Egy adag

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Topictemető

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 30, 2006 4:44 pm    Hozzászólás témája:
 
klincsekattila!

Látom tudsz te dolgozni is, nem csak ellenőrízni, tesztelni, nyomozni, ...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 30, 2006 10:39 pm    Hozzászólás témája:
 
pwagner írta nekem [quote]klincsekattila!

Látom tudsz te dolgozni is, nem csak ellenőrízni, tesztelni, nyomozni, ...[/quote]
A válaszom: Kedves pwagner te egy ugyanolyan hazudós ember vagy mint a Kocsis, ugyanúgy átvered az isaszegieket, és az MSZP-és társaidat ez nagy szégyen!
Örülök is neki,hogy még időben kiderűlt milyen a te igazi éned valójában!
Vagyis: , hazudós, kétszinű, álnok, tudathasadásos, hataloméhes..stb.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ja wagner gyerek amit felsoroltál[quote] ellenőrízni, tesztelni, nyomozni,[/quote]ezt a munkát is meg kell csinálni ráadásul azért hogy az ilyen kétes hazudós alakok mint amilyen te is vagy lebukjanak!!
EZ azért is fontos,hogy ne kerülhessen senki olyan kelemetlen helyzetbe a jövőben mint a helyi FIDESZ Dr. Kocsissal. Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 01, 2006 7:58 am    Hozzászólás témája: !!!
 
klincsekattila!

Látom még mindig nem kezdtek el kigyógyítani a betegségeidből! Szomorú, hogy egy ilyen melák, nagy paraszt agy nélkül született, s még senki nem tette igazán helyre, hogy amit a Mindenható adott neki azt arra használja, amire való! Kapálás, ásogatás, esetleg traktorvezetés (bár ahhoz is kell agy!), rakodás (vagonrakodókra mindig szükség van!), ...

Jobban tetted volna, ha nem kezdtél volna bele olyasmibe, amihez nagyon buta emberek (mint te) semmiképpen nem alkalmasak!

Én eddig is, és ezután is csak igazat mondtam, és írtam! Hazug ember ehelyütt sem én vagyok, hanem pl. te, aki jobbos álarcot húzott, miközben naponta többször is jelentést tesz, és parancsokat vár a helyi baloldal prominenseitől. Igaz barátocskám! Ne csapd be az isaszegi embereket! Illetve ne próbáld meg, mert ugye könnyebb utolérni a hazug embert, mint a sánta kutyát!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 01, 2006 8:19 am    Hozzászólás témája:
 
Jó lenne, ha visszakanyarodnánk az eredeti témához!
Ha ilyesfajta harcot akartok, nyissatok egy "box-klub" nevű topikot, aztán "zamek"...! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 01, 2006 8:24 am    Hozzászólás témája:
 
Igazad van WinCE!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 01, 2006 8:27 am    Hozzászólás témája:
 
Köszi, pwagner -itt is! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 02, 2006 10:41 am    Hozzászólás témája:
 
[quote="pwagner"]Igazad van WinCE![/quote]

Kicsit kezd már tele lenni a t*k*m azzal, hogy a témához nem szólsz hozzá, de osztani a másikat azt első sorból tudod.


A hétvégén köldöztünk a Március 15 -be és láttam a kérdéses utcát. Elég érdekes, hogy tényleg nagyon vékony az aszfalt réteg én még néhol a 4cm-t is túlzott becslésnek tartom. Az is tény, hogy az alaphoz semmi köze az aszfaltrétegnek.

Ez úgy ahogy van sz*r! Ilyet nem lett volna szabad átvenni. A javítást szerintem a kivitelező cégnek kellene elvégezni elvileg jobb helyütt erre garancia van és azt szokták ilyenkor érvényesíteni.


Jó lenne ha a képviselőtestület sürgősen felháborodna pártérdek nélkül mert szerintem itt ilyet nem szabad figyelembe venni.

Azt gondolnám józan paraszti ésszel, hogy ha van egy "ellenzék" az hivatásból pampoghatna. Ha van egy Fidesz frakció aki ki akar seggelni a polgármester alól akkor az is tehetné ezt és így már szépen alá lehet vágni szerintem a többi szerencsétlen pénzpocsékló okos munkálatoknak.

Jön egy újabb nyár és egy önkormányzati választás nem ártana ha azok hevében készülő utakat mág jobban készítenék el. Vállalkozó az van mázsa számra aki dolgozna szerintem csak egy másikat kell nézni.
Az útra nem szabad sajnálni a pénzt mert azzal mindenki kapcsoltaba kerül aki közlekedni szeretne a községben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 02, 2006 11:39 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Random, ha voltál az őszi falu fórumon, akkor tudod, hogy én ezt a témát már akkor is rázúdítottam a polgármesterre, és az alpolgármesterre. Nem voltam előttük népszerű ezzel. Tudniillik azt firtattam, hogy miért került többe egy olyan technológia Isaszegen, amiről a saját hivatalos honlapja azt írja, hogy lényegesen olcsóbb, mint a hagyományos!

És, hogy milyen az a zechnológia, melynek ugyancsak a hivatalos honlapon, csak romániai, és magyar referenciái vannak európai megjelöléssel, s ezen kívül egy dakota bekötő út, meg valami braziliai mellékút szerepel még.
Ez sem volt akkor a polgármesternek tetsző megjegyzésem.

Valóban hozzászólok a témákhoz, amikor van kinek szólni, s van értelme. Itt pampoghatunk naphosszat, ettől semmi sem fog változni!

Hajraisaszeg, és klincsekattila is csak a száját jártatja (főleg odahaza), de amikor ott lett volna az alkalom, hogy lemondassák októberben a polgármestert, nem tudták a jobbos elvtársaikat rávenni, hogy ne a saját pénztárcájuk tartalmáért reszkessenek, s szavazzák meg az önkormányzat feloszlatását!

Tetszettek volna akkor tökösnek lenni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 02, 2006 7:35 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="Random_"]...
A hétvégén köldöztünk a Március 15 -be ...[/quote]
Random_!
Légy üdvözölve a településen! Very Happy
Remélem a fórummal ellentétben Isaszegen járva jól (jobban) érzed magad!
Leljétek sok örömötöket és találjátok meg a boldogságot közöttünk! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 02, 2006 8:54 pm    Hozzászólás témája:
 
Valakikről megfeledkeztek!
Az "utca emberéről"!
Ők többen vannak, mint a frakció!
Isaszeg polgárait -ha sikerülne rávenni- száműzni lehetne egy életre a "maffiózókat" Exclamation Exclamation Exclamation
Huh! Ez most vajon felbujtás? Rolling Eyes Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 02, 2006 9:35 pm    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"]

Hajraisaszeg, és klincsekattila is csak a száját jártatja (főleg odahaza), de amikor ott lett volna az alkalom, hogy lemondassák októberben a polgármestert, nem tudták a jobbos elvtársaikat rávenni, hogy ne a saját pénztárcájuk tartalmáért reszkessenek, s szavazzák meg az önkormányzat feloszlatását![/quote]

Szörnyű vagy már majdnem olyat kellett írnom, hogy aki ismer, nem ismer rám! Írtak neked már olyat, hogy térj le a valóság talajára? Nos hát rajta, mert egyre nehezebb lesz bepótolni, olyan gyorsan zajlik az élet! Áremelések..............stb. Itt neked egy jó téma! Megszorítások!/REFORMOK/
Legyél e téma háziasszonya, tájékoztass minket, hogy nehogy valamiről lemaradjunk! De hidd el előbb fogjuk tudni, mint a te ikúd . ! Wink Wink Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 1:39 pm    Hozzászólás témája: ???
 
Kekduna!

Ez most szorosan az isaszegi utak témához kapcsolódik???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 3:02 pm    Hozzászólás témája:
 
pwagner irta ezt miután létrehoztam az isaszegi utak c. topikot:

[quote]klincsekattila!

Látom tudsz te dolgozni is, nem csak ellenőrízni, tesztelni, nyomozni, ...
_________________
PWagner Isaszeg [/quote]

pwagner szerinted ez a topikhoz voló hozzászólás volt????

Szóval mielőt bárkit bármiért megszólnál tekints magadba, vagy nézd vissza mit is irtál, és hova!!!!!

Az IWIW -ed nyitva áll ha nem tudsz a témához szólni távozz oda vissza!

Ez a második kérés volt! Wink


A hozzászólás legutóbb kojak által Szer. Máj. 03, 2006 9:46 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 3:15 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
klincsekattila!

Mi lesz a harmadik kérés után? Lelősz?

Az isaszegi utak témában már leírtam ide, hogy miket mondtam korábban az isaszegi lakossági fórumon. Arra Te sem reagáltál. Beszélgessünk ezután emberi hangon, és csak az egyes témákról!

Az emberi hangon beszélgetésbe szerintem nem fér bele a folyamatos hülyézés, aljasozás, és nem fér bele a háttérben kavarás sem!

Tegyél ünnepélyes ígéretet, hogy nem hívogatod a párttársaimat lélekszakadva (éjjel fél egykor pl.), ha éppen haragszol rám, s nem adsz át nekik a továbbiakban semmi olyan anyagot, amit te állítasz össze a bűneimről, és nem kérsz rólam, s a családomról infókat a párttársaimtól, hogy aztán azokat valahol (pl. itt) megpróbáld felhasználni ellenem (bár még mindig enm értem, hogy mire volt jó, hogy megkérdezted tőlük a Pági nevét, s aztán itt közhírré tetted?)!

Meg tudunk állapodni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 3:32 pm    Hozzászólás témája:
 
OFF
pwagner: az előző hozzászólásodnak semmi köze nem volt a témához és még személyeskedő is volt megkérlek azzal, hogy szorítkozz a témára ha nincs mit mondanod akkor inkább ne mondj semmit. Ez vonatkozik a többi hozzászólóra is aki elötte írt! A modik helyében törölném a nem ide való hozzászólásokat ha kell elmondom melyiket.
ON

Babi: szerintem az a bevétel egy része másra megy el mert van egy bevételi oldal amelynek nincs minden esetben meg a kiadási oldala vagy van olyan térség amelynek csak kiadási oldala van, de bevétel nem társul mellé.

A normális az lenne ha az utak terén a meglévő utcák állagát meg tudnák őrizni és ha van plusz pénz akkor esetleg új utcákat kellene szilárd burkolattal ellátni.


A kérdésem az lenne, hogy ez az új technológia amivel az utak készültek miben különbözik a hagyományostól?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 3:47 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="Random_"]A modik helyében törölném a nem ide való hozzászólásokat ha kell elmondom melyiket.[/quote]

Zúzzam le a fórum 90%-át?

[quote="Random_"]A kérdésem az lenne, hogy ez az új technológia amivel az utak készültek miben különbözik a hagyományostól?[/quote]

Valószínűleg a kiszámlázott költségek szétosztásában.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 03, 2006 3:50 pm    Hozzászólás témája:
 
pwagner írta:[quote]Tegyél ünnepélyes ígéretet, hogy nem hívogatod a párttársaimat lélekszakadva (éjjel fél egykor pl.), ha éppen haragszol rám[/quote]

Nem telefonáltam éjjel fél egykor!!!!
Nem haragszom rád (miníg is csak szántalak)

pwagner írta:
[quote] s nem adsz át nekik a továbbiakban semmi olyan anyagot, amit te állítasz össze a bűneimről,[/quote]
Magad montad nem én.... bűnös vagy!!!

pwagner írta:
[quote]és nem kérsz rólam, s a családomról infókat a párttársaimtól, hogy aztán azokat valahol (pl. itt) megpróbáld felhasználni ellenem [/quote]

A gyengébbek kedvéért még egyszer Soha nem kértem A PÁRTTÁRSAIDTÓL infókat sem rólad sem családtagjaidról!!!!!

De honan is tudok rólad egy két dolgot?????
Szerintem mindenkiben meg van a képesség egy kis nyomozáshoz,felderítéshez, hát benem is megvan ez!( Ja és még egy pici kapcsolatrenszer sem árt ) Tudod más meg a matematikában jó!

Megállapodás miről??? Kivel???




UI: Wince!!! Így tegyél át minket együtt, kénytelen voltam ide válaszolni mert itt lettem megszólítva Bocsi. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Topictemető
1 / 1 oldal

Choose Display Order
Hozzászólások megtekintése:   
User Permissions
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

 
Ugrás:  


Jogi nyilatkozat:
Minden hozzászólás a szerzők tulajdona!
Nem feltétlenül értünk velük egyet és nem vállalhatunk felelősséget tartalmukért!!!



Skin Created by:
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség