Kaló Istvánnak hívnak.

Üdvözlök mindenkit a saját weboldalamon!


Számítástechnika, biológia és technika szakos tanár vagyok. 7 éve dolgozom a 2F iskolánál. Először Dorogon, majd Pilisjászfalun illetve Esztergomban. Tavaly óta már Szentendrén is.

Hobbim

Vissza