|
Kertész 2005. |
|
„Usus te plura docebit” - A gyakorlat majd megtanít a többire |
|
Üdvözlet a Kertész 2005. oldalon! |
|
A Kertész 2005. oldalt azt hívta életre, hogy a Budapesti Corvinus Egyetem Kertészettudományi Karán 2005-ben végzett okleveles kertészmérnökök (és a kivételek) ne veszítsék el egymással a kapcsolatot és segítsék az általuk felhalmozott „tudással” a jövő okleveles kertészmérnökeit!
A ma hallgatóinak ajánlom a Diplomamunkák oldalt, ahol ha szerencséjük van, találnak valami hasznos témát a saját szakdolgozatukhoz, illetve a Hagyaték oldalt, ahol hasznos segédanyagokat tölthetnek le!
Jó böngészést! |
