Fidesz győzelem
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Politika

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:08 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="zlyware"]...én bizisten menedékjogot kérek egy másik országban, ahol nem nézik a népet ennyire síkhülyének.[/quote] Vár reád Moldva! Laughing

A hozzászólás legutóbb WinCE által Szer. Ápr. 12, 2006 10:16 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:13 pm    Hozzászólás témája:
 
zly?Olyan hol lakik?Oda én is illenék.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:20 pm    Hozzászólás témája:
 
Jaj ne izéljetek már ezzel a diplomával, én nem gondoltam, hogy ennyi tyúkszemre lépek ezzel egyszerre!!!
Gyerekek, a menekülés nem szép dolog!! Várjátok csak ki szépen míg győz itten valamelyik oldal, aztán rohanjatok. Olyan nagy különbség úgysem lesz, mert hát ugyi sz..ból várat nemigen...

Látod WinCE, megy az enterezés! A Moldovának meg biztos szép nagy háza van valahol, elég sok nagypéldányszámú könyvet bírt kiadni. Persze, komcsi.... HAHA!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:26 pm    Hozzászólás témája:
 
Pági írta: .[quote] Egyébként nem vagyok az MSZP tagja, sőt egyik párté sem, mert nem találtam olyat, akik az én józan értékrendemnek és életkoromnak megfelel[/quote]
Kérdésem:és a kedves férjed????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:27 pm    Hozzászólás témája:
 
pági!

" sz..ból várat nemigen... "
Kössz a bal kritikát!
Tudod jól gondolja meg a balodal akar -e nyerni, mert nem tud majd visszamutogatni, mint tette 4 éven át!
Fiúk! Jó topikban vagyok?


A hozzászólás legutóbb kekduna által Szer. Ápr. 12, 2006 10:28 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kondacsne.d.saci Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 21:57
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:28 pm    Hozzászólás témája:
 
Attila válaszoljál, ha megkaptad a pü-t, ha nem akkor itt szólj
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:30 pm    Hozzászólás témája:
 
Szia Attila!

Rigó Jancsi, Bukta, jó nap.
Az én koromnak a Fidesz nagyon megfelel.Javaslom neked is pági.


A hozzászólás legutóbb kekduna által Szer. Ápr. 12, 2006 10:32 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:31 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Hű, de ijesztő a szemed Attila! Jajj! Inkább nem kérek többé senkitől fényképet itt, csak vedd le! Smile

WinCE! Minden imperielista, kapitalista, pista, ... vállalkozót csak a profit vezérli! Mit vársz mást! DE ha itt van, akkor ad munkát a dolgos magyaroknak, s akkor majd szép lassan emelkedik az életszinvonal. És közben a baloldali kormány kiépíti a valódi, mondjuk skandináv típusú szociális rendszert!

PL. nem a dúsgazdagok - családi adózás - kapják a több támogatást, hanem a rászorulók! Nem jobb? Smile

Ha nem hiszitek, kérdezzétek meg tőlünk nyugatabbra, északabbra, délnyugatabbra, ... És jó messze keleten a japókat pl. (Gyönyörű hely, nyugodt, kedves, tiszta, segítőkész, rendes, becsületes emberekkel! Na őket irígylem nagyon! )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:32 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="pági"]A Moldovának meg biztos szép nagy háza van...[/quote]A klaviatúrámnak "o" betű túltengése volt! Már javítottam! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:35 pm    Hozzászólás témája:
 
Saci igen válasz is ment
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:35 pm    Hozzászólás témája:
 
Az téged miért zavar velem kapcsolatban? Nekem attól még az a véleményem amit leírtam, az összes kérdésben. A te feleségednek nincs önálló véleménye? Remélem van, mert egyébként nagyon rossz lehet az élete - sőt akkor a tiéd is.

Vagy esetleg ezzel most itt engem akartál hiteltelenné tenni? Hát ebben az országban mindenki a hátsó szándékok rabja? Sajnálom, hogy szerinted engem 44 évesen más emberről visszatükröződő fényben kell megítélni. Vagy mit szerettél volna elérni ezzel? Gondolod, hogy én az a fajta vagyok, aki befogja a száját és elkullog, ha a véleményét kérdezik? Szomorúvá teszel, és érdekel, mi a cél. Persze ez a magatartás jellemző a mai politikai életben szereplő pártokra. Kár. De attól én még nem vagyok egyik párt tagja sem, mert a párom az. St az anyám, sőt a ngynéném, vagy a húgom!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kondacsne.d.saci Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 21:57
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:39 pm    Hozzászólás témája:
 
Attila nem válaszoltál a kérdésemre!!
itt is mehet igen vagy nem.
Ne tereld a szót.


A hozzászólás legutóbb kondacsne.d.saci által Szer. Ápr. 12, 2006 10:40 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:40 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Pági! Attila barátunk tegnap még megvédte a barátját abban a kéérdésben, hogy ki mszp tag, ki nem. Hogy tudniillik, akinek az Édesapja, az öccse MSZP tag, az Anyukája MSZP szimpatizáns, attól még Attila megengedőleg nyilatkozott, hogy az úriember elhatárolódhat az MSZP-től. Barátunk nem ítél egyenlő mércével! Biztosan csak a hátsó szándékai vezérlik! Ez van! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:42 pm    Hozzászólás témája:
 
Na ez klassz volt! Moldva vagy Moldova, ezek a freud-i elszólások. Mindenesetre ez volt a legszórakoztatóbb azok közül, amiket itt írkáltunk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:43 pm    Hozzászólás témája:
 
igen Saci itt is mehet!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:48 pm    Hozzászólás témája:
 
Hát az nem szép, ha a 'valakinek szabad, másnak meg nem' elv alapján élünk. A kettős mérce nem tisztességes. De miért nem válaszol arra, amit kérdeztem: mi volt ezzel a cél? Azt gondolja, hogy a párom akar engem eladni, és ezzel valamilyem előnyhöz jutni, vagy mi? Gyerekek, az én koromban ..?!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:51 pm    Hozzászólás témája:
 
Pági irta:[quote]Az téged miért zavar velem kapcsolatban? Nekem attól még az a véleményem amit leírtam, az összes kérdésben. A te feleségednek nincs önálló véleménye? Remélem van, mert egyébként nagyon rossz lehet az élete - sőt akkor a tiéd is.[/quote] Kedves pági egyszerűen csak egy kérdés volt részemről nem is nagyon értem ezt a kirohanást részedről
Amúgy a kedves nejemnek mindenben önnálló határozott néha túlságossan is kemény véleménye van!, és ez igy jó és így helyes.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:57 pm    Hozzászólás témája:
 
Akkor O.K.!! Én csak csodálkozom, mert én sem kérdeztem tőled, hogy volt e a mamád ifjúkommunista vagy szocdemes, de még a nevedet sem, mert igazából itt az a lényeg, hogy el tudjuk mondani egymásnak normális keretek között a szívünk baját. És így aztán hoch édes mindegy, hogy akivel megosztom a hálószobámat vagy a fészeremet, hová tartozik elkötelezettséggel. Ha ez számítana, akkor az ember a családi ünnepeken a közös asztalhoz hogyan ülhetne le? mert gondolom ahogy nálunk is, nálatok is különböző oldalakon álló emberek vannak, és mégsem baltával mentek egymáshoz karácsonykor.

Na ezért kaptam fel a vizet kissé.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:06 pm    Hozzászólás témája:
 
Azon meg csak most gondolkodom, miért éppen oldvába küld minket a WinCE? Annyi jó hely van a világon és én imádok utazni, persze lehet hogy ez a Moldva is egy szép hely, csak úgy kell rá figyelni. Na, majd a WinCE elmeséli nekünk...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

csiga Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 13:22
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:07 pm    Hozzászólás témája:
 
A kultúrált viselkedésmód nem diploma kérdése, a vitatkozási kultúra sem. Talán egyszer eljutunk odáig, hogyha másnak nem velünk egyező véleménye van akkor nem akarjuk egyből lehülyézni, eltaposni, megsemmisíteni. A nem diplomások meg Isaszegen egyáltalán nincsenek hátrányban. Erre élő példa képviselőtestületünk jelentős része: 8 általánossal már legalább két bizottság elnöki tisztét el lehet nyerni. Szakközépiskolai érettségivel meg akár Oktatási és Kultúrális Bizottság elnöke is lehet az ember. Kocsmai több éves gyakorlattal szintén befutó helyen vagyunk, akár lóápoló is lehet belőlünk, ha a főnök nincs itthon. Ehhez még jöhetnek tanácsosi címek is, meg eljátszhatjuk azt is, hogy az első évben nem veszünk fel tiszteletdíjat, csak vissza nem térítendő lakásfelújítási támogatást. Persze ezzel jobban járunk összességében. S ehhez még gondolkodni sem kell, csak kezünket felemelni a megfelelő pillanatban. Ja, hogy az előterjesztéseket nem tudjuk végigolvasni, mert csúnya idegen szavak vannak bennük, meg paragrafusok, amiknek megint csak utána kellene olvasni? Nem számít! Tiszta Amerika, nem holmi értéktelen papírok kellenek, hanem a képességek érvényesülnek, hogy milyenek? Hát olyanok, amelyek a nagy Manipulátor számára hasznosak. Eredmény: KÉT NYUGDÍJASKLUB, KÉT ISASZEGI FIDESZ, KÉT LOVAS EGYESÜLET, SPORTKÖRBŐL HÁNY VAN? HELYI VÁLLALKOZÓKAT HOVA KERGETTÉK AZ ELMÚLT 4 ÉVBEN? Talán elsősorban erre kellene itt Isaszegen koncentrálni, nem Vikire meg Ferire. Aztán meg kérdem én, hogy Gémesi György nevű X éve országgyűlési képviselőnknek konkrétan mit köszönhet Isaszeg?

A hozzászólás legutóbb csiga által Szer. Ápr. 12, 2006 11:18 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:15 pm    Hozzászólás témája:
 
Na Csiga, te vagy az én emberem!!! Hát van Isten! Pontosan ezek azok a kérdések amiket eddig szuperül elkerült mindenki, nehogy befeketedjen a rá is visszahulló mocsoktól, hogy ehhez asszisztáltak. Király!!! Most aztán válaszolni kéne fiúk, ti hol voltatok amíg ezek a viszonyok kialakultak? Vagy csak úgy magától, meg persze, tudom-tudom, a rossz hely meg rossz idő meg mindenki ebben a rossz helyen meg időben?! Őrület.


Bár figyelj Csiga, a kettő több, mint egy, nem ? Kész röhej, mindent kétszer mond, kétszer mond... Leesek a székről, HAHA



kicsit azért mostmár ocsúdok, mert két röhögés között/ mert Isaszegen ebből is kettő van/ rájöttem, hogy az egész falu a közröhej tárgya, hogy ezt hagyta éveken át. Nem gondoljátok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:18 pm    Hozzászólás témája:
 
Te ezzel a lovasklubbal mi volt a baj? Nem volt elég népnemzeti a Ráró?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:20 pm    Hozzászólás témája:
 
Hová lett a Kojak? A Dédi pártállása nem érdekli. Pedig Ő aztán igazán meg tudná neki mindani, hogy mit szeretne, az Isten nyugosztalja szegényt békében.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:21 pm    Hozzászólás témája:
 
Én meg azt mondom, hogy amennyiben többszöri konkrét kérdése(i)m ellenére sosem kapok választ balról, akkor annak az alábbi okai lehetnek:

1. Annyira síkhülye vagyok a dolgokhoz, hogy erre válaszolni is felesleges, mert pusztán időpocsékolás lenne.
2. Hanyagoljuk a magyarázatot, mert száz diplomával sem lehet megválaszolni ezeket a kérdéseket, és tulajdonképpen a bal oldali vezetés elcseszte a dolgokat az utóbbi 4 évben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

csiga Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 13:22
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:22 pm    Hozzászólás témája:
 
Sajnos nincsenek pontos információim. De valami pénzelszámolási viták voltak, meg a klasszikus Kocsis féle egyeduralmi törekvéseket nem bírták idegileg a demokratikusabb, régebbi isaszegi huszárok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:27 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Zly! Mondtam, hogy nem vagyok közgazdász! Így baromi nehéz lenne vitatkozni olyasmivel, amivel hozzáértő emberek már úgyis vitatkoznak az országos médiákban. Várjuk meg, hogy ott valaki ko-t kapjon, s aztán én is nyilatkozom.

Azok a megjegyzések azért persze érdekesek, hogy pl. a hiány 1999-ben nagyobb volt ebben az időszakban (ki volt akkor hatalmon?).

Azzal meg ne gyere légyszi, hogy rosszabbúl élünk, mint négy éve, mert ez marhaság! Már itt is megtárgyaltuk, hogy ez egyébként sem politika függő, meg nem is igaz! Smile

Te is csak bemásolod ide a hirtv honlapjáról a demagóg szövegeket, s azt mondod, hogy miért nincs értelmes válasz! Butaságokra értelmes válasz??? Na!!!!!! Ne!!!!! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:28 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Ja és be van itt jelentkezve legalább egy közgazdász diplomájú társunk, majd ő elemzi a helyzetet! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:31 pm    Hozzászólás témája:
 
Na , most nekem kéne megvédeni a baloldalt? Leírtam szépen, hogy kiket miért nem lehet megbízni az ország irányításával, de az még nem jelenti azt, hogy én elköteleztem magam a jelenlegi mellett. Persze én ebben a helyzetben azért adnék nekik még egy ciklust, két dolog miatt. Az egyik, hogy amiket elkezdtek, végre be is tudják fejezni, hátha jó sül ki belőle, ilyen még úgyse volt, hát most lenne. A másik meg az, hogy még tavaly az MSZP, az SZDSZ, meg az MDF megállapodtak abban, hogy létrehoznak közösen egy tanácsadó szervezetet a parlament és a kormány mellett, különböző gazdasági szakértőkből és szakemberekből, akik szervezett, úgymond kőbevésett irányokat szabnak meg, amitől a kormányzat nem tud majd eltérni, bárhogyan is alakuljon a személyi összetétel. Persze a WinCE majd erre is azt mondja, hja , a hülye szakértők, de szerintem ez már azért mutatja a szándékot, hogy az országra is gondolnak. remélem!!!

Különben nem vársz te egy kicsit sokat tőlem, hogy én magyarázzam meg miért jutottunk ide? Én néha azzal sem vagyok egészen tisztában, hová jutottunk?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kondacsne.d.saci Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 21:57
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:32 pm    Hozzászólás témája:
 
Gémesiről már én is kérdeztem válasz nyista. Az a baj, hogy Gödöllőn nagy a szava oda visz mindent. Most programja sincs. Csak szeretné ha újra megválasztanák.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kondacsne.d.saci Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 21:57
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:34 pm    Hozzászólás témája:
 
Sajnos kevés az olyan ember aki nyíltan felvállalja, hogy tenni akar, és tesz is. Félnek, hogy kikezdik őket (ez sajnos jogos), de kevés ember lassan halad.

A hozzászólás legutóbb kondacsne.d.saci által Szer. Ápr. 12, 2006 11:35 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:35 pm    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"]Te is csak bemásolod ide a hirtv honlapjáról a demagóg szövegeket, s azt mondod, hogy miért nincs értelmes válasz![/quote]

Öszintén mondom, hogy azt speciel nem nézem, ez konkrétan saját kútfőből volt Very Happy Evribodri! Legyetek jók, én baromi álmos vagyok. Jóéjt mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:45 pm    Hozzászólás témája:
 
A Gémesi egyébként egy görény. Az rettenet, hogy azoknak a fejére csinál, akik megcsinálták őt, mint politikust. Különben azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy bárki is legyen a képviselő, csak a saját és a saját lakhelyének az érdekeit nézi. Miért vinné máshová a pénzt, fejlesztést, terveket, bármit máshová, ha otthon is fel tudja használni. Ilyen értelemben a kistelepülések mindenképpen hátrányban vannak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:50 pm    Hozzászólás témája:
 
Szerintem az igazán jó megoldás Isaszegnek az volna, ha lenne egy erős kezű, tisztességes polgármester, helyi elkötelezettséggel, normális, tanult önkormányzati képviselőkkel minden párt részéről, és a falut felvirágoztató progarammal. Ha ez nem jön össze, tényleg mehetünk Moldvába!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 11:53 pm    Hozzászólás témája:
 
Na puszi, már fáj a hátam, jó éjt!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 12:45 am    Hozzászólás témája:
 
Attila!
Tehát akkor pági a Lekrammfi neje? Laughing
Vagy kinek az MSZP-s arája?

Még mindig beugrok az ilyen "középen állok" féle trükköknek.
Ennyi időssen is naív, ez borzasztó. Laughing Laughing Laughing

Zly!
Látod nem hallgatsz rám. Nem mennek bele a költségvetési vitákba, mert még van a 23.-a. A fekete-leves csak utána fog jönni.
Addig kutya (bocsánat érte) kötelességük itt a jobboldalt és Orbán Viktort szidni. Illetve önmagukat fényezni már csupa önszorgalomból.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 1:05 am    Hozzászólás témája:
 
Olvasd el a másikon mit írtam a szeretett vezéredről, magamat meg minek fényezzem, nem akarok én miniszterelnök lenni!?

Téged miért zavar, hogy kinek vagyok az arája? Én sem érdeklődtem senkinek a kapcsolatairól, én eddig azt gondoltam, hogy itt mindenki a saját prókátora, és még őszinte is. Vagy nem? Ez az egész csak gittrágás? Akkor nagy a baj, mert én komolyan elgondolkodtam minden szavatokon. Bocsi, ha nem kellett volna.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 1:16 am    Hozzászólás témája:
 
A költségvetési vtába mi a túrónak mennék bele, ha egyszer nem értek hozzá, Ha te igen, akkor magyarázd meg te, nekem, majd elgondolkodom azon is.

De ugye azért azt nem gondolod, hogy az a kb. 6 mill. szavazati joggal rendelkező választópolgár, akik véleményt nyílvánítanak a voksoláskor, azok mind az objektív tények ismeretében teszi azt? Azt a szó sem biztos, hogy ismeri : költségvetés, mégis dönthet pro vagy kontra. Mert a szimpátia, a hűség a mifene tudja mi alapján döntenek, nem számolnak inflációs rátákat, meg adócsökkenést meg a sok ökörséget, amiket itt mi is összehordunk. Van akinek ez tetszik, van akinek amaz, nekem meg egyik se igazán.

Miért épp nekem kéne a 6 millióból megmagyaráznom a baloldal bizonyítványát? Mert MSZP-s a párom? Hát én ezért nem fogom szégyellni magam, sajnálom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 1:21 am    Hozzászólás témája:
 
Kár, hogy elmentél, én csak most kezdtem belelendülni, de majd holnap folytatjuk. Jó éjszakát!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 1:26 am    Hozzászólás témája:
 
Szóval nem mentél aludni? Laughing

Nem mondtam, hogy valamiért is szégyelned kellene magad.
Viszont én már lassan két éve netezem itt, illtve a másikon és máshol, de többször beugrottam már annak, hogy megakartam győzni valakit a véleményemről és közben az illető MSZP-s párttag volt.
Na erre gondolom azt, hogy feleslegesen nem koptatom az ujjaimat.

Visszaírtam a másikon, de ide válaszolj, mert kidobnak a srácok az Isaszegi közéletből. Én pedig még egy darabig maradni szertenék.
Diploma nélkül is. Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 1:36 am    Hozzászólás témája:
 
Fene , már írtam a másikra neked, de most már nem megyek oda vissza, nehogy tényleg megtörténjen a visszavonhatatlan

Oké, legyen diploma nélkül. És a Diploma előtt? Láttad? Na az klassz volt.

különben meg tényleg én mindig mindenhol ezen a véleményen vagyok, és a vezéreteket is valóban tiszteltem, csak nem tudtam már alkalmazkodni a változásaihoz. Ezért tetszik most megint az MDF, mert bennük talán lesz képesség a mostani arcuk megtartásához. Gondolom, nektek ők most ellenség, ha nem akarnak tárgyalni intézményesen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 1:58 am    Hozzászólás témája:
 
A címét ismerem, lehet, hogy láttam is csak most nem jön be.

Az MDF-t majd később, most fáradt vagyok hozzá.
Különben meg ma velük voltam és amíg esélyt látok, a jószándékra, addig nem mondanék semmi terhelőt.

Jó éjt!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 9:16 am    Hozzászólás témája:
 
Végigolvastalak titeket, és a diplomáról annyit, hogy nekem sincs diplomám! Ettől emberileg nem érzem magam kevesebbnek, de abban egyetértek, hogy az ország pénzügyi kérdéseit nem én fogom megoldani! Bár, abban sem vagyok biztos, hogy a diplomásoknak sikerülni fog, de azért nekik nagyobb esélyük van rá!
Szívesen tovább is tanulnék munka mellett, ha nem kerülne több százezer forintba egy-egy félév a felsőoktatási intézményekben! De sebaj, majd ha egyszer elmegyek szülni, és a gyerekem mellett lesz időm tanulni, akkor majd kihasználom, hogy gyes alatt állítólag tényleg ingyenes az oktatás, és megpróbálok én is diplomához jutni! Vagy majd esetleg akkor, ha a választások után a munkahelyemet – a kormány támogatásától függő közszféra - megszüntetik/beolvasztják/átszervezik, engem leépítés címen elbocsátanak (mindkét esélyes tervében szerepel az „átalakítás”), és a munkanélküli hivatal támogatásával továbbképzem magam. (Igaz, ha jól tudom, ott csak tanfolyamokat támogatnak!)
De ha valaki esetleg szponzorálná a tanulmányaimat, akkor szívesen megadom a bankszámlaszámomat! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 9:40 am    Hozzászólás témája:
 
[quote="hajraisaszeg"]Zly! Látod nem hallgatsz rám. Nem mennek bele a költségvetési vitákba[/quote]

Látom, és nagyon diplomatikus a kérdéselhárítási módszer, bár nem tudom milyen diplomát lehet szerezni közgazdasági ismeretek nélkül? Biztos, hogy ott is volt ilyen tantárgy nem kevés óraszámban, és nem csak minket szívattak vele a fősulin.

pági! Amúgy ez a diplomás vagy nem diplomás kérdés is az én szememben egy igen nagy diszkrimináció, mert nem mindenkinek van esélye ahhoz, hogy diplomához jusson. Egyrészt veleszületett tulajdonságok kellenek hozzá (agy), másrészt egy megfelelő szülői háttér (pénz), és csak harmadsorban a tanulni akarás. Megfeszülhetsz a tanulni akarásoddal, ha az agyad képtelen a bonyolultabb összefüggések megértésére, vagy 18 évesen el KELL menned dolgozni, mert a szüleid egyszerűen nem tudnak tovább eltartani. Ez nem sértés akar lenni, félre ne értsd, de nagyon úgy veszem észre, hogy Te a "ha nekem sikerült, akkor elvileg bárki meg tudja csinálni, ha nagyon akarja" című szemüvegen át nézed a világot. Pedig az annál sokkal bonyolultabb, csak messzebbről kell nézni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 12:29 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Babi!

Ha első diplomához akarsz jutni, akkor felvételizhetsz ingyenes oktatásra is. És ezek között vannak esti, illetve levelező formák is! Ne dölj be Te is a sok demagógiának! Sajnos elmúlt a felvételi határidő, de biztosan lesznek pótfelvételik, s ha nem, akkor jövőre már ne másokra halgass, hanem lépj be szépen a felvi.hu-ra, s online is felvételizhetsz! Bizony! Ilyen egyszerű!!! Matekban segítek szívesen! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 12:33 pm    Hozzászólás témája:
 
Babi!
Van lehetőséged továbbtanulásra anyagilag, csak jóban kell lenni a Kocsissal. Ilyen például az egyik nyomában lihegő hölgyemény, akit mi csak úgy bezézzük pöfeteg.
A minap elismerte és felháborodott azon, hogy ez nem egy nagy összeg és nem is korrupció.
Amúgy lehet, hogy valóban törvényes, csak etikátlan.


A hozzászólás legutóbb hajraisaszeg által Szomb. Ápr. 15, 2006 11:35 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 12:38 pm    Hozzászólás témája:
 
pwagner!
Ahhoz, hogy államilag támogatottan sikerüljön a felvételije, ahhoz nagyon jól kell teljesíteni, (bocs Babi nem ismerem a képességeid). readásul nem ám minden szakra.
S ez most nem politika kiscica.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 12:59 pm    Hozzászólás témája:
 
Felvételi? Ahhoz, hogy én felvételivel bejussak valahová, előbb felvételi előkészítőre kéne járnom! Ugyanis nem vagyok már kiscsikó én sem, 14 éve, hogy érettségiztem. Azóta az agyamat tanulás céljából "csak" tanfolyamokra használtam. Szinte mindent újra kell tanulnom! Lehet, hogy most azt fogjátok mondani, hogy ilyen hozzáállással nem lehet semmit csinálni, de ez engem eléggé elrettent. Ezért is nézegettem a fizetős iskolákat. Valljuk be, aki nem rögtön érettségi után tanult tovább, annak nagyon nehéz minden szempontból! Persze, én vagyok a hibás (részben), amiért nem akkor tanultam, de nem is igazán engedhettem meg magamnak, és akkoriban még nem volt ekkora szükség a papírokra sem. Büszkék voltunk az érettségire a szüleink 8 osztálya után, és nagyon jól lehetett vele munkát találni! Nem mentegetni akarom magam, de akkoriban a tanulók 90%-a nem tanult tovább.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 1:01 pm    Hozzászólás témája:
 
O-óóóó! Még a végén törölve leszünk, ha nem tereljük vissza a témát a helyes mederbe. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 1:39 pm    Hozzászólás témája:
 
Hello babi!! Tényleg nézed meg a tájékoztatót, én az utolsó nap jelentkeztem több helyre is, majd kiderül, hová leszek jó. Tényleg van fizetős is meg nem fizetős is, vannak viszonylag olcsóbbak is vidéken, és ha tudsz úgy választani, egy 5-ös elég a 120 ponthoz, bármelyik érettségi tárgyból megszerezhető. És tanulj, ne hallgass azokra, akik csak fikázzák ezt is. Szerintem minden lehetőséget ki kell használni!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 2:12 pm    Hozzászólás témája:
 
te zly, értem, hogy te az esélyegyenlőtlenséget akarod számon kérni rajtam, de ezt én nem tudom megoldani neked.
Haha, szóval azért neked sem ártott olyan sokat az a kis fősuli?! Igaz?! Meg ne sértődj érte, de ezt valahogy úgy gondoltam rólad!!

Most akkor meg mit vitatkozol velem, mikor én is azt mondom, hogy a LEHETŐSÉGEK-hez képest mindent meg tenni azért, hogy okosodjon az emberke. Ebben az egész hülye vitában csak az a bajom, hogy én nem a diplomásokat fényezem meg a nem diplomásokat fikázom, hanem azt mondom, hogy az embernek nem véletlenül lett egyre nagyobb térfogatú agya az évezredek múlásával, hanem azért mert az Isten valóban a saját képmására teremtett minket, és elvárja tőlünk a fejlődést. Persze, hogy vannak különbségek a lehetőségekben meg mindenben, két egyforma ember meg helyzet nincs, de én csak azt mondtam, hogy negyon könnyű lehülyézni irigységből, cikizésből, rossz indulatból másokat, akik esetleg többet elértek már.

Nem akartam semmilyen osztályharcot itt értelmiségi és munkás meg egyéb kategóriák között, csak azt mondom, hogy jobb sok értelmes fiúval meg lánnyal együtt klassz tanároktól jó dolgokat hallani, mint egy füstös kocsmában két sör között szidni azokat, akik kezdeni akartak valamit az éltükkel, meg a tehetségükkel.

Te miért tanultál? Nem akartál már snóblizni a haverokkal a parkban, vagy jobb életet szerettél volna magadnak a kesőbbiekben teremteni?

A másik, hogy én azt gondolom, hogy az emberekben java részt van tehetség valamihez, és azt kell megtalálni, és kiteljesíteni. Ez lehet értelmiségi vagy szaktevékenység, kézügyesség vagy csak empátia, de ennek mindnek arra kell ösztönöznie az embert, hogy fejlődjön, Vagy szerinted nem ? Jobb volt, amikor mindenkinek volt egy kőbunkója meg egy barlangja, saját mammuttal?

Persze akkor sem volt ám esélyegyenlőség!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Politika
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
3 / 10 oldal

Choose Display Order
Hozzászólások megtekintése:   
User Permissions
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

 
Ugrás:  


Jogi nyilatkozat:
Minden hozzászólás a szerzők tulajdona!
Nem feltétlenül értünk velük egyet és nem vállalhatunk felelősséget tartalmukért!!!



Skin Created by:
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség