Isaszeg.hu
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Isaszegi közélet

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 8:44 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Attól tartok, hogy már megint belesétáltam a sötétből (lásd korábban megfogalmazott véleményemet) lődözők csapdájába. Azt hittem, hogy van valami értelme annak, amit írogatsz, közben csak a zavarkeltés az értelme! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 8:51 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
WinCE! Milyen tiszteletdíjról mondtak le a Kocsis "derék" emberei? Ez számomra új! Tényleg új, s kiváncsivá tettél.

A mi két megmaradt képviselőnk nem ezt szajkózza, amikor raporton van az MSZP szervezeténél. Most már baromira kiváncsi vagyok, hogy mi az igazság! A többi képviselő ingyen dolgozik? A bizottságokban is? Mindenütt az önkormányzatban?

Ha így van, akkor ez egy nagyon fontos információ a tagságunk számára! !!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 8:55 pm    Hozzászólás témája:
 
Azt gondolom, nincs miért reagálnom Wagner írására.
A másik honlapon már unalmasra koptattam a számat (kezemet) ez ügyben.
A magyarázatodat majd párttársaid értékelik.

Különben nagyon sok ember ismer, sok barátom van. Tiszteltenek is örvendek diplomák felsorakoztatása nélkül is.
De az MSZP veretes tagjain kívűl, még soha senki nem mondta, hogy engem hibáztatna valamiért is.
Szerintem is gyengék az érveid. Védekezz majd odahaza. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:01 pm    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"] Kocsis "derék" emberei? Ez számomra új! Tényleg új, s kiváncsivá tettél.[/quote]

1. Nem A kocsis emberei ugyan, de tényleg "derék" emberek!
2. Csipkebokor-vessző.
3. Kb ennyit a tájékozottságodról és a másik ilyesfalyta "lehurrogásáról"!
Szerencsére az a "kapanyél" el tud sülni jó irányba is! Wink

Kérdezd meg a "tezsvíreidet", hogy miért "köllött nekik" az a pénz annyira. Majd ezek után karattyolhat "kalinka" is "patrionizmusról" meg egyéb álszent dolgaitokról! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:04 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Én védekezzek?

Mit képzelsz Te az MSZP-ről?
Nem betegek, nem bűnözők, hanem intelligens, értelmes, s főleg tisztességes emberek!

Nyugodt lehetsz! Eddig is tájékozódtak az itt folyó "tartalmas" diskurzusról, s nagyon rossz véleménnyel vannak azokról a helyben politizálni igyekvő emberkékről, akik itt azok pártját fogják velem szemben, akik tisztességtelenül viselkedtek harmadikán éjjel!

Egyébként is a jelenlegi országos, és helyi politikai helyzetben nem az MSZP Isaszegi Szervezetének kell dörgölőzni a politikai ellenfeleihez (s nem is tette eddig sem!), hanem azoknak, akik szeretnének kimosakodni a Község előtt a 2002-ben a község ellen elkövetett agresszió (Kocsis képében) tényéből! Smile

Értem én, hogy kapálóztok az én határozott fellépésem ellen, s féltek egy olyan MSZP-s ellenféltől, aki fiatal (aránylag), intelligens, diplomás, és tenni akar a Község lakóiért! Nehezebb ellenfél vagyok, mint szeretnétek! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:05 pm    Hozzászólás témája:
 
Húúú gyerekek, egy ideje követem az eseményeket ezerrel, de néha kemény meglepetések érnek. Pl amikor fogalmam sincs, hogy ki mit akar mondani egy beírásával. zlyware néha (nem szoci) kiccica.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:10 pm    Hozzászólás témája: ???
 
Itt szabad politizálni? Vagy ezt inkább használjuk egyebekre? Én úgy gondolom, hogy az isaszeg.hu az isaszeg.hu-ról kell, hogy szóljon. Vagy nem? Bizonytalan vagyok, vagy nem? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:11 pm    Hozzászólás témája:
 
Wince!

Hidd el nagy dilemma volt.
Fontosabb volt a becsület a pártérdeknél, ezt hatan így véltük.
Igazunk volt, és lesz is.
Annak aki kérdezi tőlem, (rengetegen tették meg ezt a több mint egy év alatt), elmondom őszintén mitől változott meg a véleményem.
Mindig egyetértettek velem, kivéve a kocsis-párt és az érdek frakció.
Az MSZP-nek meg ez ügyben tojtam és tojok a véleményére. Ilyenformában ők is csak egyfajta haszonlesők.
Az én lelkiismeretm tiszta volt és az is marad örökre.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:11 pm    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"]Mit képzelsz Te az MSZP-ről?
Nem betegek, nem bűnözők, hanem intelligens, értelmes, s főleg tisztességes emberek![/quote]
Azt hiszem ez már eddig kiderült... EWz válasz a kérdésedre és állításodra is... Laughing

mazochista Juhász doki: megütötte Holló Józsefet. Nem vagytok bűnözők...!

[quote="pwagner"]...féltek egy olyan MSZP-s ellenféltől, aki fiatal (aránylag), intelligens, diplomás, és tenni akar a Község lakóiért! Nehezebb ellenfél vagyok, mint szeretnétek! Smile[/quote]
Inkább aránylag intellgens...
Mihez képest? Egy Tengeri-malachoz???? Sad
Nem nehéz ellenfél vagy, inkább "nehéz eset"! Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:13 pm    Hozzászólás témája: :)
 
Most megint határozatlan vagyok, hogy az isaszeg.hu topik témája-e, hogy a WinCE-nek válaszoljak? Segítsetek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:19 pm    Hozzászólás témája:
 
Kénytelen vagyok ott válaszolni, ahol a téma fel lett hozva...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:22 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="WinCE"]Kénytelen vagyok ott válaszolni, ahol a téma fel lett hozva...[/quote]

Még egy ilyen és kitöröllek wazze...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:24 pm    Hozzászólás témája:
 
OKÉ! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:30 pm    Hozzászólás témája:
 
Rohangálok itt a topikok között, és elfáradtam.
Nem lehetne simán országos és helyi politika? Főfelügyelő urak!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

Barkóczi Richárd Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 20:25
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:32 pm    Hozzászólás témája:
 
Kedves pwagner és pági!

Én nem vagyok az MSZP tagja és soha nem is leszek, így semmi szükség rá, hogy az én tetteimet az MSZP-vel bárki összemossa. Ezt már leírtam. Ha csak pletykákból tájékozódtok a történtekröl és egyikötök sem veszi a fáradságot, hogy Balázst vagy Robit megkérdezze (nem kioktassa) nem tudok az általatok leírtakkal vitatkozni.

Az én nevemet nyugodtan leírhatjátok nem kell monogramozni.

Üdv.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:32 pm    Hozzászólás témája:
 
Válaszom hajrá határozott NEM!
Egy témának egy topik! Ez a rend mindenhol! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:38 pm    Hozzászólás témája:
 
Wince!
A kezem meg szakadjon le!
Mi?
Semmi szánalom?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:45 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="Barkóczi Richárd"]Ha csak pletykákból tájékozódtok a történtekröl és egyikötök sem veszi a fáradságot, hogy Balázst vagy Robit megkérdezze (nem kioktassa) nem tudok az általatok leírtakkal vitatkozni.[/quote]

Gyerekek! Én megmondom őszintén, nem tudom miről van szó. Valami szórólapról is írkáltok, amit én speciel nem kaptam, így nagyon nem vagyok képben. De ahogy látom, mindenki vagdalkozik össze-vissza, és Richárd önkéntes felajánlása ellenére még senkinek nem jutott eszébe, hogy megkérdezze: Richárd, mi történt tulajdonképpen?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:17 pm    Hozzászólás témája:
 
Ricsi!
Tulajdonképpen a tv stábok elől elzárkózott Everling Róbert is és a testvéred is.
Adott volt a lehetőség, hogy nyíltan elmondják -akár az arcuk kitakarásával is a valóságot.
Mivel ők "megfutamodtak" (nem vállalták önmagukat), így ez a közvélemény előtt többet nyom a latban, mintsem gondolnánk. Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:18 pm    Hozzászólás témája: :(
 
Kedves Richárd!

Én beszéltem a Balázzsal és a Robival még annak melegében! Tudom, amit tudok, és az Ő részüket az MSZP-ben meg is fogjuk tárgyalni!

Nem írtam, hogy Te MSZP-s lennél. Igaz csodálkozom, hogy ennyire ellene vagy az MSZP-nek (korábban írtad, hogy semmiképpen sem lennél mszp-s, még ha tehetnéd, vagy teheted majd, ha nem leszel rendőr)!

Én a magán véleményemet írtam le az esetről. Valószínűleg nem olvastad el higgadtan soraimat (ezt megértem), de kiolvashattad volna, hogy én a konkrétumokról a csendháborításról, s a magánlaksértésről mondtam azt, hogy mélységesen elítélem! A többit csak feltételes módban írtam, arról megszületnek majd a döntések a rendőrség külömböző szintjein, és esetleg a bíróságon! Erről nyilván én prejure nem mondhatok semmit!

Sajnálom, hogy ilyen ügyet alkottatok! Sajnálom, hogy újra és újra el kell mondanom, hogy jóérzésű emberek ezt nem támogathatják!

Kikérem magamnak, hogy itt már a Kocsis és Én vagyunk a tettesek! Sad

Ezt természetesen nem lehet beadni a normális lakóknak!

Én politikai ellenfele vagyok a Kocsis úrnak, s küzdeni is fogok vele minden adandó alkalommal, de csak szavakkal! Mert egy EU demokráciában ez az emberi viselkedés! Elutasítok minden erőszakot! (Kivéve a judószőnyegen!)

Üdvözlettel!


A hozzászólás legutóbb pwagner által Szer. Ápr. 12, 2006 12:15 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:27 pm    Hozzászólás témája:
 
Kedves Richárd! Én nem állítottam, hogy te MSZP tag vagy, bár ez nem hiszem annyira sértő lenne, mint azt te gondolod. Én azt írtam, hogy az én véleményem szerint neked mint rendőrnek nem fenyegetni / vagyis fenyegetőnek látszani / kellene, hanem ellenkezőleg, meg kellene védned a fenyegetéssel szemben az állampolgárokat akkor is, ha nem szereted azt az illetőt, akiről éppen szó van. Én azt gondolom, hogy ezzel nem sértettelek meg, hanem a hivetásoddal kapcsolatos elvárást fogalmaztam meg. Vagy neked ez csak foglakozás és nem hivatás? A munkaidő végeztével lejár a ' szolgálunk és védünk ' hatálya ? Akkor bocs. Ami a testvéredet meg a barátját illeti, tényleg tennie kellene már valamit a helyi MSZP-nek, mert csak arra fog emlékezni mindenki, hogy valami MSZP-sek randalíroztak. Elég ciki, és ehhez még a polgármester különösebb ármánykodása sem kell, megcsinálta ezt a bajt magának az MSZP. Ja, a polgármester !!! Hát gyerekek, itt mindenki sír-zokog, nem ő tehet róla, meg mindenféle kifogásokat találtok, mégsem tudtatok ellene semmit tenni, és az a baj, hogy egymást is hibáztatjátok, és ő meg röhög a markába, mennyire bután viselkedtek. Isemeritek : divide et imperat. Hát ez remekül megy neki, ugyanis szerintem egy átlagon felüli intelligenciájú ember, aki ki is használta, hogy átlag alatti IQ-val rendelkező emberek maga köré gyűjtésével mindenkit az orránál fogva vezethet, és még a vele állítólag egy platformon lévő elvbarátait is sikerült egymásnak ugrasztani. Persze ti sem vagytok kivételek ( sajnos), pedig nagyon nagyra vagytok, hogy nem kell diploma, meg ész a tisztánlátáshoz. Pedig ebben nagyot tévedtek, mert a kreatív gondolkodás képessége a legfontosabb dolgok egyike a civillizációs szocializálódáshoz, és a komoly döntések meghozatalának előkészítéséhez. Puszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:34 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
WinCE!

A polgármester "derék" emberei így azt jelenti, hogy nem derék emberek ők!

Majd magyarázok, csak szólj kérlek! Nem tudhatom, hogy a te agyad mit fogad be, és mit tud dekódolni! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:37 pm    Hozzászólás témája:
 
Már leírtam, ismét leírom mégegyszer: fogalmazz világosabban Idea
Ugyanis néhol fogalomzavarban szenvedsz.
Van, amikor hajráék a kocsis emberei és van, amikor mások a kocsis emberei.
Még te csodálkozol, hogy félreérthető, amiről írsz Question Question Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:42 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Hajráék hozták tálcán Isaszeg népének Kocsis doktor úrat!
Tehát Ők is a Kocsis emberei!
És most is még vannak a Kocsisnak emberei. Ez tény. Lásd Önkormányzati ülések! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:53 pm    Hozzászólás témája:
 
Az irónia megértése valamint a sorok között megbújó mondanivaló megértése az elvont gondolkodás eredménye. Ha valaki nem alkalmas erre, bármilyen kellemetlen is, nem alkalmas arra sem, hogy saját magánál intelligensebb embereket kritikával illessen, még akkor sem, ha a másik illető / pl. a polgármester, pwagner, Gyurcsány Ferenc, Orbán Viktor, Dávid Ibolya és sorolhatnám az általatok lecikizett embereket/ nem tetszik személyében nektek. Ugyanis ahhoz, hogy objektíven meg tudjuk ítélni őket, legalább olyan szellemi kapacitással kell rendelkezni, mint a bírált a félnek. Persze véleménye mindenkinek lehet, és ezt meg is oszthatja másokkal, hiszen pont ez a demokratikus jogunk a legfontosabb, de cikizni, gúnyolni, sértegetni nem túl ildomos. Én a tanáraimat is mind tiszteltem és próbáltam tőlük megtanulni mindent, amit csak lehet, és nem tetszett, ha valaki hülyének nevezte őket. Egyébként nem csak ezen a helyen, de a közéletben is az háborít fel a legjobban, ha 6 elemit végzett emberek szeretnének beleszólni a náluknál fényévekkel okosabb és tanultabb emberek dolgába. És ez pártokon, meg csoportokon bőven túlmutat. Sajnos abban időben, amikor még a Losonczik meg hasonló ' komoly tudású' emberek képviselték az országot, akkor is felháborított, de ma már egyenesen dűhít és megijeszt, hogy ez esetleg visszajöhet. Én nem szeretném, és ti?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 10:56 pm    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"]
Tehát Ők is a Kocsis emberei!
És most is még vannak a Kocsisnak emberei. Ez tény. Lásd Önkormányzati ülések! Smile[/quote]
Most akkor tulajdonképpen mi is volt a fenti hsz-edben lévő kirohanásod oka?
Rossz az idegrendszered, wazz? Shocked
Szólj és becsukunk feri mellé egy elmegyógyintézetbe kezelésre.
Jók az orvosai és tartják a szájukat!
Téged sem fognak itt végigkürtölni minden topikban. Ráadásul témaidegensége miatt még törölnénk is... Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:00 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="pági"]Sajnos abban időben, amikor még a Losonczik meg hasonló ' komoly tudású' emberek képviselték az országot, akkor is felháborított, de ma már egyenesen dűhít és megijeszt, hogy ez esetleg visszajöhet. Én nem szeretném, és ti?[/quote]

Én sem tudok azonosulni kovácslászlókat, horngyulákat, stb. soraiban tudó eszmékkel, de a kompetens személyek remélem erre is reagának.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:03 pm    Hozzászólás témája:
 
Te! Ezt miért is Nekem címezed??? Shocked Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:06 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Te ajánlottál orvost! Csak gondoltam megemlítem, hogy kinek is van orvosa manapság a vezető politikusok közül! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:06 pm    Hozzászólás témája:
 
Kedves Mindenki!
Olyan sok hozzászólást kellett elolvasnom, hogy mire elolvastam összekavarodtak gondolataim, de megpróbálom összeszedni.Hátha valakit érdekel egy Félművelt/Aki nem tudná: aki Fideszes Péter szerint az/ véleménye.
A verőlegényes témához csak annyi, amikor Holló Józsefet megverték, polgármesterünk már akkor is polgármester volt, őt mint képviselőt mégsem védte meg, akár csak egy gesztussal is.Mostani dologból mi fog kiderülni, majd meglátjuk, vagy nem.
A Fidesz sárbatiprása sajnos a 2002-es választások óta a legjobb úton haladt, mai napig tart.
DEEEE!!!Felhívnám kedves szavazó társaim figyelmét!
2006. ÁPRILIS 23.ÁN NEM POLGÁRMESTERÜNK munkáját értékeljük, hanem jövőnkről fogunk dönteni.A ...MI...JÖVŐNKRŐL!
Sajnálom, hogy egyes helyi médiumok időzavarban szenvedtek, s az országos választásra, helyi politikával zavarták meg embertársaikat.A megfelelő helyen kinyilvánítottam véleményemet.
Most arról szavazunk, ki irányítja majd jövőnket!
A Fidesz programját mindenki megismerheti a megfelelő fórumokon.
Ne mások által generált vélemények alapján, haragból szavazzunk, hanem vegyük figyelembe, mi jó nekünk.
Ha most az mszp jelöltjét támogatjuk, az ő programjukra szavazunk!
Biztos ezt akarjuk?
Tisztelt mszp-és jelenlévők!Írjatok nekünk a ma kirobbant pénzügyi helyzetről, hogyan érinti majd Kedves Szavazóitokat majd a választás után, s sajnos minket is.
Ne sárdobálásokról, személyes sértésekről prédikáljatok, mutassátok be programotokat!
Az a bizonyos 6-os, valami szépet álmodott.Az ébredés nem volt kellemes, de az vessen követ,aki még nem hibázott.
Hogy legközelebb jobban sikerüljön nekik, lehet segíteni jó ötletekkel, tettekkel, de nem vagdalkozással kis fotelunkból.
A bocsánat mindenkit megillet, és még egy esély is kijár ha csak kis jót tettek is.
Így gonolom én.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:09 pm    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"]kinek is van ...[/quote]"kiknek" is...
Ez így akkor talán helyesebb... Laughing
Kovács Dávid kiválló egészségi állapotnak örvend, ha erre célzol... Mert ugye OV-hoz csak annyi közöm van, hogy "jobb híjján" ők lesznek támogatva 23.-án...
Ugyanis Dávid vezír 26 éves, makk egészséges fiatalember, aki egy napon született lányával márc.15.-én... Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:10 pm    Hozzászólás témája:
 
pwagner! Gy. F.-et nem szereted, hogy róla sosem írsz?
Előző iratomat ha olvasásra méltatod, lesz miről írnod /programok/.Tedd azt!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:12 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Kékduna!

Nagyon sajnálatos, ha tényleg elhiszed, hogy egy szikrányi esélye is van most a jobboldalnak fordítania! Sad

Talán 2010-re lesz esély! De remélem akkor már csak az MDF-nek. Az emberek nem bolondok, s nem kell nekik körmöst osztogató, kirekesztő politika!

Egy megfontolt, komoly jobboldal kell!

Megfenyegették Dávid Ibolyát! Ugye ezzel a jobboldallal nem azonosultok? Mocskos bűnözőkkel nem lehet azonosulni!

Tiszteletre méltó, ha valaki kiáll a nézeteiért, de minden erőszak undorító!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:15 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="kekduna"]Írjatok nekünk a ma kirobbant pénzügyi helyzetről...[/quote]
Ez mi is?
Valami elkerülte a figyelmemet vagy rosszkor voltam a jó helyen? Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:28 pm    Hozzászólás témája:
 
[color=red]Megfelelő hozzászólást a megfelelő topikba!!!
Dávid Ibolyka isaszegen nem kompetens! [/color] Laughing
Bocsi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:32 pm    Hozzászólás témája:
 
WinCE! Semmi, csak a pénzügyminiszter kezdett kicsit igazat mondani, de még korai volt részletezni.Államháztartás, meg számszerű valós adatok eltitkolása, csak ilyen apróságok.

Nem fontos! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:34 pm    Hozzászólás témája:
 
Fentebb, miért nem törlitek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:38 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="kekduna"]Fentebb, miért nem törlitek?[/quote]

Itt "nincs jelen a "Cenz ura !!!", de ha akarod kitörlöm a kölkeim popsiját is Very Happy Mi olyat látsz, ami elkerülte figyelmünket?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:39 pm    Hozzászólás témája:
 
OV, DI, GyF Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:40 pm    Hozzászólás témája:
 
A kitörölt személyt nem én hoztam fel.
Megint a jobb véleményeken a pálca.
A kritikát vettem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:45 pm    Hozzászólás témája:
 
K.D. O.V. Gy.F.



Hogy reagáljak másik topikban, ha itt a kérdés!

HAJRÁ ISASZEG! Laughing

Így jó?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:46 pm    Hozzászólás témája:
 
Lemaradtam valamiről WinCE? Nem értem, kiccica effekt lépett fel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 12:02 am    Hozzászólás témája:
 
[quote="kekduna"]Hogy reagáljak másik topikban, ha itt a kérdés![/quote]
Egy kérdésre úgy kell válaszolni, hogy az a topik tartalmától csak kis mértékben térjen el, illetve a válaszra reagálót ne vigyen el olyan irányba, ami nem a topik tartalmához illeszkedik! Wink


A hozzászólás legutóbb WinCE által Szer. Ápr. 12, 2006 12:10 am-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 12:06 am    Hozzászólás témája:
 
Igyekszem!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 12:42 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Dávid Ibolya Isaszegen nem kompetens? OK!

A szakadár Gémesi az? Sad

Jó nagy popsija van Gémesi úrnak. Sok lovat akar egyszerre megülni. Polgi, parlamenti képviselő, vívószövetség elnök, ...

Nem bírja szegény! Válaszzunk olyan képviselőt, akinek az az egyetlen elfoglaltsága, hogy a 4.vk-ban lakókért, értünk dolgozzon a Parlamentben! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 4:59 am    Hozzászólás témája:
 
Pwagnernek a következőt írtam:

Pwagner! Nem nem jól érted!
A MÁSOK SZEMÉLYISÉGI JOGAINAK ILYEN DURVA MEGSÉRTÉSÉTŐL KELL ELHATÁROLÓDI !!!! Teeeccceeeem érteni agyonművelt wágner úr?!?!
Amúgy kedves Péter, látad egyálltalán te azt a szórólapot amit a kocsis polgármester a FIDESZ Isaszegi szervezete nevében kiadot???????????

Majd vártam hogy a személyiségi jogok ilyen súlyos megsértését ő is elitéli, és válaszol az általam feltett kérdésre! De ő nem nem ezt tette hanem átlendűlt támadásba (esküszöm tökéletes Kocsis tanítvány ez a wágner fiú) és a következőket írta:
[quote]Jóérzésű, becsületes emberek ezt a tettet elitélik, s ha Te nem, akkor veled van a hiba! [/quote] Péter a tettet én is elitélem De a személyiségi jogok megsértését is !!!!

Majd wágner úr a támadást így folytatta: [quote]Talán Téged a zsiványbecsület, vagy a politikai céljaid terelnek a rossz oldalra ebben a konkrét esetben, de úgy gondolom, hogy ezt azért meg kellene gondolnod, mert esetleg a végén ott ragadsz![/quote]

Kérdésem a wágner úrhoz honnan veszed ezt az egetverő hülyeséget,hogy én bárhová is sodródom ebben a konkrét ügyben?? Ráadásúl fogalmazd meg konkrétabban hol is fogok én ragadni???
és milyen politikaicélokról beszélsz amelyek terelgetnek engem amúgy nem vagyok birka hogy bárki is terelgessen!!!

Majd wágner úr így folytatja:
[quote] Ja és "gratulálok" a Centrum párt sikeres választási részvételéhez! Gondolom ez is arra sarkall, hogy keresd a helyed. Azt gondolod talán tévesen, hogy ha összeugratsz (ez persze nem megy) a Sanyival, akkor gyengülönk, s te erősödsz! De ez nem így van! Az MSZP helyben, megyei szinten, és országosan nem a Sanyiból, nem BB-ből, nem ER-ből, és nem belőlem áll! Sok-sok jóérzésű ember gyűlt össze ebben a pártban (szerencsére!)![/quote]

Péter én nem keresem a helyem sehol, hisz már rég megtalálltam itt középen tökéletessen érzem magam hisz innen(középről) tiszta lelkiismerettel tudok beszélgetni a szélsőjobbtól a szélsőballig mindenkivel anélkűl,hogy bárki megsértené a nézeteimet vagy vice-verza.
A következő Én nem akarlak össze ugrasztani a Sannyival (megteszed ezt te a nyilatkozataidal nélkülem is)Tévetsz akkor is amikor azt állítod hogy ha isaszegen egy párt, belviszály miatt gyengűl, akkor én erősödöm. Hisz gondolj csak bele számomra lételem a pártok közötti összefogás ,ha saját pártotokon belűl vitáztok és harcoltok egymással akkor az összefogás és én is gyengülök!!
Szóval ez az agyszüleményed is bukta!!

A következő témában wágner úr nem nekem válaszol hanem fórumozó társunknak,és arra hívja fel a figyelmünket, hogy a helyi MSZP-tagjai mindíg értesűlnek a fórumon elhangzó csevegésekről és burkoltan újfent rám célozgatott az alábbi mondataiban de had idézzem őt pontosan: [quote]Nyugodt lehetsz! Eddig is tájékozódtak az itt folyó "tartalmas" diskurzusról, s nagyon rossz véleménnyel vannak azokról a helyben politizálni igyekvő emberkékről, akik itt azok pártját fogják velem szemben, akik tisztességtelenül viselkedtek harmadikán éjjel![/quote]
Bele gondoltál Péter mit is írtál le??
Kik is vannak rossz véleménnyel és kikről??
Az én gondolataimban ez úgy jön le hogy a helyi MSZP-ÉS TAGOK NAGYON ROSSZ VÉLEMÉNNYEL VANNAK RÓLAM Klincsek Attilá-ról mert az töbször felemelte szavát és írt arról ,hogy Dr kocsis gusztustalan módon a fidesz isaszegi szervezete mögé bújva e három fiatalember SZEMÉLYISÉGJOGAIT a sárba tiporta!! NA KEDVES PÉTER, ahogy sérelmezted magát az éjszakai atrocitást , cselekményt,(amit én is elitélek cs. némi fenttartással) Úgy ugyanekkora vehemenciával sérelmezned kellet volna azt is amikor másnap, e három embernek súlyossan megsértették a személyességi jogait. azzal a bizonyos szórólappal.De te ezt nem tetted meg a mai napig sem ,csak jó Kocsis tanitvány módjára fújod a magad demagóg szővegét Sebaj Péter megtettem én helyeted is !!
Pedig én nem is vagyok nagymellényű MSZP-és, nincs diplomám ,de érző ember vagyok akit zavar jogsértés és az igazságtalanság.
Ja még valami és újra idézlek: [quote]akik itt azok pártját fogják velem szemben, akik tisztességtelenül viselkedtek harmadikán éjjel![/quote]
Péter veled szemben sem és másokkal szenben sem a pártjukat fogtuk hanem a személyiségjogaikat védtük,mert ugyanis te nem tetted!!!

Na az utolsó előtti mondataid nem semmik:
[quote]Egyébként is a jelenlegi országos, és helyi politikai helyzetben nem az MSZP Isaszegi Szervezetének kell dörgölőzni a politikai ellenfeleihez (s nem is tette eddig sem!), hanem azoknak, akik szeretnének kimosakodni a Község előtt a 2002-ben a község ellen elkövetett agresszió (Kocsis képében) tényéből[/quote]

Bár ezen mondatok tökéletes megválaszolásához FIDESZ-es szemléletet kéne felvennem de valahogy e kései órán nekem ez nem megy. Mindenesetre azt tudom mondani neked Péter mielőtt ilyet leirsz gondolkozz. Ugyanis senkinek nem kell dörgölőzni sehova a jövő érdekében csak egy egyszerű összefogást kell létrehozni, ha viszont, a dörgölőzéssel ismét ránk céloztál volna akkor megjegyezném neked isaszegen még a híredet sem hallottuk amikor mi már javában próbáltunk normális beszélőviszonyt isaszeg érdekében kialakítani minkét oldalal.Ami azt hiszem a mai napig normálisan működik is. A másik senkinek nem kell kimosakodni a község előtt a kocsis hatalomra juttatásával kapcsolatban amit ráadásul átszavazással MSZP-és szimpatizánsok is segítettek.Ráadásul a hatalmon való tartásához a mai napig két volt MSZP-és aszisztál!! Amúgy pedig volt elkövetett agresszió a múltbani Dr Tótné P. Vera MSZP segédlettel fenttartott hivatali ideje alatt is!

Na a legutolsó mondataidra:
[quote]
Értem én, hogy kapálóztok az én határozott fellépésem ellen, s féltek egy olyan MSZP-s ellenféltől, aki fiatal (aránylag), intelligens, diplomás, és tenni akar a Község lakóiért! Nehezebb ellenfél vagyok, mint szeretnétek![/quote]
Nem hiszem, hogy bárki is kapálozna a te " határozott" fellépésed ellen,különben nem is értem milyen határozott fellépésről beszélsz, talán arról,hogy milyen szélsőségesen nyilatkozol a jobboldali pártokról??Arról hogy milyen hangossan vered a meled mert te a győztesek táborába vagy?!?!
A másik nem hiszem,hogy itt isaszegen bárkinek is félnie retegnie kellene egy MSZP-és től VAGY TE EZT SZERETNÉD???,HOGY FÉLJÜNK RETTEGJÜNK TŐLED, ÉS AZ MSZP-től ?? Nem!! Mi nem félünk még okunk sincs rá. Ráadásúl egyáltalán nem vagy nehéz ellenfél a Kocsis na az nehéz elenfél de te kedves Péter hozzá képest rendkívűl könnyű eset lennél. A saját pártodon belül nincs poziciód, nincs sok szavad, nem véded a társaidat, sőt nyíltan lázítasz, s ezzel bontod a pártod egységét, hülyeségeket írkálsz a fórumon, a pártodat megszemélyesítve,s ezek után leírod ,hogy te milyen nehéz ellenfél vagy. De te nem nehéz hanem pihekönnyű tolpihe vagy.( kivétel az általad űzött sportban) Nem tudom,hogy miért ,és mire lettél ennyire beképzelt az elmúlt időszakban.De,hogy nagyon elszált veled a ló az biztos! Nem vitatom,hogy a saját szakmádon belűl kiváló szakember vagy de ,hogy politikailag és emberileg elöttem és a többiek elött megbuktál az biztos!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 8:52 am    Hozzászólás témája:
 
Mivel az összeragadt szemű kiscica úgy mosakszik, hogy a másikat fújja, ezért a politikai fórumban írt levelemet bemásolom

hajraisaszeg
Írta: ápr 06 : 22:46)
Kedves Richard!
Nem ismeretlenül pocskondiáztak, mert ugye ez ügyben a pwagnerre gondoltál, akit nem hiszem, hogy nem ismernél. Mivel visszanézve sem találtam ilyet írásomban.
Én sem szeretem, ha olyannal vádolnak, amit nem tettem.
Nem ismerlek személyesen, csak hallomásból. Nem írtam rólad ennél többet.
Ha leírnám a nevem, Te is ismernél „hallomásból”.
Nem tudom mi a kiszínezett, mert véletlenül elfelejtett a Kocsis beszélni velem erről.
„Csendháborítás minimum, rongálás maximum, látleletről nem tudok.
A politikamentes vitát elhiszem, de ez alól már nem lehet kibújni. Egy Mszp-s, két Mszp-s egy helyen, rosszkor, rossz időben. Hmmmmm
Bevallom én is indulatos lennék, ha éjjel valaki bejönne hozzám kérés nélkül, és ordibálna velem a saját portámon. Más államban még ennél is indulatosabbak szoktak lenni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:00 am    Hozzászólás témája:
 
Hú, végigolvastam. Bevallom - Zlyhoz csatlakozva-, hogy még mindig nem tudom pontosan, hogy mi volt ez a verekedés/zaklatás/magánlaksértés/megtorlás/jogos fellépés, vagy nevezzétek ahogy akarjátok?! A szórólapról is csak hallomásból tudok. Ami nekem lejött a történetből annyi, hogy három emberke egy éjjel ittasan, vagy józanul (nem tudom, mivel mindkét verziót előadtátok már itt) benyomult egy ház udvarára, és ott baseballütővel, annak látszó tárggyal, vagy épp célszerszám nélkül (szintén mindhárom verziót olvastam itt) jogtalanul, vagy alapos indokok által vezérelve (???) megfenyegetett egy nőt, vagy szóváltásba keveredett vele (???). Mindez pedig valamilyen - számomra - átláthatatlan politikai hálóban lubickol. Így azt sem tudom, kinek higgyek! Könyörgöm, nehogy meg akarjátok magyarázni!!! Szerintem, itt ezt a témát már annyiszor megrágtátok, hogy mostmár le kéne nyelni! Talán azoknak, akik itt meggyőződéssel osztogatják az ügyről alkotott véleményüket, össze kéne szaladniuk egy sörre, hátha sikerül tiszta vizet (vagy inkább sört Wink) önteniük a pohárba! Úgy érzem, az nem megoldás, ha egymást itt ütlegelitek, még ha csak szavakkal is!
Ismeritek a mondást: "Minek veszekedni, ha verekedni is lehet?" Azt meg sokkal könnyebb élőben! Laughing (Mielőtt még valaki megkövezne érte: csak vicceltem! Laughing)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:01 am    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
"A SAJNOS arra vonatkozott, hogy Ti valamennyien elvakultan gyűlölködtök (legalábbis a Kocsist illetően), és a konkrét esetben is inkább álltok a rendbontók oldalára, mert jól megaszondták, jól odatörték a borsot az orruk alá! Ezek a keménytökű gyerekek! "

Nem fogadtam el a sajnos magyarázatát.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:04 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Attila!

Eddig is tudtam, hogy beteg vagy! (Csak azt nem értem, ha nem dörgölődsz, akkor miért tettél jelentés a "főnöködnek" tegnap éjfél tájban, s miért mondtad, hogy itt a csúnya jobboldali gonoszok cukkolnak engem? És miért mondatd ezt, miközben leginkább Te provokáltál eddig is!)

Annyi hülyeség volt az előző írásodban, hogy erre méltatlan lenne részletesen válaszolni!

De azért gratulálok! A Centrum párt Isaszegen 1,5%-ot ért el! Látod meglett az eredménye több éves aktív politizálásotoknak! És annak, hogy még engem Te nem is ismertél, amikor már dörgölődtél az MSZP-hez! (Te magad írtad ezt! Vigyázz milyen vallomásokat teszel! Smile )

Félnetek csak politikai értelemben kell tőlem, és az MSZP más tagjaitól, hiszen látható, hogy Isaszegen kik a hitelesek! Smile

Lista neve Kapott érv. szavazat %-os meg-oszlás

CENTRUM 82 1,57%
FIDESZ KDNP 2035 39,04%
MDF 316 6,06%
SZDSZ 256 4,91%
MSZP 2354 45,16%
MIÉP-Jobbik 170 3,26%

Látható? Még a MIÉP is hitelesebb szervezet, mint TI! Sad

Azért kitartás! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Isaszegi közélet
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
2 / 10 oldal

Choose Display Order
Hozzászólások megtekintése:   
User Permissions
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

 
Ugrás:  


Jogi nyilatkozat:
Minden hozzászólás a szerzők tulajdona!
Nem feltétlenül értünk velük egyet és nem vállalhatunk felelősséget tartalmukért!!!



Skin Created by:
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség