Isaszeg.hu
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Isaszegi közélet

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 9:52 pm    Hozzászólás témája:
 
"tezsvír" Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 9:56 pm    Hozzászólás témája:
 
Különbség?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 10:19 pm    Hozzászólás témája:
 
"Azt gondolom, hogy az majd még kiderül, hogy ki milyen ember, és az is, hogy melyikünk ért jobban az emberekhez! "

Ez azért megdöbbentett. Erre nem gondoltam volna.
Akkor most manipulatíve teszt alanyok vagyunk?
Én nem akarok kísérleti nyúl lenni.
Na ez már felháborító!

Wagner Péter! Én nem haragszom rád.
Jók azok a fórumok amiket nyitottál, ha nem áll mögötte hátsó szándék.
A hátsódat pedig majd saját pártod intézze semmi közöm hozzá.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 10:36 pm    Hozzászólás témája:
 
Gyerekek! Ez már legalább "helyi" hírek. Le vagyok döbbenve.Kész..., ha ez mind igaz?!? Crying or Very sad

Ha valaki célt tűz ki maga elé, látom előbb igyekszik magát jól lejáratni.Persze az ő sikerükhöz csak ez kell. A jó Magyar eddig jutott.

Hát NEM! Változtassunk 23.-án, mutassuk meg tudunk becsületesek, OKOSAK, NAGYOK lenni.
Orbán Viktor azt mondta, utánam, hát induljunk. De mindnyájan!
Fiatalok! Sok idős ember felismerte a Fidesz politikáját támogatni kell. Mutassatok példát, ne szégyenkezzetek ti is felvállalni a lehetőséget, rajtatok is múlik jövőtök! Szavazzatok minél többen!

Random! Sokszor nem értettem veled egyet, de fentebbi írásod jól esett. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 10:39 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="hajraisaszeg"]Felveszel a magánnyomozói irodádba Kojak ember. Laughing[/quote]

Több szálon futnak az események a magánnyomozói vonalon. Attila! Gratulálok, hogy kiderítetted a pontos címemet, bár gondolom nem volt túl nehéz. Annak azért nem örülök, hogy olyan szinten érdekel a személyem, hogy a privát üzenetek után már a házamban is próbáltál felkeresni, bár nem voltam otthon.

[quote="kojak"]és ha az írások nem elég egyértelműek számomra akkor elkezdem provokálni az illetőt ill. olyan kérdéseket teszek fell melyből érzéseim szerint majd megtudhatom milyen ember is ő valóljában, és a jövőben miként is kell hozzá viszonyúlni,pl: mik a céljai,hol van a tűréshatára, mennyire elfogult ebből adódóan menyire kompromisszumkész mik a gyengéi...stb.. [/quote]

Alapvetően egy gondom van, hogy Te már többször bizonyítottad, hogy a magánszférát abszolút nem tiszteled. A pwagnerrel történt személyes beszélgetés nyilvánosságra hozatala, vagy akár a régi fórum hozzászólásainak Centrum újságban való közzététele ugyanis nagyon elítélendő dolog az én szememben. Én ugyanis nem kívánom sem a Centrum újságban, sem itt a fórumon viszontlátni, hogy milyen színű a gyermekeim szobája! Tehát ha megkérhetlek, a személyes basztatást a továbbiakban hanyagoljuk. Előbb-utóbb úgyis találkozunk személyesen, dehogy én bármi konkrétumot mondanék Neked, azt nagyon kétlem. Amúgy nincs semmi probléma, és maradok tisztelettel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 11:43 pm    Hozzászólás témája:
 
Zly!

Azt észre vetted, hogy pwagner rakta be először a fórumba Attila írását kicsit kifordítva?

Látom megkedvelted őt, de lehet, hogy csak meg vagy manipulálva? Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 11:50 pm    Hozzászólás témája:
 
Te Attila!! Én már modtam neked, hogy Ági vagyok, meg nem voltam soha férjnél.
De egyébként meg rém nevetséges ez az egész, nem gondoljátok?
Akárki vagyok vagy nem vagyok, a véleményem akkor is az, ami.
Egyébként nem jó, hogy a fórumokon más oldali vélemény is látszik? Eddig csak a böf, meg a röf ment, rövid tőmondatokban, egymást sértegették a két oldal képviselői, most meg a közgazdaságról meg eredmény orientált elszámolásról irkáltok egymásnak. Ez nem jó?
Ez a diplomás téma meg látom, nem véletlenül feküdte meg a gyomrotokat !!!
Most olvasom, hogy a szocilógiai tanulmányaid során hatalmas ismeretre tettél szert az emotional quotiens témakörében. Gratulálok, látod mégis volt értelme ezeket szóba hozni. Majd szeptembertől segíts nekem, kérlek, mert épp szociológia szakra jelenkeztem a Szegedi Egyetemre. Biztos sokat tudsz majd segíteni.
Kár itt ugrálni, meg cikizni megint, nem lehet véleményem, nem írhatom le, csak jobbosoknak van ez a fórum ? Hiszen még azt sem tudhatod biztosan, hogy én balos vagyok-e?

Egyébként ennyi tellett csak tőletek, a szövegeim senkit nem is érdekeltek, csak az hogy ki vagyok?
Na ez szép bizonyítvány azokról akik folyton a becsületért meg az esélyegyenlőségért visítotok !!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 11:59 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Attila!

Én azért csak az én válaszomat másoltam ide, s az előzményeket nem, mert nem akartalak mégjobban besározni!

De Te butább, vagy mint ahogy gondoltam! Smile Ennek örülök!!!! .)

Ha ezek után (hogy a háttérben folyamatosan jelentesz néhány MSZP-s cimbidnek, és ők irányítják a pennádat) az a kevés választód, aki lehetett volna, még elhiszi egy szavadat is, akkor nagyon csodálkozni fogok!

Én csak azt próbáltam az MSZP-seknek és a centrumosoknak, és mindenki másnak, akit illet, a tudtára hozni, hogy nagyon nem nézem jó szemmel azt, ha elvtelenül a háttérben megy az egyeztetés, taktikázás, hogy majd együtt vonuljatok be az önkormányzatba, félrevezetve a lakosságot! Gyűlölöm az alakoskodást, a hazugságot!

Ha jobbos vagy, és nyiltan uszítasz a baloldal ellen, akkor légyszi tedd ezt elhivatottságból, mint a WinCE, s ne a látszat kedvéért, miközben a háttérben folyamatosan konspirálsz minden irányban!!!

Azt meg ne keverjétek ide, hogy én miért háborodom fel egyes eseteken! Egyébként azért, mert felháborító!!!

Hidd el Attila, hogy ezzel a hozzáállással, amit itt is, és az újságodban is képviselsz, nem vagy szimpatikus a józan, becsületes emberek előtt! Azt meg verd ki a buksidból, hogy TE valaha is az önkormányzat tagja lehetsz! Ugyan Te akartál minket tesztelni, hogy ki alkalmas, ki nem (milyen jogon???), de magadat tesztelted le, és könnyűnek találtattál!

Sajnos Nagypénteken kell ilyen hangú levelet írnom neked, igaz Titeket sem zavart ez egy percig sem, bár OV a hitről prédikál nektek, látom hiába! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 12:04 am    Hozzászólás témája: Az eleje!
 
Ja és bocs! Attila már megint ferdít!
Álljon itt az elejétől a végéig!

Feladó: kojak
Címzett: pwagner
Elküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 12:52 am
Téma: Felkérés
Kedvesnek ma éppen nem mondható Péter!! .Sándor és a többiek javaslatára személyes találkozót kérek tőled, mielőtt nagyobb félreértések alakulhatnának ki köztem és közted, és a véleményemet veled kapcsolatossan mely lehet bizonyos ügyekben kissé elhamarkodott 3500 pl-ban rázudítom isaszegre.MInél hamarabb talállkozunk annál jobb.Egy kis ízelítő a fórumban valahol. _________________Klincsek Attila

Tehát az első privit Attila követte el felém!

A pontosság kedvéért!

Én ugyanis MSZP tag vagyok, s csak olyan kapcsolatfelvételekre lehetek hajlandó, amire az MSZP Isaszegi Szerevezetének elnöke, vagy a tagság többsége felszólít!
Sajnos Klincsek Attilának semmi sem szent, s így szembemegy a saját pártjának vezetőivel is! Sad

Ez a nagy baj!

Arra nincs bizonyítékom, hogy a FIdesz Isaszegi szervezetében ez hogy megy, de remélem Ők ennél azért fegyelmezettebbek, és okosabbak! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 12:05 am    Hozzászólás témája:
 
Azon meg egyenesen le vagyok döbbenve, hogy a Zly-jal mit műveltetek. Arrogáns, mocsok módon most képesek vagytok rátámadni, mert kiderült róla, hogy van esze, és nem nyalja be a ti eszement állatságaitokat gondolkodás nélkül? Vagy talán mégis ciki, hogy kiderült a főiskolája?
Meg mi vagy te, a GESTAPO, vagy mi fene?
Ez tényleg BRASIL, ez a GONDOLATRENDŐRSÉG!

Elképesztő, meddig mertetek elmenni!!! Hát nagyon remélem, hogy 23-a a várt eredményt hozza, és még az írmagját is eltörli ennek a fajta szennyes hordának.
Az eddigi kétségeimet mind elmosta ez a sok szenny, amit itt most látok. Rettenet!
Ti meg csak masírozzatok csak a Vezéretek uán nyugodtan, meg is érdemlitek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 12:07 am    Hozzászólás témája:
 
[quote="hajraisaszeg"]Zly!

Azt észre vetted, hogy pwagner rakta be először a fórumba Attila írását kicsit kifordítva?

Látom megkedvelted őt, de lehet, hogy csak meg vagy manipulálva? Embarassed[/quote]

Igazad van hajrá, tényleg nem viszonyulok a Péterhez ellenségesen. Bár némely nézetével maximálisan nem értek egyet. És igazad van, Ő is lehozta az Attila privijének részletét a fórumon, amit magamban ugyanúgy nem díjaztam a részéről. De Ő nem nyomozott utánam, és nem küldött priviket, hogy ki vagyok, és beszéjünk okvetlen. Gondolkozz el ezen lécci, mert pl én sem tudom, hogy Te ki vagy, és nem próbálom kideríteni a címedet, és nem próbállak otthonodban meglátogatni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 12:27 am    Hozzászólás témája:
 
Na most csak nézek, mint a moziban. Mi ehhez képest a III/3? Ez a sok esztelen mind kavar össze-vissza, jelentget fűnek-fának , hihetetlen.
Nekem mért nem ajánlottatok itten találkozót privát? Én nem játszom? Vagy mégis? Haláliak vagytok, itt irkáltok minden marhaságot; hit, remény, szeretet meg egyéb maszlag, és a sajátjaitokat is tönkreteszitek, ellehetetlenítitek egy-egy meggondolatlan lépéssel?
Na és ki akar itt hatalmat, azok esetleg akik tesztelgetnek meddig tűrjük a szidalmazásunkat? Én speciel jól bírom, mert Szinuhe szavail: 'annyi fülemnek az ő szavuk, mint a légy zümmögése'.

Meg hogy önkormányzati képviselőség! Ezért megy itt a harc? Hát ezt nem mondhatjátok komolyan, hogy ezt a rengeteg fekáliát azért lapátoltátok ide, mert ezen marakodtok? Ó, Jézusom!!!
Ti még annál kevesebbet értek, mint amennyit eddig gondoltam
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 12:33 am    Hozzászólás témája:
 
Kedves Fodor Sarolta!

Kezit csókolom!

Örülök Önnek, hogy belépett ide (persze csak, ha valóban Ön az!).
Kérem, hogy mondja is el a vélémenyét néha az egyes témákban, mert nagyon rossz érzés, hogy mindig csak az egyik oldalt hallhatjuk!

Tisztelettel!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 12:42 am    Hozzászólás témája:
 
Attila! Majd értesíts előre kérlek, hogy ha jössz legyen itthon süti meg ki tudjak porszívózni előtte!
Meg hozd magaddal a beszervezési nyomtatványokat is, meg a tartótisztemet is. / Ez csak vicc!!! vagy nem?/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 12:44 am    Hozzászólás témája:
 
Kedves Zly!

Én sem repdestem az örömtől. hogy Attila kinyomtatta az írásom, bár nem titkolom ki vagyok, de nem szeretem ha csámcsognak rajtam.
A külonbség, hogy Attilát néhány éve ismerem már, és lassan megszoktam a stílusát is. Nem akar rosszat, csak ő ilyen tipus, mondhatnám "kotnyeles". (Remélem nem sértődsz meg érte Attila).
Nem szeretek ítélkezni mások felett, de nekem is van aki szinpatikus, van aki nem, konkrétabban emberből vagyok én is.
A két jómadár pwagner és pági egyenesen lúdbörössé tesznek.
A stílus, a lekezelés, a pöffeszkedés, a való életben nálam nagyon negatív tulajdonság. s ha írkálni akarok mégis el kell viselnem, hogy kénytetelen vagyok olvasni is őket.
Ígérem igyekszem, tolerálni undorom.
Te például kezdettől fogva szinpatikus vagy, pedig sokszor nem értek veled egyet.
Azt gondolom, hogy régen rossz, ha valaki a másikból viselkedésével kihozza az ellenkezőjét, mint amit szeretett volna tenni, írni.
S ezt nem kifejetten politikai indokkal sikerül.
Lásd Lekrammfi. Kőkemény komcsi és jó párszor megsértett már, még sem haragszom rá, kifejezetten szórakoztat ha bosszús.
Na nem úgy nevetem, mint a Gyurcsányfit, mert nála az életem és családom élete a tét. Lekrammfi csak hisz valamiben, aminek én az ellenkezőjét gondolom.
Majd kiderül meddig lehet hinni, mi az utolsó határ.

Üdv Zly pajtás
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 12:58 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Hajráisaszeg!

A polgi segített rajtad? Kitöröltette a régi fórumot, s most arcátlanul azt állítod, hogy Lekram és mások, mind-mind szimpik voltak neked, csak két borzadály él a Földön (szerinted), és és Pági, akit Ti már hozzám is adtatok (röhej!).

Ez is mutatja a gerinc hiányát nálad! Nem zavar? Azért tudsz egyenesen járni - gerinc nélkül baromi nehéz lehet ám! Smile

Ja és én sem haragszom csak kacagok rajtatok (WinCE, Attila, Hajráisaszeg!!!), mert nevetségesek vagytok. Magatokra vettetek minden inget, azt is, amit senki nem címzett nektek (pl. diploma), s ezzel igazoltatok minden rosszat, amit még csak nem is gondoltam én rólatok!

Remélem sokan olvassák ezeket a sorokat!

És persze remélem, hogy Attila, ha csak tized annyira is becsületes, mint ahogy állítja magáról, akkor az egyes topikok anyagát vágatlanul, az elejétől a végéig közli, ha egyáltalán közli az engedélyem nélkül, tudnilik én nem engedélyezem, s lévén, hogy én pl. névvel szerepelek, a közléssel törvénysértést követne el, ami bizony BTK ügy!!!

Úgy, hogy Attila olvasd el a törvényeket, s azután tedd közzé az én nevemet is tartalmazó írásokat, kategórikus tiltásom ellenére!!! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 12:58 am    Hozzászólás témája:
 
Nézd hajrá! Többen kérdezték, hogy nyilatkozz ki vagy, rakj fel fényképet, stb. Elhárítottad, szíved joga. De volt olyan, aki ennek ellenére a hátad mögött nyomozott utánad? Én alapvetően nem haragszom az Attilára, sőt bizonyos nézeteivel még egyet is értek, és nem dőlt össze a világ, hogy tudja hol lakom (Béke utca 4/a, ha valaki még nem tudná). De bocsi, itt elvekről van szó. Van egy pont, ahol álljunk meg, és az Attila evvel nincs tisztában . Lehet valaki kotnyeles, de a magánszférába hatolni picit durvának érzem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 1:01 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Zly!

Én ezt többnek érzem, mint picit durva tettnek! Ez is egy elem a törvénytelenségek sorában! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 1:08 am    Hozzászólás témája:
 
"remélem sokan olvassák ezeket a sorokat"
Látod-látod, már megint produkálod magad a közönségnek.

A polgi nekem sajnos nem tesz meg szívességet, mert akkor már régen áttelepűlt volna egy másik országba.

Bocsánat a Bobek finoman szólva sem volt szimpatikus, de mi már régen, 2004.-ben összevesztünk a fórumon.
Azért ne Te mond már meg, hogy én ki iránt mit érzek, vagy már ennyire elszálltál volna?

Most jobban érzed magad, hogy sértegetsz, kűldjek valami nyugtatólag ható zenét? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 1:09 am    Hozzászólás témája:
 
Hát bizony! Tudod hajrá, az a baj, hogy 'Kard által vész, ki kardot ragad', vagyis megmagyarázom neked:
nem bírjátok az arrogáns stílust? Nem kellett volna elkezdeni.
Nem bírjátok a lekezelést ? Nem kellet volna lekezelni a balost, liberálist, a jobbközép szimpatizánsait.
Nem bírjátok a pöffeszkedést? Nem kellett volna a Viktor-kormánynak olyan átkozottul pöffeszkedőnek lennie.
Én tőlem nem hiszem, hogy undorodnod kellene, rendesen tisztálkodom, és a házamat is rendben tartom.

Kellemetlenül érint, hogy valaki felvette a kesztyűt, amit az arcába dobtál? Nem ezt akartátok, nem akartatok párbajozni? Hát most lehet, van ellenfél, én nálatok komolyabbakat is láttam már!!

Miért visítoztok, hogyha a saját stílusotokban megy a harc? Választottatok volna másik fegyvernemet.
Vagy a maszopos buneszok, a szadaszesek, meg a hazaáruló MDF-esek ne merjenek kiállni magukért? Milyen világot akartok ti, barátocskáim?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 1:11 am    Hozzászólás témája:
 
pági!

Viselkedjél már!
A Te korodban nem szabad így idegeskedni.
Szintén valami nyugtató zene? Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 1:21 am    Hozzászólás témája:
 
Figyelj te hajrá! Mi itt mind a közönségnek és a közösségnek játszunk, mert képviselni akarunk valamit, amiben hiszünk, vagy legalábbis meg akarjuk osztani a közönséggel és a közösséggel a véleményünket.
Ezt hívják fórumnak./ nyilvánosság/
Meg retorikának./ szónoklattan/
Meg politikának / polgárjog/

Érted? Vagyis én , mint szabad polgár, a nyilvánosság előtt jól előadott módon elmondhatom vagy leírhatom szabadon, cenzúrázatlanul a véleményemet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 1:21 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Hajráisaszeg!

Küldj légyszi valami jó zenét! De kérlek ne az irredenta.hu-ról, ahonnan eddig sikerült nektek meríteni!

ZENÉT!!!!!! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 1:23 am    Hozzászólás témája:
 
Zly!

Attila védje csak meg majd magát, most biztos szunyál. Laughing Laughing
Addig nyomozott hajráisaszeg után, hogy egy beszélgetésünk alkalmával hamar rájött ki vagyok, én meg nevetve be is ismertem.
Most viszont kezdek félni, mert számomra a Wágner már félelmetes, mert nagyon kiszámíthatatlan a viselkedése.

De legalább jól összeillnek págival! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 1:24 am    Hozzászólás témája:
 
Én ideges? Szerintem csak nektek van miért idekeskedni. Én még csak most kezdek belendülni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 1:28 am    Hozzászólás témája:
 
Látom már nincs rá szükséged pwagner, megnyugodtál
Nekem meg már nincs kedvem kutatni. majd pági elénekli neked az aludj el szépen Petikét.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 1:29 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Hajráisaszeg! Valóban Te nagyon kiszámítható vagy!

Egyébként én is az vagyok, csak tudod én a becsület oldalán.
Nem hordok össze hazugságokat, minden szavam, amit itt, vagy máshol közöltem igaz volt! És minden szavam, minden mondatom egyenes volt!

Én nem követek el olyat, mint mások, hogy kiraganak egy-egy szót a mondatok közül (nem csak azért, mert a többit nem értik Smile ), s azokat egymás után teszegetve úgy kommunikálják, mintha én ezt, és így mondtam volna! (lsd. Kojak kiemelését a priviből, amivel csak magát sározta be).

Ugye az a baj, hogy velem nem tudtok a még a saját agresszív, de butuska stílusotokban sem eredménnyel küzdeni? Smile

Ez nem rám nézve szomorú! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 1:34 am    Hozzászólás témája: :)
 
Hajrá!

Küldjek én neked nyugtatót? Látom neked egyre inkább van rá szükséged!
Milyen érdekes, hogy napok óta sem Te, sem a WinCE nem tudtatok két frappáns mondatot összeírni! Tehát máris beigazolódott volna, hogy a becsületes, igaz, okos érvekkel szemben nincs muníciótok? Smile

Kérlek Benneteket, hogy kedd hajnali 0 őra 01 percig ne írjatok ide semmilyen politikai üzit, s becsmérlő üzit sem nekem, mert nem szeretném, ha megtörnétek az Áldott Ünnep csodálatos varázsát!

Nekünk keresztyéneknek a legnagyobb ünnepünk Húsvét, a megváltás ünnepe!!!! Ne rontsátok el nekünk! Smile

Áldott ünnepeket mindenkinek, aki olvassa ezeket a sorokat! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 1:42 am    Hozzászólás témája:
 
Nektek is Áldott Húsvétot! Hi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 1:43 am    Hozzászólás témája:
 
Azért ebben kiszámítható vagy, mert megint az öntelt stílust vetted fel.
Abban nem, hogy egyszer sértegtő vagy egyszer meg nyájaskodó.
Mint amikor valaki üt, majd azután simogat, mert meggogondolta magát. Ez félelmetes. Erre van szakszó is, Te biztosan jobban tudod mint én.
Aztán majd mindenki eldönti magában mit gondol rólad, vagy rólam.
Nekem nincs miért szégyenkeznem, hiába próbálkozol.
Visszaszoktad egyáltalán olvasni mit írsz?

De ehhez a játékodhoz nincs kedvem, meg késő is van.
Keress hát magadnak más játszótársat, pági már ajálkozott is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 1:46 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Sajnálom Hajráisaszeg, hogy neked semmi sem szent! Sad
Rossz lehet így élni! Sad

Tehát Áldott Húsvétot! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 1:48 am    Hozzászólás témája:
 
Hajrá! nekem miért nem válaszolsz? Velem már nem akarsz játszani?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 2:01 am    Hozzászólás témája:
 
Hidd el én is nagyon sajnállak benneteket.

Az én kívánságom nem itt van.
Imádkozz lefekvés előtt, úgy megkönnyebbülsz majd.

Jó éjt!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 2:42 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Hajrá!

Köszönöm, és kérlek, hogy értem is imádkozz! Én is fogok értetek, hiszen mindannyian felebarátok vagyunk!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 7:59 am    Hozzászólás témája:
 
[quote="pági"]Mi itt mind a közönségnek és a közösségnek játszunk...[/quote]Na, de ennyire hamisan...! Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 4:02 pm    Hozzászólás témája:
 
Hiába is szeretnék hosszan véleményt mondani, nem megy, le vagyok döbbenve Péter, és Ági üzenetein.
Mindig a butaságot, tanulatlanságot, agressziót reklamáljátok.Ennek ellenére szörnyű olvasni titeket.Ti a tudásotokat/?/ nagyon rosszul kamatoztatjátok. A válaszolók nagyon kíméletesek hozzátok. Én inkább, nem mintha eddig is számított volna véleményem, de írásaitokra ezután csak akkor reagálok, ha stílust váltotok.
A jobboldal bárhogy is fáj sok jó érzésű emberek csoportja!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kivételek mindig vannak, de azok nem itt keresendők, Általánosítani nem szép dolog.
Remélem lesz még ünnep számunkra, mi türelmesek vagyunk, nem adjuk fel, nem adjuk ORBÁN VIKTORT sem, bármennyire szeretnétek/ VAJON MIÉRT?/.
Hogy ti keresztények? Úgy látszik rossz volt a tankönyvem, amikor az ateista és materialista fogalmakat okították nekem.
Tíz paracsolat elolvasása után talán nektek is sikerül majd emberi stílust választani. Csak mert ti ketten megértitek egymást, nem biztos hogy jóra vezet. És még ti kiabáltok a jobboldalra.
Irigyelhetitek hitvallásunkat, összetartozásunkat, együttgondolkodásunkat, nemzeti értékeink becsülését.


A hozzászólás legutóbb kekduna által Szomb. Ápr. 15, 2006 6:49 pm-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 4:05 pm    Hozzászólás témája:
 
ORBÁN VIKTOR sose nézi az óráját, amikor hozzánk beszél a tribünről!
Bocsi hogy hosszú votam!
ÁLLDOTT HÚSVÉTI ÜNNEPET MINDENKINEK!
SZERESSÜK EGYMÁST GYEREKEK...!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 9:47 pm    Hozzászólás témája:
 
Nos, az Attila írt egy PÜ-t nekem, amire én válaszoltam. El is felejteném az egészet, de volt benne egy kérés is, hogy igaztalan vádjaimat vonjam vissza:

HELYREIGAZÍTÁS!

Tegnap este valótlanul állítottam, hogy az Attila itt priviket küldött nekem, hogy ki vagyok. Ez így szó szerint értelmezve valóban nem igaz. Kb tavaly ősz óta viszont kb 1-2 havi rendszerességel csesztetve voltam a személyes találkozás ügyében, és mentségemre szolgáljon, hogy ez lett volna a mondandó lényege.

Továbbá tegnap este valótlanul állítottam, hogy az Attila nyomozott utánam, mert már régen tudta, hogy ki vagyok és hogy hol lakom pontosan. Bár szerintem ez picit Laughing

Továbbá én sem vagyok különb, mint aki egy PÜ-t nyilvánosságra hoz, hiszen én is idéztem a Péter által írt fórumüzenetben található privát üzenetből. Bár szerintem ez is picit Laughing

Remélem nem hagytam ki semmit, részemről evvel a témával a továbbiakban nem kívánok foglalkozni. Mint ahogy az első ezirányú üzenetem végén is szerepel, amúgy nincs semmi probléma, és maradok tisztelettel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 10:19 pm    Hozzászólás témája:
 
Ha ez így megy tovább, csak azt nem fogom tudni megérteni minek van a fórumban PÜ????????????? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 16, 2006 6:22 am    Hozzászólás témája:
 
A jelek szerint, akár PU (pú) is lehetne... Confused
A "személyes üzenet" (privát üzenet) -továbbiakban PÜ, mint a neve is mutatja egy embernek szól -valakitől.
Vaószínűleg azért írja/írta e formában, mert olyasmiről ír, amit valami oknál fogva nem szeretne a nyílvánosság előtt világgá kürtölni!
Ennek számos oka lehet.
A PÜ annyira PÜ, hogy az admin sem fér hozzá Idea Idea Idea

Ezt a fórum motort -ne vegyétek sértésnek- nálunk sokkal okosabb emberkék írták és nem véletlenül így írták.

[b]Lényeg a lényeg[/b]: ha adatokat nem is tartalmaz [i]"személyiségi jogokat sért", aki a küldő felhatalmazása nélkül azt (vagy annak részletét) nyílvánosságra hozza!
A jogsérelem mértéke az üzenet tartalmától függ[/i], s akár az lehet "egy szó is" Exclamation

Elhiszem, hogy nagy a kavarodás mostanság, de azért igyekezzünk nem ezen a szinten egymás lelkivilágába gázolni, ehhez megvannak a megfelelő eszközök...
Véleményem szerint ez már túlmutat a "sárdobálás" fogalmán.
Ugyanis egész tenger lett már belőle dobálva, s most azon igyekvés folyik, hogy ki, kit tud előbb belefolytani.
[b]TOPIK ON[/b]!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 16, 2006 7:32 pm    Hozzászólás témája: :)
 
Még mindig csak azt tudom mondani, hogy Áldott, békés Húsvétot kívánok minden felabarátomnak!

Remélem mindenki családi körben majszolja éppen a húsvéti sonkát, és tojást!

Ja és remélem azért mindenki nézte, hallgatta a pápai áldást! Ránkfér! Smile

Áldás! Békesség! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 16, 2006 8:40 pm    Hozzászólás témája:
 
Viszont, pwagner! Beléd is...! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 16, 2006 9:20 pm    Hozzászólás témája:
 
WinCE! Hát ez Jobb...-ik!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

Barkóczi Richárd Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 20:25
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 17, 2006 8:47 pm    Hozzászólás témája:
 
Én is Békés Húsvétot kívánok mindekinek, keresztényeknek, keresztyéneknek és ateistáknak egyaránt! Idén a zsidóknak Békés Pészachot!

Ha valaki bárkinek a privát üzenetét nyilvánoságra hozza az magát az embert minősíti, szerintem nincs mit hozzá fűzni. Mint ahogy ahhoz sem, ha valaki azon háborodik fel, hogy a barátnőjére azt hiszik, hogy a felesége...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 17, 2006 8:49 pm    Hozzászólás témája:
 
Laughing Laughing Laughing
Feltéve, ha éppen leszeretné azt cserélni. Laughing

Kellems Húsvétot néked is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 17, 2006 8:58 pm    Hozzászólás témája:
 
... Vagy nem szívesen dicsekszik vele. Egen... Sajnos néha előfordul titkolnivaló! Very Happy
Ricsi!
"Pléh-szagot"? Shocked
És az mé' jó? Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

Barkóczi Richárd Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 20:25
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 17, 2006 9:14 pm    Hozzászólás témája:
 
WinCe!

Mert szabad országban, szabad ember azt tesz amit szabad! És a szabad keresztény a Húsvétot, a szabad zsidó meg a pészáchot ünnepli Smile És ez szerintem így van jól. Smile

A szabad keresztény meg ha unja a barátnőjét akkor lecseréli Smile És ez is így van jól Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 17, 2006 9:20 pm    Hozzászólás témája:
 
......mert az öregecskedő feleséget ajánlja lecserélésre a minisztere.
Lehet, hogy pági kiöregedett?
Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

Barkóczi Richárd Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 20:25
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 17, 2006 9:36 pm    Hozzászólás témája:
 
Miniszterelnökre gondolsz nem miniszterre Smile

Örülök, hogy csak ez jut az eszedbe Smile Nekem azért frissebb hülyeségek is beugranak, hála a Fidesz stábjának Smile Nem ebbe a topicba tartozik de a Kövérrel még mindig jobban jártatok volna mint Mikolával Smile Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 17, 2006 9:41 pm    Hozzászólás témája:
 
Engem nem bántott meg, nem vagyok szingli. Laughing
De ha Viktor kérdezett volna,
én az Áder mellett döntöttem volna.

Mielőtt kihajít innen Wince, azért a maradandó hülyeségekben Gyurcsányfi lehagyhatatlan.
Na, talán még a Medgyessy! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Isaszegi közélet
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
4 / 10 oldal

Choose Display Order
Hozzászólások megtekintése:   
User Permissions
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

 
Ugrás:  


Jogi nyilatkozat:
Minden hozzászólás a szerzők tulajdona!
Nem feltétlenül értünk velük egyet és nem vállalhatunk felelősséget tartalmukért!!!



Skin Created by:
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség