hagyományhű magyar katolikusok

SZŰZ MÁRIÁNAK, MAGYARORSZÁG KIRÁLYNŐJÉNEK
felajánlott honlapja

"BÍZZATOK, MERT ÉN LEGYŐZTEM A VILÁGOT"

KATOLIKUS-HONLAP FÓRUM BEJELENTKEZÉS REGISZTRÁCIÓ
 
A hozzászólások nem a honlap szerkesztőjének, hanem az egyes hozzászólóknak a véleményét tükrözik.

(153) Honlap-II.
(8) Róma
(13) Végidő ??
(157) Pius-ügy
(16) A honlapról
(165) Gondolatok
(278) Honlap
(244) Magyarország
(121) Világegyház
(54) Jövő/Remény
(199) Hírek
(1) Lelkiség
(58) Mások helyett
(199) Kérdések
(34) Hitünk
(77) Fatima
(16) Assisi-ügy
(47) Közlemények
(20) Hallottam...
(66) Fórumozás
(12) AZ ISTENI IRGALMASSÁG
(88) Evolúció
(151) Liturgia
(12) Katolikusok tennivalói
(141) A világ
(9) "Nemcsak kenyérrel..."
(1) Adok-kapok
(140) ki a hibás?
(50) Magán üzenetek
(12) Történelem-hamisítás
(23) Örömeink
(77) Városmisszió '08
(17) Erkölcs
(55) Tekintély
(88) Vélemények
(9) Kis Római Zsolozsma - "reklám"
(8) Problémák
(44) Bibliothecula
(44) Hibajelzés
(20) Mi a teendő?
(28) Viták
(9) Anglikán-kérdés
(2) Aláírásgyűjtés vagy fsspx
(1) KATEKIZMUS
(8) Ha a Katolikus...
(7) Klerikalizmus
(27) Reakciók
(8) Tudomány és fejlődés
(20) Mindennapok
(9) Metanoia
(5) Kapcsolatok
(6) Pisti
(5) "Bízzatok..."
(27) SJM
 
Hibajelzés
 Kérjük, ide azokat a hibaüzeneteket, jelzéseket szíveskedjenek beírni, amik a fórummal kapcsolatban merülnek fel.

Még nem jelentkezett be, így nem írhat a fórumba


[0] [1] [2]
 Élthes Eszter adatok | 2008.08.27 22:05 | 24
Kedves Imola, én olyan gépen láttam ezt a problémát, melynek kicsi volt a képernyője (így mondják?), de ha eddig jó volt, akkor most nem lehet ez a baj. Nem a betúk mérete van nagyra állítva. Én nem értek hozzá, cak találgatok. Én Opreával nézem, ott minden jó.

 G.I. adatok | 2008.08.26 14:57 | 23
A fórum főoldala, ahol a topikok vannak felsorolva, Firefox 3 (új verzió, ma frissítettük!) alatt nálam szétesik (a topikok címe indokolatlanul 2, vagy 3 sorba kerül).
Ez a probléma végülis nem olyan probléma, ami miatt a fórum használhatatlan lenne, csak gondoltam, jelzem, hátha tőlem okosabbak tudják, hogy lehet korrigálni. Nem tartom azt sem kizártnak, hogy nálam kell valamit beállítani a gépen.

 akolitus adatok | 2008.07.25 13:32 | 22
Na végre, nekem is sikerült végre bejelentkezni :)

 Kansas adatok | 2008.07.15 00:15 | 21
Köszönöm szépen a segítséget sikerült !

 Élthes Eszter adatok | 2008.07.12 23:33 | 20
A külföldről regisztrálni akarók figyelmébe!
Ha valaki a fórumra regisztrálni akar, regisztrációja csak azután "él", ha az ezután kapott e-mailben levő címet aktiválja. Aki ezt nem teszi meg, az nem tud bejelentkezni. Mivel az e-mailt olyan levelezőrendszer (a citromail.hu) küldi, melynek leveleit a külföldi rendszerek gyakran spam-ként kezelik, előfordulhat, hogy a regisztrálni akaró azt hiszi a fórum adminisztrátora visszautasította jelentkezését.
Ezért tehát arra kérek minden regisztrálni szándékozót, hogy regisztrációját követően figyelmesen nézze át postáját, a spam-okat is, és ha nem találja meg a fórum e-mailjét, ezt jelezze az adminisztrátornak, aki kézzel élesíti regisztrációját. Ezután semmi akadálya, hogy a fórumra írjon. (Legfeljebb ezután jön az Internet Explorer probléma, de remélem, azt már tudják, hogyan kell megoldani, hiszen annyiszor volt már szó róla.)

 Gergő adatok | 2008.07.08 15:13 | 19
Sajnos azon túl, hogy Explorer esetén be kell állítani a sütik engedélyezését, arra is ügyelni kell, hogy nagyon rövid az időkeretet az üzenetek írására. Nem tudom hány perc, de ha megírok egy 2000 karakteres hozzászólást és elküldöm, rendszerint már nem vagyok bejelentkezve, és egy szépséges "Crackertámadás" üzenettel kedveskedik nekem a fórumszoftver. Ilyenkor csak az újra bejelentkezés segít, a szövegben szereplő "Nyomja meg a vissza gombot" nem! A Minister Primus által említett előzetes elmentés erősen ajánlott, hogy ne kelljen az egész hozzászólást újraírni...

 Minister Primus adatok | 2008.07.08 01:00 | 18
Küldés előtt szelektáld az egérrel az irományodat, jobb klikk, COPY.
Aztán, ha valami baj volt, újra jobb klikk, PASTE. Kész.

 Bence adatok | 2008.07.08 00:55 | 17
Elnézést kérek az értelmi hibákért, még mielőtt valaki azt gondolná, hogy nem vettem észre. Észre vettem,d e úgy gondolom, hogy a magyar anyanyelvűek megértik, ezért nem gépelm újra.

 Bence adatok | 2008.07.08 00:51 | 16
Egy 5 perccel ezelőtt elszerttem vona küldeni egy 200 0 karakteres hozzászólást, igen pont kifért a hozzászólásom. Valami hibát írt ki a gép, és még azt, hogy kattintsak vissza nyílra, visszakatintottam és hozzászólásom sehol újra be kellet lépnem, és rögtön utánna nem volt kedvem ugyanazt leírni különösen ilyen hosszú terjedelmben. Ezért azt szertném kérdezni, hogy valahogyan az üzentek írás közbeni elmentése, vagy utólagos megmaradása, megoldható lenne-e?

 Pacsirta adatok | 2008.07.07 11:51 | 15
Siker! Végülis a 12 éves fiam megvarázsolta. A fő bűnösök a sütik.

 Admin adatok | 2008.07.05 00:58 | 14
Csak a mai napon hárman jelezték, hogy nem tudnak írni, hiába jelentkeznek be. Nem tudok mást mondani ehhez, csak ismételni, amit az előbb én, és amit Gergő (és Parsifal) ezen az oldalon írt, és ami abban a bizonyos cikkben áll: a saját computerén kell annak állítania, akinél ez a hiba előjön. Gergő azt írja, hogy szívesen segít mindenkinek, aki kéri, Kérem, tegyék ezt meg, ha saját maguk nem tudják beállítani a "cookie engedélyezése" utasítást.

 Admin adatok | 2008.06.30 13:45 | 13
- Sajnos nem tudok bejelentkezni a fórumra, így hallgatásba burkolóztam.
Beírom a nevet + a jelszót, el is fogadja, üdvözöl, majd kattintok a témára, ahol azt írja nem szólhatok hozzá, mert még nem jelentkeztem be.

Internet Explorerről van szó: a probléma megoldható a beállításoknál,
Eszközök -> Internetbeállítások -> Adatvédelem (beállítani pl. közepesre) Így működni fog!

 Gergő adatok | 2008.06.23 11:47 | 12
Valóban nem mindenki teheti meg, hogy mást használjon, mint a Windows beépített böngészője (ami ugyebár az IE), például aki nyilvános helyről lép be, vagy céges gépet használ korlátozott hozzáférési jogokkal.

DE! IE alatt is működik az oldal, én is arról írok éppen!!! (Pedig én is Linux és Firefox "hívő" vagyok alapból.)

Mindössze annyit kell egyénileg beállítani (ahogy ez a http://www.katolikus-honlap.hu/0804/exp.htm alatt említve is lett), hogy az ember engedélyezi a cookie-kat erre a honlapra. Ezt másképp kell megtenni IE6 és IE7 alatt, illetve angol és magyar verzió alatt, de mindegyik tudja. Ha valakinek kell, szívesen segítek.

 Pisti adatok | 2008.06.23 09:53 | 11
Természetesen az IE nem jobb. Az a probléma, hogy piaci erejénél fogva az IE "de facto szabvány", ezt a tényt nem lehet megváltoztatni. Pl. az xhtml szabvány jobb, mint a html, de az oldalak többsége html-ben van, ezért Önnek a html-t kell tudni olvasnia, ha böngészni szeretne... Egy "átlag-internetező" pedig nem kezd rögtön töltögetni, telepítgetni, ha egy új oldalra téved, talán nem is ért hozzá, nem is otthonról internetezik, stb. Ezért nem "lehet" elvárni, hogy "cserélje a hálózati csatlakozót 110V-osra, cserélje a képernyőt TFT-re, cserélje a memóriát DDR-re", hogyha meg szeretné nézni a honlapot.

 Élthes Eszter adatok | 2008.06.23 03:28 | 10
Kedves Pisti, tudom, hogy Maga szakmabeli, de Maga az egyetlen közöttük, aki - ha jól értem - azt állítja, hogy az Internet Explorer jobb, mint az Opera vagy Firefox. Én szakmabelitől (aki egész nap a computer előtt ül, mert ez a munkája) kaptam például az Opera és Firefox böngésző programokat (bár azóta látom, hogy bárhol ingyen letölthetők). De most már eszembe se jutna mást használni, mint az Opera, mert bár szakmailag nem értek hozzá, hogy miért jobb, de gyakorlatilag sokkal jobb, mint bármelyik más. -
Na jól feltöltöttem a főrumot a saját "bölcsességeimmel", hogy néz ki ezek után a kezdőlap, még azt hiszik, hogy csak én írogatok.

 Élthes Eszter adatok | 2008.06.23 03:26 | 9
Kedves Bence, áttettem ebbe a topicba a kérdését, hiszen ide tartozik, és hátha mást is érdekel a probléma. Nos, ennek a fórumnak rengeteg gyakorlati előnye van, és tudtommal egyetlen hátránya: hogy nem lehet utólag szerkeszteni a szöveget. Azt ajánlom, hogy ilyen esetben másolja be egy új üzenetbe az elrontott részt, és írja hozzá a helyeset. Mindenki így csinálja, és így csinálta régen is

 Élthes Eszter adatok | 2008.06.23 03:26 | 8
Sajnos, olyan üzenetet kaptam, hogy az e topic első hozzászólásában általam leírt hiba ismét előfordult valakinél. Ezért megismétlem:
Akinek problémája van a regisztráció utáni hozzászólásnál, és van rá lehetősége, ne az Internet Explorer használja. Ha mégis ezt a böngészőt használja, és problémája van, akkor arra kérem, olvassa el a következő cikket (melyre a bevezetőben is utaltam és az első hozzászólásban is). Úgy láttam, olyanok is regisztráltak, akik még nem szóltak hozzá. Remélem, náluk nem fog fellépni ez a hiba. Az biztos, hogy a hiba nem a fórum programjában van, hanem kinek-kinek böngészőjében levő beállítások miatt lép fel ez a probléma. Tehát ott kell a beállításokat "enyhíteni". Ha továbbra is van kérdés, kérem technikai kérdésekkel forduljanak az Adminisztrátorhoz: kforum@citromail.hu címre.

 Parsifal adatok | 2008.06.23 00:24 | 7
Köszönet a segítségért Eszter asszonynak!

 Parsifal adatok | 2008.06.23 00:23 | 6
Sikerült bejutnom. Úgy látszik IE-n nem működik, de Mozillán igen.

 Andris adatok | 2008.06.22 23:05 | 5
Szoktam linxet használni, ugyanis szeretem hogyha egy oldal jól van megépítve.
Az dosos felületű. :I
no de mindegy. nem folytatom


  MAGYARORSZÁG KIRÁLYNŐJE, KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK!