Moderálási, adminisztrálási alapelvek!

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ha nem boldogulsz...

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 10, 2006 5:31 pm    Hozzászólás témája: Moderálási, adminisztrálási alapelvek!
 
Mivel visszaigazoló levelet szerverünk nem tud kiküldeni a regisztráló felhasználó kilétének szűrésére, ezért az alábbi lépést eszközöljük:

[b][color=red]Tiltva lesznek[/color][/b] azon felhasználók, akik [b]záros határidőn belül[/b] értékelhető hozzászólást nem tesznek a fórum témái között, azaz csak "kukkolnak" vagy ide sem járnak.
Természetesen az [b]1-2 hozzászólással rendelkezők[/b] is megtanulnak kívül maradni!

A [b]záros határidő[/b] egyenlőre [b]1 hét[/b]-ben van meghatározva!
Kérem az admin(oka)t és moderátor(oka)t, hogy ez időt átlépő felhasználók kerüljenek tiltásra!

Kérek mindenkit: szóljon hozzá a meglévő témákhoz vagy bátran nyisson új témakört Exclamation

Továbbá "[b][color=red]Törlésre[/color][/b]" kerülnek azok a "[b]témaidegen[/b]" hozzászólások, melyeket hosszától és tartalmától függően az adminok és moderátorok privát üzenetben megküldenek az érintett személynek!
[b]Tehát[/b]:
Egy-egy hozzászólásra igyekezzünk úgy válaszolni, hogy az a topik tartalmától csak kis mértékben térjen el, illetve a válaszra reagálót ne vigyen el olyan irányba, ami nem a topik tartalmához illeszkedik!

Javaslatokat a fentiekkel kapcsolatban mindenki megteheti!


A hozzászólás legutóbb WinCE által Csüt. Ápr. 13, 2006 8:39 pm-kor lett szerkesztve, összesen 3 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 10, 2006 8:18 pm    Hozzászólás témája:
 
Én is szólnék pár szót. Azért vagyunk adminok, hogyha valakinek problémája van, mint pl ma Babinak az avatarral, az keressen meg bátran. Azért vagyunk. Bátran lehet minket is kritizálni, a sok csillag ne riasszon vissza senkit, avval nem élünk vissza.

A hozzászólás legutóbb zlyware által Kedd. Ápr. 11, 2006 9:47 am-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 8:48 pm    Hozzászólás témája:
 
Kérünk szépen mindenkit, hogy ne barmoljuk össze a topikokat. Lassan mindehol ugyanaz meg, mindenhol ugyanarról van szó. Politikai ellentétek a politikában, folyó ügyek az közéletiben (esetleg a wc-n) stb. Ha épp nincs a mondandódnak megfelelő topik, csinálj neki egyet, a vas bírja. Élvezhetetlen lesz a fórum, és zagyva.

Annak meg semmi értelme, hogy mindenki írja az okosságokat, nekünk meg ezerrel törölni kell az offtopik írásokat. Mert párszor átrakja az ember a megfelelő helyre, de egy idő után egyszerűbb megoldáshoz folyamodik. Töröl.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 8:54 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Zly!
Bocsánatot kérek, de amikor megszólítanak valahol, akkor úgy érzem, hogy ott és azonnal meg kell válaszolnom! Így biztosan én is írok mindenfelé oda éppen nem illő témákban!

Tényleg elnézést kérek, s igyekszem ezt másként csinálni a jövőben!

Köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

zlyware Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 21:57
Hozzászólások: 198
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 8:58 pm    Hozzászólás témája:
 
Tudom, és én is úgy gondolom, hogy ezt még a választások befejeztéig úgysem tudjuk kordában tartani, mert mindenhol ez lesz a téma. Ha viszont lecseng a dolog, biztosan bekeményítünk, mert ez így nem állapot.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:08 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Teljesen igazad van! Hidd el már én is mindig visszagörgetek megnézni, hogy éppen melyik topikban vagyok, s igyekszem mindent a helyén kezelni! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:13 pm    Hozzászólás témája:
 
Köszönöm mindenki nevében,, pwagner! remélem mindenki hasonlóképpen fogja tenni! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

böbe Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.07. Péntek 13:50
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 10:32 pm    Hozzászólás témája:
 
Szia Wince! A letiltottak listájára kerültem, szerintem ez nem minden esetben jogos, én létező mail címet adtam meg. Szivesen olvasom itt az írásokat, szerintem nem csak én vagyok ezzel így ,hogy csak olvasok, de nem írok. Sajnálom ,hogy bennünket nem akartok itt látni, vagy muszály lesz hetente nevet váltani? Szerintem valami más szűrést kellene alkalmazni. Üdv : Böbe
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 13, 2006 10:36 pm    Hozzászólás témája:
 
Más szűrés alkalmazva, az is csak ideiglenes!
A "kukkolók" szűrése a regisztrált tagok, a magukat önként és nyíltan vállalók védelmében hoztuk!
Persze, ha a mail-ellenőrzős verzió működni fog, akkor is oda fogunk figyelni!
Egyes témakörök nyitva állnak! Azokat lehet olvasgatni!
Megértésed köszönöm mindenki nevében!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger

kis virág Hozzászólás az előzmény idézésével
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.04.11. Kedd 12:52
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 21, 2006 11:58 am    Hozzászólás témája:
 
A letiltással nem értek egyet! Eddig négyszer írtam. Kétszer rövidesen töröltek, a másik két alkalommal Wágner megfenyegetett, Júdóra hívott ki a Baseból csapat miatt. Lehordott mindennek. Nem kívánok Wágnerrel levelezni az Ő stílusában.

Leszázalékolt nyugdíjas vagyok aki az elmúlt 15 évben erősen politizáltam és egy isaszegi egyesületet vezettem 22 évig. Az előző HH. választás előtt kocsissal nézetkülömbségünk támadt. Úgy éreztem, hogy a kocsis érában nem tudom eredményesen vezetni csapatomat. Nem kívántam csapatom esélyeit rontani. Nem akartam, hogy a kocsis ártson a csapatnak, mint ahogy tette azt a nyugdíjas csoportal a lovasbarátaival...stb.

Ezért sért, ha kukkolónak neveznek, ha nem írkálok felesleges dolgokról. de ha ez kell hát megteszem. Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

pwagner Hozzászólás az előzmény idézésével
VIP
VIP


Csatlakozott: 2006.04.10. Hétfő 19:10
Hozzászólások: 382

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 21, 2006 3:42 pm    Hozzászólás témája: !!!
 
Kis Virág!

Nem értem sajnos, hogy mire "emlékszel"? Sosem én kezdeményeztem a hozzám nem illő, rám nem jellemző "stiluust"! ????

Emlékeztess, ha nem így van kérlek!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése

WinCE Hozzászólás az előzmény idézésével
Adminisztrátor
Adminisztrátor


Csatlakozott: 2006.04.06. Csütörtök 20:49
Hozzászólások: 860
Tartózkodási hely: Isaszeg

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 21, 2006 5:35 pm    Hozzászólás témája:
 
Kis virág! A letiltásos dolgon túl vagyunk, más módszereket alkalmazunk!
Sok véleménnyel én sem értekj egyet, mint ahogyan más sem... A véleméyét mindenki leírhatja és vállalhatja!
Nem tudom ki, mit és miért törölt? Én személyszerint üzeneted nem töröltem:idea:

Remélem aktív tagja maradsz a fórumnak. Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ha nem boldogulsz...
1 / 1 oldal

Choose Display Order
Hozzászólások megtekintése:   
User Permissions
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

 
Ugrás:  


Jogi nyilatkozat:
Minden hozzászólás a szerzők tulajdona!
Nem feltétlenül értünk velük egyet és nem vállalhatunk felelősséget tartalmukért!!!



Skin Created by:
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség