, Nyerki 4, Simon 4, Szűcs 4, Orbán 2, Zsók D 2

Bonyhádi KSE - GYKSE Szekszárd 46-85 (13-20; 6-27; 14-20; 13-18)

Sebestyén 21, Zsók Á 20, Erdősi 14, Zsók D 10, Simon 6, Szűcs 6, Léhmann 4, Nyerki 4, Baka -, Heimann -, Orbán -

u14_160918

Edzői értékelés: Meghatározó játékosaink közül Szabó Bálintot kellett betegség miatt nélkülöznünk az első fordulóban, de így is mindkét mérkőzésünkön nagyarányú győzelmet arattunk. A húzóembereink a megszokottnál kevesebb játékperccel is nagyon ponterősen játszottak, a fiatalabb kiegészítő játékosoknak sok játéklehetőséget tudtam adni. Elégedett vagyok a fiúkkal. Sok munka vár még ránk, a B csoport jóval nehezebb kihívás lesz.

Mandulás Zoltán
2016.09.18.

U11 Pécsi VSK Nemzetközi Felkészülési Torna, Pécs

A Pécsi VSK Férfi Kosárlabda Utánpótlás Szakosztálya három csapat részvételével szeptember 10-én rendezett nemzetközi felkészülési tornát az U11-es korosztály számára. Nagyon tartalékosan is remekül helytálltak fiaink, büszkék lehetünk rájuk.

GYKSE Szekszárd – PVSK Feketepárducok Pécs 55-61 (6-21; 17-14; 13-6; 10-12  -  9-8)

Arató 19, Pajor 16, Semugooma 7, Mórocz 5,  Inalegwu N. 4, Asztalos 2, Obrácz 1, Arbanász 1, Simon 0

Edző: Baki Eszter

NIKA BASKET – GYKSE Szekszárd 33-67 (5-17; 10-13; 10-12; 4-18 - 4-7)

Pajor 17, Mórocz 11,  Inalegwu N. 9, Obrácz 9, Semugooma 8, Arató 5, Arbanász 5, Asztalos 2, Simon 1

A torna végeredménye:

1. PVSK Feketepárducok

2. GYKSE Szekszárd

3. NIKA BASKET (Szabadka)

PPSK_Kupa

Edzői értékelés: A PVSK elleni első mérkőzésünk már az első negyedben eldőlni látszott ellenfelünk javára, de a második és a harmadik negyedet megnyerve fel tudtunk állni a meccs végére.
Mérhetetlenül büszke vagyok a csapatomra, megmutatták, hogyan kell küzdeni. Erején felül teljesített mindenki. Az utolsó egy-kèt percben dekoncentráltak voltunk a fáradtság miatt, így pár ponttal meg tudta nyerni a Pécs a mérkőzést. Alig várom a visszavágót!

Nem volt időnk pihenni a pécsi derbi után, megvigasztalódni talán azzal sikerült, hogy simán tudták hozni a fiúk a Szabadka elleni összecsapást.

Még egyszer gratulálok minden játékosomnak, számomra ők a kupa győztesei!