Boxutca - avagy most jól megmondom...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egyéb

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 11, 2006 1:22 pm    Hozzászólás témája:
 
Az a probléma, hogy ha kihagyom azokat a témákat melyeket nem szemetelnek össze politikával VAGY személyeskedéssel akkor nem sok választásom marad. Azért meg már teljesen fölösleges itt maradni mert viccet máshol is olvashatok.

Ez az egyetlen topic amit olvasok mert ide sokat írtam és érdekel mi a reakció amúgy már a többi nem nagyon izgat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 11, 2006 3:41 pm    Hozzászólás témája:
 
Én még néha elolvasgatom a többit is, de feleslegesen. A Politikával foglalkozó topicocba meg már rég be sem nézek... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 11, 2006 5:16 pm    Hozzászólás témája:
 
Babi, Random!

Tulajdonképpen kicsit megértelek benneteket, ha arra gondolok, még fiatalok vagytok.Így nincs is semmi baj. Én sem kezdtem korán érdeklődni politikailag. Van akit soha nem is érdekel. Ezt is megértem.
DE! Azt Ti is értsétek meg, hogy valakiknek kell törődni vele, ha nem is látjátok be mindennapjainkat, jövőnket határozza meg. Mi akik figyelünk erre, ha nem is egyezik véleményünk, próbálunk figyelmet kelteni. Hogy ki hogyan értelmezi, az egyéni / szubjektív/ . Ennek megfelelően támad, vagy ért egyet.
" Ne ellenségek legyünk, csak ellenfelek!"
Ez így helyes. Győzzön a Magyarok érdekeit védő igazság!
Ne bántsuk egymást nézetei miatt, inkább gondolkodjunk el azon. Ha nem most, majd egyszer!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 11, 2006 6:11 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="hajraisaszeg"]Ja és a zene!
A másikon azt is én nyitottam és jött Wince, akitől most követelem, hogy folytassa. Laughing Laughing Laughing[/quote]Jóvanna, jóvanna! Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 12, 2006 9:36 am    Hozzászólás témája:
 
Kedves kekduna!
Nem vagyok már annyira fiatal, egyszerűen csak nem érdekel a politika. Ezzel nem azt mondtam, hogy nem is fontos, és hogy senki ne foglalkozzon vele! Persze, politizáljatok csak nyugodtan, hátha egyszer valaki valamit elér, és jobbá tesz majd! Én csak annyit jegyeztem meg, hogy ne az összes topic szóljon erről! Ha megnézed, majdnem mindegyikben a politikára terelődik a téma. Mert ha valami nem működik, mi az oka? Azok a hazudós politikusok és „csatlósaik”! Persze, a másik tábor erre rögtön kontráz, és kezdődik a személyeskedő „buli”! És ez soha nem fog változni, mert a jobb és bal oldal sajnos soha nem fog megbékélni. Mindig mindenki a másikra mutogat. Ha politizáltok is, inkább észérvekkel győzzétek meg egymást, minthogy fenyegetéssel és gorombáskodással! Te írtad: " Ne ellenségek legyünk, csak ellenfelek!" Én ennyit kértem! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 12, 2006 10:46 am    Hozzászólás témája:
 
Jómagam se vagyok fiatal annyira szerintem a 26 évemmel. Én már kiábrándultam a politikából mert látom, hogy amit itt ezen a néven művelnek az elég elkeserítő. Mielött bármelyik is a másikra mutogatna ez jobb és bal oldalra is igaz egyformán.

Jó lenne ha a politika megmaradna a maga szintjén én a választások idején is neheten viselem el a fröcsögést nemhogy azon kívül. Itt meg egyesek folyamatosan kampányolnak még az avatarukkal is ami engem rendkívül idegesít. Ha politizálni szeretnék akkor nem egy település fórumát keresném fel.

Ezt a fórumot azért kerestem meg mert mint leendő lakó érdekel a település és az ott élők, de az itt olvasottak alapján már egyre kevésbé van kedvem érdeklődni. Mert a tutit mindig megmondja valamelyik oldal nekem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 12, 2006 6:18 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Random cseréljünk!

Adok 41 évet a Te 26 évedért! Szeretném visszatekerni az időt. Akkor alakítottam a cégemet! Akkor született a harmadik gyermekem. Szép idők voltak. És még semmiből sem ábrándultam ki. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egyéb
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Choose Display Order
Hozzászólások megtekintése:   
User Permissions
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

 
Ugrás:  


Jogi nyilatkozat:
Minden hozzászólás a szerzők tulajdona!
Nem feltétlenül értünk velük egyet és nem vállalhatunk felelősséget tartalmukért!!!



Skin Created by:
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség