Ajax: Stekelenburg; Ogararu, Van der Wiel, Heitinga, Vertonghen; Maduro, De Jong, **Schilder; Suarez, Huntelaar, *Luque.
Tartalékok: Gentenaar, kennedy, Urzaiz, (75.p)*Rommedahl, Donald, Colin, (66.p)**Van der Heijden.

Roda JC: Castro; *De Jong, Tioté, ***Kah, Sonkaya; Meeuwis, **Lamah, Hadouir, De Faauw; Oper, Cissé.
Tartalékok: Tyton, (82.p)***Saeijs, Sibum, Janssen, Van Kouwen, (46.p)*Bodor, (68.p)**Yulu-Matondo.

Cserék:
46.perc: De Jong helyett Bodor Boldizsár
66.perc: Schilder helyett Van der Heijden
68.perc: Lamah helyett Yulu-Matondo
75.perc: Luque helyett Rommedahl
82.perc: Kah helyett Saeijs

Lapok:
Ajax:-
Roda:Seoku,Lamah,Kah

Nézőszám:48,621 fő

Pár szó a mérkőzésről : Ám a csapat két gólt kapott,de a győzelem nem volt kérdéses.Tökéletes csapatjátékkal 4 gólig jutott a hazai gárda,és ami még említésre méltó,hogy a találkozón született 6 gól 6 különböző játékos nevéhez fűzödik.

Összefoglaló :

1.Félidő
1.perc: A játékvezető elindítja az Ajax-Roda találkózót.
15.perc : Az amsterdami gárda játszik fölényben és már helyzetekig is jutottak,a vendégek eddig nem forgatták veszélyben a kaput.
21.perc: Egy Ogararu beadást követően Huntelaar ugrik magasra és védhetetlenül a hálóba bólint. ezzel 1-0 az állás
30.perc: A vendég együttes játékosa Lamah sárga lapot kap.
38.perc: A vendégek kezdtek felébreedni és sikerült az egyenlítés.egy jól elvégzett szögletet követően Lamah fejel és a gólvonalon helyezkedő játékos már nem tudott menteni. ezzel 1-1.
42.perc: A vendégek még az egyenlítést sem foghatták fel egy remekbeszabott beadás után az uruguay-i Suarez fejel a hálóba.2-1.
44.perc: A sípmester 1 percet hosszabbít.
46.perc: Az első félidő vége.

2.Félidő
46.perc: Cserél a Roda.
46.perc: Gól ! A vendégek az öltözőben ragadtak és ezt Luque használta ki.3-1.
48.perc: Sárga kártyával gazdagodik Sekou Cisse.
64.perc: Kicsit leül a meccs,az irányítás az Ajax kezében van.
66.perc: Cserél az Ajax.
68.perc: Cserél a Roda.
75.perc: Cserél az Ajax.
76.perc: A mérkőzés ezen szakasza főleg a cserék miatt lett emlékezetes,de most a Roda lő 1 gólt Anouar Hadouir révén.3-2.
79.perc: Sárga lapot kap Kah.
80.perc: Huntelaar büntetőt hibázott.
82.perc: Újabb csere a Roda ezzel kihasználja a 3. cserelehetőségét is.
87.perc: Az Ajax veszélyeztet.
89.perc: A 4. számú játékvezető 3 perc hosszabbítást mutat fel.
91.perc: 16 perc játék után Rommedahl szerez gólt.4-2 !
93.perc: A találkozó véget ér ! 4-2-es hazai diadal.