hagyományhű magyar katolikusok

SZŰZ MÁRIÁNAK, MAGYARORSZÁG KIRÁLYNŐJÉNEK
felajánlott honlapja

"BÍZZATOK, MERT ÉN LEGYŐZTEM A VILÁGOT"

KATOLIKUS-HONLAP FÓRUM BEJELENTKEZÉS REGISZTRÁCIÓ
 
A hozzászólások nem a honlap szerkesztőjének, hanem az egyes hozzászólóknak a véleményét tükrözik.

(153) Honlap-II.
(8) Róma
(13) Végidő ??
(157) Pius-ügy
(16) A honlapról
(165) Gondolatok
(278) Honlap
(244) Magyarország
(121) Világegyház
(54) Jövő/Remény
(199) Hírek
(1) Lelkiség
(58) Mások helyett
(199) Kérdések
(34) Hitünk
(77) Fatima
(16) Assisi-ügy
(47) Közlemények
(20) Hallottam...
(66) Fórumozás
(12) AZ ISTENI IRGALMASSÁG
(88) Evolúció
(151) Liturgia
(12) Katolikusok tennivalói
(141) A világ
(9) "Nemcsak kenyérrel..."
(1) Adok-kapok
(140) ki a hibás?
(50) Magán üzenetek
(12) Történelem-hamisítás
(23) Örömeink
(77) Városmisszió '08
(17) Erkölcs
(55) Tekintély
(88) Vélemények
(9) Kis Római Zsolozsma - "reklám"
(8) Problémák
(44) Bibliothecula
(44) Hibajelzés
(20) Mi a teendő?
(28) Viták
(9) Anglikán-kérdés
(2) Aláírásgyűjtés vagy fsspx
(1) KATEKIZMUS
(8) Ha a Katolikus...
(7) Klerikalizmus
(27) Reakciók
(8) Tudomány és fejlődés
(20) Mindennapok
(9) Metanoia
(5) Kapcsolatok
(6) Pisti
(5) "Bízzatok..."
(27) SJM
 
Honlap-II.
 Ez a topic valóban csak a honlap-készítő üzeneteit tartalmazza

Még nem jelentkezett be, így nem írhat a fórumba


[0] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
 Élthes Eszter adatok | 2010.09.06 22:33 | 93
Feltettem három cikket, May atya rövid életrajzát, dolgozatának folytatását és egy lesujtó beszámolót az egyház mai helyzetéről

Más: még a fiatal progresszistákat is meglepte, hogy egy idős főpap ekkora örömmel fogadja az új misét, mint M. bíboros. Ezután kizárólag aszerint misézett. A zsinatban csak az nem tetszett neki, hogy a kommunizmust nem ítélte el. Ugyan felvehette volna a kapcsolatot Lefebvre érsekkel, de nem tette.

 Élthes Eszter adatok | 2010.09.01 22:43 | 92
Felttem a szeptemberi miserendet és ünnepeket, valamint három hírt, és folytattam May prof. könyvét.

Más: Jagiello a KI A HIBÁS-ban a lényegre mutatott rá: senki nem kérdez vissza. Se a pápa a püspököktől nem kérdezi vissza, hogy a "mindenkiért" megváltoztatására kijelölt 2 évet betartották-e, se azt nem kérdezi meg, hogy a S.P. motu proprio előírásait betartják-e vagy sem. És így tovább, felülről lefelé, senki semmilyen rendet nem őriz, mindenki azt csinál, amit akar, csak tradicionalista ne legyen, mert akkor nagyonis ellenőriznek.

 Élthes Eszter adatok | 2010.08.30 21:34 | 91
Végre bejezetem Maeßen atya előadássorozatát és feltettem.

Más: Stella-nak külön köszönöm a MAGYARORSZÁG topicban a helyesbítést.

Más: Kansas-nak igaza van abban, hogy kellene egy pap. Én mindent megpróbáltam, hogy azokat, akik erre a feladatra szóba jöhettek volna, erről meggyőzzem - hiába. May atyának teljesen igaza van a könyvében (ezt a részt majd a napokban teszem fel a honlapra), amikor azt mondta, hogy azért nincs igazi reform az Egyházban, mert nincsenek elkötelezett, Isten ügyéért égő emberek. Nos, 5 éve, amióta ezt a munkát csinálom, erről győzödök meg naponta.
Abban viszont téved, hogy azt hiszi, hogy a fsspx-körül vannak magyar papok: egyetlen egy sincs, erről többször írtam a honlapon, és azt is írtam, hogy ez jellemző M.o-ra. Minden volt kommunista országból vannak már papjaik, csak tőlünk nem.
fsspx-es pap pedig azért nincs M.o-nak, mert nincs magyar pap egyetlen egy sem, és akik idejönnek, azpk nem beszélnek magyarul. És amíg nem beszélnek magyarul, már pedig a jövőben sem fognak, addig nincs igaza hitélet.

 Élthes Eszter adatok | 2010.08.29 23:06 | 90
Tisztában vagyok vele, hogy rengeteg "folytatása hamarosan következik" cikk van már fent, de nem tehetek róla, mindig jönnek újak. Ma is elkezdtem valamit, vagyis növeltem a folytatás... írások számát, de egyúttal be is fejeztem egyet. May atya könyvébe belekezdtem. A téma: II. Vatikáni Zsinat - ugyan sokunknak már lerágott csont, de az újonnan jövőknek bizonyára hasznos és fontos

 Élthes Eszter adatok | 2010.08.25 20:09 | 89
Feltettem három cikket

 Élthes Eszter adatok | 2010.08.22 22:12 | 88
Végre újra frissítettem, feltettem kilenc cikket

 Élthes Eszter adatok | 2010.08.12 21:53 | 87
Feltettem négy cikket, köztük Williamson püspök úr két évvel ezelkőtti, de rettenetesen időszerű prédikációjának az első részét, ezt majd folytatom. És feltettem egy gyönyőrű példányét a történelem-hamisításnak, jobbna mondva kiforgatásnak.

 Élthes Eszter adatok | 2010.08.07 20:29 | 86
Feltettem három cikket, kiválóan mutatják a mai helyzetet

 Élthes Eszter adatok | 2010.08.02 22:12 | 85
Csak egyetlen cikket tettem fel. Nem akartam tovább megfosztani az olvasókat ettől a "gyöngyszemtől", és ezért nem vártam ki, amíg más cikkek fordításával elkészülök, és feltettem ezt az egyet: a történelem hamisítás gyönyörű példáját.

 Élthes Eszter adatok | 2010.07.29 22:00 | 84
Feltettem hat cikket, köztük a Gobbi-könyv fordításának első részét. És egy a görög-keletiekről szóló írást, melyet egy pap diktálása után írtam

 Élthes Eszter adatok | 2010.07.26 22:18 | 83
Újra csináltam egy új fiókot a KÖNYVTÁR-ban, ide teszem a jövőben az Egyház mai problémáit bemutató írásokat. Ma csak egy új cikket tettem fel, ebbe az új fiókba

 Élthes Eszter adatok | 2010.07.24 22:50 | 82
Kicsit átrendeztem a KÖNYVTÁRAT, azaz csináltam egy HITVÉDELEM fiókot és a KÖNYVTÁR 2. fiókjából áttettem az ilyen típusú írásokat, és amint mondtam Füzesi Zsolt írását. És még két másik cikket is feltettem.

 Élthes Eszter adatok | 2010.07.22 22:14 | 81
Feltettem négy új cikket, köztük Williamson püspök eheti kommentárját, mely sokkal többet mond, mint első pillantásra tűnik

 Élthes Eszter adatok | 2010.07.22 22:12 | 80
Feltettem négy új cikket, köztük Williamson püspök eheti kommentárját, mely sokkal többet mond, mint első pillantásra tűnik

 Élthes Eszter adatok | 2010.07.19 23:15 | 79
Befejeztem a Hétbazilika zarándoklat ismertetését

 Élthes Eszter adatok | 2010.07.15 23:37 | 78
Folytattam a Hétbazilika zarándoklat leírását. Ez a zarándoklat a katolikus világ egyik legfontosabb zarándoklata. Én nagyon tudom ajánlani mindenkinek. Ugyan nyáron csak 30 éven aluliaknak ajánlott, de ha elmúlik a hőség, bárki megcsinálhatja. Nagyon nagy lelki élményben lesz része. (a befejezés nemsokára következik)

 Élthes Eszter adatok | 2010.07.14 22:20 | 77
Feltettem néhány cikket, köztük egy reagálást topir azon felvetésére, hogy egy katolikusnak csak örülnie szabad.

 Élthes Eszter adatok | 2010.07.12 16:24 | 76
Tobben reklamáltak, hogy miért nincs a honlapnak keresője. Nem tudom, hogy lesz-e valaha saját kereső, de itt a főrumon voltak olyan kedves olvasók, akik elmagyarázták, hogyan lehet itt, a honlapon és a főrumon is a google segítségével keresni. Ezt most idemásolom, és a honlapra A HONLAPRÓL foókba is beteszem, és majd a kezdőlapra is elhelyezem valahova. Tehát így lehet keresni:

Keresés a honlapon

A honlap nem rendelkezik saját keresővel, de a google.hu-n mód van arra, hogy mind a honlapon, mind a honlap fórumán bármit meg lehessen keresni.
Ehhez a google keresőjébe be kell ütni a keresendő szót, majd utána a "site:" szűkítéssel a honlap gyökércímet: www.freeweb.hu/katolikus-honlap (nem a domaincímét, ami www.katolikus-honlap.hu).

Példa a honlapon való kereséshez:
Keresendő kifejezés: Ranjith
Megoldés: Ranjith site:http://www.freeweb.hu/katolikus-honlap

és a fórumon való kereséshez:
Keresendő kifejezés: gloria.tv
Megoldás: gloria.tv site:http://users.atw.hu/katholikus/forum

 Élthes Eszter adatok | 2010.07.09 22:47 | 75
Feltettem három cikket: egy nagyon fontos dokumentumot az áldoztatás módjáról a régi rítusban, aztán Williamson püspök úr újabb kommentárját, ami korunk legfontosabb jelenségét tárgyalja újra (aki bűnt követ el, annak értelme elhomályosul), és egy írásomat fórum ügyben
Szerkesztve: 2010.07.09 22:48

 Élthes Eszter adatok | 2010.07.07 21:23 | 74
Végre megjavították a szervert, úgy hogy feltettem a cikkeket. Néhány hírt és egy kommentárt a Vatikánnak a Mixa-ügyben kiadott nyilatkozatához.


  MAGYARORSZÁG KIRÁLYNŐJE, KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK!