Kertész 2005.

„Usus te plura docebit” - A gyakorlat majd megtanít a többire

Üdvözlet a Kertész 2005. oldalon!

A Kertész 2005. oldalt azt hívta életre, hogy a Budapesti Corvinus Egyetem Kertészettudományi Karán 2005-ben végzett okleveles kertészmérnökök (és a kivételek) ne veszítsék el egymással a kapcsolatot és segítsék az általuk felhalmozott „tudással” a jövő okleveles kertészmérnökeit!

 

A ma hallgatóinak ajánlom a Diplomamunkák oldalt, ahol ha szerencséjük van, találnak valami hasznos témát a saját szakdolgozatukhoz, illetve a Hagyaték oldalt, ahol hasznos segédanyagokat tölthetnek le!

 

Jó böngészést!

Kezdőoldal        Diplomamunkák        Hagyaték