Fidesz győzelem
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Politika

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 10, 2006 11:02 pm    Hozzászólás témája:
 
Akkó lassan írom: Ő-ta-lán-nem-vit-te-ut-cá-ra-a-se-lej-te-ket???
Bagoly mondja verébnek tipikus esete... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 10, 2006 11:03 pm    Hozzászólás témája:
 
De azt 2002-ben mondták..., most meg már de.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 10, 2006 11:11 pm    Hozzászólás témája:
 
Büszke vagyok Gémesire. Tudja mi a kötelessége. Smile
Viszont a Dávid Ibolya kijelentéseit hallva, úgy néz ki bekattant nála valami.Össze-vissza dumál.
Neki nem lesz bocsánat. Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 10, 2006 11:11 pm    Hozzászólás témája:
 
Nos mit is szeretem volna mondani??? Mire végigolvastalak benneteket adigra teljessen elfelejtettem!! Pufff neki öregszem. Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 10, 2006 11:14 pm    Hozzászólás témája:
 
Egyből kell válaszolni, mert nagyon pörgős a fórum. Ha nem válaszolsz egyből, később nehezen találod meg a topikot, mert mire meglenn másik 3-4 beírás is van! És még alig vagyunk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 10, 2006 11:18 pm    Hozzászólás témája:
 
Na végre megtaláltalak Attila!Kössz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 10, 2006 11:27 pm    Hozzászólás témája:
 
Mit kékdunám szépszeműm mit találltál meg??????? Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 10, 2006 11:28 pm    Hozzászólás témája:
 
Azt hiszem én is megyek aludni.Téged ebben a káoszban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:18 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="kojak"]Mire végigolvastalak benneteket adigra teljessen elfelejtettem!![/quote]
Üdv a csapatban!
Készítsd a helyét a nyusziknak, mert visszük őket! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 12:38 am    Hozzászólás témája: !!!
 
Gyerekek! Mit össze tudtok idétlenkedni! 3%, meg 0,5%, meg 1,1% az mennyi???? Szép eredmények! Smile

Büszkék lehettek! Smile

Mit magyaráztok? Ki üt kit? MIt mondott a Nagyvezír már megint? Eddig ütni csak a Csurka akarta a győztest! A baloldal folyamatosan a normális megbeszélést forszírozza! Vitákat (igaz már ebben is alulmarad az OV és a többiek!).

Hajrá Kankalin! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kondacsne.d.saci Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 21:57
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 12:24 pm    Hozzászólás témája:
 
Gémesi könnyen beszél neki nem kellene visszalépnie ő meggyőzte a FIDESZT ne indítson ellene senkit. A tetteit azért meg lehet nézni szerintem Isaszegen semmit nem tett. Csak Gödöllőn látni tetteit, ismeritek a mondást minden szentnek maga felé hajlík a keze. Bár szerinte Gémesi nem szent csak okos jól keveri...
Várok tőle is egy hasonló programot mint amit az ellenfel más nyilvánosságra hozott.
Máshol írtátok nem a pártra a személyre kell szavazni most még van idő a két fenmaradó félnek megmutatni mit tesz értünk az elkövetkező négy évben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 12:30 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Az azért már mutat valamit, hogy az egyik jelölt "csak" a mi parlamenti képviselőnk akar lenni, a másik viszont Gödöllő polgármestere, a vívószövetség elnöke, a polgármesterek "klubjának" is a vezetője. Nagyon keveset alszik, ha erre mind van ideje. Én tartok tőle, hogy egyikre sincs igazán! Mint eddig sem! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 12:35 pm    Hozzászólás témája:
 
Saci, nem úgy volt, hogy te is indulsz?? Vagy rosszul emlékszem??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 12:38 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Ne bántsd szegény Sacit! Biztosan nehezen emészti meg ezt! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kondacsne.d.saci Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 21:57
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 12:46 pm    Hozzászólás témája:
 
Úgy volt, de már írtam az indokát a másik fórumon és azt is, hogy a választások után részletezem. Becs szó nem szeretnék egyik oldal mellé sem állni.
Most viszont egyet értek pwagnerrel a Gémesi ügyben ha jól tudom 7 vagy 8 poziciója van. nem tudom elképzelni, hogy ennit tiszteséggel, becsülettel el lehet végezni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 12:47 pm    Hozzászólás témája: Re: !!!
 
[quote="pwagner"]Ne bántsd szegény Sacit! Biztosan nehezen emészti meg ezt! Sad[/quote]
Nem kell mindent félreérteni! Evil or Very Mad Nem bántani akartam, csak egy kérdést tettem fel, mert nem tudom a választ! Igazság szerint úgy emlékeztem, hogy ő is indul, és kerestem a szavazólapon!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kondacsne.d.saci Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 21:57
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 12:50 pm    Hozzászólás témája:
 
Én nem vettem bántásnak, és örülök volt aki legalább kereste, de egy kicsit még várj a válaszra. A Centrum úgy döntött, hogy csak a választás után publikálja a zűrös ügyeket, ne lehessen rájuk fogni, hogy Ő miattuk nyert egyik vagy másik. Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 12:51 pm    Hozzászólás témája:
 
OKé, várok. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 12:53 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Nem értettem félre! Tényleg nem, csak emlékeztem, hogy ez már szóba került, s akkor is ezt válaszolta!

Én személy szerint örültem volna, ha rákerül a szavazólapra a neve, mert ahogyan korábban is írtam, annak nem vagyok híve, hogy csak azok legyenek választhatók, akik mögött a nagy pártok állnak, hiszen egy kisebb közösségben lehet valaki hitelesebb, mint a nagy pártok által indított jelölt!

Sajnos most csak egy legény maradt talpon az egész országban körbepillantva, aki nem a többi helyen maradt kettő-három választható típus jelölt egyike, hanem lényegében független! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 2:12 pm    Hozzászólás témája:
 
te Hajráisaszeg! Én nem vagyok ennek a nemzetnek a tagja? Bár félig német vagyok félig tót, ' vagy tán egészen az', mást gondolok a politizálásról meg a politikusokról, de még az emberekről is, és akkor nekem itt nincs helyem? Itt született apám, anyám, nagyszüleim fele, akkor én most nem tartozom ide, mert mást gondolok? Molyen nemzet a tét? A jobbos, a balos, a cigány, az értelmiségi, a munkás vagy a paraszt? Hát nem érted azzal a töppedt agyaddal( amivel cikizni szoktátok a diplomás embereket!!), hogy mind együtt vagyunk a nemzet? Csak egymást kiegészítve és kiigazítva lehet felemelni a nemzetet! Borzalmas mennyire elvakult hitvitát folytattok a 21. században erről. Az inkvizíció jobban tetszett volna neked is meg a WinCE-nek is, ahol a másként gondolkodókat mindjárt máglyára is küldhettétek volna. Hű, már megint nem sikerült csak 2 tőmondaban leírnom a gondolataimat, ez biztos megnehezíti majd számotokra az értelmezést. Bocsi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 2:20 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="pági"]... Hát nem érted azzal a töppedt agyaddal( amivel cikizni szoktátok a diplomás embereket!!), hogy mind együtt vagyunk a nemzet? ... Hű, már megint nem sikerült csak 2 tőmondaban leírnom a gondolataimat, ez biztos megnehezíti majd számotokra az értelmezést. Bocsi[/quote]
Tudom, nem a témához vág a hozzászólásom, csak meg vagyok lepődve! Ugyanis a másik topicban épp irónikusan azt írod, hogy gratulálsz a veszekedéshez és a sárdobáláshoz! Most pedig te alacsonyodtál le a piszkálódás szintjére! Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 2:36 pm    Hozzászólás témája:
 
Hello! Én nem piszkálódom, csak válaszoltam arra, hogy a fiúk / WinCe meg hajráisaszeg/ megállás nélkül cikizi a tanult embereket. Ez nem helyes, bármilyen párt oldalán is állnak. Vagy nekik nem ment és savanyú a szőlő? Én eddig az ellenkezőjét gondoltam, de nem számít. Az a sok minden, amit itt egymásra hordtak már minden oldalról, úgyis minősíti a kialakult helyzetet. Sjnálom, ha esetleg bántottalak, Babi, nem állt szándékomban. De ahozzászólásom lényege az volt, hogy azt gondolom, nekem is jut itt egy kis hely a nap alatt, bár nem tartozom ahhoz a 'nemzet'-hez amihez a fiúk tartozni vélik magukat. És a sárdobálást meg a veszekedés valóban nem az én műfajom, nem is akarom ilyen öregen elkezdeni. Bocsi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

Babi Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 8:16
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 2:43 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="pági"]Sajnálom, ha esetleg bántottalak, Babi, nem állt szándékomban.[/quote]
Engem nem bántottál meg. Smile Csak úgy láttam, felhúztad magad, és visszadobtad nekik a labdát a saját stílusukhoz hasonlóan. Viszont, a labdának van egy olyan tulajdonsága, hogy pattog, ezért ha valaki el nem kapja, akkor itt fog pattogni, és leviszi a fejünket! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 2:52 pm    Hozzászólás témája:
 
A baj csak az, hogy ők nem fogják megéretni a mondandómnak a negyedét sem, és ahogy te felismerted, hogy a visszaszúrás az ő fegyverükkel történt, sajnos ez nekik nem fog menni, és megint kezdik majd szajkózni amit mindig : fúj komcsik, tolvajok, blablabla. Rémes! Semmi érv csak az induló! Látod ők remekül be tudtak volna illeszkedni a valódi komcsi világba, mert pont ennyi önállóságot tanúsítottak volna, és remekül tolták volna a ' szocializmus épülését' szolgáló propaganda szöveget, ész nélkül. Ez a rettenetes egyébként az ő meggyőződésükkel : nem is hallják meg azokat a gondolatokat, amiken esetleg el kellene mélázniuk. Csak darálják a maguk eszetlen módján a szórólapok üres szövegét, amivel egyébként rosszabbat tesznek a pártjaiknak, mintha okosan meghallgatnák mások véleményét is, és csak utána szövegelnének habzó szájjal. Különben is jellemző minden párt szövegeire az üres közhelypufogtatás, de ezek a fiúk alaposan túltesznek rajtuk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 3:06 pm    Hozzászólás témája:
 
Ja még annyit, hogy annak idején, amikor OV a Nagy Imre újratemetési ceremóniáján elmondta az azóta méltán elhíresült szöveget, / amit egyébként majd néhány évtized múlva a gyerekek úgy fogják tanulni, mint mi a Kossuth-beszédeket/ , akkor én komolyan hittem az Ő szellemi erejében, és én is lelkes híve voltam. Csak az azóta eltelt időben megmutatta, hogy nem tudott ehhez az arcához ragaszkodni, és mindig újabb szerepeket talált ki. Most az országépítő szerep van műsoron, de ez most már igazi ideológiai tartalom nélkül, csak a saját érdekeinek mindent alárendelő, csapkodó-kapkodó - mindenkit ócsároló, az utolsó szalmaszálba is belekapaszkodó, bajban lévő ember műsora. Mindenki ellenség, aki az ő hatalmi törekvéseinek az útjában áll. Ezt egyébként szomorú látni, mert amikor még liberális elveket vallott, a fiatalok rajongtak érte, és megérdemelte. Rossz látni, hová jutott egy ilyen igazán értelmes / a fiúknak mondom: rendkívül intelligens és tanult/ ember.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 3:53 pm    Hozzászólás témája:
 
A fórum végig olvasásától is rosszul vagyok.
Ti nem tudjátok mit cselekedtek.
Már a miniszterelnökségéről is lemond az ország érdekében, pedig tudja mit jelent ő nekünk jobboldalnak.
Mi elfogadjuk döntését, pedig a szívűnk szakad meg benne.
Nektek még ez sem elég. Mi kell még?
Ha a nemzetünknek ez a sorsa hát legyen, de soha ne merjetek többet panaszkodni.
Egy mindenre képes félőrült fogja irányítani az országot, s Ti segédkeztek ebben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 4:03 pm    Hozzászólás témája:
 
pági engem abszolút nem érdekel kinek van diplomája vagy kinek nincs, de látom neked nem.
Ha ez alapján ítéled meg embertársaidat, máris leosztályoztam a bizonyítványodat.

Azt mondod érveket?
s közben semmi sem győzne meg.
Azt mondod diploma?
s közben alulról csapsz oda.
Azt mondod logika?
s közben írásod csupa kusza blabla.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kojak Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 12:20
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Isaszeg Dózsa Gy 91

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 4:16 pm    Hozzászólás témája:
 
[[color=green]Ne keseredj el, és köszönd a Kocsisnak és a hozzá hasonló Fideszeseknek akik gyengítik a pártot. A Kocsis jelenség ugyanis országos szintű Twisted Evil[/color]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 5:02 pm    Hozzászólás témája:
 
Nem a diploma ami kell, hanem az, hogy a diploma azt jelenti, hogy akinekvan, annak fotos volt, hogy valamivel többet tanuljon meg a világ dolgairól pl. a tudományokból, humanitásról, filozófiáról, építészetről, stb. Nem a papír a lényeg, hanem amit mutat: több tanulást igényelt mert többet és jobban szeretett volna tenni a társadalomért, például nem csak saját gyerekekeit akarta tanítani, hanem esetleg másokét is, és ehhez több tudásra van szükség. Nem a diploma a fontos, hanem hogy az illető TANULNI akart. Érted a különbséget? Egyébként a nagyvezéretek is diplomás sőt DR., tehát tiszteletet érdemel ezért. Az, hogy ezt a tudást a köz javára vagy csak saját magára használja-e az ember, már más kérdés. És itt a fórumon sem a diploma hiányát rovom fel, hanem a gondolkodás hiányát. Különben meg, hajráisaszeg, ha ennyire kiborít mások veled ellenkező véleménye, akkor miért írkálsz ide? Ahhoz hogy téged meghallgassank és elgondolkodjanak a véleményeden ahhoz neked is így kell viselkedned másokkal szemben. Arra azonban nem mondtál semmit, hogy most én nem vagyok a nemzet tagja?! A mondataimnak mindig csak a tizedére válaszoltok. Különben klassz a versed, bár nem értem, hogy milyen blabla és kuszaság van az én soraimban , mert igazán igyekszem pontosan és helyesen megfogalmazni a gondolataimat írásban. Vagy csak te nem érted? Pl. Babinak nem okozott gondot az összefüggések felismerése. Majd a továbbiakban próbálok rövidebb és egyszerűbb lenni. Bocsánat
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 5:09 pm    Hozzászólás témája:
 
És még egy utolsó gondolat a diplomával meg az intelligenciával meg az ésszel kapcsolatban. Tanulni soha nem késő! A mai oktatási rendszernek köszönhetően nagyon egyszerű felnőttként is beiratkozni főiskolár vagy egyetemre, csak érettségi vizsga kell hozzá. Minden az egyénen múlik, és ha te hajráisaszeg tényleg komolyan veszed amiket mondasz, akkor kötelességed, hogy a nemzeted érdekében folyamatosan képezd magad. Vagy szerinted nem ? Ha aktívan akarsz politizálni és azt akarod, hogy komolyan vegyenek, akkor a minimum, a beugró a diploma. Ez van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 5:38 pm    Hozzászólás témája:
 
A vezéretekről meg annyit, hogy ez a nagy akarás, amelyben még az ördöggel is cimborálna, csak hogy hatalomra segítsék, nagyon ijesztő. Képes lenne beáldozni az egész országot a hatalmi törekvéseinek megvalósításának érdekében. Kár, hogy ti ezt egyáltalán nem látjátok. Honnan fogja a pénzt szerezni a sok ígéret megvalósításához? Teremni neki sem fog, bár akihez mérte magát egy beszédben igazán jól értett a csodákhoz. Isten mentsen meg attól minket, hogy tényleg nyerjen a válsztásokon, mert akkor a végén saját magát lovallná bele az osztásba, meg az áram árának csökkentésébe, meg a fene tudja még milyen egyéb eszetlenséghez vezetne. Itt akármilyen kormány alakul, azonnal szigorítani kell, az állami bevételeket növelni adók és járulékok formájában, mert működésképtelen lesz az ország, ha nincs pénz. De hát persze ehhez diplomás gazdasági szakemberek és nem politikusok - lagalábbis nem ilyen felelőtlen politikusok - kellenek. sajnos. mert ha a beszéd elég lenne, mi lehetnénk a leggazdagabb ország a Föld kerekén. Mert ebben az országban az utolsó kis szabolcsi falu legolcsóbb kocsmájában is tudják az ott ivó tarktoros meg takarítónő hogy hogyan kellenne irányítani, és egyébként is mindenki hülye szerintük, de főleg a Gyurcsány meg a Kóka. Főleg miután ezzel a ' hülyeségükkel' sikerült milliárdossá válniuk, és az okos traktoros meg takarítónő csak a körülmények rossz összejátszása miatt maradtak a kocsmában. Brrr!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 5:50 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Hajraisaszeg!

Végre nem csak azok vannak rosszul, akik téged olvasnak, hanem Te is! Ez már egy fontos részeredmény!

Ha már azt is elérjük, hogy Isaszegen egy ilyen ember nem akar majd sületlenséget közölni a polgárokkal, mert olyan sok értelmes ember meri, és akarja hallatni majd a hengját, akkor lesz igazi eredmény, s akkor elindulhat végre Isaszeg a polgárosodás útján! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

csiga Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 13:22
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 5:50 pm    Hozzászólás témája:
 
Pági!
IGAZAD VAN!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 5:55 pm    Hozzászólás témája: !!!!
 
Szervusz Csiga!

Szaporodnak a jóérzésű emberek ehelyütt is? Ez jó! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 8:33 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="pági"]Itt akármilyen kormány alakul, azonnal szigorítani kell, az állami bevételeket növelni adók és járulékok formájában, mert működésképtelen lesz az ország, ha nincs pénz. De hát persze ehhez diplomás gazdasági szakemberek és nem politikusok - lagalábbis nem ilyen felelőtlen politikusok - kellenek. sajnos. [/quote]

pági erre egyet szeretnék kérdezni. Miért van szükség a megszorításokra, miért kell növelni az adókat, és miért lesz működésképtelen az ország?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 8:40 pm    Hozzászólás témája:
 
Valami olyasmi hangzott el a televízióban, hogy "azért nem lehet most beszélni költségvetési hiányokról (780 milliárd Ft -> 2006 áprilisát írjuk és még hol az év vége?) és az arra szükséges lépésekről, szigorításokról, mert a "politikai helyzet erre nem alkalmas"!
Ahha! valóban.
Politikai helyzet ugye a választás.
Amit titkolunk az igazából nem lenne baj - a baj az, hogy tudvalévő.
Hogy mást prédikálunk, ez viszont a választók szándékos félrevezetése!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 8:49 pm    Hozzászólás témája:
 
Haho! ugye nem arra gondolsz, hogy a büdös komcsik kilopták a kasszából a pénzt? én arra gondolok, hogyha a bölcs vezér a nagy kapkodásban mégis beváltja az ígéreteit, AKKOR tényleg befellegzett. De egyébként a ' komcsikkal ' sem tudok teljes mértékben azonosulni, úgyhogy én nem is védem őket. Egyetlen dolog viszont biztos, bármi is volt az ára: az autópálya akár hitelből történő építése valódi áldás lehet a szabolcsi és a békési munkanélküliség megoldásában. És ha ezért kölcsön kellett kérni, hát nagyon okosan tették. Hátha a befektetők is elautóznak majd odáig és beruháznak néhány feldolgozó üzembe, mert az ottani néhány vállalkozó akkor sem fog tudni mit csinálni ezzel a problémával, ha a vezér eltörli teljes egészében a járulékokat. Egyébként el tudjátok képzelni mi lesz ha a minimálbért újra emelik? A kis és középvállalkozók 3 emberből egyet el fog bocsátani, hogy meg tudja fizetni a maradék dolgozóit, meg ki tudja fizetni a magasabb bér magasabb járulékait. Remek!! Ez a jó megoldás a munkanélküliség problémájára.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 8:54 pm    Hozzászólás témája:
 
pági, félreértés ne essék, engem ne keverj a jobb oldalra, mert akkor nem olvasod jól a hozzászólásaimat. Én csak kérdezem Tőled, hogy ki tehet az ország eddigi legnagyobb adósság állományáról, a forint baromi gyengeségéről, az euro várható kb 2014-es bevezetéséről, és az elmúlt 4 évben kialakult helyzetért?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:06 pm    Hozzászólás témája:
 
Bocs!! A vezéretek törölve, de a többi marad. Nincs nagyon alternatíva, az a baj. A Fidesz vezérestől, Mikolástól már inkább hasonlít a régi állampártra a hatlmi küzdelmekben, meg a retorikában mint bármelyik másik párt. Az az agresszivitás, hogy mindenkit be akarnak kebelezni és lmegszüntetni, az észtevesztő. Az MSZP talán rátalált a saját arcára, de ehhez a régi kádereket lapátra kellett tenni, és ez soká tartott. Az SZDSZ nagyon tetszik a választások körüli időkben mindig, ilyenkor a legjobb arcukat mutatják kifelé, jól is szerepeltek, főleg miután a Mikola úgy megrémítette az eszement szövegeivel az értelmesebb, enyhén liberális embereket, hogy rögtön rohantak az SZDSZ-re szavazni. Az Ibolyáék jók lesznek, de még kell egy kis idő hozzá. Bár személy szerint messze az ő gondolkodásuk áll a legközelebb hozzám. Keresztények is, értelmiségiek is, demokraták is, és ráadásul szakembereket akarnak vezetőknek. Jól hangzik, nem? Ne haragudj rám, én nem akartalak cikizni, lehet, hogy félreérthető voltam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:08 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="pági"] Remek!! Ez a jó megoldás a munkanélküliség problémájára.[/quote]
Gratulálok tájékozottságodhoz és eszmefuttatásodhoz Exclamation
Valamit kifelejtettél, drága Ági: a munkanélküliség sohasem látott magasságokban (7,8%), de jó, hogy van ótópálya (horror díjakért). Mégsem autózom rajta mert:
1. Nincs keret, hogy kirándulni menjek minden hétvégén
2. Igyekszem lakóhelyemhez közeli munkahelyen robotolni, hogy egyrészt ne a dögkeselyűk zsebét tömjem, másrészt spóroljak az útiköltségen... Laughing
3. Egyéb következményei is lesznek a túlköltekezésnek: pl vissza kell adni (kamatokkal)
-emelkedni fog az üzemanyagok ára
-emelkedni fog pl a hitelek ára, mert ismét le kell majd értéleni a forintot
-emelkedni fog az üzemanyagok ára (de jó, hogy van autópálya)
-emelkedni fog ezáltal az élelmiszerek ára
Ezt úgy híjják szép szóval: infláció! Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:10 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
WinCE! Te közgaszdász vagy? Nem bitvadász? Összezavarodtam már megint! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

csiga Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 13:22
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:13 pm    Hozzászólás témája:
 
Ha már itt tartunk, hogy euró, akkor érdemes lenne azon elgondolkodni, hogy kell-e nekünk egyáltalán? Valahogy én sem tudom magam odatenni semelyik párt mellé sem, mert nekünk egyszerű közembereknek nincs rálátásunk a valóságra. Kiragadott részletekkel bármely oldalról fel lehet építeni logikusnak tűnő téziseket, s nagyon jól el lehet vele kábítani a vakon hívőket. Ez a baj különben vagy egyik vagy a másik vezér zengedez valamit, a birkák meg gondolkodás nélkül mennek utána.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:13 pm    Hozzászólás témája:
 
Édesanyám, érted kiáltok!!!! Én a BEFEKTETŐ CÉGEKRE gondoltam, nem arra, hogy WinCE befekteti Lujzát a szabolcsi kirándulás közben az autója hátsóülésére! Egek!!!! Mi az ördögről beszélgetünk itt???????Ez katasztrófa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:22 pm    Hozzászólás témája:
 
Kiabálhatsz Ágika, bár felesleges.
Csak nyávogsz az ótvaros ótópályáddal, mikor az ország oda van.
Holnap majd szaladnak neked a befektetők, mert kész az autópálya...!
Ugye nem írod komolyan? Laughing
Magyarország az állapota miatt vált "sekélyessé" befektetés szempontjából. A labilis forint elriassza őket.
De te is csak fényezd furcsány ****ét a nyelvecskéddel, meg kiabálj néha! Razz
Tudod ide csak az a cég jön, aki "kizsákmányolni akar" és nem pénzt adni (a dolgozóira értem, kiccicák)... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:23 pm    Hozzászólás témája:
 
Csiga kedves, pont így gondolom, és én nem szeretek a birkákhoz tartozni. Ezért orroltak meg rám a fiúk itt is, gondolom az aztán még jobban bántja a csőrüket, hogy szőke nő vagyok és mégse bégetek velük egy kórusban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:33 pm    Hozzászólás témája:
 
Tudod kedves WinCE én nem kiabálok, hanem normális hangon beszélgetek veletek, már azzal, aki hallja is amit mondok. Persze nem jönnek holap de talán holnapután igen. Mert már tudnak, nem a sáron meg mocsáron kell elvergődni az ország másik felébe. Azt tudod, hogy azok a románok, akiket a te pártot annyira utál, milyen gőzerővel nyomják az autópályák építését? Jártál arra mostanában. Én igen. Sőt Békésben is, mert ott rokonok laknak, és nagyon lelkesek, hogy nem olyan messze a messze. Persze , te ezt nem tudod, mert te itt laksz a fővárostól háromnegyed órára. Egyébként nem vagyok az MSZP tagja, sőt egyik párté sem, mert nem találtam olyat, akik az én józan értékrendemnek és életkoromnak megfelel. De most felcsillant előttem a remény, tudod, szőke nők ha találkoznak...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pági Hozzászólás az előzmény idézésével
Törzsvendég
Törzsvendég


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 16:30
Hozzászólások: 150

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:45 pm    Hozzászólás témája:
 
Arra a szép kifejezésedre nem válaszolok, én nem szoktam senkivel így beszélni, még veled se fogok. e azt a kizsákmányolást meg 'lenyúzzák a bőrét a munkásnak' szöveget te sem gondolhatod komolyan. Pont azok a kizsákmányoló cégek dolgoztatnak Skandináviában is, de olyan elégedett, nyugodt embereket, mint ott, még a világon sehol sem láttam. Nem a 'kizsákmányoló' cégeket kell elijeszteni, hogy még annyi munka se legyen, hanem olyan megbízható érdekvédelmi rendszereket kell működtetni, amik valóban védik a munkavállalók érdekeit, és olyan szociális hálót ami az átmeneti kiesésekre is biztonságot ad. Érted?

Persze, most modhatod, hogy 'szóba se jöhet Skandinávia'!!! Látod, tudom ám én is nyomkodni az entert, mostmár én is olyan okos vagyok, mint te, bibibí!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 9:58 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="pági"]Ne haragudj rám, én nem akartalak cikizni, lehet, hogy félreérthető voltam.[/quote]

Nem hiszem, hogy tudnál olyat írni egy fórumban, ami miatt én megharagudnék. Nem vagyok az a sértődős fajta, sokkal különbeket is vágtak már a fejemhez, szóval ezügyben ne aggódj. Én inkább próbálom kérdések feltevésével más megvilágításba helyezni a dolgokat. Bár Te nem válaszoltál ezekre!

Tehát nem az volt a kérdés, hogy mi lesz, ha a jobb oldal nyer, hanem az, hogy ami most van, az miért van? Nem arra gondolok konkrétan, hogy a komcsik kilopták a pénzt, hanem pl arra, hogy az elmúlt 4 évben a csehek, a szlovákok, a lengyelek hozzánk képest tuti befutók gazdasági szinten, mi pedig olyan sokéves (4!) mélyponton vagyunk, hogy ihaj. És azt hiszem erről végképp nem a jobb oldal tehet. Erre mondj nekem valami használható indokot lécci.

Tehát miért jó, ha az MSZP marad? Volt 4 teljes éve rá (igaz féltávnál megbukott az egész úgy ahogy van), de nem teljesen pozitív irányban haladt az ország szekere. Sőt nagyon nem pozitív irányba. És amíg el nem magyrázzátok nekem, hogy jelen gazdaságpolitikában mi a jó, és követendő, addig engem egy balos se akarjon meggyőzni semmiről, mert ha ez még további 4 évig ebbe az irányba halad, én bizisten menedékjogot kérek egy másik országban, ahol nem nézik a népet ennyire síkhülyének.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:04 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="pági"]...a kizsákmányolást meg 'lenyúzzák a bőrét a munkásnak' szöveget te sem gondolhatod komolyan. Pont azok a kizsákmányoló cégek dolgoztatnak Skandináviában is...[/quote]
Mennyit keres az a Skandináv???
Mennyit keres az a magyar itthon ugyanazon cég alkalmazásában??? Idea
Ugye azért előfordul nálad is néha áramkimaradás! Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:08 pm    Hozzászólás témája:
 
Gyerekek...?! Még jó hogy nekem nincs diplomám, így nem tudok szóhoz jutni.
Egy a fontos!!!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
HAJRÁ ISASZEG!
HAJRÁ MAGYAROK!
Ebben nincs moderálni való?Pussz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Politika
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
2 / 10 oldal

Choose Display Order
Hozzászólások megtekintése:   
User Permissions
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

 
Ugrás:  


Jogi nyilatkozat:
Minden hozzászólás a szerzők tulajdona!
Nem feltétlenül értünk velük egyet és nem vállalhatunk felelősséget tartalmukért!!!



Skin Created by:
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség