Fidesz győzelem
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Politika

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 10, 2006 5:34 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="WinCE"]Nah!
Fideszéktől [b]egy újabb blama[/b]! Laughing
Írjátok hát aá minnél többen!

Az "Ébresztő"-vel teljességgel egyetértek, de a Fidesz-szimpatizánsok/tagok közt is elkéne egy ilyen reggeli kukorékolás! Idea Idea Idea[/quote]

Kedvesem!

Ha majd az mszp-vel kötözködsz ennyit, elhiszem hogy jobboldali vagy.
Mindegy mi a végeredménye az aláírásgyűjtésnek, gőzkieresztőnek biztos jó. Vannak akik másképpen nem tudnak véleményt mondani.
Egy Fidesz tagtól sem várhatod el, hogy belép pl. a jobbikba, amíg keresztbe mást gondol.
Vannak helyek, ahol megértik egymást, összefogva küzdenek a jobboldal győzelméért, míg nálunk egészen más a helyzet.
Ehez kellene Ébresztőt fújni, itt Isaszegen. Idea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 10, 2006 5:38 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="becsulet"] Nem kellene senkire sem várni hanem polgári engedetlenségi mozgalmat kellene indítani. Pl. nem fizetni gázszámlát, az egész országnak. De tudom lehetetlen Magyaror-
szágon.[/quote]

Becsulet!

Tudod?!? Kormánypárti emberkéken a sor, ők szavazták meg ezt a helyzetet nekünk, köszönet érte. Különben is jól áll nekik az utcára vonulás. Hát húzzanak bele! Idea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 10, 2006 7:27 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="kekduna"]Ha majd az mszp-vel kötözködsz ennyit, elhiszem hogy jobboldali vagy.
Mindegy mi a végeredménye az aláírásgyűjtésnek, gőzkieresztőnek biztos jó. Vannak akik másképpen nem tudnak véleményt mondani.
Egy Fidesz tagtól sem várhatod el, hogy belép pl. a jobbikba, amíg keresztbe mást gondol.
Vannak helyek, ahol megértik egymást, összefogva küzdenek a jobboldal győzelméért, míg nálunk egészen más a helyzet.
Ehez kellene Ébresztőt fújni, itt Isaszegen. Idea[/quote]
Hát, ha valaki itt valóban "hithű jobboldali"... Ne haragudj, de az én vagyok!
Ez nem szerénység! Őszínteség!
Aláírásgyűjtéssel? Gőzt? Kiengedni?
Írtam és csak ismételni tudom: "Blama"!
Az emeszpéről csak annyit: arra sem méltó, hogy valaki egyáltalán megemlítse őket, s csatlósaikat! Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

Sanctus Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.05.07. Vasárnap 9:44
Hozzászólások: 7

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 10, 2006 7:40 pm    Hozzászólás témája:
 
"Vannak helyek, ahol megértik egymást, összefogva küzdenek a jobboldal győzelméért, míg nálunk egészen más a helyzet.
Ehez kellene Ébresztőt fújni, itt Isaszegen"

Ezt pont te mondod kekduna?
Nem a Fidesznek kell valóban aláírást gyűjteni!
Eddig egyetlen aláírásgyűjtésetekből sem lett történelem!
Ha isaszegen ébresztőt akartok fújni, akkor előbb nektek kellene felébrednetek!
Hogy a helyi Fidesben ide-oda rugdossátok egymást és egymás ellen mentek ez nem vet jó fényt rátok!
Isaszegen jelenleg olyan jól álltok, hogy nagyobb belháború dúl nálatok, mint az MSZP-ben zajlott!
Mégis mit akartok ti tulajdonképp?
Nem gondoljátok, hogy egykicsit elszáltatok magatoktól?
Kíváncsi leszek, valamikoris elő veszitek e az eszeteket vagy mentek egymás feje után és csináljátok a feszt magatok körül.
Kezdjetek el végre gondolkodni!

Üdv: Sanctus
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 10, 2006 8:05 pm    Hozzászólás témája:
 
No ezek után kell eldönteni, kedves kekduna, hogy tulajdonkléppen ki is az valójában, aki "mást" gondol vagy másképpen gondolkodik, illetve, hogy "gondolkodik-e" egyáltalán:
http://www.kuruc.info/reszletes.asp?MainID=2&HirID=4834 Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

becsulet Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.05.25. Csütörtök 19:29
Hozzászólások: 30

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 10, 2006 9:03 pm    Hozzászólás témája:
 
T.Sanctus! Gondolom nem ismered a részletekt, azért írsz. így .Előbb mártozz
meg a történésekben, és utána kéne vagdalkozni , szálldogálni !
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 10, 2006 9:15 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="WinCE"]
Hát, ha valaki itt valóban "hithű jobboldali"... Ne haragudj, de az én vagyok!
Confused[/quote]

Valóban? Akkor fejtsd ki véleményedet, mit, hogyan lehet összefogással elérni a jobboldalon! Akkor biztos nem foglak ezzel zavarni. Wink


A hozzászólás legutóbb kekduna által Csüt. Aug. 10, 2006 9:59 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 10, 2006 9:32 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="Sanctus"]

Ezt pont te mondod kekduna?
Nem a Fidesznek kell valóban aláírást gyűjteni!
Eddig egyetlen aláírásgyűjtésetekből sem lett történelem!
[/quote]

Igen, mert ez a véleményem. Nem muszály vele egyetérteni, sőt elolvasni sem.
Az aláírásgyűjtés a kezdeményező dolga eldönteni, hogy alkalmazza. Mi csak lehetőséget kapunk élünk-e vele. Nem tudom van e olyan párt aki még nem alkalmazta. Egyébként ha már történelemről van szó, a Petíciós pontokat néhány éve egy magát baloldalinak nevező párt vette át.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 10, 2006 9:47 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="Sanctus"]


Ha isaszegen ébresztőt akartok fújni, akkor előbb nektek kellene felébrednetek!
Hogy a helyi Fidesben ide-oda rugdossátok egymást és egymás ellen mentek ez nem vet jó fényt rátok!
[/quote]

Nem tudom mire gondolsz, ezt nem neked címeztem, akinek pedig, tudnia kellene mire gondoltam.
Hogy mi történik egy helyi szervezet életében, csak a tagságra vonatkozik. Hogy kiszűrődnek dolgok, annak csak örülhetnek ellenfeleink, kihasználhatják a zöld utat.
Hogy nem vagy részese a történéseknek, örülnöd kell. Én sem ézem jól magam benne, mégis szeretném elveimet megtartani. Barátaimat megvédeni, még ha csalódnom kell is bennük. Másik térfélen lévő játékosok sem ellenségeim, de nem lehet igent mondani nem helyett. Csak ennyi az egész.
A fényről Becsulet megfogalmazta, köszönöm neki: "Gondolom nem ismered a részletekt, azért írsz."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 10, 2006 9:56 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="Sanctus"]
Mégis mit akartok ti tulajdonképp?
Nem gondoljátok, hogy egykicsit elszáltatok magatoktól?
Kíváncsi leszek, valamikoris elő veszitek e az eszeteket vagy mentek egymás feje után és csináljátok a feszt magatok körül.
Kezdjetek el végre gondolkodni!

Üdv: Sanctus[/quote]

Ilyen vagdalkozásra nem kéne válaszolnom.
De hogy elégedett légy, leírom saját véleményemet.
Megtartani elveimet, nem átgázolva senkin.
Nem érzem hogy elszálltam volna, tettem amit tennem kellett, néha nem is volt könnyű. Kívánom te soha ne kerülj hasonló helyzetbe! Bár ez a jelző mindenkinek áll!
Nem tudom miért fontos neked, hogy gondolkodjunk?
Sajnálom hogy fesztiválba keversz, soha nem volt körülöttem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 10, 2006 10:50 pm    Hozzászólás témája:
 
Az aláírásgyűjtést lehet kritizálni, nem muszáj benne résztvenni.
Viszont illene tiszteletben tartani mások véleményét. Örülök, hogy szerintetek jól mennek a dolgok, és jó, hogy végképp kifosztanak minket!
Kicsit nagy vagyok ahhoz, hogy elhiggyem ez szükséges jó.
Nem. Évtizedekkel ezelőtt is ezeket a kifogásokat hallgattam, de nem jött el a kánaán.
Ha legalább beleolvastok, láthatjátok milyen szinten tart a magyar nép.
Világhálón bizonyítványt állít ki magáról.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 19, 2006 9:07 am    Hozzászólás témája:
 
Hm, hm...
Úgy tűnik OVi viselkedése már mások szemét is szúrja! Cool
http://www.kuruc.info/reszletes.asp?MainID=4&HirID=5046
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 19, 2006 9:58 am    Hozzászólás témája:
 
Kihagynám a Kurucinfó véleményét. Lsd. a fentebb említett ferdítést. Aki nincs tisztában a tényekkel, még el is hiszi igazát.
A "szúrkálást" meg megítéltem szintén. Wink Idea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 19, 2006 4:02 pm    Hozzászólás témája:
 
[img]http://users.atw.hu/isaszeg/kepek/rend/dyu9gi9ne.gif[/img]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 19, 2006 9:33 pm    Hozzászólás témája:
 
Szép-szép! Esetleg egy kis magyarázat? Vagy csak én lassultam le? Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 22, 2006 5:39 pm    Hozzászólás témája:
 
[b]Kilép a Fideszből a Gazda Tagozat alapító elnöke[/b]

[quote]Faludi Sándor ezt Orbán Viktor pártelnöknek írt nyílt levelében közölte, melyben döntését a Fidesz elhibázott agrár-, és vidékpolitikájával indokolja.

A politikus szerint szükségessé vált egy pártpolitikától független, új érdekképviselet megszervezése, amelynek legfontosabb célja a falurombolás megállítása és a falusi szegénység fokozatos felszámolása. Faludi Sándor levelében kitér arra, hogy megalakult az Összefogás a Falvak és a Gazdák Védelméért nevű országos érdekképviseleti szervezet, amely őt választotta elnökéül.

(MR)[/quote]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 22, 2006 9:34 pm    Hozzászólás témája:
 
Csak tessék figyelni! Én is ezt teszem. Vajon mi miért történik? Idea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

becsulet Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.05.25. Csütörtök 19:29
Hozzászólások: 30

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 27, 2006 7:41 pm    Hozzászólás témája:
 
Más . Szociktól hallottam,hogy ez a kormány alkalmatlan a vezetésre mondjon le! Na tessék mik nem fordulnak elő!

Gyáva népnek nincs hazája.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 27, 2006 8:03 pm    Hozzászólás témája:
 
Valóban!
Ezért szűnik meg hamarosan magyarország! Evil or Very Mad
Lassan ismét lesz kötelező nyelv az iskolákban, ahol azt fogják oktatni, hogy a honfoglaló Izrael mily bátor tettet hajtott végre a sztyeppéken és a zsidók nyilaitól mentett meg minket az Úristen! Evil or Very Mad

Sok, hülye vakegér!
Nyüszít, szűköl, de olyan hülye szegény, hogy ettől függetlenül mazochista-párt tagja marad és a szavazófülkébe vonulásakor is az internacionálét (PHÖ!) fogja harsányan énekelni! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 15, 2006 7:56 pm    Hozzászólás témája:
 
Sokan ellenzik, illetve rossz szemmel nézik a Fidesszel kapcsolatos véleménye(i)met...!
Ezennel örömmel bejelenthetem, hogy Torgyán papa "elorozta" nézeteimet!
De az is lehet, hogy találtam -magamon kívül- még egy "hülyét", aki hasonlóképpen látja (az ezzel összefüggő részt dőlt betűkkej jelöltem): Laughing

[quote][b]"Szent István országából rablók és pribékek Magyarországa lett"[/b]

[b]Magyar Megújulás Mozgalom néven politikai pártot alapított Torgyán József volt földművelésügyi és vidékfejlesztési miniszter.[/b]

Torgyán József sajtótájékoztatóján elmondta: választási és nem tömegpártot alapított, amelynek azért van még csak munkacíme, mert jelenleg is bírósági bejegyzés alatt áll. Az MTI kérdésére Torgyán József elmondta: tizenhárman alapították a szervezetet, de annak "hatalmas tömegbázisa lesz". Hozzátette: a mozgalom célja, hogy gyökeres változtatásokat érjen el, ami csak úgy kivitelezhető, "ha az egész hatalmi elitet leváltjuk".

Torgyán József szerint Gyurcsány Ferenc csak egy "átmeneti figura", a politikai életben alapvető átrendeződés fog végbemenni a jövőben.

Közölte: sikerült egy, az állampárti rendszernél is rosszabbat létrehozni, elfogadhatatlan közállapotok uralkodnak, ezért döntött úgy, hogy visszatér a politikai életbe, holott korábban ezt későbbre tervezte. Azzal indokolta visszatérését, hogy nem tudja elviselni a Ceausescu-éránál is nagyobb falurombolást, hogy Szent István országából "rablók és pribékek Magyarországa lett".

[i]Torgyán József szerint "a kormányzat és a látszatellenzék is illegitim", mert hazugsággal és a jogszabályok megkerülésével, a választási kampányban sajtóhírek szerint 31 milliárd forintot felhasználva jutottak hatalomra.[/i]

Beszélt arról is, hogy szükség van civil szervezetek részvételével is az alkotmányozó nemzetgyűlés összehívására, illetve új alkotmányra.

Torgyán közölte: elfogadhatatlan, hogy állampárt jogutódja gyakorolja a hatalmat. Kategorikusan kijelentette: pártjának egyedül a magyar nép lesz a szövetségese, senki más.

Torgyán József bejelentette azt is, hogy mint a mozgalom elnöke október közepétől Kis Újság néven négyoldalas kiadványt indít, emellett szeptember 25-étől működik a mozgalom honlapja is. Torgyán József azt mondta: ismét megjelentem a politika színpadán, zászlót bontottam, amit addig nem eresztek ki a kezemből, amíg az állapotok meg nem változnak.

(MTI)[/quote]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 17, 2006 10:33 pm    Hozzászólás témája:
 
Torgyán József szerint Gyurcsány Ferenc csak egy "átmeneti figura", a politikai életben alapvető átrendeződés fog végbemenni a jövőben


Én meg ezzel értek egyet. Wink

Visszatért az ország bohóca, ismét humor lesz a politikában. Laughing
Mert másra nem volt jó szegény.

A Tomcatodnak pedig elment az esze.
Azt írta a blogjában, hogy a Fidesz előre szervezte a hangfelvétel kiadását és a ma esti tüntetést az SZDSZ-el lepaktálva.
Az ilyen felelőtlenül és alaptalanul vádaskodó embereket ki nem állhatom. Evil or Very Mad

Kekduna igazad volt, többet nem rakok a honlapra Kurucinfóról semmit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 17, 2006 11:14 pm    Hozzászólás témája:
 
Köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 18, 2006 7:13 am    Hozzászólás témája:
 
Hm-hm, hajráisaszeg! Egy éjszaka alatt azért nem derülhet ki semmi! Én nem írtam olyat, hogy Tomcat kész tényeket tárna fel, csupán egy rögtönzött eszmefuttatást vezetett le.
Van benne némi ráció -majd meglátjuk mi lesz a végkifejlet.
A kuruc.info pedig pártatlanul bírálja a jobb és bal oldalt egyaránt, azzal megintcsak nem tudom mi a bajod. Az alábbi Torgyi papás hír pedig "MTI"-s, ha nem tűnt volna fel.
De nyugodtan vedd fel a narancssárga szemellenzőcskédet. Igazából mindegy hogy segédeszközzel vagy anélkül mész a falnak! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 18, 2006 2:09 pm    Hozzászólás témája:
 
[b]Már megint elkövetjük a régi hibákat.[/b]

[quote][b]Szép ez az előjáték, a spontaneitás, az önkéntesség, a szervezetlen naivitás. Itt lődörgök én is a parlament előtti téren. Minden oké, aztán jönnek a régi arcok. Csucsu bácsi a zsírtáltos, az öreg lovis bukméker. Mellette a gyűlöletpap Hegedűs, a munkásőr Bencsik, a chartás, egykori színházi párttitkár Kerényi.[/b]

Fasza! Orbán kivételével mindenki itt van. Megmutatja magát egy unikumért. Aztán Kerényi, a posztmodern forradalmár főzsidó megosztja a tömeget, felviszi a Várba direkt azt a sok szerencsétlent. Oszlatja áttételesen a buta tömeget, némi gyaloglással. Azok meg mennek, mint a bamba birkák, aztán vissza a térre, jól elfáradva. Ebben az egész buliban, ezek a kibaszott zsidók zavarnak engem a leginkább. Mindenhol ott vannak! Ezt is ők szervezik, de legalábbis élére állnak. Bencsik, az egykori munkásőrember, hát mán megint nem itt cimborál? Na szép.

Orbán bezzeg valahol a budai hegyek között, a balhé közben a ****ét vakarja. Sumákol, markolássza az alfelét, be van izélve. Körülötte is megjelenik a sok zsidó. A munkásőr Martonyi, az ÁVH-s Schmidt Mari, meg a kibaszott slepp, Deutsch-Fürtől Várhegyin át Rogánig. Ezek már megint éhesek. Kell a konc! Olyan hülye ez a magyar, hogy még legnagyobb bajában sem veszi észre az átbaszást. Szétáztatja magát a téren, szívatja magát az esőben, ez a buzi Fidesz meg közben elosztja a kormányzati tárcákat a lihegő bibsiknek. Tényleg hülye a magyar, ha ezt hagyja. Na szevasztok!

[b]Egy tüntető[/b][/quote]

Most akkor hogy a picsába is van ez, lányok? Shocked
meséljetek, legyetek olyan kedvesek az élet nagy dolgairól! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 18, 2006 7:16 pm    Hozzászólás témája:
 
Elvakult Jankóknak mi hiába írunk bármit.
Saját véleményem:
Orbán Viktor olyan fáradtságosan kampányolt választás előtt, hogy már sajnáltam, én itt élek az emberek között. Befogadóképességük 0 volt, amit aztán a választás eredménye igazolt, a körülményeket figyelmen kívül hagyva, mivel választási csalással előjönni nem szép dolog!

Egyébként az Elnökúr Brüsszelben van /ATV -hír/ ugyanis ott szükség van rá/szubjektív hír/!


Gondolom azt persze mindenki tudja, hogy Gy.F. nem akárhol tárgyalt MA! Idea Idea Idea Idea Idea Idea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 18, 2006 8:55 pm    Hozzászólás témája:
 
Jah! Jó, hogy nem emeszpézed le a jobb oldalt!
de, ha annyira oda vagytok, meg vissza, miért nem indultok narancsárgában a helyi választáson is???

Az elszánt jobboldaliaknak gondolhatjátok milyen jól esett a hír:

[quote]Míg mi lelkesen gyülekeztünk, körbement a hír, hogy állítólag a Fidesz polgári körei ukázba kapták, hogy ne jöjjenek ki ide. Hát jó, akkor ne jöjjenek, üljenek a ****ükön, és várjanak Viktoruk bölcsességére. Rendőrt egyetlenegyet sem láttunk, csak egy járőrkocsi haladt el néha az utcán, és a Parlament őrségének néhány tagja nézegette unottan a gyülekezőket.[/quote]

A Fidesz cserbenhagyta a jobboldali érzelű embereket! Magyarországnak nincs szüksége gyurcsányokra, orbánokra (neki brüsszel fontosabb, mint mi).
Beszari, fajankó banda, aki a szintén faszkalap Sólymot noszogatja, hogy ugyan mondassa mán le aztat a gyurcsánykormányot... Confused
gyerekes és nevetséges lépések!
A fidesz most ássa magát elfele! Razz

Gratulálok, szimpatizánsok! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 18, 2006 9:22 pm    Hozzászólás témája:
 
Nagyon bevadultál barátom. Exclamation
Nektek meg 56 kell? Question
Nekem nem és más családoknak sem. Amíg mód van rá alkotmányosan meneszteni, addig afelé kell orientálódni.
Nem kell ilyen ostobaságot írogatni Tomcat-nak, hogy a Fidesz és az SZDSZ szövetkezett a hatalomért.
És engedtessék már meg, hogy Orbán Viktor a Néppárt alelnökeként Brüsszelben is végezhesse a dolgát.
Győzzön az igazság ereje.....

A helyi ügy meg övön alul van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 18, 2006 9:46 pm    Hozzászólás témája:
 
56-ra nincs szükség! 2006 kell! Razz
Nem kéne Tomcat-et lebecsülnöd!
Weboldalát több ezerszer többen olvassák, mint a Ti weboldalatokat (lásd fidesz-isa). Tanult ember. A véleménynyílvánításhoz joga van, ha ismernéd, másképp gondolkodnál róla.

A Fideszről: a fidesz jelenleg kullog az eseményekkel. Az MDF-ben több bátorság van jelenleg!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 19, 2006 12:25 am    Hozzászólás témája:
 
Éjjel van, nézem a TV-t és látok néhány őrült radikális barmot, aki nem tudja mit cselekszik. Erre gondoltál?
Kinek jó ez?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 19, 2006 2:06 pm    Hozzászólás témája:
 
Kinek jó ez?
A kormány oldalnak.
Most valószínű megszüntetik a gyülekezés jogot és ha parlamentális keretek között nem tudják megoldani a leváltást vagy a kormányváltást, még súlyosabb következényekkel járó tüntetés lesz.
A fociszurkolok nem vállalják.
És a jobbik?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 19, 2006 2:28 pm    Hozzászólás témája:
 
Tudjátok én nagyon ellene vagyok, de minden tiszteletem a résztvevőknek.
Nagyon fegyelmezettek, elszántak voltak. Emberségből nálam jól vizsgáztak. Hogy a körülményeket ne részletezzük, sajnálom, hogy így kellett /?/ lennie, de kérdések sorakoznak a fejemben.
Sajnálom, hogy nem segíthettem a sérülteknek. Örülök hogy a rendőrök, tűzoltók is "fegyelmezettek" voltak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 19, 2006 9:18 pm    Hozzászólás témája:
 
http://video.sanomabp.hu/alap.php?video_id=409&nemexp=igen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 20, 2006 9:00 am    Hozzászólás témája:
 
[quote="WinCE"]56-ra nincs szükség! 2006 kell! Razz
Nem kéne Tomcat-et lebecsülnöd!
Weboldalát több ezerszer többen olvassák, mint a Ti weboldalatokat (lásd fidesz-isa). Tanult ember. A véleménynyílvánításhoz joga van, ha ismernéd, másképp gondolkodnál róla.
[/quote]

Csak sajnos az a baj, hogy rengeteg butaságot ír a blogjában ugyanúgy elferdíti az igazságot ahogy más médiák.
Nem szabad komolyan venni!

A fidesz sajnos csak a baromságait szajkózza, hogy le akarja mondatni Gyurcsányt meg visszavonatni a csomagot. Nem tudom mit remélnek ha ők lennének kormányon vagy kerülnének akkor is kénytelenek ugyanezeket a megszorításokat megtenni max más lesz a neve. Szítják a tömegeket fölöslegesen. A csürhe meg veri szét a várost és a lakók értékeit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 20, 2006 9:16 am    Hozzászólás témája:
 
Te is csak azt mondod....

Nem a Fidesz szítja, mindenki dühös.
Legalábbis, a normális Magyarországot igénylő embereknek ezt már nem lehet lenyomni a torkán.
Az a veszett horda pedig, akik randalíroznak, az még valószínű hogy újságot sem olvas, tehát nem igazán tudja mit akar Orbán vagy akárki. Nagy baj, hogy az ország nem érett meg egy békés erőszakmentes kormányleváltásra.
Így vagy elfogadja (úristennehasználjakjelzőt) gyurcsányt, vagy kivonul az utcára és nem hagyja magát hülyére venni.

Random, Te melyiket választod?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 20, 2006 9:51 am    Hozzászólás témája:
 
Én kicsit se vagyok dühös!
Bocsánat mégis! Azokra akik szétverik a TV székházat és gyújtogatnak autókat.

Mi a probléma oka?

Az, hogy hazudtak? Mind hazudik hiszen ezért politikus. Azért mert ezt meg is mondta? Szerinted ez változtat valamit a tényeken. Az ország a béka segge alatt és összefogás helyett a széthúzás megy. Mind1 csak ne az legyen amit a kormány akar alapon. A randalírozóknak tök mind1 ki van a kormányon ha Orbán lenne akkor is ezt tennék.

Mindenki tudta, hogy megszorítás kell csak szarul esik ha ez személyesen érinti az embert.

Én ahelyett, hogy ott ácsorogjak a Kossuth téren inkább melóba járok.

Ismételten elmondom ha a fidesz kerül hatalomra ugyanezt tette volna! Persze most nagy a képük, de ők is tudják, hogy a kormány kényszerhelyzetben van.

Az másik kérdés, hogy elbaszták az előző évet, de inkább egy olyan politikus aki az előző ciklus hibáit beismeri és most szeretné kijavítani és a lehetőség is a kezében van mint egy olyan aki meg van sértődve, hogy nem nyert és mindenáron a hatalmat akarja az előző kormány tetteinek a lerombolásával kezdve azt.


El kell fogadni soha nem lesz kolbászból a kerítés ahogy a világ nagyon sok részén nem az.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 20, 2006 11:09 am    Hozzászólás témája:
 
Délvidék üzenete:
[quote]Testvéreink, úgy látjuk és úgy reméljük, végre eljött az az ősz, amikor beérett a vetés. Ötven év nemzetárulásának és nemzetpusztításának vetése. Arassátok hát le e vetést, de úgy, hogy a gaznak gyökere se maradjon, mert különben újra kihajt, ahogy láthattátok a rendszerváltásnak hazudott színjáték után. A tisztítótűz aratása után pedig ültessetek e megalázott és megszentségtelenített ősi magyar földbe új, tiszta magyar életet, amely nem úgy nő fel, hogy karók és kerítések korlátozzák növekedését, mint ahogy történt az az elmúlt ötven évben![/quote]

Le kell mondatni a kormányt!
Ezt úgy kell megtenni, hogy az eddigi pártokat messzire kell száműzni attól a lehetőségtől is, hogy egyáltalán a parlamenti székek közelébe is juthasson!
Az igazi rendszerváltást kell véghezvinni!

MTV:
Random_! Az nem egészen úgy volt, hogy fogták és szétverték az MTV székházat!
Tájékozódj az előzményekről!
Nézhetetd a TV2-t és a retekklubbot! zok csak a tényeket ferdítik!!!
Azok jobban tudják, hogy mi és hogyan történt, akik a Kossuth téren (is) ott vannak!
Helyes! Járj dolgozni! Én is azt teszem, mert szükség van a pénzre, hisz a családnak enni kell adni!
Szolidaritást azért illik vállalni (ha már az áldozatot nem...), hisz érted is teszik...!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 20, 2006 11:13 am    Hozzászólás témája:
 
A hazugságaiért nem lehet felelősségre vonni, hisz nincsenek szembeállított tények!
Az igazmondásáért viszont lehet, hiszen elismerte: félrevezette az embereket és valótlan adatokat állított az ország valós helyzetéről!
gyurcsány ferenc politikai és gazdasági bűnt követett el, amiért felelnie kell!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 20, 2006 12:46 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="WinCE"]A hazugságaiért nem lehet felelősségre vonni, hisz nincsenek szembeállított tények!
Az igazmondásáért viszont lehet, hiszen elismerte: félrevezette az embereket és valótlan adatokat állított az ország valós helyzetéről!
gyurcsány ferenc politikai és gazdasági bűnt követett el, amiért felelnie kell![/quote]

Ilyen vádakkal az összes politikust elő lehetne rángatni. Sőt az elkövetkezendő politikusokat is.

Szerinted úgy lehet nyerni választást ma magyarországon, hogy azt mondod "Józsi elveszek tőled havi x forintot mert szarban van az ország, de az unokádnak már jó lesz mert ő egy jobb helyzetben lévő virágzó országban élhet".

Azt, hogy mi történt az MTV-nél én már legalább 2 változatban hallottam.
Szerintem csak egy balhé kellett nekik ahol zúzhatnak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 20, 2006 1:40 pm    Hozzászólás témája:
 
Random!
A katolikus vallás szerint, ha megbánta bűnét meg kell bocsátani.
Én megbocsátok, csak tünjön el és : Ne is lássam! Twisted Evil
A többit pedig rendezze odafent.

Ha Te nem emlékszel milyen volt az életed az Orbán kormány idején és mit tettek le az asztalra, akkor sajnálom.

Egy kis emlékeztető:

http://mkdsz1.fw.hu/n11/37pontvegrehajtasa.html
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 20, 2006 6:36 pm    Hozzászólás témája:
 
Az MTV-t saját kezébe kellett volna vennie a "néphatalomnak"!
Gyurcsány büntetés nélkül nem mehet sehova, ahhoz túl nagy kárt okozott!
Igen, random_!
Téged is felelősségre vonnak úton útfélen! Ráadásul most is veled fizettetik meg az Ő baklövéseiket!
Téged szorítanak meg, holott maguknak a 30%-os illetményemelést (is) megszavazták!

Más:
[quote]A Nyezaviszimaja Gazeta szerint a szocialista kormányt bizonyos mértékig a kommunizmussal társítják, bár Gyurcsány túl fiatal ahhoz, hogy a korszakhoz kössék.[/quote]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 20, 2006 6:59 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="Random_"]

A fidesz sajnos csak a baromságait szajkózza, hogy le akarja mondatni Gyurcsányt meg visszavonatni a csomagot. Nem tudom mit remélnek ha ők lennének kormányon vagy kerülnének akkor is kénytelenek ugyanezeket a megszorításokat megtenni max más lesz a neve. Szítják a tömegeket [/quote]

Kedves Random!

Örülök, hogy rád ilyen jó hatással vannak a megszorítások! Más butaságait, ne ruházd rá a Fideszre!
Egyetértek, amit le kell váltani, azt le kell váltani!
Ha nem engedték bebizonyítani mi lenne ha?, akkor mostmár hadd tegye a Fidesz, ami egy ellenzék szerepe, legalábbis Fidesz hangnemben!
Persze ha jobban figyelnél, nem mondanál olyan butaságokat, hogy a Fidesz szít.
Csalódásoktól remélem te sem leszel mentes Gy. F. illetően!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 20, 2006 7:04 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="Random_"]

Mi a probléma oka?



Én ahelyett, hogy ott ácsorogjak a Kossuth téren inkább melóba járok.

[/quote]

A probléma oka, hogy hülyére vesznek minket! Gyávának, birkának!
Ráadásul kikényszerítenek valamit, ami a jelen! Na itt lehet majd csalódni, ha még ezt is "bevallják"!

Azok az emberek is dolgoznak nyilvánvalóan, mit tehetnének mást?
De te csak dolgozz, amíg tehetjük!

Azért tartunk itt, mert szándékosan mást csináltak, mint kellett volna. Ellenzékfóbiától elvakultan. NEM AKARJÁK, hogy nekünk jobb legyen! Ők egészen mást akarnak, csak sokan nem látják.
De te csak álmodozz!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 20, 2006 7:33 pm    Hozzászólás témája:
 
Bombariadó van a Hír Tv épületében!

Nos Randomok?

Hajrá hiteltelen média!
Birkáknak nem mindegy? Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 20, 2006 7:43 pm    Hozzászólás témája:
 
Egybként nem csak a Fidesz problémáiról beszélünk, úgyhogy folytassátok az országos politika topikban! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 21, 2006 6:56 pm    Hozzászólás témája:
 
A "bambariadót" megkapta az MTV is -még aznap este! Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 28, 2006 7:01 pm    Hozzászólás témája:
 
"Jó magyarnak lenni, igen nehéz, de nem lehetetlen!"
(Széchenyi István)


Hajrá Magyarország! Hajrá Isaszeg!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 29, 2006 8:53 am    Hozzászólás témája:
 
Viccesek vagytok. Már csak azért várnám az Orbán kormány eljövetelét, hogy meglássátok az se jobb. Persze ott meg teledumálnák a fejeteket, hogy jó az az áremelés meg azért van mert az előző kormány elkúrta. Very Happy

Mindig ez van minden kormánynál. Az lenne az igazi ha az egész bagázst elzavarnánk a fenébe és visszatérnénk az ősközösségbe cserekereskednénk. Very Happy Csak honnan szerzünk Mamutot. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

hajraisaszeg Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:58
Hozzászólások: 415
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 29, 2006 10:12 am    Hozzászólás témája:
 
Van más állat. Jó sok.
Bár nem ennivaló, csak sütni való. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 29, 2006 3:11 pm    Hozzászólás témája:
 
[quote="Random_"]Viccesek vagytok. Már csak azért várnám az Orbán kormány eljövetelét, hogy meglássátok az se jobb. Persze ott meg teledumálnák a fejeteket, hogy jó az az áremelés meg azért van mert az előző kormány elkúrta. Very Happy

[/quote]

Szerintem, akkor rossz helyre tévedtél. Ha más véleményt akarsz olvasni, majd készítek neked egy "olyan" topikot. Persze ahhoz kell egy kis motíváció! Crying or Very sad

Vagy csinálj magadnak! Ismét örülök, hogy ilyen rózsaszínűben látod a jövőt.
Végül is nincs vele nekem sem semmi bajom, csak nem biztos hogy így kell lennie! S hogy bitos más is így csinálná, üres, szappan illatú! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

kekduna Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 20:16
Hozzászólások: 439
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 29, 2006 8:11 pm    Hozzászólás témája:
 
http://www.hirtv.hu/?tPath=/belfold/&article_hid=117472
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Politika
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
9 / 10 oldal

Choose Display Order
Hozzászólások megtekintése:   
User Permissions
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

 
Ugrás:  


Jogi nyilatkozat:
Minden hozzászólás a szerzők tulajdona!
Nem feltétlenül értünk velük egyet és nem vállalhatunk felelősséget tartalmukért!!!



Skin Created by:
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség