Isaszeg.hu
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Isaszegi közélet

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:10 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Szeretném kérni Tisztelt forumozó "barátaimat", hogy (Attila szavaival élve) ne provokáljanak! Még szoknom kell a butaságot, az árnyéból való lődözést, ...

Legyetek belátóak velem! Igyekszem fejlődni! Majd frappánsabban válaszolok a sötétből kiabálóknak! Jó? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:21 am    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"]
Lista neve Kapott érv. szavazat %-os meg-oszlás

CENTRUM 82 1,57%
FIDESZ KDNP 2035 39,04%
MDF 316 6,06%
SZDSZ 256 4,91%
MSZP 2354 45,16%
MIÉP-Jobbik 170 3,26%

[/quote]

Péter!
Te ezt honnan szedted le? Ugyanis én tegnap az OVI honlapján ettől eltérő adatokat olvastam...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kondacsne.d.saci Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 21:57
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:25 am    Hozzászólás témája:
 
Pwagner légyszi mint már írtam ne általánosítsatok. A centrum nem egyenlő Attilával igaz tagja a centrumnak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:26 am    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"]A Centrum párt Isaszegen 1,5%-ot ért el! Látod meglett az eredménye több éves aktív politizálásotoknak![/quote]

Hát azért egy ilyen hozzászólással sem minden kerek Péter! Ha mondjuk országosan a Centrum bejutott volna, bár Isaszegen csak 1.5%-ot ér el, akkor nem lehetne kétségbevonni a szavaidat. Tehát az Attila több éves politizálásának pont annyi az eredménye mint a Tiednek, csak (jelenleg) nem egyforma súlyú szervezet áll mögöttetek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:38 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Zly! Igazad van részben, de azt gondolom, hogy a MSZP és Centrum pártok országos hitele is valamiből adódik! Smile

Saci! Ne haragudj az általánosításért! Tényleg hülyeség volt tőlem!
De azért itt ez nem újdonság, csak eddig az MSZP tagjaival kapcsolatban voltak általánosítások! De én is igyekszem tartozkodni a jövőben ettől, mint ahogy reményem szerint mindenki itt is, és más forumokon is (mármint helyi médiák, és helyi internetes fórumok!!!!)!

Smile

Babi! Szerintem párt preferenciák isaszegi listája nincs az OVB honlapján. Szavazókörönként szerepel, s azok szummázata ez a táblázat.
Egyébként egy 34 oldalas anyagot készítettem a saját párttársaimank, mely tartalmazza 1990 óta az országgyűlési választások fordulóinak eredményét részletesen (isaszegi szavazókörönként tételesen, isaszegre összesítve, 4.vk-ra összesítve és megyére összesítve, listás, és egyéni jelölt bontásban 2006. I. fordulóig, és összehasonlító táblázatokat, melyeket ezek alapján tudtam készíteni! Ebből ollóztam Nektek ezt a részt ki! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:56 am    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"]Babi! Szerintem párt preferenciák isaszegi listája nincs az OVB honlapján. Szavazókörönként szerepel, s azok szummázata ez a táblázat. [/quote]
Oké, igazad van! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:02 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Köszönöm! Egyszer nekem is lehet! Beosztom egy időre! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:12 am    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"]Köszönöm! Egyszer nekem is lehet! Beosztom egy időre! Smile[/quote]
Ha majd nem lesz igazad, azt is megmondom! Számíthatsz rám! Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:21 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 2:01 pm    Hozzászólás témája:
 
hello! Klassz, ahogy egymásra dobáljátok a sarat, meg sértődösködtök, harcoltok körömszakadtáig! Pont ez az országra jellemző általános helyzet, ezért nem működik az egymás értékeit tisztelő politizálás, mert a helyi harcok meg civódások még az értelmesebbjének is elveszi az eszét. Remélem az Ibolyának tényleg sikerül tartani magát ahhoz az elvrendszerhez amit megfogalmaztak, és valóban egy normális pártot fognak építeni, amely európai embereknek nyújt teret az aktív politizáláshoz. Ha így haladnak, én is visszacsatlakozom melléjük, mint ahogyan a rendszerváltás idején is az ő tisztességes igazi europeer magatartásuk tetszett a legjobban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 2:28 pm    Hozzászólás témája:
 
Ja, este nem tudtam elküldeni a válaszomat a kovácslászlós meg horngyulás szövegre, mert kilökött a szolgáltató és nem tudtam visszalépni. Szóval: ezek a pasik is meg még néhányan a régi komcsik közül is, igen tanult és okos emberek, akiket szintén nagyfokú önhittségre vall olyanoknak a szájukra venni, akik még nem mutattak fel a sikereikhez hasonló sikereket. Azonkívül meg nem látjátok, hogy eze az MSZP már nem a régi káderekből áll? Van aki látja ezt, pl. nagyhatalmú vezéretek is eléggé el van ájulva attól, hogy már nem csak az ő veretes tőmondatai ( mindenkinek amit megérdemel) hallatszanak e kis hazában, hanem egy valóban lendületesen megújulni tudó fiatal értelmiségieket magához vonzó európai baloldali párt vezetői is tudnak összetett mondatokban, sőt többszörösen összetett mondatokban fogalmazva, okosan érvelni. Úgyhogy nem kell kovácsozni meg horngyulázni, bár elég sokan tisztelik őket ahhoz, hogy a ti köpködésetek csak légyzümmögés legyen a fülükben. ( Szinuhe, ha mond ez valamit)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 5:42 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
PÁGI!

Hiába közelíted meg őket az ész irányából! Akiknek a tanulás helyett (ide tartozik a folyamatos művelődés is persze) más "tartalmas" elfoglaltságaik adódtak, adódnak mindig, azokat nehéz meggyőzni a tudás fontosságáról.

Őket még az sem győzi meg, hogy minden jelöltünk, aki össze tudta gyűjteni a kopogtató cédulkákat, értelmiségi!

DR. BÜKKFALVY BEATRIX MIÉP-Jobbik
Fogarasiné Deák Valéria Eszter MSZP
DR. GÉMESI GYÖRGY MDF-FIDESZ-KDNP
Keresztúri Sándor Független
Dr. Nagy Károly Független
DR. SZAKÁCS GYULA SZDSZ

Ma már nincs igazán szükség a politikában a 4 elemit végzett Losonczi-kra! Nem tűnt fel kiskutyusok? Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kondacsne.d.saci Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 21:57
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 6:40 pm    Hozzászólás témája:
 
Fent kire gondolsz kicsit kétértelmű, ha rám, a Kocsis iromány miatt, akkor megnyugtatlak nekem is van diplomám. Közgazdász és bizom abban, hogy Isaszeget is a fejlődés útjára tudom segíteni.
Tudod a nem indulásomról később.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kondacsne.d.saci Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 21:57
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 7:32 pm    Hozzászólás témája:
 
Ja mégegy pwagnernek és páginak nem tudom mennyire ismeritek a mostani képviselőtestületet. Van diplomás aki szeritem és lakókörnyezete serint sem tudja ellátnia feladatát, de van nem diplomás ember is aki, ha nem hallgatna a diplomsokra kiválóan tudná képviselni a lakókörnyezete és Isaszeg érdekeit.
Szerintem ugyanannyi szükség van a diplomásokra, mint a szakemberekre és a segédmunkásokra. Egyik sincs meg a másik nélkül és biztos nincs alá és főlé rendeltség. Mégha néhányan úgy is gondolják.
Jó volna erről a témáról leszakadni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 7:40 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Saci!

Azért ne túlozzunk. Azét mosagatónőkre nincs ott szükség! Nem a kommunizmusban élünk! Remélem!

Te magad mondtad ki a lényeget: "de van nem diplomás ember is aki, ha nem hallgatna a diplomsokra kiválóan tudná képviselni ".

Azért agyra szükség van. Nem diplomára (én is ismerek igen unintelligens diplomásokat is), hanem intelligenciára, észre! A diploma a mai világban már nem olyan nagy dolog, hiszen lényegesen többen jutnak hozzá, mint 20 éve, s ezzel nagyon le is értékelődött! De nem hátrány, sőt előny! És ezt azért a közélet bizonyítja! Smile

majd csak eljutunk ebben ia az európai átlag demokráciákig! Vagy gondoljunk az ókori demokráciákra, ott sem lehetett mindenki képviseli, csak a haza bölcsi! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 8:28 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="pági"]Ja, este nem tudtam elküldeni a válaszomat a kovácslászlós meg horngyulás szövegre....[/quote]

Alapvetően semmi bajom nem lenne az MSZP-vel, ha a rendszerváltás óta legalább egyszer elhatárolódott volna a MSZMP-től, annak tevékenységétől. De én ilyenről nem tudok, sőt a mai napig az utódpártjának tekinti magát, ami persze nem véletlen, mert itt milliárdos nagyságrendű pártvagyonról, meg kisz vagyonról, meg stb van szó.

Alapvetően semmi bajom nem lenne az MSZP-vel, ha a rendszerváltás óta legalább egyszer elhatárolódott volna a MSZMP-ben is tisztséget betöltő kovácslászlóktól és horngyuláktól.

Én úgy gondolom, hogy eddigi hozzászólásaimban sem köpködtem senkit, csak egyszeűen nem értem az embereket. Azokkal nincs értelme vitatkozni, akik koruk miatt nem élték át a 70-es, 80-as éveket (a 60-asokat még én sem, csak 1 icipicit), akik meg igen, azokat pedig egyszerűen nem értem. Sőt azt sem értem, hogy ha egy kormány egyszerűen megbukik, akkor hogy lehet egy demokráciában egy huszárvágással miniszterelnököt és kormányt cserélni, aki jön a 100 lépésével, tehát egy vadi új programmal, amire persze senki nem szavazott. De ezek is csak gondolatok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 8:33 pm    Hozzászólás témája:
 
Ugye nem térünk el az "Isaszegi közélet" témájától???
Itthon ugyanis nincs Horn Gyula Idea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 8:34 pm    Hozzászólás témája: ???
 
Lehet, hogy nekem sem lenne sok bajom (azért ez túlzás) a fidesz-szel, ha elhatárolódna a Csintalanoktól, és Pozsgayktól, ...

Sokan vannak a múlt korifeusai közül itt is ott is. Ezért marhaság 16 évvel később erre hivatkozni! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 8:38 pm    Hozzászólás témája:
 
saci! ne haragudj, de félreértettél, én nem azokról beszélek, akik a végzettségüknek, lehet az alap, ill.közép is, megfelelően, komolyan, tisztességgel végzik a munkájukat, és pozitív lelkületükkel sokat tesznek a többiekért. És viszont is igaz, ha a tudás meg képességek rossz erkölccsel és tisztességtelenséggel párosul, az szinte már bűn. Én a fiúknak próbáltam üzenni, hogy nem illendő magunknál okosabb embereket cikizni, és ostobaságokat beszélni róluk. És a témáról azért nem lehet eleget beszélni, mert a világban és Magyarországon is végbemenő változások egyre kevesebb kétkezi munkát és egyre több értelmiségit kíván. Persze mindig szükség lesz a jó szakemberekre, akik szintén igen sokat kellene, hogy tanuljanak a saját szakmájukról, de miután már évek óta a tudás alapú társadalom kifejezést használjuk és magunk körül is láthatjuk, mennyire megváltoztak a hagyományos munkahelyek is, ezért a gazdaság fejlődéséhez elengethetetlen a tanulás. A folyamatos tanulás. Csak gondoljunk a számítógépek elterjedésére a szolgáltatási, ügyfélszolgálati rendszerekre. Ma már a mosoda meg a pálinkafőző is számítógépvezérelt. Ehhez kell alkalmazkodni. Még egyszer megkövetlek téged, ha úgy érzed felesleges ez a téma itt, de láthatod a fiúk merev ellenállásából, hogy ezeket a tényeket mintha figyelmen kívül hagynák. Különben az én családomban, környezetemben, de a barátaim között is van munkás, paraszt( földműves!!!), értelmiségi és nem aszerint szeretem vagy nem szeretem őket, hogy mi a végzettségük. Az emberek olyanok, amilyenek, mindenkinek szíve joga azt az utat járni, amit akarnak. De : WinCE és hajráisaszeg csalhatatlan, tévedhetetlen hű de okos embernek tartja magát és szeretne a közéletben aktívan részt venni, sőt bírálni mindenkit, aki az útjukba akad. És nem tisztelik a tudást? Felháborító!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 8:47 pm    Hozzászólás témája: Re: ???
 
[quote="pwagner"]Sokan vannak a múlt korifeusai közül itt is ott is.[/quote]

MOSTMÁR! Az említett nevek sem ott kezdték, ahol most vannak, de ezt a témát vigyük át az országosba, és ott folytassuk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 8:59 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="pági"]... De : WinCE és hajráisaszeg csalhatatlan, tévedhetetlen hű de okos embernek tartja magát és szeretne a közéletben aktívan részt venni, sőt bírálni mindenkit, aki az útjukba akad. És nem tisztelik a tudást? Felháborító!!![/quote] Hova kell most sz@rni???
tanuld meg kezelni az "Enter"-t, akkor például könnyebben leszel olvasható.... Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:05 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Entert? Ki említette a volt TV műsoromat? Hahó! Sajnos az csak 1992-1993 között ment. Még szép, csinos fiatalember voltam, jól mutattam a képernyőn. Smile

Nem erről volt szó???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:10 pm    Hozzászólás témája:
 
Kedves WinCE a tagolást a fejedben is elvégezheted, és akkor könnyű lesz olvasni, amit írok. Különben kösz a figyelmeztetést, majd igyekezni fogok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 12:16 am    Hozzászólás témája:
 
pági!
Most akkor szeretném kérni, hogy állításod miszerint én a diplomásokat a diplomájuk miatt szapulom bemásolnád, hol és mikor tettem.
Ugye tudod, hogyan kell ezt csinálni?
Bevallom alapállásból ki nem állhatom a dicsekvő, kérkedő embereket, legyen az akár a kocsijával, a házával, vagy a méreteivel dicsekvő is.
Itt bizony a fórumon nem látható az érdem, de nyugodtan másold be a tiédet az avatarodba, ha már a homlokodra nem tudod.
Aztán szálljál le rólam légyszi.
Előre is köszönöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 12:59 am    Hozzászólás témája:
 
Egyébként én itt nem dicsekedtem smmivel sem, és szerintem egyébként nem kell billog az ember homlokára, a fizimiskáján úgyis látszik, mi a pálya. / főleg nekem már 40 fölött minden rajta van/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 1:30 am    Hozzászólás témája:
 
De szerintem ma a Kondácsné Saciról kiderült, hogy közgazdász, hát legyen a privatizációs kérdésekben ő a szakértő, lőcsőljük oda neki szépen. / bocsi saci, de nem hagyhattam ki/

egyébként meg nem én vagyok a GyF ügyvédje, hogy én védjem az ő érdekeit itten
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 5:43 pm    Hozzászólás témája:
 
Nem kötelességből teszem, hanem szívből.
Addigra már nem biztos, hogy lesz Magyar Történelem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 12:48 am    Hozzászólás témája: :)
 
Szervusztok Gyerekek! Hiányoztam Nektek? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:02 am    Hozzászólás témája:
 
Nekem bizony nem. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:06 am    Hozzászólás témája:
 
Juj, elment a kedved az irkálástól? Mi történt? Olyan nagy a csapás, hogy már depis lettél te is tőle? Kezdjetek el gondolkodni, mi lesz majd a kifogás. Persze ott van az Ibolya...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:14 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Privátban megvádolt engem az Attila, hogy nem tudom, mit is jelent az iq. Aztán közölte, hogy ő hivatott lemérni, hogy alkalmas-e valaki a következő önkormányzatban majdan ügyködni (azt hittem ezt a választóknak kell eldönteni! Smile )
És megvádolt azzal, hogy Isaszegen két hatalomvágyó ember van, a dr. Kocsis László, és a Wágner Péter!!! Sad

Szeretném mindenkivel megosztani, hogy mit válaszoltam neki!

"
Feladó: pwagner
Címzett: kojak
Elküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:07 am
Téma: Re: Már megint??
Édi-bédi vagy!

Azt gondolom, hogy az majd még kiderül, hogy ki milyen ember, és az is, hogy melyikünk ért jobban az emberekhez!

Az EQ,IQ,műveltség, miegymás valóban létezik, de ne kevergesd össze, mert senki nem kevergette itt össze! Mindenki érti, hogy miről beszélek, csak cikinek tartja. Ja! Akinek nem inge ne vegye magára!

A Kocsis lehet, hogy hatalom mániás, Te jobban ismered a kezdetektől, hiszen Ti emeltétek trónra!

Én nem vagyok az! Valóban előbb utóbb fönök lettem eddig mindenütt, ahová betévedtem, de nem én akartam, hanem felkértek.

Az egyetem után az első munkahelyemen egy év alatt emeltek a többiek fölé, pedig szinte mindenki matematikus volt. Aki nem az mérnök. És sokan 20-30 évvel voltak idősebbek nálam.

A saját cégemben persze ez már nem kérdés!

A fiam úszó. Amikor a BVSC-ben úszott, 120 gyerek szülei voltak már ott. Fél év múlva választottak a BVSC úszószakosztályának elnökévé! Nem én akartam, sőt tiltakoztam, de ők választottak meg. Azután fél évvel azután, hogy a fiam eljött onnan, én is lemondtam, hiszen úgy éreztem, hogy ez így már nem hiteles. (hatalomvágyból szerinted?)

2002-ben kezdtem gyerekkorom után ismét el a judót. 2004-ben már belekerültem fényképpel a judo 50 évéről szóló kiadványba a sok-sok munkám, és jótékonykodásom okán. Nem akartam, s nem akarok semmilyen pozíciót. Mégis folyamatosan dolgozom ott!

Itt sem akarok pozicíót, hacsak az MSZP tagság erre nem kér fel. DE nyugodt lehetsz én nem megélhetési politikus vagyok, hiszen nem vagyok rászorulva! Talán én vagyok Isaszegen az egyetlen ilyen, legalábbis a mostani önkormányzatot elnézve!

No ki a hatalomvágyó? Nézz tükörbe!

_________________
PWagner Isaszeg
"

Mindenki eldöntheti, hogy engem érdekel-e a hatalom. !!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:32 am    Hozzászólás témája:
 
Mi volt azzal, hogy majd a Klincsek méri itt az IQ-t, ez azért engem is érdekel kicsit. Bár én nem vagyok a Mensa tagja, eddig minden mérés eredménye 140 körüli volt. Van ennek a Klincseknek ennyi, mert még ki fogják nevetni a végén, hogy ő akar itt méregetni másokat.

Még engem cikiztek a fiúk, hogy rakjam magamra a baktertojást, hogy mindenki lássa. Nahát erre mit fognak mondani?

És aki nem üti meg a mértéket azt majd a Klincsek fogja innen kirakni, vagy hogy lesz? Hát ez most már klassz!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:47 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Gondolom igen! Ha nem ütjük meg - a mértéket -, akkor az Attila nem enged minket az önkormányzatba. Pedig tök jó hely. A múltkor is az ügyfélfogadóban szorongtam hatod magammal. Szegény többiek már nem kaptak levegőt, mert a 140 kilómmal elszívtam előlük! Smile

Illik egy 11ezres községhez, egy ilyen mérhetetlenül gusztustalan ügyfélfogadó váró? Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:56 am    Hozzászólás témája:
 
Na ahhoz nekem is volt szerencsém. A múltkor én is ott voltam, aztán kisvártatva megjött egy halmozottan hátrányos helyzetű család 3 halmozottan hátrányos tagja, és leültek mellém. Én meg a szagtól majdnem elájultam az 5 négszetméteres helyiségben, otthon meg nezegettem magam, hányan vagyunk a nadrágomban. Őrületes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:59 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Ne túlozz! Nincs az 5 négyzetméter! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kondacsne.d.saci Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 21:57
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 9:27 am    Hozzászólás témája:
 
Sajnos nem illik, de pár éve még ez sem volt. Ne mindig a rosszat!! Confused
Ötleteket, hogy jobb legyen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 12:46 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Talán, ha a Polgármester oldalában nem terpeszkednének akkora helyiségekben, talán jutna egy megfelelő ügyfél váróra is! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kondacsne.d.saci Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 21:57
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:12 pm    Hozzászólás témája:
 
A megoldás elképzelhető, de emlékezz vissza az ügyfélváró megvolt a polgármesteri kabinet pedig később lett kialakítva.
Ötletelni kell és tudod a pénz, pénz, pénz Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:20 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Pályázat! Pályázat! Pályázat! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:22 pm    Hozzászólás témája:
 
"Sok jó ember kishelyen is elfér" -ne.

De hát így nem is csoda hogy nem, a jó hiányzott
csak az ember maradt. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:37 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Jaj Hajrá!!!!

Bagoly mondja verébnek???? Smile

Miért nem igyekszel inkább megelőzni Zly-t a pontversenyekben? Egyrészt bizonyíthatnál magadról valami pozitívat is (eddig csak negatívat sikerült), másrészt hozzájuthatnál komoly díjakhoz!!! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 3:22 pm    Hozzászólás témája:
 
Komoly díj? Könyv ?!?! Hát itt ez azért túlzás

Különben én a rendes ruhámban dolgozni mentem, mert én nem rövidnadrágos-szandálos-flanelinges helyekre vagyok kénytelen menni, és ezért elég rémisztő volt ahogy azok a szerencsétlen emberek kinéztek. És nem azért, mert szegények voltak, henem mert KOSZOSAK!!
Az én családom sem volt jómódú, de a mama olyan tisztaságot tartott és tart a mai napig, hogy enni lehet a padlóról.
Úgyhogy engem ne cikizz le, ha kérhetem, hogy hiányozna belőlem a jóság!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 3:24 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
A múltban mindig a nagyon szegény családok közé tartoztunk. A szűkebb, és tágabb családom is. Szoba-konyhák, wc az udvaron, meg ilyenek! De mindig mindenki hoch tiszta volt. Tiszta lakás, tiszta ágy, tiszta ruha, tiszta lélek! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 3:38 pm    Hozzászólás témája:
 
Ne húzd fel magad, ennek úgy is hiába magyarázod, mi a különbség a fogalmak között, ő úgyis csak azt fújja, hogy aki nem jobbos az nem jó. De akkor azok a fertályon mi a manóért cigányoznak, zsidóznak, idegeneznek, buziznak, szingliznek meg mit tudom én milyen csoportokat gyűlülnek még!!!
Na ezt magyarázd meg, kispajtás; én egyszerűen kikérem magamnak még a feltételezész is, hogy rossz ember lennék azért, mert a 21. században elvárom a minimális tisztaságot valakitől. Azt, hogy ők bármilyen csoporthoz tartoztak volna, nem is említettem, mert nem lényeges.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 3:40 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Pági! Most akkor ki húzta fel magát? Vagy kit húztak fel? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 3:46 pm    Hozzászólás témája:
 
Jé tényleg! na majd erre is válaszolnak nekem valamit nagyon 'frappánsat', a maguk jó modorában, és fejlett íráskészségükkel.
/ ja, az IQ-t majd'elfelejtettem /
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 8:57 pm    Hozzászólás témája:
 
A kedves fórumozó társaimnak a figyelmébe ajánlom ősszegzéses írásom, mely reagálás pwagner már éjszaka feltett "válaszára" amely kissé egyodalúra sikeredett, és nem tárgyilagos.
Egyébként most is olvashatjátok a válaszát újra, de már a megfelelő háttérlevelezés fényében. arra a privát levelezésre,támaszkodva melyet ketten folytattunk. Amúgy megjegyezném én úgy gondolom, hogy a privát levelezés nem a fórumra való, de ha már felkérést kaptam kötelességemnek érzem a tárgyilagos bemutatását az esetnek!
A történet akkor kezdődöt mikor is feltettem egy akkor még csak egy feltételezésen alapuló kérdést páginak( kiről a végén elárulom ki is ő valójában)

Nos kezdődjék hát: A fórumba írtam:
Elküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:26 pm
Pági idézet:. Egyébként nem vagyok az MSZP tagja, sőt egyik párté sem, mert nem találtam olyat, akik az én józan értékrendemnek és életkoromnak megfelel

majd megkérdeztem Págitól: Kérdésem:és a kedves férjed????

Erre a válasz már privát üzenetbe jött(egy óra mulva) de nem págitól hanem párjától pwagnertől(most már biztos)

Feladó: pwagner Címzett: kojak Elküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:20 pm Téma: Re: Felkérés
Attila ! Folyamatosan azt érzem (sőt biztos vagyok benne), hogy a háttérben Te folyamatosan tájékoztatva vagy a mi oldalunkról. Ezzel azok, akik Téged tájékoztatnak, csak rontják a helyzetüket! Említsd meg ezt nekik! Jó!
Hadd legyél kétirányú csatorna!
Légyszi ne kezdj tiltakozni! Vannak olyan infók, amiket Te másként nem tudhatnál! Bizony-bizony!

Majd kültem Wágner úrnak egy privát választ:
Feladó: kojak Címzett: pwagner Elküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 11:37 am Téma: Már megint??
Fogalmam sincs, hogy miről is beszélsz kedves péter! Úgy gondolod másnak nem lehet magas az iQ-ja ?? Lehet,hogy nem vagyok jó matekos( bár sokáig kereskedő voltam), vagy nem tudok helyesen írni
Viszont hosszú időn keresztűl foglalkoztam az ember lélektanával ,a hozzá kapcsolható szociálpszichológiával, az ember társasági és egyéni viselkedésformáival..stb.. Gondolom neked is mond az valamit,hogy érzelmi ineligencia!
Tudod nem szeretnék belemenni egy hosszú írásos vitába veled,hogy milyen sokféleképpen mérhető is az inteligencia,és mi mindenből kell is kiindulni,ill. mi minden határozza meg a pontos eredményt. Ezzel azt szeretem volna neked elmondani,hogy engem senki nem informál(t) a saját táborodbol a feltételezés is sértő.
Amit én tudok v. sejtek az mind a személyes beszélgetésekből ill. a fórumonlévő írásaitokból rakom össze, és ha az írások nem elég egyértelműek számomra akkor elkezdem provokálni az illetőt ill. olyan kérdéseket teszek fell melyből érzéseim szerint majd megtudhatom milyen ember is ő valóljában, és a jövőben miként is kell hozzá viszonyúlni,pl: mik a céljai,hol van a tűréshatára, mennyire elfogult ebből adódóan menyire kompromisszumkész mik a gyengéi...stb..
Mindezt azért hogy a legközelebb felálló képviselő testület folyamatossan, akadálymentessen tudjon dolgozni ne szegélyezzék a munkájukat kicsinyes érdeksérelmek melyek felduzzadva a mostani kezelhetetlen állapotokra emlékeztetnének.
Ja és még valami amit nem akartam a fórumon leírni és az írásaidból még számomra kitűnik. Vélemény: :ilyen hatalommániás beképzelt embert Isaszegen rajtadkívűl csak egyet ismerek a neve Dr Kocsis László.
A személyes találkozóra meg még visszatérünk, mert talán egy beszélgetés alkalmával más is kiderűlhet.

Ezek után érkeztek a következő privát üzenetek pwagnertől (melyből már ti is olvashattok, hisz egy részét nyilvánossá tette)
Feladó: pwagner Címzett: kojak Elküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 1:07 am Téma: Re: Már megint??
Édi-bédi vagy!

Azt gondolom, hogy az majd még kiderül, hogy ki milyen ember, és az is, hogy melyikünk ért jobban az emberekhez!

Az EQ,IQ,műveltség, miegymás valóban létezik, de ne kevergesd össze, mert senki nem kevergette itt össze! Mindenki érti, hogy miről beszélek, csak cikinek tartja. Ja! Akinek nem inge ne vegye magára!

A Kocsis lehet, hogy hatalom mániás, Te jobban ismered a kezdetektől, hiszen Ti emeltétek trónra!

Én nem vagyok az! Valóban előbb utóbb fönök lettem eddig mindenütt, ahová betévedtem, de nem én akartam, hanem felkértek.

Az egyetem után az első munkahelyemen egy év alatt emeltek a többiek fölé, pedig szinte mindenki matematikus volt. Aki nem az mérnök. És sokan 20-30 évvel voltak idősebbek nálam.

A saját cégemben persze ez már nem kérdés!

A fiam úszó. Amikor a BVSC-ben úszott, 120 gyerek szülei voltak már ott. Fél év múlva választottak a BVSC úszószakosztályának elnökévé! Nem én akartam, sőt tiltakoztam, de ők választottak meg. Azután fél évvel azután, hogy a fiam eljött onnan, én is lemondtam, hiszen úgy éreztem, hogy ez így már nem hiteles. (hatalomvágyból szerinted?)

2002-ben kezdtem gyerekkorom után ismét el a judót. 2004-ben már belekerültem fényképpel a judo 50 évéről szóló kiadványba a sok-sok munkám, és jótékonykodásom okán. Nem akartam, s nem akarok semmilyen pozíciót. Mégis folyamatosan dolgozom ott!

Itt sem akarok pozicíót, hacsak az MSZP tagság erre nem kér fel. DE nyugodt lehetsz én nem megélhetési politikus vagyok, hiszen nem vagyok rászorulva! Talán én vagyok Isaszegen az egyetlen ilyen, legalábbis a mostani önkormányzatot elnézve!

Majd mégegy érkezett:
Feladó: pwagner Címzett: kojak Elküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 2:43 am Téma: Re: Már megint??
Még annyit, hogy ha vergődni mersz a nyilvános fórumon azért, hogy feltettem a válaszomat, akkor az összes eddigi prividet, és válaszaimat azónnal felmásolom od (fájlból!). Szerintem a Kondácsék ezt sem köszönik meg neked, mint ahogy az eddigieket sem! (Ja nekem is vannak ám forrásaim pajtikám!)

És ne akarj velem szkanderozni a baromi népszerű újságodban se, mert én nem hagyom magam! Én nem hiszem, hogy nekünk egyébként haverkodni kellene, mert nincs köztünk semmi közös, csak annyi, hogy politizálunk, s ellenfelek vagyunk ebben!

Ha az MSZP Isaszegi szervezete felszólít engem, hogy kezdjek tárgyalásokat a helyi Centrum párttal, akkor majd megteszem, s tárgyalok a Centrum vezetőivel!

OK? Hajrá Új Isaszeg!

_________________
PWagner Isaszeg

Nos ennyi a történet ez az igazság nekem nincs félnivalóm én mindig őszinte vagyok és szavaimért vállalom a felelőséget. Gondolkodjatok el a történeten, nem minden arany ami fénylik. (vagy fényezi magát) Question Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 9:08 pm    Hozzászólás témája:
 
Sajnos pwagner tezsvíretek igencsak "egoista" emberke! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 9:44 pm    Hozzászólás témája:
 
KOJAK ember! Nem semmi vagy! Megemelem a kalapom! Laughing

Megmondom őszintén, pont erre gondoltam. Laughing
Türelmes ember vagyok.
A végén nem mondtad meg ki a pági? Question
De mivel olyannyira hasonlítanak egymásra, egyet találhatok. Rolling Eyes

Szóval, ha az MSZP felkéri őt a Centrummal való tárgyalásra?
Mi a manóóóó!
Mikor? Ha ő lesz a helyi vezír?
Szóval ezért ítélte el ennyire a Robi csapatot.
Majd a nagy párt elintézi az ilyen neveletlen ittas suhancokat.
Emlékeztek erre fiúk-lányok? Vagy bemásoljam?

Hiszen ő a tökéletes ember, ezért neki mindig minden kijár.
Csak előbb el kell intézni, hogy ezt maguktól kérjék.

Akkor ez most az IQ-m volt tessenek mondani?
Hány műveltségi pontot kapok én a diplomálatlan.

Annyira lenézi embertársait, hogy semminemű értelmet nem feltételez drágájával együtt a másikról. Ebbe természetesen belefér az, hogy csak is más mondhatta meg mi közük van egymáshoz.

Gyurcsányfi, Kocsisfi, Wagnerfi.
Így már értem, hogy a két fél vitájába Gyurcsány és Orbán között, természetes volt, hogy a saját képmása tetszett jobban neki.

Kérlek mondjátok már, hogy én meg a Viktorra!!!!!!!
Úgy szeretnék. Smile

Felveszel a magánnyomozói irodádba Kojak ember. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 9:49 pm    Hozzászólás témája:
 
Wince!

Ne sértegess!!!!!!!!!

Még hogy testvír!!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Isaszegi közélet
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
3 / 10 oldal

Choose Display Order
Hozzászólások megtekintése:   
User Permissions
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

 
Ugrás:  


Jogi nyilatkozat:
Minden hozzászólás a szerzők tulajdona!
Nem feltétlenül értünk velük egyet és nem vállalhatunk felelősséget tartalmukért!!!



Skin Created by:
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség