hagyom谩nyh疟 magyar katolikusok

SZ虐Z M脕RI脕NAK, MAGYARORSZ脕G KIR脕LYN艕J脡NEK
felaj谩nlott honlapja

"B脥ZZATOK, MERT 脡N LEGY艕ZTEM A VIL脕GOT"

KATOLIKUS-HONLAP F脫RUM BEJELENTKEZ脡S REGISZTR脕CI脫
 
A hozz谩sz贸l谩sok nem a honlap szerkeszt艖j茅nek, hanem az egyes hozz谩sz贸l贸knak a v茅lem茅ny茅t t眉kr枚zik.

(153) Honlap-II.
(8) R贸ma
(13) V茅gid艖 ??
(157) Pius-眉gy
(16) A honlapr贸l
(165) Gondolatok
(278) Honlap
(244) Magyarorsz谩g
(121) Vil谩gegyh谩z
(54) J枚v艖/Rem茅ny
(199) H铆rek
(1) Lelkis茅g
(58) M谩sok helyett
(199) K茅rd茅sek
(34) Hit眉nk
(77) Fatima
(16) Assisi-眉gy
(47) K枚zlem茅nyek
(20) Hallottam...
(66) F贸rumoz谩s
(12) AZ ISTENI IRGALMASS脕G
(88) Evol煤ci贸
(151) Liturgia
(12) Katolikusok tennival贸i
(141) A vil谩g
(9) "Nemcsak keny茅rrel..."
(1) Adok-kapok
(140) ki a hib谩s?
(50) Mag谩n 眉zenetek
(12) T枚rt茅nelem-hamis铆t谩s
(23) 脰r枚meink
(77) V谩rosmisszi贸 '08
(17) Erk枚lcs
(55) Tekint茅ly
(88) V茅lem茅nyek
(9) Kis R贸mai Zsolozsma - "rekl谩m"
(8) Probl茅m谩k
(44) Bibliothecula
(44) Hibajelz茅s
(20) Mi a teend艖?
(28) Vit谩k
(9) Anglik谩n-k茅rd茅s
(2) Al谩铆r谩sgy疟jt茅s vagy fsspx
(1) KATEKIZMUS
(8) Ha a Katolikus...
(7) Klerikalizmus
(27) Reakci贸k
(8) Tudom谩ny 茅s fejl艖d茅s
(20) Mindennapok
(9) Metanoia
(5) Kapcsolatok
(6) Pisti
(5) "B铆zzatok..."
(27) SJM
 
Adok-kapok
 

M茅g nem jelentkezett be, 铆gy nem 铆rhat a f贸rumba

 脡lthes Eszter adatok | 2010.10.25 21:48 | 1
Id艖nk茅nt megpr贸b谩lok rendet csin谩lni a k枚nyveim k枚z枚tt, 茅s ilyenkor mindig akadnak olyan k枚nyvek, melyekre m谩r nincs sz眉ks茅gem. Eddig itt-ott elhagyogattam 艖ket, most arra gondoltam, hogy ha valakit 茅rdekeln茅nek, odaadn谩m 艖ket.
Legink谩bb magyar 茅s N脡MET nyelv疟 kereszt茅ny t茅m谩j煤 k枚nyvekr艖l lenne sz贸. Ugyan ingyen adn谩m 艖ket, de nem akarom, hogy nekem p茅nzembe ker眉lj枚n az 谩tad谩s, teh谩t, akit 茅rdekel, annak a sz谩ll铆t谩st mag谩nak kell megoldania. (脡n Lajosmizse, Budapest, Hegyeshalom 煤tvonalon mozgok, Budapesten a Pasar茅ten, a Farkasr茅ten 茅s a Th枚k枚ly 煤ton fordulok meg.)
Nemr茅gen volt egy komolyabb selejtez茅sem, ez茅rt most nincs sok, de nyilv谩n a j枚v艖ben is lesz ilyen, 煤gy hogy egy 谩lland贸 鈥灻vev艖t鈥 sz铆vesen l谩tn茅k. Persze a legjobb k枚nyveimet 煤gysem adom oda, de az el艖fordul, hogy k茅tszer veszek meg egy k枚nyvet, 茅s ilyenkor j贸 k枚nyvek is beleker眉lnek az elaj谩nd茅koz贸 list谩ba. Legsz铆vesebben egy fiatal, n茅met眉l 茅rt艖, komoly olvas贸ra gondoltam, aki nem csak gy疟jti, de el is olvassa a k枚nyveket.
Jelenleg a k枚vetkez艖 k枚nyvekr艖l van sz贸: Egy Aquin贸i Szent Tam谩s id茅zetek gy疟jtem茅nye (r枚vid k枚nyvecske, N脡MET脺L); John Bright: Izrael t枚rt茅nete (nagyon szakmai k枚nyv); K茅t Moln谩r Tam谩s k枚nyv (merthogy dupl谩n vettem meg 艖ket): Benn眉nk lakik-e az Isten 茅s Liber谩lis hegem贸nia;


  MAGYARORSZ脕G KIR脕LYN艕JE, K脰NY脰R脰GJ 脡RETT脺NK!