Isaszegi KSK

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Isaszegi közélet

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 06, 2006 12:02 pm    Hozzászólás témája: Isaszegi KSK
 
Sajnálattal olvasom az [b]Isaszegi közélet[/b] 2006 júliusi (II évfolyam, 6. szám) számában [b]Isaszegi közöny[/b] címmel Moravecz József nyugdíjasunk levelét/panaszát -kinek, hogy tetszik.
Miszerint:
A csíkozást, a hálók fel-, leszerelését, stb... a focistáink végzik.
Nincs pénz legalább egy gyúróra, aki segíthet a pálya mentén ellátni az esetleges sérülést. Nincs pénz semmire, még arra sem, hogy a pihenőjében unatkozó, 68 személyből álló, isaszegi orvoscsapat egyik tagja azt a másfél(!!) órát inkább a friss levegőn unatkozza végig. (...)

Moravecz úr megkeresésére a polgármester elmondta:
Azért nincs keret, mert több szakosztály működik, így a pénzt több felé kell osztani. (...)

Az isaszeg.hu weboldal fórumában (még az első kiadásról szólok, amit magam adminisztráltam) felvetődött, hogy jó lenne, ha több szakosztály működhetne a KSK keretein belül.
Ott felvetettem, bár nem vagyok nagy sportember (inkábbb a technikai sportok érdekelnek), hogy előbb az anyagi feltételeket kellene megteremteni, majd ezután továbblépni új és újabb szakosztályok megnyitása felé, [b]amennyiben[/b] van rá igény!!!

Ezzel szemben van egy focicsapat, ami állítólag nem is olyan rosszul "muzsikál"... De a nagy valószínűséggel nevetséges tömegeket megmozgató szakosztályok azt a kicsit is elszívják előlük!
Nem érdemelnék meg ezek a fiúk, hogy meccs után pl egy-egy hűsítővel sétáljanak le a pályáról??? Question Idea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 14, 2006 8:07 am    Hozzászólás témája:
 
A cikket én is olvastam és tényleg elszomorított!
A focit nem nagyon kedveltem, de mindig kijártam a helyi meccsekre ha lehetett mert haverjaim közül többen fociztak is meg nagyon jó volt a hangulat.

Nem tudom milyen szakosztályok vannak jelenleg, de azért annyit tényleg kellene fordítani a focistákra, hogy ne maguknak kelljen pályát szerelni és valami minimális ellátást kapjanak ha sérülés történne.

A helyi vállalkozók szponzorként léphetnének fel bár úgy látszik nem látnak benne fantáziát.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 14, 2006 7:25 pm    Hozzászólás témája:
 
Valószínűleg Ők látnak, csak annak is megvan az oka, hogy miért nem adakoznak! Sad
Ha van egy olyan vezetése Isaszegnek, akik "rablógazdálkodásként" üzemeltetik a települést a saját zsebük hasznára, nem csoda, hogy az ésszel operáló, adakozó szándékú vállalkozók/vállalkozások nem mutatnak semmiféle hajlandóságot! Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

Random_ Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy dumás
Nagy dumás


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 10:28
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 15, 2006 7:08 am    Hozzászólás témája:
 
Ez is igaz reméljük azért hamarosan megváltoznak ezek a dolgok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger

FBali Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.08.22. Kedd 10:03
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 22, 2006 10:59 am    Hozzászólás témája:
 
Örömmel vettem észre, hogy a sportpályán levő a focikapuknál a már igencsak kikopott "gyepet" vagy újrafüvesítették, vagy gyeptéglázták - közelebbről nem láttam -. Továbbá kirakták 2db táblát, amely régebben is kint volt, melyre egy TILOS felirat és további szöveg szerepel, mely szerint ne használjuk ezt a pályát. Ezzel nincs is semmi bajom, - már nagyon ideje lenne, hogy legyen egy megfelelő minőségű (többek között) focipályája Isaszegnek - ugyanakkor a másik pálya, amelyet pár éve "alakítottak ki" enyhén szólva kritikán alatti. Ezt a ne használjuk a mecspálya feliratot akkor lehetne igazán betartatni, ha a hátsó pálya is pár fokkal jobb minőségű lenne. Véleményem szerint a hátsó rész be(és/vagy) újrafüvesítése, illetve a talajhibák kijavítása max. pár százezer forintjába (~fél milla) kerülne az önkormányzatnak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 22, 2006 1:03 pm    Hozzászólás témája:
 
Hajjaj, FBali!
Akkor még észre sem vetted, hogy a felső részen lévő pályák kapujait milyen jól sikerült evonalba állítani! Laughing
Na, jó! nem leszek ennyire gonosz -kivételesen, valószínűleg hely szűke mjiatt, illetve a maradék területet csak így lehetett hasznosítani. Sad

Bízzunk abban, hogy hamarosan új (nem túl viharos) szelek fognak fújni a helyi sportkör életében is! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

FBali Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.08.22. Kedd 10:03
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 24, 2006 8:43 am    Hozzászólás témája:
 
Jah, mielőtt elfelejteném. Az újonnan kihelyezett kosárpalánkok szerintem egy kicsit magasabban vannak a kelleténél Very Happy Mielőbb meg fogom mérni és leírom, mert nem értem, hogy akkor minek van kint, ha nem normális magasságban van (szabvány: 10 láb; 3.048006 m). Meg így mindentől függetlenül nagyon hiányolok egy normális kosárpályát is...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 24, 2006 8:00 pm    Hozzászólás témája:
 
Jól van! Ezzel a nekifutással hiányolhatunk akár egy go-kart pályát is... Confused
Aki felszerelte előrelátó volt. Már csak azért is, mert elöl hordja a szemeit.
No, meg azért, mert így nincs az az ember (normál esetben), aki azt le tudja onnan szakítani! Wink
Megszokot a magasságot, más pályán meg majd mindig fölé dobod a labdt a palánknak! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

FBali Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.08.22. Kedd 10:03
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 25, 2006 9:00 am    Hozzászólás témája:
 
Keveset írtam, ezért nem lehetett egyértelmű.

Azt nem mondtam és nem is akarom -bár szeretném Smile -, hogy holnaputánra legyen kész egy 10.000 fős stadion. -Vagy egy gokart pálya.-
Ugyanakkor ha csinálunk (jelen esetben csináltak) valamit, akkor azt megpróbálom (jelen esetben megpróbálhatták volna) a lehetőségekhez képest 100%-an csinálni.
Persze örülök hogy ez is van. (Mégha csak így).
De ha alapból úgy csinálták (remélem nem így volt), hogy azért rakjuk magasabbra, hogy ne tudják leszakítani, akkor ott már baj van az egésszel...
Legfőképp azokkal, akik le akarják szedni valamiért. Mert nem állhat ott senki egész nap, hogy figyelje, hogy mi van; meg nem is kell, hogy ott álljon. Mert az nem megoldás.
Közvetlen, miután felrakták volt rajta láncháló is. Az is eltűnt pár napon belül.
Ilyenkor nem értem, hogy minek csinál valaki valamit valakinek, aki azt utánna tönkreteszi?
Ennyi barmot mán... Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 25, 2006 6:36 pm    Hozzászólás témája:
 
Teljesen igazad van, FBali! Sad
Én -kivételesen- a palánk használóiról nem feltételeztem, hogy lelopják.
Ezt ugyanis 20-30 cm-rel magasabbra rakva sem tudják kiküszöböéni.
Inkább arra gondoltam, hogy kosarazás közben rajta csimpazkodók szakítják le... Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

becsulet Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.05.25. Csütörtök 19:29
Hozzászólások: 30

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 25, 2006 9:55 pm    Hozzászólás témája:
 
Miért nem álmodhatnánk Isaszegre egy go-kart pályát? Közel álltunk hozzá a nyáron. Egy vállkozó megpendítette ezt a lehetőséget. De sajnos áll az ügy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 26, 2006 9:29 am    Hozzászólás témája:
 
Biztos elszakadt a húr! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Isaszegi közélet
1 / 1 oldal

Choose Display Order
Hozzászólások megtekintése:   
User Permissions
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

 
Ugrás:  


Jogi nyilatkozat:
Minden hozzászólás a szerzők tulajdona!
Nem feltétlenül értünk velük egyet és nem vállalhatunk felelősséget tartalmukért!!!



Skin Created by:
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség