Egyik haverom áthívott


Már akkor kicsit furcsálltam a dolgot, hiszen úgy köszönt el, hogy "valami szexi ruhába legyél... ja, és nincs itthon senki." Sokat szoktunk így beszélni, nem igazán vettem komolyan. Azonban felvettem azt a terepmintás térdnadrágot, ami nekem már egy picit kicsi, így feszült rajtam, de legfőképp a fenekemen. Múltkor is megjegyezte, hogy milyen szép, kerek fenekem van benne.
Mikor ajtót nyitott, feltűnt, hogy egy nagyon szexi farmer van rajta. Teljesen rásimul a combjára, de amikor háttal ment előttem, akkor... beindultam. Tiniként az a segg annyira vonzott, hogy az valami hihetetlen. Azt a feneket nagyon sok lány megirigyelhetné. CSODÁLATOS volt! Egyből merevedésem lett tőle.
Azt hiszem rám mosolygott a szerencse, mert mikor lehajoltam, hogy levegyem a cipőm, egyből megmarkolta a fenekem.
- Na, most végre dugni fogunk! - gondoltam.
Megfordultam, egymásra mosolyogtunk, majd smároltunk. Nagyon érzéki volt, ahogy a nyelvünk játszadozott egymással. Teljesen elöntött a forróság - beindultam. Rámarkoltam a fenekére, majd az ujjaimmal a lyuka felé közelítettem. Bedugtam neki, amennyire tudtam a farmertól. Közbe ő a fenekemet csapdosta, markolászta.
- Gyere cica, menjünk be a szobámba! - mondta.

Követtem. Ott is smároltunk, majd gyorsan megszabadultunk a ruháinktól. Nem szórakozott, egyből mondta, hogy feküdjek le az ágyra. Így is tettem. Ekkor elkezdett játszani a farkammal. Először csak húzogatta, majd bekapta és elkezdett szopni. Halk nyögésekkel jeleztem, hogy jól csinálja.
Majd a hasamra fordított, és elkezdte harapdálni a fenekem. Aztán a lyukam fele ment, amit először csak a nyelvével izgatta körülötte, majd be is dugta. Nagyon jól csinálta.
Majd kutyapózba állított és behelyezte a farkát. Akkor volt először bennem pénisz, így egy kicsit fájt. Először csak gyengén csinálta, majd egyre gyorsabban, és egyre mélyebbre hatolt. Közben éreztem, ahogy tágul a lyukam.
- Hova élvezzek cicám? - kérdezte.
- Ah! Élvezz belém, kérlek! - nyögtem.
Mihelyst ezt kimondtam, egyből éreztem, ahogy forró spermája elönti a lyukam. Kicsit még hagyta, hogy belém folyjon, majd a maradékot lenyalta rólam.
Következtem én. Leültem az ágy szélére, kicsit szopta a farkam, majd beleült szépen, lassan. Nagyon jó érzés volt, ahogy belehatoltam a kissé meleg fenekébe. Nehezen lehetne ezt összehasonlítani bármivel.

Mikor teljesen bent volt a farkam a tökéletes formájú fenekében, elkezdett fel-le mozogni. Lassan, majd hirtelen begyorsult. Szabályosan ugrált rajtam. Mindketten hangosan nyögtünk. Közben a jobb kezemmel - ballal támaszkodtam - a farkát húzogattam.
Váratlanul leszállt rólam, majd a padlóra ment, és kutyapózra váltott. Egyből be is raktam neki újra. Nem mindennap dughat az ember egy olyan szép, borotvált, kerek feneket.
- Mindjárt szétélvezek. Ah! Hova kéred te? - kérdeztem tőle.
- Kend szét a seggemen! - válaszolt.

Ki-be jártam, majd amikor úgy éreztem, hogy alig bírom, kihúztam a farkam. Pont elélveztem, így szétkentem a még mindig eszméletlenül jó (de tényleg, valami hihetetlen feneke van) fenekén. Tudtam, hogy mit akar. Tehát elkezdtem lenyalni róla.
Mikor végeztem, felállt, megfordult. Egyből bekaptam a számba, és szoptam. A farka a korához képest nem volt túl nagy, de kicsi sem. Szépen elfért a számban. A nyelvemmel nyalogattam, a fejemmel pedig szépen előre-hátra mozogtam. Majd rásegített ő is- szabályosan megdugta a számat. Ekkor még egyszer elélvezett, de már nem olyan nagyot. Lenyeltem mind, és meg kell, hogy mondjam, nagyon jó íze volt.
Felöltöztünk, smároltunk egy picit, majd hazamentem. Megbeszéltük, hogy hétvégente mindig összefutunk. És hát azért a gyönyörű fenékért, bármit megcsinálnék.
Még több meleg szextörténet!



Ajánló

Lassan kúszik fel a nap az égre, de fénye már megvilágítja a Balaton vizét. Csak a hullámok csobogása, a fák lombjai között motozó szellő suhogása, és a madarak csicsergése hallatszik. Mi ketten hallgatunk, de csodás ez a kettőnk közötti csönd is. Nem feszélyező, sőt, inkább meghitt. Persze, eleget beszéltünk már, az egész éjszakát ezzel töltöttük. Most már hajnalodik, mégsem vagyok álmos.



Az este még őrizte a levegő a nappali kánikula után a meleget, de most már ...

Kalandjaim 2.

Egy másik szexpartner kereső oldalon kaptam egy levelet egy férfitól, aki szeretné, ha a feleségét 3asban dugnánk. El is jött a találka ideje. Kökinél a híd alatti parkolóba mentünk a kocsijával. Megbeszéltünk ezt azt, majd kijelentette a pasi, hogy szeretné látni, mit tudok nyújtani a nejének.



Elővettem a farkam, majd ő rá is bukott!

Jól szopott, bő nyállal. Majd mondta, hogy verjem és elkezdett képeket mutatni a feleségéről!

Dugás kö...

Maola a híd alatt

Már két hete beszéltem egy sráccal, Tomival, hogy jó lenne talizni. 23 éves, nagyon helyes fiú. Sötét haj és világosbarna szeme van. Latin fiú. Csak egy gond volt vele, teológiát tanul. És nem nagyon akart engedni. Még az önmegtartóztatás szabályait is betartja, már egy féléve. Ma megtört a jég, rávettem a talira.

Reggel nyolckor találkoztunk. Felmentünk hozzánk. Kicsit beszélgettünk, majd egymásra néztünk. Nem bírtuk tovább, hevesen csókolóztunk. Egyik kezemmel letoltam róla és r...

Reggeli gecifürdő

Azért írok mert van egy sztorim, nem is 1 amúgy, ami nem is kitalált, tényleg megtörtént velem.
Az az igazság valamilyen szinten szexmániás vagyok, különösképp maszturbálni szeretek. (Mellesleg 22éves fiú vagyok.)
Szóval most 2004-05 telén nem 1x előfordult hogy ahol tanulok egyetem egy városkában, elmentem sétálni estefelé, amikor kevesebb ember jár, de azért vannak, és elkezdtem fantáziálgatni a sexről. Pár perc alatt már elég mereven állt a farkam, és hát így előkaptam... elkezd...

Jóapa faszt ver

Reggel Ági ébresztette a fiút. Eloldozta a kezeit és kikísérte a fürdőszobába. Jót nevetett, amikor lecsatolta a fejéről a pántot és kivette Gézuka szájából a fasz alakú cumit.
- Nahát, igazi kis fasszopó lettél! – kiáltott fel nevetve és rácsapott a fiú seggére.
- Kérlek Ági, ne bánts! – könyörgött a fiú és leült pisilni.
Míg a WC-n ült Ági tanulmányozta a cumit.
- Tök jó! – mondta nevetve – Gyakorolhatod a szopást, nem fogsz visítani fenekelé...

A megalázó, pisis büntetés



A  legnagyobb szex, erotika, porno toplista. Szex linkek, ingyenes szex oldalak