Fidesz győzelem
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Politika

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 2:51 pm    Hozzászólás témája:
 
A közgazdaságról annyit, hogy egyébként igen tanultam, sőt használnom is kell mindig a munkám során ezeket az ismereteket. Amikor állami cégek / BKV, Ikarus/ reorganizációjában dolgoztunk, akor bizony meg kellett ismerni töviről hegyire ezeknek a cégeknek a működési és gazdasági folyamatait / folyamat szervező és információrendszer szervező vagyok, NEM informatikus/, ahol aztán olyan ismeretek birtokába jutottam, hogy kiver tőle a víz.
Mikor itten az állami cégek állami kézben tartásáról hallok okoskodni, eszembe jut, hogy ezenek a cégeknél olyan hatalmas pénzszórás ment végbe évtizedeken keresztül, amihez foghatót egy ' fúj, rohadt tőkés, k. anyját' egy napig sem engedhetne meg magának. Mind a BKV-nál, mind az Ikarusnál olyan széteső, nem központosított gazdasági és humán irányítás volt, hogy fogalmuk sem lehetett róla, hol a pénz, és miért nem hatékony a működés?!
De dolgoztam az agrár világban is , amikor az Agrárkamara komolyan szeretett volna az agrárium helyzetén változtatni, és 1990-91-ben szerettek volna bevezetni egy Franciaországban jól működő agrár irányítási, termelés optimalizálási rendszert. Tényleg működött ez a Franciáknál, azt termeltek a gazdák amire piac volt, annyit amennyit el tudtak adni, a piackutatás volt talán a legfőőbb elem, a földalpú támogatási rendszer is része volt, on-line hálózat Minitel alapon/ az a Francia internet, ami kb. 15 évvel előzte meg az internet elterjedését/, a szállítás optimalizálása. stb.
Akkora volt a vidéki gazdák ellenállása, hogy a végén bedőlt az egész projekt, Dr. Mészáros Gyula, az agrárkamara akkori elnöke nem tudta végigverekedni ezt a vidéki kamarákon, és befuccsolt. És azóta hallgatom tv-ben, rádióban visítani a gazdákat meg parasztokat, hogy nem tesz az állam semmit a vidékért. És ők tettek magukért valamit? Hónapokon keresztül csak bemutatókat tartottunk a megyei kamarákon, mindenféle gazda fórumon, a rák tudja hányszor akartuk megértetni velük, hogy ez a jövő, nincs mit tenniük. Ezzt csinálták a franciák, németek, hollandok, belgák, működk is a mezőgazdaságuk, persze az EU is támogatja őket, mi meg csak nézünk, mint a moziban.
Hát ez a válaszom arra, miért kell valamit, gazdasági helyzettől függően persze, eladni vagy megtartani, privatizálni vagy megszüntetni.

A munkanélküléségről meg annyit, hogy azoknál a cégeknél, ahol dolgoztam ugyan voltak státuszok de annyi tennivaló viszont nem, látszólagos volt a foglalkoztatottság. A munkások kávéztak, napoztak az udvaron, az irodisták telefonálgattak, meg reszelgették a körmüket, recepteket cserélgettek. Ezt sírják vissza most a teljes foglalkoztatottságot igérő nagyvezér hívei?! Akkor tényleg csőd lesz, higgyétek el.

Na ennyit a közgazdaságról, meg hogy én magyarázzam meg, mit csinált rosszul ez vagy az a kormány.

Ja, azt még nem említettem, hogy az agrárium akkor is sok európai pénzhez juthatott volna hozzá, csak akkor PHARE-programok voltak, de nem lehetett rávenni a gazdákat semmilyen együttműködésre, mert megállás nélkül a TSZ rendszer visszatérésével riogatták őket a vidékkel foglalkozó agyatlan politikusaink. Annyi pénz úszott el így, hogy abból tényleg meg lehetett volna reformálni a mezőgazdaság jelentős részét, és az az infrastrutúra ami akkor ezért épült volna ki, egyéb ágazatok fejlődését is magával hozta volna. Az élelmiszer félkésztermék gyártása, a szolgáltatás, közlekedés, szállítás mind fejlődhetett volna. Persze az ár az lett volna, hogy nem mindenki a saját maga marhaságait fújja, hanem összefog a vidék, és a piackutatás eredményeit felhasználva termel. A gazda válasza erre: csak nem fogja ő azt termelni, amit a városi asszonyság a papírjáról kiolvas?! Hát neki már ősei is ezt-azt-amazt termelték, meg a többi demagógia.

Na ennyit erről, hát most láthatjuk, hová jutottak az okosabb nyugatiak, és persze szidhatjuk is őket, hogy bezzeg idehozzák a hipermarketekbe az olcsóbb áruikat. Nem írom, hogy néha jobb árúikat, mert megköveznek érte a WinCE-ék.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 3:07 pm    Hozzászólás témája:
 
kedve Csiga! azt a párom is mesélte egyszer, hogy van ottan az önkormányzatnál valami környezetvédelmi tanácsnok című pozicióban lévő ember, aki azt ecsetelte, hogy ő mindent megtett a faluért, mert lenyírta 2 nappal ezelőtt valakinak a portája előtt a sövényt. Egy hétig ezen röhögtünk.
Na gratulálok!!! Hajrá önkormányzat, hajrá esélyegyenlőség!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 3:08 pm    Hozzászólás témája:
 
csiga, pági! Ti hol voltatok mikor a sok tisztátlan dolog történt Isaszegen?A testületi ülések látogathatók!
pági! Megfogalmazásaid kimondottan sértőek, s megkockáztatom szemtelenek.
Egyébként meg mit kezdtek el az mszp-sek amit be kellene fejezniük?4 évvel ezelőtt ugyanezt kellett volna tenni, minden elfogultság nélkül a Fideszt illetően/ még 4 év/.
zly! Király vagy!
Péter! 1999-es hiány?2006-ost részletezd.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 3:13 pm    Hozzászólás témája:
 
Kedves kékduna! Téged mivel sértettelek meg, melyik megfogalmazásommal? Én igazán nem akarok személyében senkit megbánati, főleg nem ezzel a diploma nem diploma kérdéssel.
Miért vagyok én szemtelen? Mert van véleményem és nem akarok meghátrálni, amikor ezer oldalról támadtok mindenkit, aki mást gondol valamiről? Vagy már megint az OV-ről írtam valami rosszat?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 3:21 pm    Hozzászólás témája:
 
Ja, a Zly meg tényleg király, de azért, mert ő használja az agyát és nem más marhaságait fújja ezerrel mások arcába.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 3:28 pm    Hozzászólás témája:
 
Ha az előző fórumban jelen voltál, vagy itt vissza olvasol, kiderül, hogy ki bántó a másik véleményével szemben.
Tényekkel érvelünk, Ti pedig durván, műveletlennek nézve ítélkeztek felettünk.Véleményedre kíváncsi vagyok, hiszen akkor nem lennék itt, de ne minket bánts, hanem viszont érvekkel bizonyítsd igazad.Minden sértés nélkül, megértjük, legfeljebb vitatkozunk veletek.Ez így egészséges.Egyébként a műveltség kérdését odaátról vetették fel. Hadd ne mondjam ki, nem szeretném emlegetni, kicsit olvass vissza.Bár ez még a régi fórumban kezdődött.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 3:32 pm    Hozzászólás témája:
 
"1. Annyira síkhülye vagyok a dolgokhoz, hogy erre válaszolni is felesleges, mert pusztán időpocsékolás lenne.
2. Hanyagoljuk a magyarázatot, mert száz diplomával sem lehet megválaszolni ezeket a kérdéseket, és tulajdonképpen a bal oldali vezetés elcseszte a dolgokat az utóbbi 4 évben."
Ezért király zly! S hogy miért írom, remélem Ő tudja!
/Bocs zly!/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 3:36 pm    Hozzászólás témája:
 
pági! Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 3:52 pm    Hozzászólás témája:
 
Még mindig nem tudom, miaz ami sértő az én véleményemben. Különben én nem a műveltség kérdését firtatom, hanem a tanulás és ész üsszefüggését.
A műveltségnek semmi köze közvetlenül az észhez vagy intelligenciához, a műveltség csak idő kérdése amit igazán megszerezhet mindenki, ha olvas, beszélget, tanul.
Az intelligencia egy vele született képesség, amelyet az IQ-val, mint viszonyszámmal objektíven mérni lehet, kb.18 éves kortól. Et csak az illető kreatív elvolnt gondolkodási képességét mutatja, az emverről, mint humán lényről nem árul el sokat.

Na most, viszont azért mégis van egy tendencia, hogy aki az átlagnál intelligensebb / az IQ-ja magasabb/, valami nem megmagyarázható módon, előbb-utóbb mégis képezni akarja magát valamilyen területen. mert benne megvan az a képesség, hogy felismerje, hogy a tudás hatalom. Bizony!!

A diplomás kérdés csak egy kis szelete ennek a problémakörnek, de még egyszer felhívom rá a figyelmedet: A nagyvezér DR, az Áder stb. meg az egész vezérkar értelmiségi, a dísztribüni díszpintyek mind értelmiségiek, akkor ez nem bizonyító erejű? Én csupa jót írok a FIDESZ-ről, nem veszed észre?

Az ellenzéki kerekasztal lovagjai mind értelmiségiek voltak, nem ? Tölgyessy, Kis, Nónya, Szűrös, nagy TGM, Für, Horváth etc.Ne legyetek már nevetségesek, hogy azt bizonygatjátok nem kell tanulni!!

Persze a tanulatlanokat könnyebb félrevezetni, becsapni, meghülyíteni a szónoklatok tőmondataival, meg az olcsó árammal, meg egyéb baromsággal, igaz ?? Ez még a jobb oldalon is klasszul megy, igaz?? Csak bámulják kiguvadt szemmel a vezérbirkát, bégetnek is, és nem veszik észre, hogy körbe-körbe futkos csak a szerencsétlen, ők futnak utána, a nyakában lógó csengő irányába?

Hát ezért kell tanulni, és művelődni is, meg gondolkodni!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 4:04 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="kekduna"]pági! Megfogalmazásaid kimondottan sértőek, s megkockáztatom szemtelenek.[/quote]

Szerintem azért annyira nem vészes, pl sehol sincs a kiccica kontra kiskutyus vitákhoz képest. De egy cenzúrázatlan fórumon ez benne van a pakliban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 5:03 pm    Hozzászólás témája:
 
Különben munka mellett szereztem a két diplomámat, 1978 óta folgozom, mert a munka nemesít. Tehát nem az otthoni támogatás meg a hű de jó anyagi helyzetnek köszönhetem a tanulást, hanem kizárólag magamnak. Persze az is igaz, hogy a szüleimtől örökölt képességek azért nem elhanyagolhatóak. Az anyut ismeritek szerintem mind, tudhatjátok.

A párom rettentő szegény családból tanult tovább a legjobb gimiben, meg a legjobb egyetemen, amiben talán az is segített, hogy OKTV helyezett volt, persze gondolhatjátok, hogy azt a büdös komcsik biztos megcsinálták helyette.

Ahhoz, hogy a család az ő keresetének hiányát túl tudja élni, korrepetálást vállalt a tanulás mellett és hétvégeken meg egy tyúkfarmon lapátolta a tyúkszart napszámban. Na, szóval nem lehetett tanulni? Mindenkinek lehetett, csak egy kellett hozzá: agy. Anélkül nem ment, és nem is fog soha.

És egyébként ez ma is így van, az én négy unokaöcsém valahogy mind továbbtanult az érettségi után, valamelyik estin, valamelyik nappalin, fizetősön, államin vegyesen, de képesek voltak rá. A tandíjat, jegyzetek árát, különórák díját meg mindegyik munkával kereste meg, nem a szülők adták össze. Van egy csomó olyan cég, akik csak diákmunka közvetítéssel foglalkozik. Hát így!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 5:28 pm    Hozzászólás témája:
 
Pági! A helyi kampány még odébb van, de azért csak így tovább nagy tisztelettel olvasom írásaid és iszom szavaid. Very Happy

A hozzászólás legutóbb kojak által Csüt. Ápr. 13, 2006 5:38 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 5:29 pm    Hozzászólás témája:
 
Ejnye-bejnye Pági!
Te kettős életet élsz? Tegnap még azt sem tudtad mi a különbség a Tankönyvkiadó és a NEMZETI Tankönyvkiadó között.
"talán a nyomdaipar miatt kelll privatizálni"
Megkérdeztem egy 15 éves kisbarátomat és még ő is kinevetett, pedig egy átlagos gimibe jár a kisokos.
Most meg olyan szöveget eresztettél, amit 66 diplomásnak dukál, tisztára, mint a pwagner. Laughing Laughing
Gyanus vagy nekem fiatalassszony!
Ez így megint nemér!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 5:37 pm    Hozzászólás témája:
 
Pwagner írta:[quote]Pági! Attila barátunk tegnap még megvédte a barátját abban a kéérdésben, hogy ki mszp tag, ki nem. Hogy tudniillik, akinek az Édesapja, az öccse MSZP tag, az Anyukája MSZP szimpatizáns, attól még Attila megengedőleg nyilatkozott, hogy az úriember elhatárolódhat az MSZP-től. Barátunk nem ítél egyenlő mércével! Biztosan csak a hátsó szándékai vezérlik! Ez van[/quote]

Kedves Péter bemásolnád ide nekem hogy hol is hangzott el az a bizonyos mondatom amire te itt fentebb utalsz??? Péter biztos tudsz te olvasni?? Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 5:38 pm    Hozzászólás témája:
 
Hello Kojak! Világosíts már fel, melyik helyi kampány meg melyik oldal? Én egyelőre csak szeretnék válaszolni erre a furcsa maszatolásra, amit itt a tanulással kapcsolatban látok. Én legfeljebb a magam igaza miatt kampányolok.

Ez a tanulás dolog egyébként tök független ám a politikától, nem is tudom már, hogy a rákba lett ez ilyen nagy téma, csak valahogy ez mégis érint mindenkit. Akár önmagán akár a gyerekeken keresztül.
Kár egyébként ilyen félironikusnak lenned, én még mindig őszinte voltam veletek, meg különben is akinek nem inge, ne vegye magára.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 5:40 pm    Hozzászólás témája:
 
Különben pedig mond meg nekem mi a fenéért generálsz itt tanulmányi vitát? Van itt valaki, aki azt mondta nem kell tanulni???
Én nem láttam ilyen írást.
Inkább arra válaszolj, miért kellett magánkézbe adni az állami tulajdonban lévő Nemzeti Tankönyvkiadót, majd azt nyereséggel rövid időn belül továbbadni?
Talán azért, hogy ne kelljen majd egységes Magyar Történelmet tanítani, vagy esetleg az Irodalmat szeretnék megváltoztatni? Érettségi tételnek a Való Világ sztárjait a Petőfi helyett?
Vagy a hazánkban élő több tízezer kínai politikai menekült, mint a 4.-es tankönyvben? Miért csak a Kertészen akadtál fenn? Miért nem azért, hogy a végett él 4millió magyar a szomszédos országokban, mert rendezték az országhatárokat?
Kérlek az én kedvemért ne használd azt a szót, hogy fi.kázni, mert undorodom tőle. Köszönöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 5:48 pm    Hozzászólás témája:
 
Pági irta:[quote]Kár egyébként ilyen félironikusnak lenned, én még mindig őszinte voltam veletek,[/quote]

Jól van kedves Pági.
Itt csatlakoznék Pwagner úrhoz, a sötétből lődözökkel kapcsolatban iródott felhívásához.
Kedves pági, légy őszinte, és mutatkozz be a saját becsületes anyakönyvezet neveden. Őszinteségedet előre is köszönöm. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 6:00 pm    Hozzászólás témája:
 
Bocsánat a csúnya kifejezésért, ezzel is érzékeltetni akartam mennyire nem tetszik, ha ok nélküli pocskondiázást tapasztalok. Elnézést.
A Kertész Nobel-díjat kapott, a Nemzeti Tankönyvkiadó nem tudom, milyen nemzetközi díjat kapott a különlegesen jó munkájáért.

Egyébként a tanárok az iskolákban olyan könyvekből tanítanak, amiket ők választanak ki. Van aki a Nemzeti TK könyvét használja, van aki mást, Szivárványost meg mindenfélét. Amíg ez így van, addig semmi garancia nincs arra, hogy abban a suliban, ahová a gyereked jár éppen a történelmet éppen pnt a NemzetiTk könyvéből fogják tanítani.

Egyébként én sem értek egyet az oktatás színvonalának csökkentésével, főleg miután nekem is van két félig kész gyerekem. Azzal aztán meg pláne, hogy a VV sztárok, meg Dundikák, Okik meg mifene tudja kik a gyerekek számára követendő példák. Isten mentsen tőle!!!

Az országhatárokról annyit, a nagyapám német származású Wiener Neustadtban született 1906-ban, apám Pozsonyligetfaluban 1942-ben. Össze-vissza telepítgették őket, végül Pécelre kerültek, a nagymama meghelt és az én német nagyapám elvett egy Felvidékről elszármazott zsidó tót asszonyt. Az anyuék családjában szintén vannak tótok, sőt még középkori francia kóbor lovag is, úgyhogy hidd el, hogy nekem ilyenformán a mai határokon túl van a rokonaim jó része. De szerinted most le kéne döntenem a határköveket? Elég baj az, hogy így esett, és ezért remélem, hogy ez a nyomorult agyonszidott Únió tényleg kibővül Romániával, és akkor aztán annyit segíthetünk, amennyit csak lehet.

Ha majd szervezed az Erdélybe induló tankönyvszállítmányt meg segélycsomagokat én is szívesen teszek hozzá, ha az én adományomat egyáltalán elfogadhatod.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 6:03 pm    Hozzászólás témája:
 
Kojak ember!
Már Te is kezded a nevezősdit? Laughing
Nem akar bemutatkozni, lehet találgatni, majd rájön aki tud.

Pági!
Valóban nem tudod ki kezdte? Kérlek, írva vagyon én visszaszoktam olvasni, ha valamit állítok, illetve nem emlékszem.
Mivel többen is írtuk már, hogy minket nem érdekel kinek van, kinek nincs, mindig visszatérsz rá.
Mond meg kérlek a Péternek, hogy aki olvasta eddig írásait meghajol hatalmas tudása és sikeres életvitele előtt.
Amiért én, az pedig csak a 4 gyermek.
Annak valóban örülök. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 6:14 pm    Hozzászólás témája:
 
Én ma csak azért vettem elő a témát, mert a Babi-nak azt írtátok, hogy sok pénzbe kerül meg a többit. Az egész azért indult újra, mert valahogy le kellett írni neki, mit gondolok erről.

A nevem meg tényleg Ági, és nem voltam férjnél soha.
Te hajráisaszeg, most hogy jön ide a Péter, meg a nagy tudása ahhoz, amit a határon túliakhoz fűződő viszonyomról válaszoltam neked, meg a Nemzeti Tk-hoz, meg a VV-sztárokhoz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 6:15 pm    Hozzászólás témája:
 
Én is örülök, hogy valamiben egyet értünk. Smile

Az oktatás színvonalának csökkentése miatt, sokunkban él némi gyanu, hogy nem történik az véletlenül.
Olyan tankönyvből tanítanak, amilyet az iskola választ, vagy amiért jutalmat is kapnak, ha őket választják.
Ezért lenne szükséges ezt is újra egységesíteni.
Nem minden volt rossz a mi időnkben.
A határontúli magyarokkal történt igazságtalanságért, csak minimum annyit várna el az ember, hogy sehol, semmilyen írott formában ne jelenjen az meg, hogy ez természetes folyamat eredménye volt.
A rendezés szó pedig ezt sugallta.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 6:17 pm    Hozzászólás témája:
 
Megvoltam győződve, hogy a Wágnernek valakije vagy Laughing Laughing
Most aztán zavarba hoztál. Embarassed


A hozzászólás legutóbb hajraisaszeg által Csüt. Ápr. 13, 2006 6:20 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 6:18 pm    Hozzászólás témája:
 
Babinak írt válaszom, csak tény volt nem hátsó szándék.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 6:28 pm    Hozzászólás témája:
 
Na tudsz te, ha akarsz!! Az oktatás színvonala bizony nem elhanagolható, komoly probléma. Ma, ha egy gyerek egyik városból a máésikba költözik, nincs semmi reménye arra, hogy ugyanolyan könyvből ugyanolyan módszerekkel tanuljon. Az átjárhatóság szinte lehetetlen az oktatási intézmányek között, mert van 4+8., 6+6, 8+4 meg mifene rendszerek, a nulladik osztályokról meg nem is beszélve.

Egységes tankönyv, meg módszer! Szinte reménytelen, és bizony nem volt minden rossz a mi időnkben, sőt az oktatás brvúrosan jó volt, ami abból is látható, hány magyar szakember dolgozoot a régi érában is külföldön, mert sokkal képzettebbek voltak, mint a nyugatiak.

Na ezen a ma kialakult helyzeten tényleg változtani kell, de sürgősen.

A párommal időnként ellátogatunk a gyerekek iskoláiba, ő még tanórán is volt benn, és el volt ájulva. Mesélte, hogy az egész olyan volt, mint az amcsi filmekben a getto-suli, csak fegyver nem volt náluk, persze ami késik ugye...
Na ez nem tetszik, de nem ám!! A Fazekas, tudod a versenyistálló, ahogy mindig gúnyolták, talán még megőrzött a régiből valamit, renedesen nyuvasztják a fiamat, és még nevelik is, jó kis szigorú asszonyság az ofője, és érdekes módon nagyon szeret odajárni. Vannak szakkörök, mindenféle értelmes délutáni elfoglaltság, sokszor úgy kell hazazavarni a srácokat a suliból. Úgyhogy azért még van remény, de nem ez a tendencia
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 6:58 pm    Hozzászólás témája:
 
Ágika!
Olvasd el légyszíves a Topik címét, köszike! Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 8:59 pm    Hozzászólás témája:
 
köszi!! oktatáspolitika nem politika? Az oktatás nem politikai kérdés minden rendszeben, jobbról balról cincánják széjjel, és szerinted nincs köze a politikához?


Sőt az oktatásnak mindenhez köze va!! Látod én is megtanultam az entert nyomni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 9:01 pm    Hozzászólás témája:
 
Dehogynem!
Csak nem biztos, hogy a "Fidesz győzelem" topikban a helye...
Megkaptad, nem veszett el, úgyhogy olvasgathatod!
hajráisaszeg is megkapta a sajátjait!
Nem kell aggódnod: saját hozzászólásaimat is töröltem már! Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 9:06 pm    Hozzászólás témája:
 
Jó, akkor úgy fogalmazom meg : szerintetek a Fidesz mit fog tenni a győzelme esetén, hogy az oktatás színvolnalát növelje, az oktatás demokratikus rendszerét nem károsítva, körmösök osztása nélkül, a gyerekeket, mint szuverén lényeket kezelve visszaállítsa a rendszerváltozás előtti magas színvonalat ? Na, ez most így jó ide?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 9:18 pm    Hozzászólás témája:
 
Tökkéletes! Köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 9:19 pm    Hozzászólás témája:
 
És nincs véleményed?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 9:27 pm    Hozzászólás témája:
 
Nincs! Fáj?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 9:30 pm    Hozzászólás témája:
 
Akkor most megmondaná már nekem egy MSZP-s, miért kellett eladni, a Nemzeti tankönyvkiadót????????????????????????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 9:36 pm    Hozzászólás témája:
 
Hahó! Hol vannak az MSZP-sek, mondják már meg hajráisaszegnek, mert menten megőrülök!

Te hajrá! szerinted mi a manóért törölget minget kifele ez a krapek, így akarja önmagát cenzorrá előléptetni, vagy ez itt Brasil?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 9:40 pm    Hozzászólás témája:
 
Brasil! -jobbról!
Ágika! Nem cenzúrázva lettél!
"De leírom mégegyszer -mint már megszokhattuk, hogy erre kényszerülök":
Megkaptad a felettébb értékes hozzászólásod, melyet "másolás" segítségével (kb kettő darab mozdulat) a megfelelő helyre berakhatod mások legnagyobb örömére Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 9:50 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="hajraisaszeg"]Akkor most megmondaná már nekem egy MSZP-s, miért kellett eladni, a Nemzeti tankönyvkiadót????????????????????????[/quote]
(sz)Oktatási célokból.
Hogy lehetőség legyen fényezni az "idegeneknek" magukat, mint "történelmi hősök", meg nobel-díjasok.
...történelem elferdítése stb...
Jajj, megint hülyeségeket írok a vakegereknek! Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

csiga Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 13:22
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 9:55 pm    Hozzászólás témája:
 
Kedves Kékduna!

Hol voltam akkor kérdésedre a válasz:

Ott voltam az első isaszeg.hu-n is, ami WinCe kezének munkája volt, s nekem sokkal jobban tetszett, mint a második. Az elsők között vetettem fel kényes kérdéseket. Engem még viszonylag nyugodtabb hangon küldött el a lófütyülőbe alpolgármesterünk, mint kedvenc home videómon Klincsek Urat, "Önnel nem kívánok a továbbiakban tárgyalni!" A második honlapon meg egy darabig bújkáltam a sötétben (mintha ez a terminus technicus az ötvenes években lett volna divatban) aztán oda is beszálltam. Itt meg már a harmadik fórumon, egy darabig szemlélődtem, aztán leírtam néhány gondolatomat. Nem FIDESZ vagy MSZP ellenes voltam, hanem a polgármester, illetve sleppjének a dolgai nem tetszettek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 10:06 pm    Hozzászólás témája:
 
Csiga!
Nagyon gyors vagy! Laughing
Nem! Nem az én kezem mukája... Idea Idea Idea
Csupán pár darab (30!) előre gyártott gagyiból lehetett és kellett választani, mely lehetőségekből igyekeztem másodmagammal a lehető legtöbbet kihozni és úgy átszabatni, hogy településünk arculatához illeszkedjen.
Hogy ez mennyire sikerült (kötött kézzel)?
A megfelelő konzekvenciákat mindenki vonja le saját maga! Embarassed
Javaslom: Erősítsd ebből a "lőállásból" Klincsek Attila csapatát! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

csiga Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 13:22
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 10:16 pm    Hozzászólás témája:
 
WinCe!

Egyszer még chat-eltünk is akkoriban.


A hozzászólás legutóbb csiga által Hétf. Ápr. 17, 2006 4:42 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 10:20 pm    Hozzászólás témája:
 
Régen volt...
Hetvenakárhány tagból igazán nem emlékszem. Pedig illene, mert ott kb annyian cseteltünk mint ma itt (1-2 fő/hét)...
Inkább Privi! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 10:26 pm    Hozzászólás témája:
 
Na akkor már megint nem értem az idegen, a történalmi hős kifejezést, a magyar irodalmi Nodel-díjassal meg mi a bajod? Tényleg nem értem, mit írtál.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 10:32 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="pági"]Tényleg nem értem, mit írtál.[/quote]
Erről még mindig én -jobboldali- tehetek. Tessék csak ujjal mutokatni! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

csiga Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 13:22
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 10:34 pm    Hozzászólás témája:
 
WinCE!

Megkaptad az üzenetet?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 10:34 pm    Hozzászólás témája:
 
nincs itt valahol valami értelmes emberke?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 10:37 pm    Hozzászólás témája:
 
Nem, csiga!
"Téma" mezőt is tesség kitölteni! Wink
pági! csigán és rajtam kívül...! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 10:38 pm    Hozzászólás témája:
 
pági én mindentől elhatárolódom. Smile mondd, csak ne legyél offtopik, és mivel a politika topikban vagyunk, szóval öööö GYF mongyon le...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 10:41 pm    Hozzászólás témája:
 
"monnyonle..."
Mikor? Hova? Miről? A Fidesz javára? Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 10:49 pm    Hozzászólás témája:
 
Mikor? most.
Hova? ezt ne részletezzük barátom.
Miről? a sok pénzbe kerülő kiadásokról.
A Fidesz javára? jobb hiján, igen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 11:14 pm    Hozzászólás témája:
 
Csiga írta:
[quote]kedvenc home videómon Klincsek Urat,[/quote]

Kedves csiga kérlek ne urazz, egyszerűen csak Attila ha kérhetném széppen.
Köszönöm széppen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 11:24 pm    Hozzászólás témája:
 
Figyelitek a kérdés politikai. Egy kicsi F-1 sport beütéssel.

ÉÉÉÉS Hooovaa tűűűnt Péééwaaagneeer?????? Laughing Laughing

Talán defektet kapott??
Vagy kisodródott a célegyenes előtt??
Vagy kifogyott az üzemanyag?? Laughing Laughing

Wince ez itt így jó helyen van?? ha nincs tegyétek át máshova ha kell a kód pü.


A hozzászólás legutóbb kojak által Pént. Ápr. 14, 2006 12:18 am-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 11:40 pm    Hozzászólás témája:
 
Nem értem Attila, miért írsz ilyet! Azért mert valaki éppen nincs online, ne cikizzük lécci, mert nem fair. Gondolom dolga van, ennyi. Létezik a család mindenek felett, ahogy hallottuk van 4 gyermeke, stb. Ezer oka lehet a távolmaradásnak, tehát ha valaki nem válaszol éppen az aktuális postokra, még nem biztos, hogy nem is akar válaszolni. Az is lehet, hogy nem tud. Ebben nincs semmi politika (így ebből a topikból majd lécci mellőzzük), esetleg a technika ördöge, vagy egyéb dolog is közrejátszhat, amihez közünk nincs. Smile Feleslegesen ne keltsük a feszültséget, van abból éppen elég.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Politika
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
4 / 10 oldal

Choose Display Order
Hozzászólások megtekintése:   
User Permissions
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

 
Ugrás:  


Jogi nyilatkozat:
Minden hozzászólás a szerzők tulajdona!
Nem feltétlenül értünk velük egyet és nem vállalhatunk felelősséget tartalmukért!!!



Skin Created by:
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség