hagyom谩nyh疟 magyar katolikusok

SZ虐Z M脕RI脕NAK, MAGYARORSZ脕G KIR脕LYN艕J脡NEK
felaj谩nlott honlapja

"B脥ZZATOK, MERT 脡N LEGY艕ZTEM A VIL脕GOT"

KATOLIKUS-HONLAP F脫RUM BEJELENTKEZ脡S REGISZTR脕CI脫
 
A hozz谩sz贸l谩sok nem a honlap szerkeszt艖j茅nek, hanem az egyes hozz谩sz贸l贸knak a v茅lem茅ny茅t t眉kr枚zik.

(153) Honlap-II.
(8) R贸ma
(13) V茅gid艖 ??
(157) Pius-眉gy
(16) A honlapr贸l
(165) Gondolatok
(278) Honlap
(244) Magyarorsz谩g
(121) Vil谩gegyh谩z
(54) J枚v艖/Rem茅ny
(199) H铆rek
(1) Lelkis茅g
(58) M谩sok helyett
(199) K茅rd茅sek
(34) Hit眉nk
(77) Fatima
(16) Assisi-眉gy
(47) K枚zlem茅nyek
(20) Hallottam...
(66) F贸rumoz谩s
(12) AZ ISTENI IRGALMASS脕G
(88) Evol煤ci贸
(151) Liturgia
(12) Katolikusok tennival贸i
(141) A vil谩g
(9) "Nemcsak keny茅rrel..."
(1) Adok-kapok
(140) ki a hib谩s?
(50) Mag谩n 眉zenetek
(12) T枚rt茅nelem-hamis铆t谩s
(23) 脰r枚meink
(77) V谩rosmisszi贸 '08
(17) Erk枚lcs
(55) Tekint茅ly
(88) V茅lem茅nyek
(9) Kis R贸mai Zsolozsma - "rekl谩m"
(8) Probl茅m谩k
(44) Bibliothecula
(44) Hibajelz茅s
(20) Mi a teend艖?
(28) Vit谩k
(9) Anglik谩n-k茅rd茅s
(2) Al谩铆r谩sgy疟jt茅s vagy fsspx
(1) KATEKIZMUS
(8) Ha a Katolikus...
(7) Klerikalizmus
(27) Reakci贸k
(8) Tudom谩ny 茅s fejl艖d茅s
(20) Mindennapok
(9) Metanoia
(5) Kapcsolatok
(6) Pisti
(5) "B铆zzatok..."
(27) SJM
 
Kapcsolatok
 Tradicionalista katolikusok jelentkez茅se, akik hozz谩juk hasonl贸 partnereket keresnek az 茅let sokf茅le ter眉let茅re

M茅g nem jelentkezett be, 铆gy nem 铆rhat a f贸rumba

 脡lthes Eszter adatok | 2008.10.08 13:33 | 5
A t谩rskeres艖-枚tlethez eddig 茅rkezett hozz谩sz贸l谩sokat 谩tteszem egy k眉l枚n topicba ("Kapcsolatok" n茅vvel), hogy aki azt keresi ne csak most, hanem k茅s艖bb is, amikor a "K茅rd茅sek" topicban m谩r m谩s t茅ma szerepel, k枚nnyen megtal谩lja.

 脡lthes Eszter adatok | 2008.10.07 22:42 | 4
脰r眉l枚k, hogy van, akiknek tetszik a "t谩rskeres艖" 枚tlet. Le铆rom az 茅n elk茅pzel茅semet a gyakorlati kivitelez茅sre, 茅s v谩rom m谩sok 枚tlet茅t, v茅lem茅ny茅t hozz谩. " 脡n 煤gy gondolom, k茅tf茅le m贸don lehetne r茅szt venni benne. Vagy priv谩t e-mailben jelentkezik az, aki sz铆vesen megismerkedne valakivel. A legkevesebb adat, amit meg kellene adnia mag谩r贸l, az a n茅v, kor, nem, nagyj谩b贸l a lakhely, 茅s annak megad谩sa, milyen partnert keres. P茅ld谩ul levelez艖partnert, telefon partnert, csal谩dok kisgyerekekkel m谩sik csal谩dot, partnert programokra, zar谩ndoklatra, utaz谩sra, bar谩tot, bar谩tn艖t fiataloknak, vagy ak谩r h谩zast谩rsat. 脡s nekem csak az lenne a feladatom, hogy kicser茅lem az egym谩snak megfelel艖 e-mail c铆meket. A m谩sodik lehet艖s茅g, hogy nyitunk egy topicot, 茅s ott jelentkeznek azok " ak谩r e-mail c铆m眉kkel is (vagy azt csak k茅s艖bb adj谩k meg, ha m谩r megvan a bizalom) ", akik keresnek bar谩tokat, ismer艖s枚ket. Ezt az茅rt tudom aj谩nlani, mert tudom谩som szerint a honlap l谩togat贸inak legal谩bb 90 sz谩zal茅ka nem 铆r, csak olvas. 脡s lehet, hogy ha olvas egy jelentkez茅st, kedvet kap a v谩laszra, de csak mag谩nban akarja ezt megtenni. 脷gy gondolom, hogy egyid艖ben m疟k枚dne mindk茅t v谩ltozat.

 V谩gfalvy adatok | 2008.10.07 21:34 | 3
(Miut谩n az 枚tletet elolvastam, el艖sz枚r nem hittem a szememnek. Azt谩n eltelt m茅g egy nap, am铆g magamhoz t茅rtem.)
Mindenesetre be kell l谩tni, hogy emberek val贸di probl茅m谩iban, 茅s sz贸szerint 茅letfontoss谩g煤 probl茅m谩iban ny煤jtana egy ilyen valami seg铆ts茅get.
Egy v谩rosi ember elmehet sz铆nh谩zba, vagy koncertre, ott tud tal谩lkozni olyan emberekkel, akikkel m谩r tud legal谩bb mir艖l besz茅lni.
Faluhelyen sokszor a napi munk谩n k铆v眉l a fotballmeccsr艖l, a leg煤jabb k枚nny疟zenei h铆rekr艖l lehet besz茅lni, 茅s ez a magunkfajta emberek sz谩m谩ra norm谩lis esetben k枚vethetetlen, 茅s idegen.
A katolikus gyermekek, akiknek nincs tv k茅sz眉l茅k眉k, a t枚bbiekkel a sorozatokr贸l nem tudnak besz茅lgetni, 茅s kirekesztett茅 v谩lnak. A gyermekek sz谩m谩ra is adhat seg铆ts茅get egy ilyen kezdem茅nyez茅s (茅s a sz眉l艖k felel艖s茅ge, hogy j谩rjanak "szomsz茅dolni" olyanokhoz, ahol az 艖veikhez hasonl贸 kor煤 - 茅s egyforma vall谩s煤 - gyermekeik vannak)!

 akolitus adatok | 2008.10.07 08:52 | 2
Szerintem ez nagyon j贸 枚tlet. Lehet levelez艖list谩t is l茅trehozni ehhez, b谩r az eddigi tapasztalataim, technikai oldalr贸l n茅zve nem t煤l j贸k a levelez艖list谩kkal kapcsolatban. Vannak olyan levelez艖lista szerverek, amelyek bizonyos e-mail c铆meket "nem szeretnek". Azonban 煤gy gondolom, hogy egy ilyen t谩rskeres艖 f贸rumnak mindenf茅lek茅ppen z谩rtnak kellene lenni, azaz csak a regisztr谩lt tagok sz谩m谩ra olvashat贸, hiszen itt az emberek bizalmas inform谩ci贸kat k枚z枚lnek egym谩ssal. M茅g 铆gy is vigy谩zni kell, hogy mit 铆runk le.

 脡lthes Eszter adatok | 2008.10.06 21:33 | 1
Els艖 olvasatra tal谩n furcsa k茅rd茅sem van: mit sz贸ln谩nak hozz谩, ha nyitn茅k egy 煤. n. t谩rskeres艖 c铆mlist谩t azon tradicionalista katolikusok el茅rhet艖s茅g茅r艖l, akik 茅ppen katolikus 茅let眉k, hit眉k gyakorl谩sa miatt k枚rnyezet眉kben nem tal谩lhatnak megfelel艖 partnert. Nem csak 茅lett谩rsat, de bar谩ti kapcsolatot sem. Term茅szetesen nem ny铆lt list谩ra gondolok, hanem valami olyasmire, hogy aki ilyen (levelez艖, besz茅lget艖 stb. partnert) keres, priv谩tban megadja e-mail c铆m茅t, 茅s a honlap szerkeszt艖je azt az 茅rdekl艖d艖knek tov谩bb铆tja, illetve a k枚lcs枚n枚s c铆m-cser茅t l茅trehozza. Az茅rt jutott ilyesmi az eszembe, mert magam is ismerek 茅s m谩sokt贸l is hallottam, no meg logikus is, hogy hit眉ket komolyan vev艖 katolikusok korunkban nem tal谩lnak katolikus ismer艖st. Nekik kellene ezzel valahogyan seg铆teni. V谩rom a visszajelz茅seket itt vagy mag谩nban.


  MAGYARORSZ脕G KIR脕LYN艕JE, K脰NY脰R脰GJ 脡RETT脺NK!